Програма конференції* (Львів, вул. Винниченка, 24)П'ятниця, 13 жовтня 2023р.
10.00-12.15Відкриття конференції
(інститут української археографії та джерелознавства)1. Микола ЧМИР (Київ):
Такі різні підходи: нарукавні емблеми 3-ї та 4-ї окремих танкових бригад Сухопутних військ Збройних Сил України
2. Михайло СЛОБОДЯНЮК (Львів):
VI-й етап розвитку нарукавної емблематики Збройних Сил України: перші спроби аналізу
3. Олександр ЦЕЛУЙКО (Львів):
НТШ та розвиток спеціальних (допоміжних) історичних дисциплін у Львові наприкінці ХІХ ст. — 1939 рр.
4. Роман ГОЛІЙ (Львів):
Світлини української виставки у Брюсселі 1929 р.: зі збірки Музею НТШ
5. Андрій ГРЕЧИЛО (Львів):
Спеціальні (допоміжні) історичні дисципліни у відновленому Науковому товаристві імені Шевченка в Україні (від 1990 р.)
6. Іван СВАРНИК (Львів):
Про організацію кабінету геральдики і сфрагістики у ЦДІА України у Львові
7. Віталій МАНЗУРЕНКО (Львів):
80-а річниця УПА та відзнаки до неї
8. Максим ЦАРЕНКО (Вінниця):
Відзначення співробітників ДСНС державними нагородами у 2022 році: статистичний аналіз
9. Микола ОМЕЛЬЧЕНКО (Слов'янськ):
Помилки на українських монетах і медалях
12.15-12.35Перерва12.35-15.10Пленарне засідання
(інститут української археографії та джерелознавства)10. Ігор СМУТОК (Дрогобич):
Історія родини Перфецьких та походження Романа Перфецького, українського громадсько-політичного діяча
11. Микола БРИВКО, Ольга БРИВКО (Київ):
З історії дворянського роду Ремі
12. Ірина СКОЧИЛЯС (Львів):
Печатки перемиського єпископа Івана (Ступницького) (1872—1890)
13. Ігор СИТИЙ (Чернігів):
Печатка Димитрівської церкви містечка Росоші
14. Андрій СОВА (Львів):
Печатки 18 пластового куреня імені Івана Франка у Дрогобичі (1920-ті рр.)
15. Руслан СЕРЦЕЛЕВИЧ (Львів):
Спроба атрибуції скульптур щитотримачів на пам’ятці архітектури у місті Львові
16. Ігор КРИВОШЕЯ (Умань):
Брендування Умані та Уманщини на початку ХХІ ст.
17. Олександр ЛІСНИЧЕНКО (Київ):
Герб і прапор селища Парафіївка
18. Ігор ЯНУШКЕВИЧ (Миколаїв):
Герб і прапор села Агрономія
19. Ростислав КАСЬЯНЕНКО (Мюнхен):
Герботворення як чинник формування національної свідомості України та Словаччини: паралелі — від Княжої доби до «Весни народів»
15.15-15.45Організаційні збори УГТ та підбиття підсумків конференції
(інститут української археографії та джерелознавства)* У програму конференції можуть вноситись зміни, з огляду на можливість виступів окремих учасників (передовсім он-лайн), а також через імовірні повітряні тривоги.
Для учасників
"он-лайн":
Тема: the 33rd Heraldic Conference
Час: 13 жовтня 2023 10:00 (Київ)
Підключитися в Zoom можна буде з 10 год.:
https://us04web.zoom.us/j/72176887497?p ... 1suUgvTR.1 Ідентифікатор конференції: 721 7688 7497
Код доступу: 5Pf1gY