Неправильні зображення державних символів

Історичні та сучасні національні символи

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення ABG » 06 листопада 2017, 18:28

TheDarkMax2 написав:Так для герба виконання вторинне. Головне його склад, блазон.

Що за нісенітниця? Для сучасного державного герба затверджується офіційне зображення - і графічне, і кольорове.
Тим більше, що й "блазон" у цих проектах різний - в одних лев з короною на голові, в інших без; відмінна колористика щитотримачів і т. д.
У Луценка - малюнок проекту ще з конкурсу за 1996-1997 рр., який потім мав скандальні відгуки. Натомість конкурс 2007-2009 р., який також завершився скандалом, мав уже інший проект.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення Владислав » 07 листопада 2017, 10:21

TheDarkMax2 написав:
ABG написав:
TheDarkMax2 написав:По факту великий герб давно загальновизнаний. Не зрозуміло тільки, чому Верховна Рада кота за хвіст тягне.

"По факту" гуляє кілька різних варіантів з криворукими козаками та корявими левами. Тому затверджувати наразі немає чого. :mrgreen:
Так для герба виконання вторинне. Головне його склад, блазон.


"Блазон" там ідіотський. До того ж, блазон блазоном, але є ще така річ, як "еталон" - офіційне зображення герба, яке затверджується законодавчо... Для герба виконання, може, й вторинне, однак це не означає, що цей "визнаний" (а точніше - нав'язаний багаторічним кітчем та ширпотрєбом) прожект заслуговує на негайне схвалення. Так, "піпл хаває", проте можу вас запевнити, що піпл "схаває" що завгодно - однаково будуть і задоволені, і невдоволені. Наразі це поцріотичне кортинко, яке видають за "великий герб України", суперечить як геральдиці, так і Конституції та взагалі здоровому глуздові.
Аватар користувача
Владислав
 
Повідомлення: 149
З нами з: 16 грудня 2013, 21:17

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення TheDarkMax2 » 08 листопада 2017, 10:40

ABG написав:У Луценка - малюнок проекту ще з конкурсу за 1996-1997 рр., який потім мав скандальні відгуки. Натомість конкурс 2007-2009 р., який також завершився скандалом, мав уже інший проект.

Власне "княжий вінець" це стереотипна корона візантійського зразка. Часто використовується зображення корони 11 століття, що нині зберігається у Будапешті (так звана корона Костянтина ІХ Мономаха). Саме вона на гербі Київської області.
Як на мене, найбільша проблема проекту це "намітка" і колосся донизу. Я б викинув і те, і інше. Найкраще підніжжя у проекті Битинського - клейноди.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення Владислав » 08 листопада 2017, 11:38

TheDarkMax2 написав: Власне "княжий вінець" це стереотипна корона візантійського зразка. Часто використовується зображення корони 11 століття, що нині зберігається у Будапешті (так звана корона Костянтина ІХ Мономаха). Саме вона на гербі Київської області.

:shock: ??? Насправді на гербі Київської обл. - золота діадема ХІІ століття, знайдена в 1889 р. на території садиби підпоручника Гребеновського в Троїцькому провулку. Щоправда, обабіч центрального сегменту (з Ісусом Христом) на ній розміщені постаті київських князів та княгинь - замість святих, як в оригіналі:

42706298_x_30ee2b82.jpg
42706298_x_30ee2b82.jpg (27.77 Кб) Переглянуто 33247 разів

234346-1.jpg
234346-1.jpg (44.07 Кб) Переглянуто 33247 разів


Ви справді вважаєте, що на державний герб доцільно втулити якусь від балди "стереотипну корону візантійського зразку"??? А хоч би й справжню - навіщо вона там узагалі потрібна? У нас що - монархія?
Аватар користувача
Владислав
 
Повідомлення: 149
З нами з: 16 грудня 2013, 21:17

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення TheDarkMax2 » 08 листопада 2017, 15:56

Владислав написав:
TheDarkMax2 написав: Власне "княжий вінець" це стереотипна корона візантійського зразка. Часто використовується зображення корони 11 століття, що нині зберігається у Будапешті (так звана корона Костянтина ІХ Мономаха). Саме вона на гербі Київської області.

