головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ




Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот






Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 111 Володимир Іванович МАЗУРЕНКО (Одеса) № 111 Володимир Іванович МАЗУРЕНКО (Одеса)

Щит розтятий, у золотому полі зелене дерево, у синьому – золоте, у чорній основі переплетене золоте коріння дерев. Щит увінчано лицарським шоломом з золотою короною. Намет золотий, підбитий синім. Щитотримачі – золоті скорпіони. Під щитом на основі з золотих колосків синя стрічка з золотим девізом: VIA EST VITA (дорога є життя).
Герб склали й виконали П. Бондаренко та Е. Петровський.
(Новий герб)



№ 110 Тетяна Михайлівна (з дому – АВЕРІНА) та Ірина Володимирівна КИСЕЛЬОВА, Юрій Володимирович та Володимир Олександрович КИСЕЛЬОВ (Горлівка) № 110 Тетяна Михайлівна (з дому – АВЕРІНА) та Ірина Володимирівна КИСЕЛЬОВА, Юрій Володимирович та Володимир Олександрович КИСЕЛЬОВ (Горлівка)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у і 4-у червоному полі – золоте шатро з двома срібними восьмипроменевими зірками обабіч верхівки шатра. В другому синьому полі – золоте сонце з обличчям, у третьому синьому – золотий місяць із обличчям ріжками вліво. Щит увінчує лицарський шолом із золотою короною. Намет справа синій, зліва – червоний, підбитий золотом. Щитотримачі – два червоні олені зі списами, покладеними навхрест за щитом. На золотій стрічці під щитом девіз чорним: ВСЕГДА ВЕЗДЕ ВМЕСТЕ.
Герб склав і виконав О. Лісниченко.
(Новий герб)



№ 109 Руслана Володимирівна КОРОЛЬ (Калинівка, Київська обл.) № 109 Руслана Володимирівна КОРОЛЬ (Калинівка, Київська обл.)

У червоному полі на постаменті з трьох сходинок крокує золотий лев, під ним – золотий ріг достатку, обабіч якого два золоті ключі, вушками вгору. Щит увінчує лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий червоним наметом з золотим підбиттям. Клейнод: на червоно-золотому бурелеті стилізований вінець з золотих квітів. Прапор: червоний трикутний стяг, на якому крокує золотий лев між двох золотих ключів.
Герб склала та виконала О. Самбул.
(Новий герб)



№ 108 Андрій Володимирович ТАРАСОВ (Київ) № 108 Андрій Володимирович ТАРАСОВ (Київ)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у червоному полі золотий сокіл з розпростертими крилами і дзвіночками на лапах тримає в пазурах дві половини розірваної навпіл срібної змії; у 2-у синьому полі золотий хрест з розширеними кінцями, на який накладено синій малий щиток із золотою облямівкою, в малому щитку золотий здиблений одноріг вправо, під щитком два срібні перехрещені мечі з золотими руків'ями вгору; у 3-у синьому полі два золоті перев'язи зліва; у 4-у червоному полі – три золоті корони – одна над двома. Щит увінчано лицарським шоломом. Намет справа червоний і зліва синій, підбитий золотом. Клейнод: з червоно-синьо-золотого бурелету виходить золотий сокіл з розпростертими крилами. Щитотримачі: золотий сокіл із дзвіночками на лапах справа, і золотий одноріг зліва. Під щитом на синьо-золото-синій стрічці підвішено знак ордена – хрест, аналогічний зображенню в другому полі щита. На червоно-синій стрічці золотом девіз: EGO STABILIS (я непорушний).
Герб склав і виконав О. Лісниченко.
(Новий герб)



№ 107 Ірина Василівна, Богдан Юрійович, Олександр Юрійович, Вероніка Юріївна та Юрій Васильович КИКОТЬ (Українка, Київська обл.) № 107 Ірина Василівна, Богдан Юрійович, Олександр Юрійович, Вероніка Юріївна та Юрій Васильович КИКОТЬ (Українка, Київська обл.)

У синьому полі три золоті хрести з витягнутою стійкою (один над двома). Щит обрамовує картуш і увінчує золота корона, з якої виходять п’ять срібних страусових пір’їн. На синій стрічці під щитом девіз золотом: ВІРИТИ НАДІЯТИСЯ ПАМ’ЯТАТИ.
Герб склали Ю. В. Кикоть і А. Б. Гречило, виконав А. Б. Гречило.
(Новий герб)



№ 106 Владика Кен НОВАКІВСЬКИЙ (Нью-Вестмінстер, Канада) № 106 Владика Кен НОВАКІВСЬКИЙ (Нью-Вестмінстер, Канада)

Щит розтятий синім перекинутим вістрям на червоне та золоте поля; у синьому полі золотий рівносторонній хрест, між кожними раменами по три промені; у червоному полі срібна квітка дерену тихоокеанського з золотим осердям; у золотому полі червона квітка західної червоної лілеї. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і хрест. На синій стрічці девіз золотом: БОГ Є ЛЮБОВ – DEUS CARITAS EST.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)



№ 105 Ієрей Василь МАРУНЧАК (Львів) № 105 Ієрей Василь МАРУНЧАК (Львів)

У зеленому полі летять чотири срібні жайворонки із золотими коронами (1:2:1); у золотій основі чорна вервиця з десятьох вузликів і одним вузликом з китицею. Навколо щита срібна з червоними хрестами стрічка, а під щитом, поверх неї, зелена стрічка зі срібним девізом церковнослов’янською мовою: ЯКО С НАМИ БОГ.
Герб склав С. Л. Резніков, виконали С. Л. Резніков і Т. Я. Цирульникова.
(Новий герб)



№ 104 Марія Ярославівна МАРУНЧАК (Львів) № 104 Марія Ярославівна МАРУНЧАК (Львів)

У зеленому полі летять чотири срібні жайворонки із золотими коронами (1:2:1); у золотій основі чорна вервиця з десятьох вузликів і одним вузликом з китицею. Над щитом короткий зелений, підбитий сріблом, мафорій із золотим обручем з перлинами. На зеленій стрічці під щитом срібний девіз церковнослов’янською мовою: ЯКО С НАМИ БОГ.
Герб склав С. Л. Резніков, виконали С. Л. Резніков і Т. Я. Цирульникова.
(Новий герб)



№ 103 Людмила Миколаївна (з дому – ЧЕРНОВА) ШЕНІНА та Андрій Миколайович ШЕНІН (Дніпропетровськ) № 103 Людмила Миколаївна (з дому – ЧЕРНОВА) ШЕНІНА та Андрій Миколайович ШЕНІН (Дніпропетровськ)

У чорному полі на золотому сонці з золотим промінням чорний орел з червоним дзьобом і кігтями. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий вправо. Намет чорний, підбитий золотом. На чорній стрічці девіз золотом: NEMO ME IMPUNE LACESSIT (ніхто не чіпатиме мене безкарно).
Герб склали А. В. Дніпровський та А. М. Шенін, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 102 Ієрей Роман КОНОНЕНКО (Борислав) № 102 Ієрей Роман КОНОНЕНКО (Борислав)

У синьому полі йде срібний кінь в пурпуровій упряжі із такою ж попоною; у вкорочено-косицеподібно відділеній срібній главі три пурпурові лапчасті хрести. Навколо щита срібна з червоними хрестами стрічка, а під щитом, поверх неї, синя стрічка зі срібним девізом церковно-слов’янською мовою: ГОСПОДЬ КРЕПОСТЬ МОЯ.
Герб склав С. Л. Резніков, виконали С. Л. Резніков і Т. Я. Цирульникова.
(Новий герб)



№ 101 Руслана-Сусанна Ярославівна КОНОНЕНКО (Борислав) № 101 Руслана-Сусанна Ярославівна КОНОНЕНКО (Борислав)

У синьому полі йде срібний кінь в пурпуровій упряжі із такою ж попоною; у вкорочено-косицеподібно відділеній срібній главі три пурпурові лапчасті хрести. Над щитом короткий синій, підбитий сріблом, мафорій із золотим обручем з перлинами. На синій стрічці під щитом срібний девіз церковно-слов’янською мовою: ГОСПОДЬ КРЕПОСТЬ МОЯ.
Герб склав С. Л. Резніков, виконали С. Л. Резніков і Т. Я. Цирульникова.
(Новий герб)



№ 100 Володимир Петрович ЩЕРБАНЬ (Київ) № 100 Володимир Петрович ЩЕРБАНЬ (Київ)

У синьому полі золотий дуб на вигнутій золотій основі, обабіч якого два золоті жолуді; на основу накладено синю розкриту книгу з чистою лівою сторінкою. На синій стрічці з золотим підкладом девіз: NOMEN EST OMEN (ім’я – це ознака).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 99 Наталія ШВЕЦЬ (Львів) № 99 Наталія ШВЕЦЬ (Львів)

Щит напіврозтятий та напівcкошений справа і зліва; у 1-у синьому полі срібна конвалія з двома листочками і сімома квітками на стеблі; у 2-у срібному полі – синій розквітлий конюшиноподібний хрест із додатковим скошеним вправо поперечником; у 3-у золотому полі – зелена гора з трьома вершинами зі срібною правою стопою у перев’яз зліва. Над щитом короткий синій, підбитий сріблом, мафорій із золотим обручем з перлинами. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: ВЕЛИЧАЙ ДУШЕ МОЯ ГОСПОДА.
Герб склав С. Л. Резніков, виконали С. Л. Резніков і Т. Я. Цирульникова.
(Новий герб)



№ 98 Ієрей Назарій ШВЕЦЬ (Львів) № 98 Ієрей Назарій ШВЕЦЬ (Львів)

Щит напіврозтятий та напівскошений справа і зліва; у 1-у синьому полі срібна конвалія з двома листочками і сімома квіточками на стеблі; у 2-у срібному полі – синій розквітлий конюшиноподібний хрест із додатковим скошеним вправо поперечником; у 3-у золотому полі – зелена гора з трьома вершинами зі срібною правою стопою у перев’яз зліва. Навколо щита срібна стрічка з червоними хрестами, а під щитом, поверх неї, синя стрічка зі срібним девізом: ВЕЛИЧАЙ ДУШЕ МОЯ ГОСПОДА.
Герб склав С. Л. Резніков, виконали С. Л. Резніков і Т. Я. Цирульникова.
(Новий герб)



№ 97 Ольга Русланівна ОРЛОВА (Київ) № 97 Ольга Русланівна ОРЛОВА (Київ)

У синьому полі золотий орел з червоними язиком і кігтями та чорною виправленою шкірою на грудях, під ним – три золоті монети. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо. Клейнод – на синьо-золотому бурелеті золота виправлена шкіра. Намет синій, підбитий золотом.
Герб склав М. Чмир, виконали Т. Лук’яненко та Н. Корж.
(Новий герб)



№ 96 Роман Іванович КАРДАШ (Львів) № 96 Роман Іванович КАРДАШ (Львів)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у і 4-у срібному полі – здиблений червоний кінь з чорною гривою, хвостом і копитами; 2-е і 3-є поле скошене справа срібним перев’язом з іклоподібними краями, верхнє поле чорне, нижнє – червоне, в кожному по срібній правій спортивній рукавичці. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий справа чорно-срібним, а зліва червоно-срібним наметом. Клейнод – на чорно-срібно-червоному бурелеті – срібна права спортивна рукавичка, на якій стоїть чорний ворон з розгорнутими крилами. На червоній стрічці під щитом девіз сріблом: БЕЗ ПРАВА НА ПОМИЛКУ.
Герб склав С. Л. Резніков, виконали С. Л. Резніков і Т. Я. Цирульникова.
(Новий герб)



№ 95 Наталя Володимирівна ПЕРЕВОЗНІКОВА  (Київ) № 95 Наталя Володимирівна ПЕРЕВОЗНІКОВА (Київ)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у і 4-у золотому полі – здиблений чорний кабан із срібними іклами, копитами, гривою; у 2-у і 3-у чорному полі – срібний місяць рогами вправо. Над щитом короткий чорний, підбитий золотом, мафорій із золотим обручем з перлинами. На золотій стрічці під щитом девіз чорним: VIRTUS ET FIDES (мужність та вірність).
Герб склав С. Л. Резніков, виконали С. Л. Резніков і Т. Я. Цирульникова.
(Новий герб)



№ 94 Таїсія Сергіївна ПЕРЕВОЗНІКОВА (Київ) № 94 Таїсія Сергіївна ПЕРЕВОЗНІКОВА (Київ)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у і 4-у золотому полі – здиблений чорний кабан із срібними іклами, копитами та гривою; у 2-у чорному полі – срібний місяць рогами вправо; у 3-у синьому полі – летить срібна сова з золотими очима, дзьобом і кігтями, на грудях якої синій ґонт у перев’яз справа з вертикально обрізаними кінцями. Над щитом зелений вінець з червоними коралами і дев’ятьма зубцями, п’ять з яких мають листя із червоними ягодами; з-під вінця виходять дві золоті стрічки. На золотій стрічці під щитом девіз чорним: VIRTUS ET FIDES (мужність та вірність).
Герб склав С. Л. Резніков, виконали С. Л. Резніков і Т. Я. Цирульникова.
(Новий герб)



№ 93 Сергій Валерійович ПЕРЕВОЗНІКОВ  (Київ) № 93 Сергій Валерійович ПЕРЕВОЗНІКОВ (Київ)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у і 4-у золотому полі – здиблений чорний кабан із срібними іклами, копитами, гривою; у 2-у і 3-у чорному полі – срібний місяць рогами вправо. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий чорним, підбитим золотом, наметом. Клейнод: на чорно-золотому бурелеті виходить срібний єдиноріг із зеленою гілкою з листочком та золотою ягодою у роті. На золотій стрічці під щитом девіз чорним: VIRTUS ET FIDES (мужність та вірність).
Герб склав С. Л. Резніков, виконали С. Л. Резніков і Т. Я. Цирульникова.
(Новий герб)



№ 92 Олександр Васильович ЄФРЕМОВ (Севастополь) № 92 Олександр Васильович ЄФРЕМОВ (Севастополь)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у і 4-у червоному полі – по срібному грифону; у 2-у і 3-у синьому полі – по дві з'єднані срібні крокви, що творять літеру «М», над і під нею 3 п'ятипроменеві зірки – 1:2, внизу – срібна мурована основа з трьох рядів кладки. Щит вінчає сталевий лицарський шолом, вкритий праворуч червоним, підбитим золотом, а ліворуч синім, підбитим сріблом наметом. Клейнод: на синьо-срібно-червоному бурелеті дві золоті з'єднані крокви, зверху та знизу яких три золоті п'ятипроменеві зірки, через крокви виходить три страусових пера – червоне, синє і срібне (біле). На синій стрічці девіз: ДОБРАЯ СЛАВА – ВТОРОЕ НАСЛЕДСТВО.
Герб склав і виконав О. І. Маскевич.
(Новий герб)



Cторінки: [<<] | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | [>>]