Відзнаки районних рад

Колари, нагрудні знаки та значки, запроваджені місцевими радами

Відзнаки районних рад

Повідомлення ABG » 13 березня 2010, 15:17

На http://brovary-region.gov.ua/index.php? ... &Itemid=53:

Почесні відзнаки Броварської районної ради

"Знак Пошани" І, ІІ, ІІІ ступенів
Почесна відзнака Броварської районної ради "Знак Пошани" І,ІІ, ІІІ ступеня є відзнакою і заохоченням працівників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств, установ, організацій району, громадян України, іноземних громадян, які зробили значний особистий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування, економічної і соціальної сфери Броварського району, збагачення національної, інтелектуальної і культурної спадщини, досягли визначних успіхів у державній, громадській та інших сферах діяльності. Найвищою за своєю значимістю є Знак Пошани І ступеня, далі, відповідно, знак Пошани ІІ ступеня та ІІІ ступеня. Встановлення цієї відзнаки затверджене рішенням 18 сесії Броварської районної ради ІV скликання від 24 лютого 2005 року № 225

Нагрудний знак "Почесний громадянин Броварського району"
Звання "Почесний громадянин Броварського району" є свідченням визнання територіальною громадою Броварського району визначних заслуг окремих осіб перед громадою Броварського району у розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, благодійній, гуманістичній та громадській діяльності, зміцненні міжнародного авторитету Броварського району.
1.Звання "Почесний громадянин Броварського району" присвоюється громадянам України та інших держав, особам без громадянства за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Броварського району, збагачення національної духовної спадщини та благодійну гуманістичну та громадську діяльність.
2.Звання "Почесний громадянин Броварського району" приурочується щорічно до Дня Незалежності України і присвоюється рішенням Броварської районної ради, за поданням голови районної державної адміністрації.
3. Висунення кандидатур для присвоєння звання "Почесний громадянин Броварського району" здійснюється гласно за ініціативою місцевих органів самоврядування та виконавчої влади, трудових колективів підприємств, установ та організацій незалежно від їх адміністративного підпорядкування і форм власності, політичних партій і громадських організацій.
4. Подання про присвоєння звання вноситься до Броварської районної державної адміністрації.До подання додаються відомості про конкретні виробничі, наукові та інші досягнення у трудовій і громадській діяльності, за які особа представляється до присвоєння звання та біографічна довідка, підписана керівником відповідної структури.
5. Матеріали про присвоєння звання та відповідні висновки до них готує відділ організаційної та кадрової роботи, розглядає голова районної державної адміністрації і приймає рішення щодо внесення кандидатури на розгляд сесії районної ради.
6. Особам, яким присвоєно звання "Почесний громадянин Броварського району" вручається нагрудний знак встановленого зразка та диплом.
7. Диплом та нагрудний знак "Почесний громадяднин Броварського району" вручається головою районної ради або головою районної державної адміністрації. Вручення проходить в урочистій обстановці.
8. Громадяни, удостоєні почесного звання заносяться в Книгу почесних громадян Броварського району.

BrovRR_v1.gif
"Знак Пошани" І ступеня
BrovRR_v1.gif (6.41 Кб) Переглянуто 13697 разів
BrovRR_ph.gif
Нагрудний знак "Почесний громадянин Броварського району"
BrovRR_ph.gif (11.17 Кб) Переглянуто 13697 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9687
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки районних рад

Повідомлення ABG » 13 березня 2010, 15:41

На http://tovtry.km.ua/ua/history/book/kra ... tskiy.html:

Відзнаки Кам'янець-Подільської районної ради

Грамота
Встановлена для відзначення та стимулювання громадян, які досягли визначних успіхів та проявили високий професіоналізм в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, державній, військовій, громадській і інших сферах діяльності. Рішення про відзначення Грамотою приймається головою районної ради.
Положення про Грамоту прийнято на 9 сесії XXIII скликання 17 грудня 1999 р. №11.

Звання "Почесний громадянин Кам'янець-Подільського району"
Є вищою ознакою вдячності жителів району і присвоюється за рішенням районної ради, як правило, мешканцям і працюючим у районі громадянам України за значний особистий внесок у розвиток економіки, гуманітарну, соціальну сферу району, чия виробнича, науково-просвітницька, громадська діяльність одержала визнання.
Положення про Звання прийнято на 3 сесії IV скликання 21 серпня 2002 р. №16.
Автор ескізу А.Б. Гречило.

KamPodRR_ph.jpg
Нагрудний знак "Почесний громадянин Кам'янець-Подільського району"
KamPodRR_ph.jpg (21.43 Кб) Переглянуто 13694 разів

Відзнака "За заслуги"
Заснована для відзначення громадян за видатні особисті заслуги перед районом у галузях економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я та довкілля, за благодійну і громадську діяльність. Відзнакою за рішенням районної ради нагороджуються як громадяни України, так і громадяни іноземних держав.
Положення про Відзнаку прийнято на 19 сесії IV скликання 31 березня 2005 р. №14.
Автор ескізу А.Б. Гречило.

KamPodRR_zz.jpg
Відзнака "За заслуги"
KamPodRR_zz.jpg (20.19 Кб) Переглянуто 13694 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9687
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки районних рад

Повідомлення ABG » 13 березня 2010, 15:43

На http://www.strkrada.km.ua/vidzn1.html:

Відзнаки Старокостянтинівської районної ради

Відзнаками Старокостянтинівської районної ради є:
1. Звання “Почесний громадянин Старокостянтинівського району”.
2. Почесна грамота Старокостянтинівської районної ради.
3. Подяка Старокостянтинівської районної ради.
4. Вітальна адреса голови Старокостянтинівської районної ради.

Опис пам’ятного знака “Почесний громадянин Старокостянтинівського району”.
Знак являє собою герб Старокостянтинівського району, що має слідуючі компоненти: щит, намет, шолом, нашоломник.
В основу герба покладено символи терену Волині, до якої історично, етнографічно належить Старокостянтинівщина. (Опис герба Старокостянтинівського району – додаток №1 до рішення дванадцятої сесії районної ради від 11.10.2004 року №5).
Знак, за допомогою дужки і кільця з’єднується з прямокутною колодкою, розділеною по горизонталі на три рівні частини. Горішня й долішня - червоної барви (Волинь). В середній частині, поміж червоних смуг – зелена із звивистою смужкою, що зображають рослинність району й річку Случ, що перетинає весь район; основна водна артерія району, його символ. (Опис прапора Старокостянтинівського району – додаток №2 до рішення дванадцятої сесії районної ради від 11.10.2004 року №5).
На прямокутній колодці (співвідношенням сторін 1:2) зроблено напис – Почесний громадянин. На зворотному боці колодки – застібка для прикріплення до одягу.


StkostRR_vid.jpg
StkostRR_vid.jpg (12.3 Кб) Переглянуто 13694 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9687
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки районних рад

Повідомлення Oskar » 02 травня 2010, 12:30

Почесна відзнака Подільського району міста Києва

PV_Podil.jpg
PV_Podil.jpg (14.63 Кб) Переглянуто 13613 разів
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Відзнаки районних рад

Повідомлення ABG » 21 червня 2015, 21:31

Встановлено звання "Почесний громадянин Новотроїцького району"
20 березня 2009
Депутати Новотроїцької районної ради прийняли рішення про встановлення звання "Почесний громадянин Новотроїцького району". Зроблено це з метою відзначення мешканців та уродженців Новотроїцького району за виключно значущий і результативний внесок у розвиток господарської та соціальної інфраструктури району; за героїчні дії по збереженню життя людей або матеріальних і духовних цінностей; тих, хто прославив район своїми науковими, творчими, трудовими здобутками або бойовими подвигами.
У положенні про звання "Почесний громадянин Новотроїцького району" передбачено, що це звання особам, які мають особливі заслуги перед районом, присвоюється рішенням районної ради.
Кандидатури на почесне звання протягом року висуваються трудовими колективами підприємств, установ, закладів, громадськими та політичними організаціями; розглядаються і обговорюються постійними комісіями районної ради.
Почесному громадянину на сесії районної ради напередодні Дня утворення Новотроїцького району вручається диплом, посвідчення та нагрудний знак "Почесний громадянин Новотроїцького району".
Рішення районної ради про присвоєння громадянам почесного звання буде оприлюднено на WEB-сайті районної ради та опубліковано на сторінках газети "Трудова слава" разом з біографічними даними та описом заслуг Почесного громадянина перед районом.
Фотографії та біографічні довідки на осіб, яким буде присвоєно звання, вносяться до "Книги Почесних громадян Новотроїцького району".
Для Почесних громадян району передбачено права:
- брати участь у роботі сесії районної ради з правом виступу;
- бути почесним гостем у кожному культурному та спортивному заході, що проводяться в Новотроїцькому районі;
- позачергової телефонізації житла;
- безкоштовного проїзду на громадському транспорті по території району;
- закріплення за магазином, що обслуговує ветеранів та інвалідів (за місцем проживання).
Почесні громадяни, які проживають за межами району, запрошуються районною радою для участі в урочистих заходах.
Перше рішення про присвоєння звання "Почесний громадянин Новотроїцького району" та вручення відповідних нагород відбудеться на початку березня 2010 року до Дня 87-ої річниці утворення району.
Протягом року постійними комісіями районної ради, робочою групою буде проводитися клопітка робота по визначенню кандидатів на почесне звання. Перед районною радою стоїть дуже важливе і відповідальне завдання: присвоїти почесне звання саме тим, хто своїми героїчними вчинками та подвигами найбільше прославили наш Новотроїцький район.

Заступник голови Новотроїцької районної ради А. Тарановський


НТрой.jpg
НТрой.jpg (33.75 Кб) Переглянуто 11602 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9687
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки районних рад

Повідомлення ABG » 21 червня 2015, 22:14

Додаток
до рішення районної ради
від 21.08. 2007 року № 152

ПОЛОЖЕННЯ
про присвоєння звання «Почесний громадянин Бориспільського району»


І. Загальні положення
Звання «Почесний громадянин Бориспільського району» є найвищою нагородою Бориспільського району.
Звання «Почесний громадянин Бориспільського району» засновано для нагородження громадян за видатні особисті заслуги в галузі місцевого самоврядування та демократії, сприянні та зміцненні національного та міжнародного авторитету району, розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, за активну миротворчу, благодійну, гуманістичну та громадську діяльність на благо громади району та України .
Звання «Почесний громадянин Бориспільського району» присвоюється громадянам України та іноземним громадянам .
Присвоєння звання «Почесний громадянин Бориспільського району» затверджується рішенням районної ради.
Звання «Почесний громадянин Бориспільського району» присвоюється громадянам при житті один раз.

II. Порядок і правила нагородження званням
Висування кандидатур на звання здійснюється сільськими радами, трудовими колективами, громадськими та політичними організаціями району, керівниками району.
Висування кандидатур на присвоєння звання здійснюється до 15 серпня поточного року.
Рішення про присвоєння звання приймається Бориспільською районною радою один раз на рік напередодні Дня Незалежності України.
Рішення про присвоєння звання оголошується головою Бориспільської районної ради під час проведення районного свята до Дня Незалежності України.

III. Порядок і правила реєстрації нагороджених званням
3.1. Особам, яким присвоєно звання «Почесний громадянин Бориспільського району», вручається нагрудний знак, посвідчення та грошова винагорода в розмірі 500 гривень.
3.2.Дані про осіб, нагороджених званням, заносяться до реєстру «Книги відзнак Бориспільського району»:
—рік нагородження, за яку діяльність відбулося нагородження;
—прізвище, ім'я, по батькові;
—рік і місце народження;
— коротка характеристика.
3.3. Про нагородження званням Бориспільська районна рада повідомляє у місцевих засобах масової інформації.
3.4.У разі втрати (псування) атрибутів до звання «Почесний громадянин Бориспільського району», дублікати не видаються.

IV. Опис «Посвідчення звання «Почесний громадянин Бориспільського району»
4.1.Посвідчення являє собою стандартний аркуш формату А-4 із рамкою з рослинного декору та гербів місцевих громад Бориспільського району, великим гербом Бориспільського району у верхній частині, з написом «Почесний громадянин Бориспільського району», прізвищем та ім'ям нагородженого, причиною нагородження під ним.
4.2.Еталон посвідчення [авторське виконання] знаходиться на збереженні в місцевому краєзнавчому музеї у постійній експозиції і доступний для перегляду всім зацікавленим особам у години роботи музею.

V. Опис нагрудного значка «Почесний громадянин Бориспільського району»
Нагрудний значок має у своїй основі зображення великого герба \ Бориспільського району в оточенні напису «Почесний громадянин Бориспільського району».
Еталон значка (авторське виконання) знаходиться на збереженні в місцевому краєзнавчому музеї у постійній експозиції і доступний для І перегляду всім зацікавленим особам у години роботи музею.

VI. Опис «Книги відзнак Бориспільського району»
6.1 Книга має на титульній сторінці зображення великого герба Бориспільського району та гербів місцевих територіальних громад та напис «Книга відзнак бориспільського району».
Сторінки книги заповнюються по мірі проведення нагороджень.
«Книга відзнак Бориспільського району» прошита, пронумерована, скріплена печаткою Бориспільської районної ради.

Заступник голови районної ради І. В. Недогибченко
http://radabori.com.ua/index.php?option ... 5&Itemid=5


БориспільР.gif
БориспільР.gif (19.69 Кб) Переглянуто 11600 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9687
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки районних рад

Повідомлення ABG » 24 вересня 2015, 10:34

Відзнака голови Підволочиської райдержадміністрації – нагрудний знак «Знак Пошани»

підвол.jpg
підвол.jpg (68.53 Кб) Переглянуто 11522 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9687
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки районних рад

Повідомлення ABG » 06 лютого 2021, 14:12

Почесний громадянин Білопілля

ПГБр.jpg
ПГБр.jpg (18.04 Кб) Переглянуто 1886 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9687
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки районних рад

Повідомлення ABG » 06 лютого 2021, 14:14

"Почесний громадянин Маневицького району"

ПГМанР.jpg
ПГМанР.jpg (16.44 Кб) Переглянуто 1886 разів
1_posvidchenia.jpg
1_posvidchenia.jpg (25.39 Кб) Переглянуто 1886 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9687
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Відзнаки органів місцевого самоврядування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей