Аграрна партія України

Емблеми, лого та прапори політичних партій, блоків та організацій

Аграрна партія України

Повідомлення ABG » 20 грудня 2009, 19:47

Емблема (названа чомусь "гербом") та прапор партії на: http://agroparty.org.ua/simvolika

Аграрна партія України — українська політична партія. Установчий з'їзд відбувся 5 грудня 1996 року. Зареєстрована Міністерством юстиції України 30 грудня того ж року.
У червні 2004 року на VI (позачерговому) з’їзді Аграрної партії України було прийнято рішення про зміну назви партії на Народну Аграрну партію України, а в лютому 2005 року - на Народну партію.
7 жовтня 2006 року було скликано Установчий з'їзд, який відродив Аграрну партію України, прийняв Статут і Програму партії. В Міністерстві юстиції партія наново зареєстрована 14 листопада 2006 року.

Опис символів (зі збереженням безграмотності оригіналу):
"Прапор Аграрної партії України являє собою полотнище прямокутної форми із співвідношенням сторін 5:3 (де горизонтальна частина становить 5 одиниць, вертикальне – 3).
Прапор Аграрної партії України має три кольори у вигляді горизонтальних полос:
верхня полоса прапора – синього кольору; середня полоса – зеленого кольору; нижня полоса – жовтого кольору.
Співвідношення полос (зверху до низу) – 5,5 х 4 х 5,5
В центрі прапора розміщена емблема партії у вигляді кола із співвідношенням її діаметра з горизонтальною стороною як 2:5; з вертикальною стороною прапора як 2:3.
Емблема Аграрної партії України являє собою круг білого кольору обрамлений полосою оранжевого кольору. Співвідношення діаметру круга до ширини полоси як 10:0,2;
На площині круга по центру розміщене стилізоване зображення сонця у вигляді круга оранжевого кольору із симетрично розміщеними навколо нього стилізованими зображеннями променів оранжевого кольору.
Співвідношення:
діаметрів круга оранжевого кольору до круга білого кольору як 5,5:10;
круга, що створюють промені до оранжевого круга як 7,5:5,5;
круга, що символізує сонце (оранжевий круг із променями) до білого круга з обрамленням як 7,5:10,2;
На площині, що символізує сонце симетрично у вертикальному положенні розміщенні зображення трьох стилізованих колосків оранжевого кольору обрамлених жовтим кольором.
В нижній частині колоски обвиті стрічкою синього кольору на якій зроблено напис "УКРАЇНИ" рубленим шрифтом жовтого кольору. Співвідношення висоти букви до ширини стрічки як 0,7x1,2.
По периметру верхньої частини круга між окантовкою і стилізованим зображенням променів розміщений напис "АГРАРНА ПАРТІЯ" виконаний рубленим шрифтом синього кольору".

AgrP_e.jpg
AgrP_e.jpg (22.45 Кб) Переглянуто 6265 разів
AgrP_p.jpg
AgrP_p.jpg (7.67 Кб) Переглянуто 6265 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8784
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Аграрна партія України

Повідомлення ABG » 15 березня 2010, 23:01

Старі емблеми АПУ

APU1.jpg
APU1.jpg (12.22 Кб) Переглянуто 6263 разів
apu2.jpg
apu2.jpg (19.74 Кб) Переглянуто 6263 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8784
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Аграрна партія України

Повідомлення ABG » 07 травня 2017, 12:12

Аграрна партія презентувала свій новий візуальний стиль
04 грудня 2016
Нову партійну символіку презентували під час Х чергового З’їзду Аграрної партії. Її основою стало поєднання зрозумілих і рідних для українця символів та сучасних дизайнерських рішень.

Оновлення бренду Аграрної партії розпочалося два роки тому зі зміни її керівництва та розбудови структури регіональних організацій. Після успішних внутрішніх змін настав час і для зовнішніх, - підкреслює лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

«Сьогодні Україна прощається з усім, що віджило і «зносилося». Тому і для Аграрної партії важливо обрати новий стиль. Ми уже провели і продовжуємо проводити серйозну внутрішню роботу - ідеологічну, структурну, виборчу, інформаційну. Цілком логічно, що тепер зроблено і зовнішнє оновлення. У ньому використано споконвічні символи України – сонце, що сходить над зеленими ланами – але в сучасній подачі. Родюча земля під лагідним сонцем – це Україна. Земля - найдорожче, що ми маємо», - коментує Віталій Скоцик ідею нового образу партії.

Тепер емблема, логотипи, прапори і значки, уся друкована продукція партії мають осмислений і привабливий дизайн. Зокрема, нова емблема Аграрної партії має форму кола – символу нескінченності та вічного розвитку. На ній зображені півкола зелених хвиль – це знак українських багатих ланів, які дають основу нашої економіки.

Згідно з дизайнерським рішенням, зелені смуги чергуються з нейтральними білими. Це асоціація з міжнародним значком wi-fi, символом сучасного зв’язку між людьми. Адже Аграрна партія теж об’єднує людей, будучи дієвим інструментом самоорганізації суспільства.

З-поза лінії обрію, який утворюють біло-зелені смуги, встає сонце. Світанок символізує новий початок і добре майбутнє України. А простір між сонцем і зовнішнім краєм кола заповнює блакить. Мирне небо – те, чого нам так бракує для сталого розвитку.

«Наша символіка, наші прапори у селах і містах мають нагадувати про перемогу споконвічних цінностей українців. Це земля і мирна праця. Водночас, ми показуємо, що налаштовані на постійне оновлення і нові успіхи партії і країни», - пояснює Віталій Скоцик.

https://agroparty.org.ua/pres-tsentr/no ... styl-video

агро1.jpg
Емблема
агро1.jpg (17.04 Кб) Переглянуто 4321 разів
агро2.jpg
Емблема
агро2.jpg (10.8 Кб) Переглянуто 4321 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8784
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Аграрна партія України

Повідомлення ABG » 07 травня 2017, 12:16

Новий прапор партії:

агро3.jpg
агро3.jpg (8.97 Кб) Переглянуто 4320 разів
агро4.jpg
агро4.jpg (19.8 Кб) Переглянуто 4320 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8784
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Емблематика політичних партій і блоків

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron