Герби та прапори навчальних закладів

Герби та прапори установ, об'єднань та організацій

Герби та прапори навчальних закладів

Повідомлення ABG » 21 грудня 2009, 10:33

Оскільки серед прийнятих досі символів навчальних закладів переважно вживаються не герби, а лого чи емблеми (які іноді називають у рішеннях "гербами"), тому, щоб не розпорошувати тему, всю інформацію наразі подаємо в розділі "Емблеми навчальних закладів".
Якщо будуть пропозиції, то можемо частину тем перенести сюди, або обговорювати тут лише конкретні герби та прапори.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Герби та прапори навчальних закладів

Повідомлення Mykola Chmyr » 21 грудня 2009, 14:20

Так, це було б чудово - відразу буде видно, де дійсно герби, а де - лише емблеми.
А можна зробити одну тему "Символи навчальних закладів", а в ній вже дати підрозділи "Герби та прапори", "Емблеми та прапори", "Регалії керівників" (ланцюги всякі, штандарти), "Нагрудні знаки про закінчення", "Інші нагрудні знаки та значки, повязані з навчальними закладами" (наприклад, значки з гербами, ювілейні знаки тощо).
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3952
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Герби та прапори навчальних закладів

Повідомлення ABG » 21 грудня 2009, 17:48

Mykola Chmyr написав: А можна зробити одну тему "Символи навчальних закладів", а в ній вже дати підрозділи "Герби та прапори", "Емблеми та прапори", "Регалії керівників" (ланцюги всякі, штандарти), "Нагрудні знаки про закінчення", "Інші нагрудні знаки та значки, повязані з навчальними закладами" (наприклад, значки з гербами, ювілейні знаки тощо).

Наразі залишимо як є. Якщо теми будуть розвиватися, то без проблем перенесемо чи об'єднаємо. А тут я дав це повідомлення, щоб інформацію про навчальні заклади і з "правильними" гербами шукали в розділі "Емблематика".
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Герби та прапори навчальних закладів

Повідомлення getman » 28 березня 2013, 13:02

Мої вітання шановному товариству. Звертаюсь за допомогою в отриманні інформації, щодо створення "штандартів". Маю завдання створити "штандарти" навчального закладу та його філій з уже затвердженими лого та прапорами. Якою смисловою візуалізацією повинен наповнюватись штандарт, які закони геральдики тут застосовуються. Нишпорячи в мережах інтернету знаходила безліч всього. У мене тепер склалося таке враження, - закони геральдики взагалі існують, але вони з легкістю ігноруються. Чи могли би ви дати мені відповідь безпосередньо на форумі, або дати мені "посилання" на якусь іншу сторінку, чи є чітко прописані рамки створення "штандарта". Щиро вдячна.
getman
 
Повідомлення: 1
З нами з: 28 березня 2013, 00:23

Re: Герби та прапори навчальних закладів

Повідомлення ABG » 28 березня 2013, 13:38

getman написав:Звертаюсь за допомогою в отриманні інформації, щодо створення "штандартів". Маю завдання створити "штандарти" навчального закладу та його філій з уже затвердженими лого та прапорами. Якою смисловою візуалізацією повинен наповнюватись штандарт, які закони геральдики тут застосовуються.

Не зовсім зрозуміло що Ви маєте на увазі під поняттям "штандарт". Яка функція цього символу, якщо вже є лого та прапори?
Прапорами, знаменами, штандартами займається вексилологія, тому тут геральдичні норми чи правила не застосовуються.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Герби та прапори навчальних закладів

Повідомлення Mykola Chmyr » 12 лютого 2014, 17:39

Повідомлення щодо герба Ужгородського університету переніс сюди:
viewtopic.php?f=38&t=439
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3952
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ


Повернутись в Корпоративні символи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей