Герб Луганської області

Область і райони

Герб Луганської області

Повідомлення TheDarkMax2 » 21 серпня 2014, 10:11

Зображення

Чим мені не подобається цей герб:
Старобільському коня перефарбували - він має бути чорним на золотому тлі;
Порожні кутні червоні поля;
Поряд з гербами територіальних складових Луганщини - Старобільщини, що є Східною Слобожанщиною, та "столичного" Луганська - описові для усього регіону взагалі символи - байбак, сонце, що сходить.

Я б зробив інакше. По-перше, зберіг би кольори герба Старобільська, по-друге, додав би герб, що символізував би Слов'яносербію, по-третє, додав би герб, що символізував би донські землі, що потрапили у Луганську область (наприклад, козака на діжці).
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Герб Луганської області

Повідомлення Olexa » 21 серпня 2014, 11:07

А ви опишіть конкретніше, а я - намалюю, бо хочеться, раз уже у нас країна оновлюється, герби обласні впорядкувати. Прошу всіх також дописувати сюди пропозиції.
Аватар користувача
Olexa
 
Повідомлення: 79
З нами з: 11 березня 2010, 20:54
Звідки: Ситківці(Вінницької) - Київ

Re: Герб Луганської області

Повідомлення ABG » 21 серпня 2014, 11:20

Поки не стабілізувалася ситуація і немає нової влади на місці - малювати нові проекти сенсу мало.
Тим більше, що мабуть дійсно варто зробити зміни в адміністративно-територіальному устрої - особливо щодо теперішніх Луганської та Донецької областей.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12721
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Герб Луганської області

Повідомлення Olexa » 21 серпня 2014, 11:56

Ок. А давайте у іншій темі, але про Полтавщину, Житомирщину, Хмельниччину і Київщину з Херсонщиною не оминемо. Зробити можна тему окрему і там розглядати, а я малюватиму (я уже малюю і можу понамальовувати не того). Так щоб всі області, правильно, красиво, в узгодженому стилі, а потім у владні кабінети подамо, під шумок. Бо скажімо теперішній закордонний паспорт - це ж дивитися не можна без сліз, на ті герби на сторінках, натягані з Гугла.
Аватар користувача
Olexa
 
Повідомлення: 79
З нами з: 11 березня 2010, 20:54
Звідки: Ситківці(Вінницької) - Київ

Re: Герб Луганської області

Повідомлення TheDarkMax2 » 21 серпня 2014, 12:22

Olexa написав:Ок. А давайте у іншій темі, але про Полтавщину, Житомирщину, Хмельниччину і Київщину з Херсонщиною не оминемо. Зробити можна тему окрему і там розглядати, а я малюватиму(я уже малюю і можу понамальовувати не того). Так щоб всі області, правильно, красиво, в узгодженому стилі, а потім у владні кабінети подамо, під шумок. Бо скажімо теперішній закордонний паспорт - це ж дивитися не можна без сліз, на ті герби на сторінках, натягані з Гугла.
Дуже гарно малюєте. Я Вам заздрю. :) У мене нормально виходить тільки "мінімалістський" стиль.
Якщо хочете, то можете Слобожанський герб намалювати. УНРівці віддавали перевагу гербу Відірвана голова. У цього герба блазон наступний:
на срібному щиті чорна відірвана кінська голова із червленими очима та язиком; у червленій главі щита — золота з шістьма променями зірка між двома візантійськими монетами (безанти тобто).

http://zhilko.dk/Bohdan/To_print/cartoons/013.JPG
http://zhilko.dk/Bohdan/To_print/cartoons/014.JPG

Зображення
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Герб Луганської області

Повідомлення TheDarkMax2 » 21 серпня 2014, 12:37

Olexa написав:А ви опишіть конкретніше, а я - намалюю, бо хочеться, раз уже у нас країна оновлюється, герби обласні впорядкувати. Прошу всіх також дописувати сюди пропозиції.
Наприклад, можна поєднати символи Полугання та Старобільщини, адже Луганщина ділиться умовно на два підрегіони.
Полугання (південь) - є ж полковий герб Луганського пікінерного полку: у зеленому полі 9 срібних троянд в 3 ряди розташовані.
Старобільщина (північ) - чорний кінь з червоними очима на золотому тлі.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Герб Луганської області

Повідомлення Olexa » 21 серпня 2014, 13:16

Дякую за ідеї. Малюватиму. Але, може, ослухатися п. Андрія і розпочати після можливих адмін.-терит. змін, чи чогось подібного. Просив би п. Андрія зробити може окрему тему, де можна було б долучатися до роботи з ідеями і пропозиціями по реформуванню і впорядкуванню територіальної і муніціпальної геральдики. Така моя скромна пропозиція. І чекаю на ідеї щодо геральдики більш стабільних регіонів.
Аватар користувача
Olexa
 
Повідомлення: 79
З нами з: 11 березня 2010, 20:54
Звідки: Ситківці(Вінницької) - Київ

Re: Герб Луганської області

Повідомлення В.Б. » 23 серпня 2014, 20:51

Olexa »
Ок. А давайте у іншій темі, але про Полтавщину, Житомирщину, Хмельниччину і Київщину з Херсонщиною не оминемо.

Повернути Київщині історичного герба.
В.Б.
 
Повідомлення: 53
З нами з: 24 вересня 2010, 15:47

Re: Герб Луганської області

Повідомлення TheDarkMax2 » 24 серпня 2014, 02:14

В.Б. написав:Повернути Київщині історичного герба.

Янгола? Тоді місту самому можна арбалет повернути, аби різні герби були.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Герб Луганської області

Повідомлення Krutyvus » 24 серпня 2014, 05:31

Янгола можна малювати як на воєводському гербі.
Робота займає час відведений на неї.
Аватар користувача
Krutyvus
 
Повідомлення: 811
З нами з: 19 грудня 2009, 19:18

Re: Герб Луганської області

Повідомлення В.Б. » 26 серпня 2014, 21:33

Навіщо міняти герб Києва? Досить відрізнити чимось область від столиці. Порівняйте пантер Штирії і її адмінцентра Граца. Різниця лише в кількості джерел полум’я. Починався герб Київщини від Русі , утвердився як воєводський, міг бути гербом Великого Князівства Руського і аж до поділів Речі Посполитої вважався гербом всієї наддніпрянської України. До останніх періодів може відноситись існування його версії з двома мечами. Ось і різниця між гербами. Одного меча можна підняти __ згадайте історію з корсиканським мавром.
В.Б.
 
Повідомлення: 53
З нами з: 24 вересня 2010, 15:47


Повернутись в Луганська область

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей