Home page
Site map
Contacts
  About Society              Board              Members              Publications              Links              Forum              About site
 
  State symbols

  Territorial symbols

  Municipal symbols

  Military symbols

  Private coat-of-arms

  Corporative coat-of-arms

  Vexillology

  Emblems

  Genealogy

  Collector's corner

  Our partners

  • Інститут української археографії НАН України

  • "Мислене древо"

  • Товариство руської шляхти

  • Запорізьке генеалогічне товариство

  • Наукове товариство ім. Т. Г. Шевченка в Україні
Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

Тут спілкуються українською

 
Товариство руської шляхти


Товариство Руської Шляхти

123

Контактна інформація:
http://www.torush.com

 

Засноване 1907 р. та відновлене 2004 р., Товариство Руської Шляхти (ТОРУШ) є єдиною в свому роді громадською організацією, яка згуртовує нащадків руської (української) шляхти та людей, зацікавлених в дослідженні шляхетської історії та культури, заохочує їх поєднати зусилля для впливу на майбутнє України.

ТОРУШ ставить за мету об'єднання всіх зацікавлених для захисту своїх економічних та соціальних інтересів, задоволення національно-культурних, освітніх, мовних та інших потреб, збереження та поширення традицій і цінностей, та відродження раніше існуючих осередків шляхти руського (українського) походження.

Іншими словами, ТОРУШ – це молода, мобільна та енергійна течія в громадському русі України, яка сприяє вільному обміну знаннями, думками і ідеями з метою співпраці задля історичного і суспільного блага.

Активність ТОРУШа на міжнародній арені підтримується і посилюється через систему національних осередків, які представляють інтереси ТОРУШа в різних державах світу та допомагають досягти поставленої мети і цілей в кожній країні, минуле чи майбутнє якої пов'язано з руською (українською) шляхтою.

ТОРУШ в Україні – це ключова організація, яка займається дослідженням геральдичних та генеалогічних даних, створює і публікує дослідницькі бібліотеки, описи, каталоги, статті, бази даних та програми по обміну інформацією поза межами мовних, національних і політичних кордонів.

ТОРУШ сповідує принципи історичної правдивості, збалансованого і критичного аналізу, відкритого і прозорого співробітництва, та виступає проти отримання чи надання гербів і титулів руської (української) шляхти комерційним шляхом.


 
About Society     Board     Members     Publications     Links     Forum     About site