:shock: ??? Насправді на гербі Київської обл. - золота діадема ХІІ століття, знайдена в 1889 р. на території садиби підпоручника Гребеновського в Троїцькому провулку. Щоправда, обабіч центрального сегменту (з Ісусом Христом) на ній розміщені постаті київських князів та княгинь - замість святих, як в оригіналі
Дякую. Дуже подібні, що навіть сплутав.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення TheDarkMax2 » 08 листопада 2017, 16:01

Владислав написав:Ви справді вважаєте, що на державний герб доцільно втулити якусь від балди "стереотипну корону візантійського зразку"??? А хоч би й справжню - навіщо вона там узагалі потрібна? У нас що - монархія?
Якщо хочеться підкреслити демократизм, то символами влади можуть бути козацькі клейноди, як на гербі Запоріжжя (області).

А от у Битинського так вдало підібрано пропорції щитотримачів, що композиції корона і не потрібна. Прибрати б зовнішній вінок та замінити янгола на козака - було б ідеально.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення Владислав » 10 листопада 2017, 09:55

TheDarkMax2 написав:Якщо хочеться підкреслити демократизм, то символами влади можуть бути козацькі клейноди, як на гербі Запоріжжя (області).


Маєте на увазі так, як зроблено на емблемі Міноборони?
z_15-я разведбригада ВВС Украины_аэродром Борисполь.jpg
z_15-я разведбригада ВВС Украины_аэродром Борисполь.jpg (47.16 Кб) Переглянуто 33214 разів

Не думаю, що зброя в гербі може "підкреслювати демократизм" (а всі оті булави-пірначі - це ж, по суті, зброя, вдосконалена дубина).
Додам також, що на моє глибоке переконання, ніякий "великий" герб не потрібен. Особливо - в такому вигляді.

TheDarkMax2 написав: А от у Битинського так вдало підібрано пропорції щитотримачів, що композиції корона і не потрібна. Прибрати б зовнішній вінок та замінити янгола на козака - було б ідеально.

Це також дуже суб'єктивна думка. А як на мене, то прожект Битинського більше нагадує дитячий малюнок, при чому дитині явно хотілося "всього і побільше"... Якщо вам хочеться вдало підібраних пропорцій, то ось цей проект ВГУ набагато кращий як за "проект Битинського", так і за конкурсний:
ukr30.jpg
ukr30.jpg (48.79 Кб) Переглянуто 33214 разів

Проте комусь там дуже хотілося, щоб ВГУ вписувався в коло, як гербові емблеми СРСР та УРСР - звідси й усі оті "лопухи" та калини...
Взагалі-то Конституція вимагає створення ВГУ "з урахуванням герба Війська Запорізького". А козак-щитотримач - це не герб, це допоміжний елемент. Так що треба або Конституційну статтю переписувати, або морочитися з тим ВГУ далі. Очевидно, коли в "конституційну ніч" прочавлювали 20-у статтю, комусь на розумі був відомий (хоч і незатверджений) проект Г. Нарбута.
Ukrainska_Derzhava.jpg
Ukrainska_Derzhava.jpg (49.82 Кб) Переглянуто 33214 разів

Він більше підходить під конституційний опис, проте Тризуб там не відповідний до сучасного "малого" герба. Якщо перемалювати по-сучасному, тоді получиться, як на гербах деяких областей... Та й галичани можуть тепер образитися: чому, мовляв, нашого лева випнули копняком на вулицю? :mrgreen:
Аватар користувача
Владислав
 
Повідомлення: 149
З нами з: 16 грудня 2013, 21:17

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення TheDarkMax2 » 12 листопада 2017, 18:22

Владислав написав:Не думаю, що зброя в гербі може "підкреслювати демократизм" (а всі оті булави-пірначі - це ж, по суті, зброя, вдосконалена дубина).
Так вони ж у бою не використовувалися. Це ж символ влади, подібний до жезлів.
Владислав написав:Він більше підходить під конституційний опис.
Хіба? Тепер Тризуб є другорядним елементом.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення Владислав » 12 листопада 2017, 22:13

TheDarkMax2 написав:
Владислав написав:Не думаю, що зброя в гербі може "підкреслювати демократизм" (а всі оті булави-пірначі - це ж, по суті, зброя, вдосконалена дубина).
Так вони ж у бою не використовувалися. Це ж символ влади, подібний до жезлів.


Використовувалися, ще й як! Звичайно, гетьман саме тією булавою, яку йому вручали, голови не проламував, але це суті не змінює. Булава - це така ж зброя, як і пірнач, клівець або морґенштерн.

TheDarkMax2 написав:
Владислав написав:Він більше підходить під конституційний опис.
Хіба? Тепер Тризуб є другорядним елементом.


В тому й річ, що у ст.20 Конституції нічого не написано про те, хто з них має бути головним, а хто другорядним елементом. :mrgreen: Ця стаття складена просто недолуго і її однаково треба міняти - хоч з ВГУ, хоч без нього.
А якщо не висмикувати мої слова з контексту, а процитувати повністю? ;) Я написав: "Він більше підходить під конституційний опис, проте Тризуб там не відповідний до сучасного "малого" герба"(с) По-моєму, все правильно: нереалізований Нарбутівський проект герба УД більш відповідає вимогам Конституції (бо герб Війська Запорізького тут саме як герб, а не фігура герба як допоміжний елемент - щитотримач), але мінус в тому, що "Тризуб там не відповідний до сучасного "малого" герба". І - далі за текстом... )
Ukraina_VGU.jpg
Ukraina_VGU.jpg (45.24 Кб) Переглянуто 33191 разів
Аватар користувача
Владислав
 
Повідомлення: 149
З нами з: 16 грудня 2013, 21:17

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення Mykola Chmyr » 16 листопада 2017, 19:22

Робоча поїздка Президента до Донецької області, 16.11.2017.
Прапорець на HMMWV.
http://www.president.gov.ua/photos/robo ... lasti-1450

bce6.jpg
bce6.jpg (4.24 Кб) Переглянуто 33183 разів
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3952
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення SHPARIVNYK.UA » 24 листопада 2017, 07:11

Опубліковано НАКАЗ Міністра оборони України № 606 від 20.11.2017 року. "Про затвердження Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних Сил України та ліцеїстами військових ліцеїв".
Серед іншого є малюнки патчів №215 та 216 де символ держави (тризуб) синього та червоного кольорів, тож виникло питання, чи не є те невиличким дисонансом у побудованій системі?

Graphic4.JPG
Graphic4.JPG (47.44 Кб) Переглянуто 33139 разів
SHPARIVNYK.UA
 
Повідомлення: 209
З нами з: 06 січня 2011, 00:51
Звідки: Полтава

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення В.Б. » 27 листопада 2017, 00:57

ЗСУ належать державі Україна. Отже, тризуб тільки золотий. А якір за смаком. Де вони всі знаходять таких художників?
В.Б.
 
Повідомлення: 53
З нами з: 24 вересня 2010, 15:47

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення TheDarkMax2 » 27 листопада 2017, 08:28

В.Б. написав:ЗСУ належать державі Україна. Отже, тризуб тільки золотий. А якір за смаком. Де вони всі знаходять таких художників?

Згоден. Доречніше було б якір фарбувати. А ще краще ТЛО.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення Владислав » 30 листопада 2017, 13:24

Трохи свіжої ЗРАДИ вам у лєнту. :mrgreen: Президент і "перевертні" (світлина з цьогорічного вшанування жертв Голодомору):
http://www.president.gov.ua/news/prezid ... -zap-44702
http://www.president.gov.ua/news/obovya ... -pro-44710
23915929_771805609678489_4492362314997870183_nu.jpg
23915929_771805609678489_4492362314997870183_nu.jpg (44.9 Кб) Переглянуто 33073 разів

0cf206ffe857eff400ffc8cdd0ef994b_1511617807_extra_large.jpg
0cf206ffe857eff400ffc8cdd0ef994b_1511617807_extra_large.jpg (42.72 Кб) Переглянуто 33073 разів

Коли вже в Україні запрацює стаття за наругу над державними символами? :x
Аватар користувача
Владислав
 
Повідомлення: 149
З нами з: 16 грудня 2013, 21:17

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення Mykola Chmyr » 08 грудня 2017, 16:48

Міжнародний центр миротворчості та безпеки, 7 грудня 2017 р.

http://www.mil.gov.ua/news/2017/12/07/g ... a-bezpeki/

f28.jpg
f28.jpg (36.89 Кб) Переглянуто 32983 разів
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3952
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Неправильні зображення державних символів

Повідомлення TheDarkMax2 » 11 грудня 2017, 08:54

От звідки ця мода на синюшний Тризуб? Він же так гірше виглядає.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Поперед.Далі

Повернутись в Державні символи України

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron