Герб Зарічненського району

Область і райони

Герб Зарічненського району

Повідомлення Agaphius » 25 червня 2011, 19:06

Моя мала Батьківщмна - Зарічненський район,один із тих хто без символіки.
Що на ньому на вашу думку має виглядати ?
Аватар користувача
Agaphius
 
Повідомлення: 32
З нами з: 25 червня 2011, 19:00
Звідки: Західне Полісся

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення ABG » 26 червня 2011, 19:58

Герб і прапор району вже мала затвердити Зарічненська районна рада.
Але копій рішень я ще не отримав.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення Agaphius » 26 червня 2011, 21:45

Герб мені відомий : журавель летить над очеретом на фоні прапору(хоча яким це боком до Зарічненщини я незнаю)
А ось району нема.а можливо герб міста використали як районний ((
Аватар користувача
Agaphius
 
Повідомлення: 32
З нами з: 25 червня 2011, 19:00
Звідки: Західне Полісся

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення ABG » 26 червня 2011, 21:53

Лелека над очеретом – на гербі райцентру.
А вже мали затвердити герб і прапор району.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення Константин Богатов » 27 червня 2011, 08:09

http://www.zarichne.rv.ua/index.files/r ... /6/p_6.htm - решение районной Рады о гербе и флаге
Константин Богатов
 
Повідомлення: 10
З нами з: 21 грудня 2009, 09:12

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення Agaphius » 27 червня 2011, 09:22

Константин Богатов написав:http://www.zarichne.rv.ua/index.files/rada/rish/6/p_6.htm - решение районной Рады о гербе и флаге

там при натисненні пише Not found
Аватар користувача
Agaphius
 
Повідомлення: 32
З нами з: 25 червня 2011, 19:00
Звідки: Західне Полісся

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення Константин Богатов » 27 червня 2011, 14:51

Пишите в личку, пришлю
Константин Богатов
 
Повідомлення: 10
З нами з: 21 грудня 2009, 09:12

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення ABG » 27 червня 2011, 23:27

Районна рада зверталася минулого року, й я надіслав їм проекти. Але вже весною цього року вони прислали свої варіанти, які довелося трохи підкоригувати та зробити у кількох різних кольорових рішеннях.
Судячи з оформлення сайту району, то обрали цей варіант:
Герб Зарічненського району: у щиті золоте вістря у перев’яз зліва, на якому зелений листок латаття зі срібною лілією, у верхньому синьому полі летять вліво (геральдично, тобто – вправо від глядача) три срібні качки, нижнє поле – зелене.
Латаття та качки відображають природні особливості краю. Синій колір означає ріки та озера Зарічненщини, зелений символізує багаті лісові ресурси та Поліський регіон, а жовтий (золотий на гербі) підкреслює сільськогосподарську специфіку району.

H1ZARIC5.jpg
H1ZARIC5.jpg (10.27 Кб) Переглянуто 27808 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення Agaphius » 28 червня 2011, 08:56

ABG написав:Районна рада зверталася минулого року, й я надіслав їм проекти. Але вже весною цього року вони прислали свої варіанти, які довелося трохи підкоригувати та зробити у кількох різних кольорових рішеннях.
Судячи з оформлення сайту району, то обрали цей варіант:
Герб Зарічненського району: у щиті золоте вістря у перев’яз зліва, на якому зелений листок латаття зі срібною лілією, у верхньому синьому полі летять вліво (геральдично, тобто – вправо від глядача) три срібні качки, нижнє поле – зелене.
Латаття та качки відображають природні особливості краю. Синій колір означає ріки та озера Зарічненщини, зелений символізує багаті лісові ресурси та Поліський регіон, а жовтий (золотий на гербі) підкреслює сільськогосподарську специфіку району.

Дуже дякую,він мені дуже сподобався !
А чи не могли б ви свої проекти також показати ?
Аватар користувача
Agaphius
 
Повідомлення: 32
З нами з: 25 червня 2011, 19:00
Звідки: Західне Полісся

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення ABG » 28 червня 2011, 10:09

Ще 1997 р. в нашому проекті герба Зарічного був зображений бекас, але він не сподобався селищній голові, тому довелося замінити на лелеку та очерети. З цими ж символами мною напрацьовувався й проект герба для району, але вже в іншому композиційному рішенні.
На прапорі був білий хрест на червоно-зеленому полотнищі, у 2-у варіанті ще додавався тонкий синій хрест. Червоне поле та хрест вказували на приналежність району до історичної Волині (принаймні – до сучасної Рівненської області, бо в 16-18 ст. межа Волині йшла нижче на південь), зелене – на Поліську природну зону, а синє уособлювало місцеві ріки та озера.
Однак ці проекти відхилили.

H1ZARICR.jpg
H1ZARICR.jpg (10.38 Кб) Переглянуто 27801 разів
P1ZARIC2.jpg
P1ZARIC2.jpg (5.75 Кб) Переглянуто 27801 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення ABG » 28 червня 2011, 10:27

А вже цьогорічні відкориговані проекти відрізнялися лише кольоровим рішенням.

H1ZARIC4.jpg
H1ZARIC4.jpg (10.25 Кб) Переглянуто 28059 разів
H1zaric6.jpg
H1zaric6.jpg (10.16 Кб) Переглянуто 28059 разів
H1zaric7.jpg
H1zaric7.jpg (10.27 Кб) Переглянуто 28059 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення Agaphius » 28 червня 2011, 19:25

ABG написав:Ще 1997 р. в нашому проекті герба Зарічного був зображений бекас, але він не сподобався селищній голові, тому довелося замінити на лелеку та очерети. З цими ж символами мною напрацьовувався й проект герба для району, але вже в іншому композиційному рішенні.
На прапорі був білий хрест на червоно-зеленому полотнищі, у 2-у варіанті ще додавався тонкий синій хрест. Червоне поле та хрест вказували на приналежність району до історичної Волині (принаймні – до сучасної Рівненської області, бо в 16-18 ст. межа Волині йшла нижче на південь), зелене – на Поліську природну зону, а синє уособлювало місцеві ріки та озера.
Однак ці проекти відхилили.

Ваші проекти на мою думку кращі
Аватар користувача
Agaphius
 
Повідомлення: 32
З нами з: 25 червня 2011, 19:00
Звідки: Західне Полісся

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення ПРИЩЕПКА » 23 липня 2011, 20:07

Agaphius написав:
ABG написав:Ще 1997 р. в нашому проекті герба Зарічного був зображений бекас, але він не сподобався селищній голові, тому довелося замінити на лелеку та очерети. З цими ж символами мною напрацьовувався й проект герба для району, але вже в іншому композиційному рішенні.
На прапорі був білий хрест на червоно-зеленому полотнищі, у 2-у варіанті ще додавався тонкий синій хрест. Червоне поле та хрест вказували на приналежність району до історичної Волині (принаймні – до сучасної Рівненської області, бо в 16-18 ст. межа Волині йшла нижче на південь), зелене – на Поліську природну зону, а синє уособлювало місцеві ріки та озера.
Однак ці проекти відхилили.

Ваші проекти на мою думку кращі


А мені дуже сподобався затверджений на даний момент герб. Бекаса скільки й живу тут - не бачила. А от лелек і диких качок, майже кожного дня. І кольори дуже гарно між собою поєднуються. А лілія росте, майже, на кожному з 17 озер Зарічненського району, і дуже гарно прикрашає, не лише ці озера, а й герб та прапор. На мою думку, діючий герб точно передає всі основні особливості теперішньої Зарічненщини. На мою думку голова адміністрації, затвердила найвдаліший із усіх представлених проектів герба та прапора.
ПРИЩЕПКА
 
Повідомлення: 4
З нами з: 23 липня 2011, 18:06

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення ABG » 23 липня 2011, 21:27

ПРИЩЕПКА написав: А мені дуже сподобався затверджений на даний момент герб. Бекаса скільки й живу тут - не бачила. А от лелек і диких качок, майже кожного дня. І кольори дуже гарно між собою поєднуються. А лілія росте, майже, на кожному з 17 озер Зарічненського району, і дуже гарно прикрашає, не лише ці озера, а й герб та прапор. На мою думку, діючий герб точно передає всі основні особливості теперішньої Зарічненщини.

Бекаса для району ніхто не пропонував (це ще давніше пропонувалося для герба селища Зарічного).
Проекту прапора не було, то довелося робити новий за композиційним поділом герба. Перші варіанти я зробив із качкою та лілією, але з районної ради попросили дати герб у щиті. Довелося зробити нові варіанти з різним розміщенням герба. Районна рада затвердила той, де герб у верхньому куті від древка.

P1ZARIC6.jpg
проект прапора
P1ZARIC6.jpg (9.07 Кб) Переглянуто 28013 разів
P1ZARIC_final.jpg
затверджений варіант
P1ZARIC_final.jpg (6.96 Кб) Переглянуто 28013 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення ПРИЩЕПКА » 23 липня 2011, 21:40

Agaphius написав:Герб мені відомий : журавель летить над очеретом на фоні прапору(хоча яким це боком до Зарічненщини я незнаю)
А ось району нема.а можливо герб міста використали як районний ((


))))Agaphius, тут Вам герб не подобається (герб Зарічного (з лелеками)), а там подобається (герб Зарічненського району(з качками)). Хоча їх створювала одна і та ж людина - ABG. Адже ж це правда? Так, чи ні? Пане ABG?
ПРИЩЕПКА
 
Повідомлення: 4
З нами з: 23 липня 2011, 18:06

Re: Герб Зарічненського району

Повідомлення ABG » 23 липня 2011, 21:49

ПРИЩЕПКА написав:їх створювала одна і та ж людина - ABG. Адже ж це правда?

В принципі – так. Хоча герб району довелося доопрацьовувати за запропонованим від районної ради ескізом. А прапор району також вийшов з урахуванням побажань районної ради, хоча мені варіант з качкою та лататтям на полотнищі більше подобався.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Далі

Повернутись в Рівненська область

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей