головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  • Корпоративний гербівник УГТ

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 
Корпоративний гербівник УГТ


№ 92 Товариство з обмеженою відповідальністю № 92 Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛМІ" (Одеса)

Герб: У синьому полі золотий ріг достатку і таке ж колесо, розділені увігнутим червоним вістрям, на якому срібний якір-кішка; у червоній главі 4 безанти із контурними сиглями А, Л, М та И. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із золото-синьо-червоного бурелету виходить золоте колесо із червоною сумою, в якій зелена пляшка з червоним корком, червоне яблуко з зеленим хвостиком та золотий батон. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: 1 БЕРЕЗНЯ 1993.
Прапор: прямокутне бордове полотнище зі співвідношенням ширини до довжини 2:3, посередині якого по горизонталі викладено чотири жовті монети із контурними літерами А, Л, М та И.
Затверджено наказом від 28 лютого 2023 р.
Герб склав і виконав А. Лерой.
(Підприємство)№ 91 Чернівецький індустріальний фаховий коледж № 91 Чернівецький індустріальний фаховий коледж

Щит розтятий і перетятий; у 1-у зеленому полі розгорнута срібна книга, на якій синя земна куля; у 2-у синьому – срібна шестерня, на яку накладено срібний циркуль; у 3-у синьому – сигль А, навколо якого вигнуті дві стрілки, все срібне, з червоним окантуванням; у 4-у зеленому – лежить срібний ріг достатку, перед яким у стовп такий же кадуцей; у серцевому щитку на червоному полі срібні міські ворота, над якими 8 таких же цеглин, у два ряди. Щит обрамовує декоративний картуш, вгорі якого вписано малий Державний герб України, а внизу, під щитом – синя дата 1940. Над щитом золота стрічка із синім підкладом і написом: ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ КОЛЕДЖ; а під щитом на такій же стрічці – девіз синім: OPERA STUDIO ET SCIENTIA (працею, сумлінням і знанням).
Запроваджено у квітні 2010 р.
Герб склав і виконав: В. В.Матвєєв.
(Навчальний заклад)№ 85 Товариство з обмеженою відповідальністю № 85 Товариство з обмеженою відповідальністю "Монорґа" (Запоріжжя)

Герб: У зеленому полі на золотому пагорбі стоїть такий же сніп пшениці, перевитий червоною стрічкою, навколо нього – 6 золотих бджіл; у чорній главі срібна розкрита книга з сімома золотими застібками праворуч. Щит увінчує золота аграрна корона із зеленим написом «МОНОРҐА». Щитотримачі: праворуч – богиня Тіхе у срібному хітоні із золотим оздобленням тримає у піднятій лівиці ріг достатку, ліворуч – богиня Деметра у синьому хітоні тримає в правиці косу та три колоси дозрілої пшениці, обидві увінчані зеленими лавровими вінками і стоять на основі з зеленої трави.
Прапор: прямокутне полотнище зі співвідношенням ширини до довжини 2:3, яке складається з двох рівношироких горизонтальних смуг – верхньої зеленої та нижньої чорної, від древка на третину довжини відходять три жовті клини.
Вживається з 2020 р.
Герб склав і виконав С. С. Дрелінський.
(Підприємство)№ 84 Магазин № 84 Магазин "Кабан і щука" (Шпола)

У щиті, перетятому багато раз хвилясто на синє і срібне, справа широкий зелений перев'яз із золотою облямівкою, поверх якого золота голова кабана анфас, вгорі ліворуч та внизу праворуч – по золотій щуці, вигнутій до середини. Щит вписано в золотий картуш, увінчано таким же мисливським ріжком і срібним рибальським гачком та накладено на скошені навхрест золоті рушниці зі срібними стволами вгору. Під щитом на золотій стрічці синій девіз: НІ ПУХУ, НІ ПЕРА, НІ ХВОСТА, НІ ЛУСКИ.
Запроваджений у вересні 2018 р.
Герб склали В. В. Стеценко та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Підприємство)№ 82 Ветеринарний центр № 82 Ветеринарний центр "Юпітер" (Вінниця)

У срібному полі – синій укорочений хрест, на який накладено срібний посох Асклепія; між сторін хреста – чотири чорні символи Юпітера. На синій стрічці девіз сріблом: MEDICO MENTE, NON MEDICAMENTIS (лікуй розумом, а не ліками).
Затверджений власником клініки 2 квітня 2019 р.
Герб склав М. Царенко, малюнок виконав П. Тютюнов.
(Заклад ветеринарної медицини)№ 81 Львівська українська гуманітарна гімназія ім. Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови № 81 Львівська українська гуманітарна гімназія ім. Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови

У синьому полі меч зі срібним вістрям, спрямованим вгору, та золотим ефесом, накладений вгорі на золотий лавровий вінок, обабіч – по срібному крилу. Герб вписано у золотистий декоративний картуш, вгорі якого розгорнута срібна книга з червоною датою «1903». Під та обабіч картушема йде синя стрічка зі золотим написом: Львівська українська гуманітарна гімназія імені Олени Степанів.
Затверджено загальногімназійною конференцією від 5 вересня 2013 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 80 Факультет педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка № 80 Факультет педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому полі, розтятому й перетятому на два червоні та два золоті поля – покладений у стовп смолоскип (факел) з полум’ям, за ним скошені обабіч два ключі, серцеподібними вушками вгору, всі – в обернених кольорах.
Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MMXV (2015 р.). Під щитом золота девізна стрічка з гаслом: DISCERE DOCENDO (вчимося навчаючи).
Затверджено рішенням Вченої ради факультету 19 червня 2015 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 79 Мінометна батарея 42-го окремого мотопіхотного батальону № 79 Мінометна батарея 42-го окремого мотопіхотного батальону

Герб: У чорному полі з вузькою червоною главою стоїть на трьох лапах золотий Симаргл з вовчою головою та крилами і тримає в піднятій передній правій лапі золоту козачу шаблю з червоним руків’ям, а лівою передньою таку ж шаблю притискає додолу; під ним – покладені навхрест і спрямовані вгору дві золоті гармати, обабіч яких два такі ж сиглі – «М» і «Б».№ 77 Астрономічна обсерваторія Львівського національного університету імені Івана Франка № 77 Астрономічна обсерваторія Львівського національного університету імені Івана Франка

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому чорному полі 7 золотих зірок творять сузір’я Малої Ведмедиці з Полярною Зорею. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MDCCLXIX (1769 р.). Під щитом золота девізна стрічка з гаслом: SIC ITUR AD ASTRA (так ідуть до зірок).
Запроваджено 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 76 Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технології та дизайну № 76 Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технології та дизайну

Щит розтятий і перетятий; у 1-у синьому полі крокує золотий лев; у 2-у золотому – сині ножиці; у 3-у золотому – червона шпулька з чорними нитками та синьою голкою; у 4-у зеленому – золотий кадуцей із срібними крилами в перев’яз зліва, обабіч нього – по золотій монеті. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з синьою датою заснування навчального закладу – 1944, під щитом іде золота стрічка з чорним девізом: EX OPERE ARTIFEX AGNOSTICUR (видно майстра по роботі).
Запроваджено 2012 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)Cторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | [>>]