Пошук гербів

Герби, печатки та прапори окремих осіб і родів

Пошук гербів

Повідомлення SVKM de L » 19 грудня 2009, 20:05

Може, занадто самовпевнено, але пропоную запровадити таку річ: тему для пошуку родових гербів. Така вже функціонує на іншому, не-геральдичному форумі, де я - модератор. І результати доволі непогані.

Наприклад, ви знаєте, що якась родина (точно!) належала до дворянства. І ви бажаєте знайти герб цієї родини. Знаєте лише прізвище - наприклад, Соболевський (абсолютно випадково). Повідомляєте це прізвище у темі (якщо іноземне - непогано б було ще й вірне написання латиною). Я та інші учасники форуму спробують знайти герб у відомих нам джерелах. Для Соболевскьих це - герб "Сліповрон".

Мені здається, було б непогано і корисно...
З повагою,
член УГТ Сергій Шелудько
http://www.heraldry.at.ua
Аватар користувача
SVKM de L
 
Повідомлення: 205
З нами з: 19 грудня 2009, 19:51
Звідки: Одеса

Re: ПОШУК

Повідомлення Vitasiggg » 21 грудня 2009, 15:57

Мне бы интересно было найти герб имеющий отношение к фамилии Петренко. Если кто знает, сообщите в этой теме спасибо...
С уважением к коллегам, Член УГТ Петренко Виктор http://geraldikahobby.narod.ru/
Аватар користувача
Vitasiggg
 
Повідомлення: 69
З нами з: 20 грудня 2009, 18:28
Звідки: г. Кривий Ріг

Re: ПОШУК

Повідомлення SVKM de L » 21 грудня 2009, 21:01

Vitasiggg
Честно говоря, я думаю Вы и сами понимаете, что результаты равняются нулю :)
Однако, если вдруг все же что-то "всплывет", то я Вам обязательно сообщу. (а я думаю, "всплывет" обязательно - месяца эдак через 3-4).
З повагою,
член УГТ Сергій Шелудько
http://www.heraldry.at.ua
Аватар користувача
SVKM de L
 
Повідомлення: 205
З нами з: 19 грудня 2009, 19:51
Звідки: Одеса

Re: ПОШУК

Повідомлення SVKM de L » 21 грудня 2009, 21:02

Поторопился!
Один герб все же имеет отношение к фамилии.
"Герб" в кавычках, естественно...
http://cpoxc.com/j/index.php?option=com ... &Itemid=20
З повагою,
член УГТ Сергій Шелудько
http://www.heraldry.at.ua
Аватар користувача
SVKM de L
 
Повідомлення: 205
З нами з: 19 грудня 2009, 19:51
Звідки: Одеса

Re: ПОШУК

Повідомлення gall » 26 грудня 2009, 15:18

хто знає які родини на Україні мають відношення до гербу Лодзь
gall
 
Повідомлення: 21
З нами з: 23 грудня 2009, 18:55

Re: ПОШУК

Повідомлення Mykola Chmyr » 26 грудня 2009, 18:17


Дуже дякую за посилання! Посміявся від душі! :lol: :lol: :lol:
Варто це діло в "Гуморі" розмістити. "Гербовник" на тому сайті - Кунсткамера відпочиває!
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3952
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: ПОШУК

Повідомлення SVKM de L » 26 грудня 2009, 18:31

gall
Це майже всі прізвища, носії яких користувалися Лодзею, які з них відносяться до України - не знаю...
Babolicki, Babonaubek, Bandlewski, Baranowski, Barański, Baszkowski, Baubonalik, Baubonaubek, Będlewski, Bieczyński, Bieniecki, Biliński-Taras, Billewicz, de Bnin Bniński, Bobiatyński, Bobolecki, Bolewski, Borzychowski, Borzykowski, Borzyskowski, Brocki, Brodnicki, Brodzki, Byliński, Chrząstowski, Chwiłowicz, Czarnecki, Czarniecki, Czerwiakowski, Czołczyński, Dachowski, Dobratycki, Florkowski, Glasser, Głembocki, Gorayski, Gowarzewski, de Górka, Górski, Gurski, Herman, Iłowiecki, Iwanowski, Iwiński, Jałowiecki, Katlewski, Ketnarski, Kicharski, Klimenko, Klukowski, Kłodzianowski, Kobyliński, Kokorzyński, Komornicki, Konarzewski, Kopaszewski, Korytowski, Kossowski, Kotek, Kotka, Kreczkowski, Krzecki, Krzeczkowski, Krzeszyński, Krzęcki, Księski, Księski, Kukuła, Kunowski, Kunratowski, Kurnatowski, Lachowicki, Lachowicz, Lachowski, Lebecki, Lebiedzki, Ledziński, Ludomski, Ludowicz, Łabęcki, Łodzia, Łotocki, Łódzki, Łutkiewicz, Michalski, Miczucha, Mienych, Moszczeński, Moszczyński, Moszyński, Mościński, Mulinowicz, Muszyński, Naramowski (Poznań burghers of German origin, formerly surnamed 'Zeth', purchased Castle Naramowice, allegedly ennobled and adopted into the clan by the lords of Górka and the de Bnin Opaliński), Nieziołyński, Niziołyński, Nojewski, Opaleński, de Bnin Opaliński (de Opalenica), Ordęga, Osipowicz, Osipowski, Osypowski, Oszypowski, Ożepowski, Pęperzyński, Podwodowski, Pokorszyński, Pokorzyński, Pokoszyński, Poniński, Powilewicz, Powodowski, Przekora, Puzyk, Rabieński, Rabiński, Radzewski, Rąbiński, Reczyczanin, Rogaliński, Rostkiewicz, Rostkowicz, Roszkiewicz, Roszkowski, Sabkowski, Sapkowski, Sierosławski, Słabiej, Słabkowski, Słapkowski, Służowski, Smogorzewski, Stabkowski, Starczynowski, Starkowiecki, Starkowski, Starowolski, Sulkowski, Sułkowski, Szkałowski, Szmigielski, Szołdrski, Śmigielski, Świerczewski, Taczalski, Tłocki, Tłoski, Tomicki, Trocki, Tumicki, Węgierski, Wojszek, Wyganowski, Zabiński, Zdziechowski, Zdzychowski, Zgórski, Zgurski, Żabiński, Żyrowiecki, Żytowiecki.

Mykola Chmyr
Нема за що! Я сам інколи туди заходжу і настрій підіймаю :D :D :D
З повагою,
член УГТ Сергій Шелудько
http://www.heraldry.at.ua
Аватар користувача
SVKM de L
 
Повідомлення: 205
З нами з: 19 грудня 2009, 19:51
Звідки: Одеса

Re: ПОШУК

Повідомлення BorodaevskiyVi » 26 грудня 2009, 18:54

Шановні знавці! Звертаюсь до Вас з проханням визначити до якого герба відноситься опис його у спогадах Ірини Петрівни Бородаєвської

EL COMIENZO
5 de diciembre 1912 (19 de diciembre según el calendario antiguo)
Nace en San Petersburgo el 5 de diciembre de 1912 (en calendario ruso, el 19 de diciembre).
Su padre es Piotr Borodaevski, nacido en Kharkov, Ukraina, oficial de caballería, posteriormente coronel a los 33 o 34 años y miembro del estado mayor. Participará en la guerra ruso-japonesa, será incondicional al Zar durante la revolución y fundará junto con Wrangel las fuerzas rusas blancas en Bulgaria.
La familia de su padre pertenece a la nobleza hereditaria rusa, proviene de Kiev, Ukrania. En los tiempos de Mazepa se aliaron con el y contra el Zar. Su vida fue perdonada al jurarle fidelidad al zar. Desde esa epoca, ha sido militares y terratenientes.
Su escudo es una herradura plateada dentro de la cual hay una cruz blanca, sobre fondo rojo. (Este escudo es compartido por varias familias polacas y se puede ver, en esta versión y otras variantes, esculpido en la universidad de Jagellonia, en Cracovia, Polonia.

НАЧАЛО 5 декабря 1912 (19 декабря согласно древнему календарю) Рождается в Санкт-Петербурге 5 декабря 1912 (в русском календаре, 19 декабря). Его отец - Петр Бородаевский, рожденный в Kharkov, Ukraina, чиновнике кавалерии, позже полковник в 33 или 34 года и член самого большего состояния. Будет участвовать в войне русский - японка, будет безусловным в Царя в течение революции и оснует вместе с Wrangel русские белые силы в Болгарии. Семья его отца принадлежит наследственной русской знатности, происходит от Киева, Ukrania. Во временах Mazepa они объединились с и против Царя. Его жизнь была прощена после того, как клялся ему в верности царю. С этой эпохи, он был военным и землевладельцами. Его щит - подкова, посеребренная, внутри которой есть белый крест, на красном фонде. (Восток щит делится несколькими польскими семьями и возможно видеть, в этой версии и других вариантах, esculpido в университете Jagellonia, в Кракове, Польше.

З повагою.
BorodaevskiyVi
 
Повідомлення: 3
З нами з: 22 грудня 2009, 13:20

Re: ПОШУК

Повідомлення SVKM de L » 26 грудня 2009, 20:42

Схоже на одну з odmian Ястржембця. Або рідкісна одмяна Любеча (хоча це навряд).
З повагою,
член УГТ Сергій Шелудько
http://www.heraldry.at.ua
Аватар користувача
SVKM de L
 
Повідомлення: 205
З нами з: 19 грудня 2009, 19:51
Звідки: Одеса

Re: ПОШУК

Повідомлення BorodaevskiyVi » 27 грудня 2009, 11:16

SVKM de L
Дякую за відповідь.
З повагою BorodaevskiyVI.
BorodaevskiyVi
 
Повідомлення: 3
З нами з: 22 грудня 2009, 13:20

Re: ПОШУК

Повідомлення Гетьманець » 27 грудня 2009, 13:51

BorodaevskiyVi
Це герб Теmpa Podkowa (е - з "крескою", читається як темпа подкова), в українському прочитанні "Тупа Підкова". Походження герба "руське", тобто, староукраїнське. Герб відомий в джерелах з 1516 р.
Сайт по печаткам Київської Русі

www.sfragis.com
Аватар користувача
Гетьманець
 
Повідомлення: 31
З нами з: 20 грудня 2009, 01:33
Звідки: Київ

Re: ПОШУК

Повідомлення ABG » 27 грудня 2009, 14:26

Гетьманець написав: Це герб Теmpa Podkowa (е - з "крескою", читається як темпа подкова)

Tępa Podkowa.
Сайт підтримує всі європейські шрифти. Якщо якась проблема з відображенням текстів, то прошу повідомити.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: ПОШУК

Повідомлення SVKM de L » 27 грудня 2009, 18:29

Гетьманець
Ну от, а мене збив зі шляху той хрестик. Я чогось вирішив, що він, як завжди, кавалерський, а не звичайний латинський... :(
З повагою,
член УГТ Сергій Шелудько
http://www.heraldry.at.ua
Аватар користувача
SVKM de L
 
Повідомлення: 205
З нами з: 19 грудня 2009, 19:51
Звідки: Одеса

Re: ПОШУК

Повідомлення gall » 04 січня 2010, 11:52

що відомо про Kurnatowski
gall
 
Повідомлення: 21
З нами з: 23 грудня 2009, 18:55

Re: ПОШУК

Повідомлення SVKM de L » 04 січня 2010, 17:52

Особисто мені - нічого. Раджу звернутися на форум ВГД - forum.vgd.ru - у відповідний розділ.
З повагою,
член УГТ Сергій Шелудько
http://www.heraldry.at.ua
Аватар користувача
SVKM de L
 
Повідомлення: 205
З нами з: 19 грудня 2009, 19:51
Звідки: Одеса

Re: ПОШУК

Повідомлення gall » 09 січня 2010, 15:15

SVKM de L
Спасибо за помощь.
gall
 
Повідомлення: 21
З нами з: 23 грудня 2009, 18:55

Далі

Повернутись в Особові й родові символи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей