головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 893 Тетяна Олександрівна РОЩИНА, Марія Євгенівна, Євген Леонідович ПУХЛЯНКО, Лука Антонович, Тимофій Антонович, Антон Ярославович, Тетяна Федорівна КУШНІР (Київ) та Ярослав Володимирович КУШНІР (Чернівці) № 893 Тетяна Олександрівна РОЩИНА, Марія Євгенівна, Євген Леонідович ПУХЛЯНКО, Лука Антонович, Тимофій Антонович, Антон Ярославович, Тетяна Федорівна КУШНІР (Київ) та Ярослав Володимирович КУШНІР (Чернівці)

Герб. Щит розтятий і перетятий; у 1-у і 4-у полях, розтятих на синє і червоне, 3 золоті руна у перев'яз праворуч; у 2-у та 3-у золотих полях – червоний орел зі срібною стрілою та двома дужками на животі, оточений дев’ятьма червоними кульбабами. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий праворуч червоним, а ліворуч – синім наметом, підбитим золотом. Клейнод: із синьо-золотого бурелету виходять дві червоні страусові пір’їни, між якими золота ліра. Під щитом 8 золотих гілок лавру, між якими спрямований вгору золотий меч, перевиті червоною стрічкою із золотим девізом: PERSEVERANTIA ET SAPIENTIA (наполегливість і мудрість).
Штандарт. Квадратне полотнище, розділене на 4 рівновеликі квадратні поля, в яких аналогічні символи з гербового щита.№ 889 Інна Миколаївна, Ольга Олександрівна та Емма Олександрівна КАЦІМОН (Житомир) № 889 Інна Миколаївна, Ольга Олександрівна та Емма Олександрівна КАЦІМОН (Житомир)

У червоному полі дві скошені навхрест дзьобами вгору срібні коси зі скріпленими золотим шнуром п’ятками, з них виходить вгору срібний 3-раменний хрест (одне рамено праворуч, два – ліворуч). Щит увінчує коронований лицарський шолом, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: правиця у срібних латах тримає срібний меч із золотим руків’ям.
(Герб Прус-2 (Вовчі коси); використовують як нащадки Забродських герба Прус-2)№ 888 Петро Петрович і Василь Петрович БУЧИНСЬКИЙ (Тернопіль) № 888 Петро Петрович і Василь Петрович БУЧИНСЬКИЙ (Тернопіль)

Щит, розтятий і перетятий; у першому і четвертому срібних полях – два червоні бики, один над одним, у другому і третьому чорних – золоте сонце з обличчям і 16-ма срібно-червоно-золотими променями; у срібному серцевому щитку три чорні ламані тонкі ліві перев’язи. Щит увінчує сталевий лицарський шолом зі срібним медальйоном, вкритий чорним наметом, підбитим сріблом. Клейнод: на чорно-срібному бурелеті сидить срібна коронована сова, яка тримає у дзьобі стрілу. Під щитом срібні лаврові гілки, перевиті такою ж стрічкою, на ній девіз чорними літерами: TACE AUT FACE (займайся справою або мовчи).
Герб склав і виконав П. П. Бучинський.
(Новий герб)№ 885 Ігор Юрійович КРИМОВ, Анастасія Олександрівна та Марічка Ігорівна КРИМОВА (Київ) № 885 Ігор Юрійович КРИМОВ, Анастасія Олександрівна та Марічка Ігорівна КРИМОВА (Київ)

У щиті, розтятому й перетятому на 4 поля, в першому червоному полі срібне перо у стовп, у другому срібному – червоний їжак, у третьому срібному – червоний листок каштана, у четвертому червоному – срібний молоток у стовп. Щит вінчає сталевий лицарський шолом, вкритий підбитим сріблом червоним наметом. Клейнод: зі срібно-червоного бурелету виходить срібний лев, який тримає передніми лапами червоний хрест. Під щитом на підбитій сріблом червоній стрічці срібний девіз: НЕ ВАРТО ПРОГИНАТИСЬ.
Герб склав і виконав І. Кримов.
(Новий герб)№ 884 Іван Володимирович ГУБАРЄВ і Оксана Вікторівна ТРУБІЦИНА (Київ) № 884 Іван Володимирович ГУБАРЄВ і Оксана Вікторівна ТРУБІЦИНА (Київ)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у синьому полі скошені навхрест вістрям вгору два срібні мечі із золотими руків’ями, на них покладено золотий лапчастий хрест; у 2-у червоному – скошені навхрест розтрубами вгору дві золоті сурми, на них покладений зелений чотирилисник конюшини; у 3-у червоному – праворуч срібна хмара, з якої виходить така ж рука в золотому обладунку і тримає перехрещені вістрям вгору три золоті стріли; у 4-у синьому – срібні гори, над якими золоті сонце – праворуч, та місяць – ліворуч. Щит увінчує оздоблений золотом сталевий лицарський шолом з червоним підкладом. Шолом вкритий наметом – синім зі срібним підбиттям праворуч та червоним із золотим підбиттям ліворуч, та увінчаний золотою лілейною короною. Клейнод: летить золота сова, яка тримає в лапах срібний ключ. Під щитом на срібній стрічці із синім підкладом чорний девіз: FINIS EST SUPRA PERSONALIS UTILITATES (мета вище особистих інтересів).
Герб склали І. В. Губарєв та М. С. Карий, виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 883 Артур Русланович ЄРМАК (Золочів, Львівська обл.) № 883 Артур Русланович ЄРМАК (Золочів, Львівська обл.)

Герб: У щиті, розтятому на срібне і синє поля, спинається двоголовий вовк в обернених кольорах. Знизу та обабіч щит обрамовує золоте колосся пшениці. Під щитом на золотій стрічці девіз чорним: ШМАТ ЗА ШМАТОМ!№ 882 Тамара Андріївна КИСЛЯКОВА (Київ) № 882 Тамара Андріївна КИСЛЯКОВА (Київ)

У щиті, скошеному правим перев’язом на червоне та золоте поля, срібний хрест розтроєний додолу, обабіч нього на перев’язі – по срібній 7-променевій зірці, у червоному полі стоїть срібний баран, у золотому на чорній 7-променевій зірці лежить срібний собака, повернутий ліворуч. Щит увінчує лицарський шолом, вкритий праворуч червоним наметом зі срібним підбиттям, а ліворуч – чорним із золотим. Клейнод: зі срібно-чорно-червоно-золотого бурелету виходить срібний коронований цап.
Герб склав і виконав В. В. Голубенко.
(Новий герб)№ 881 Антоніна Анатоліївна КІЗЛОВА (Прилуки) № 881 Антоніна Анатоліївна КІЗЛОВА (Прилуки)

Герб: У срібному полі на зеленій основі стоїть чорний зіщулений (з піднятими спиною та хвостом) кіт, над яким чорний шестигранний діамант. Над щитом зелений вінець, що має чотири листки, три пагони з бутонами та три червоні з золотими серцевинами квітки мальви. З-під вінця спадають зелені та срібні стрічки. З-за вінця піднімається прапор: на зеленому полотнищі срібна білка-летяга в польоті. Древко увінчує чорний шестигранний діамант. Під щитом на зеленій стрічці девіз сріблом: QUAERERE INVENIRE CREARE (шукати, віднайти, творить).

Прапор: Квадратне полотнище, що складається з двох горизонтальних смуг: верхньої, білої, завширшки у 3/4 і нижньої, зеленої, завширшки в 1/4 сторони полотнища. У центрі білої смуги зображення чорного зіщуленого кота, а над ним – чорного шестигранного діаманта, яке по висоті займає 1/2 сторони полотнища. Вгорі до полотнища дошитий зелений швенкель, завширшки в 1/4 сторони полотнища, що від верхнього вільного кута полотнища переходить у косицю, довжина якої рівна стороні полотнища. На зеленому швенкелі над серединою верхньої сторони полотнища – зображення білої білки-летяги в польоті. Древко увінчує чорний шестигранний діамант.
Символи склала А. Кізлова, виконав О. Кохан.
(Нові символи)№ 880 Владика Микола СЕМЕНИШИН (Івано-Франківськ) № 880 Владика Микола СЕМЕНИШИН (Івано-Франківськ)

Щит перетятий шипоподібно; у верхньому синьому полі виходить золотий човен зі срібним вітрилом, на якому пурпурова лілія, з човна на нижнє срібне поле вістрям розходиться червона сітка, на якій золота риба. Щит розміщено на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл праворуч і процесійний хрест ліворуч. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: ВІДЧАЛИ НА ГЛИБІНЬ.
Герб склали А. Гречило та М. Семенишин, виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 879 Ірина Анатоліївна (Гамбург, Німеччина), Людмила Аркадіївна, Анатолій Ісаакович КОГАН (Унна, Німеччина), Ольга Анатоліївна КОГАН-ГОЛОБОРОДЬКО, Еліора Євгенівна та Авіель Євгенівна ГОЛОБОРОДЬКО (Аахен, Німеччина) № 879 Ірина Анатоліївна (Гамбург, Німеччина), Людмила Аркадіївна, Анатолій Ісаакович КОГАН (Унна, Німеччина), Ольга Анатоліївна КОГАН-ГОЛОБОРОДЬКО, Еліора Євгенівна та Авіель Євгенівна ГОЛОБОРОДЬКО (Аахен, Німеччина)

У синьому полі косий хрест, перетятий на срібло та золото, поверх усього 32-променеве сяйво, перетяте на золото та срібло, в якому зелена яблуня з корінням і золотими плодами, ще 4 такі ж яблука лежать під деревом, а посередині стовбура розгорнута срібна книга, на сторінках якої червоний знак безконечності. Щит накладено на скошені навхрест золоті пензель і гусяче перо, з верхнього краю щита виходить золотий сокіл із розгорнутими крильми над срібною квіткою яблуні, а внизу щита – золота кобра. Щит оточують підбиті сріблом сині стрічки, на нижній – девіз золотом: INTELLEGENTE, INVERNIENTE, SERVA, CONJUNGERE (взнай, зрозумій, збережи, поєднай).
Герб склала І. А. Коган, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 878 Євген Анатолійович КОНОНЕНКО (Межова) № 878 Євген Анатолійович КОНОНЕНКО (Межова)

У щиті, перетятому на синє та зелене поля, срібний стовп і два такі ж напівперев’язи праворуч і ліворуч, наповнені червоною цегляною кладкою; поверх усього золотий колосок зі стеблом і двома листками, на нього накладено срібний розширений хрест із заокругленими краями. Щит покладено на дві скошені срібними вістрями додолу шаблі із золотими руків’ями та увінчано повернутим праворуч сталевим лицарським щоломом із золотим декоруванням, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, що прикріплений золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: LIBERTAS PRETIOSIOR AURO (свобода дорожча золота).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 877 Олександр Миколайович КУЛИК (Миколаїв) № 877 Олександр Миколайович КУЛИК (Миколаїв)

Герб: У зеленому полі золота зубчаста мурована стіна, над якою золота правиця з жестом благословення та така ж книга. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підбиттям та золотим медальйоном на зеленій нашийній стрічці, вкритий зеленим наметом із золотим підкладом. Клейнод: із золото-зеленого бурелету виходять золоті крила, між якими книга із золотим блоком і написом КУЛИК на червоній палітурці та з зеленою закладкою. Щитотримачі: двоє срібних вовків з червоними очима, язиками, зубами та кігтями, які тримають в одній лапі по прапору з косицями, що складаються із трьох рівношироких горизонтальних смуг – зеленої, жовтої та зеленої. Під щитом на зеленій стрічці девіз золотом: LIBERTAS * PRAESIDIVM * FIDES * INTELLIGENTIA (свобода, захист, вірність, інтелект).№ 876 Дмитро Дмитрович ШЕВЧЕНКО, Оксана Олександрівна ПІЧУЄВА та Олександр Дмитрович ПІЧУЄВ (Запоріжжя) № 876 Дмитро Дмитрович ШЕВЧЕНКО, Оксана Олександрівна ПІЧУЄВА та Олександр Дмитрович ПІЧУЄВ (Запоріжжя)

У зеленому щиті золотий дуб, обабіч нього – по три срібні жолуді в ряд, під ним виходять дві золоті руки, які тримають розгорнуту золоту книгу, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω. Над щитом сталевий лицарський шолом із золотим оздобленням, вкритий зеленим наметом зі срібним підбиттям, увінчаний короною із золотих геральдичних троянд із червоними осердями та лілій. Внизу на срібній стрічці зелений девіз: SUPER OMNIA VERITAS (понад усе істина).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 875 Олексій Павлович САМОЛЮК (Київ) № 875 Олексій Павлович САМОЛЮК (Київ)

У синьому щиті золоте вкорочене вістря із синім Андріївським хрестом, на якому скошені навхрест два срібні мечі із золотим руків’ям догори, обабіч та внизу хреста – три червоні лілії, зверху вістря виходить срібна мурована фортеця, праворуч неї – золотий лапчастий хрест, а ліворуч – золота 4-променева зірка, покладена на таку ж срібну скошену зірку. Щит увінчує золотий лицарський шолом із червоним підкладом, на синій стрічці такий же медальйон зі срібним сиглем S. Шолом вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золотою лілійною короною. Клейнод – срібний орел, на грудях якого покладено червону лілію. Під щитом на золотій стрічці із синім підкладом синій девіз: ВІРНІСТЬ. БОГ. ЧЕСТЬ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 874 Віталій Павлович БАЙДУЖ (Дніпро) № 874 Віталій Павлович БАЙДУЖ (Дніпро)

Герб: У синьому полі срібна стріла у стовп, спрямована вістрям до золотого лапчастого хреста, під ними – срібний півмісяць, ріжками додолу. Щит увінчує повернутий праворуч лицарський шолом з червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із золото-синього бурелета виходить золотий лапчастий хрест, за яким скошені навхрест вістрями догори дві сині шаблі. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: БАЙДУЖІ НИЦОГО – ПРАГНЕМО ВЕЛИЧНОГО.

Прапор-значок: Трикутне полотнище зі співвідношенням древкової сторони до довжини 2:3, на якому біля древка жовтий хрест, до якого спрямована біла стріла від такого ж півмісяця, ріжками до гострого кута.

Бейдж: Золотий лапчастий хрест поверх скошених навхрест вістями вгору двох синіх шабель.
Символи склав і виконав В. Р. Байдуж.
(Нові символи)№ 873 Олег Олександрович ДУШИН (Новгород-Сіверський) № 873 Олег Олександрович ДУШИН (Новгород-Сіверський)

Герб: У срібному полі чорний орел зі срібними очима та лапами, на його грудях срібний щиток із чорними рунами Совіло і Тейваз; орел спирається на складені руків’ями в косий хрест чорні булаву зі срібним навершям, дволезову сокиру зі срібним лезом, батіг і меч. Щитотримачі: дві діви тілесного кольору із заплющеними очима стоять на срібному постаменті, праворуч – чорноволоса у чорній сукні тримає у правиці чорні терновий вінок і кинжал, ліворуч – срібноволоса у срібній сукні тримає у лівиці срібні дубовий вінок та гроно винограду. Під щитом срібна стрічка з чорним девізом: PER ASPERA AD ASTRA, PER DOLOREM AD LAUREA, VIVAT TRIUMPHUS! (через терни до зірок, через біль до лаврів, хай живе перемога!).
Прапор: Прямокутне полотнище зі співвідношенням ширини до довжини 3:5, яке складається з трьох горизонтальних смуг: чорної, червоної та чорної (співвідношення їхніх ширин рівне 1:3:1), посередині полотнища – гербовий щит.
Символи склали О. О. Душин і С. Л. Резніков; виконав О. О. Душин.
(Нові символи)№ 871 Владика Андрій ХІМ’ЯК (Київ) № 871 Владика Андрій ХІМ’ЯК (Київ)

Щит повищено перетятий; у верхньому синьому полі три золоті 8-променеві зірки в один ряд; у нижньому правому червоному полі Архистратиг Михаїл зі срібними крильми і золотим німбом навколо голови, у золотих обладунках, синій сорочці, срібних штанях і золотих чоботях, тримає у правиці срібний меч із золотим руків’ям, а в лівиці – золоті ваги; у нижньому лівому пурпуровому полі верхи на срібному коні із золотими гривою, хвостом, копитами та упряжжю Святий Юрій із золотим німбом і в золотих обладунках, б’є срібним списом срібного змія. Щит розміщено на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл праворуч і процесійний хрест ліворуч. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: МИР ВАМ.
Герб склали А. Хім’як та А. Гречило, виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 870 Владика Максим РЯБУХА (Запоріжжя) № 870 Владика Максим РЯБУХА (Запоріжжя)

Щит перетяий і напіврозтятий; у верхньому синьому полі з чорної основи виходить золоте сонце з 12-ма променями; у нижньому правому зеленому полі стоїть пастир у срібній туніці та сандалях і золотому плащі й тримає в правиці золотий посох, а на плечах – срібну вівцю; у нижньому лівому золотому полі виходить Богородиця у червоному мафорії та синьому хітоні і тримає на руках Дитя у срібній сорочці. Щит вписано у декоративний картуш і розміщено на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На золотій стрічці девіз чорним: «ВІВЦІ ГОЛОСУ МОГО СЛУХАЮТЬ».
Герб склали А. Гречило та М. Рябуха, виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 869 Григорій Михайлович ЛИТВИН (Київ) № 869 Григорій Михайлович ЛИТВИН (Київ)

У синьому полі золотий перев’яз ліворуч, на якому пурпурові підкова, колесо та казан, поверх усього скошені навхрест вістрями додолу дві срібні стріли, над ними – такий же козацький хрест. Щит увінчує лицарський шолом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод: три срібні страусові пір’їни.
Герб склав і виконав В. В. Голубенко.
(Новий герб)№ 868 Володимир Йосифович і Катерина Олегівна СЕМЕН (Хмельницький) № 868 Володимир Йосифович і Катерина Олегівна СЕМЕН (Хмельницький)

У щиті, розтятому на зелене та синє поля, срібна фортеця, у чорному отворі відкритих золотих воріт якої золота лілія, над нею скошені навхрест дві срібні шаблі золотими руків’ями догори, на них покладено червоний щиток зі срібним сиглем S, над щитком – золотий лапчастий хрест. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – срібна голова орла в лілейній золотій короні. Щитотримачі стоять на синій земній півкулі: праворуч – срібний єдиноріг із золотими рогом, очима, гривою, хвостом та копитами, за ним виходить зелений із золотою лиштвою прапор із золотою бджолою зі срібними крилами; ліворуч – золотий морський лев зі срібними кігтями та червоним язиком, за ним виходить синій із золотою лиштвою прапор із золотою стрілою вістрям вгору, покладену на дві скошені навхрест вістрями вниз срібні стріли. Внизу, під золотими пальмовими гілками на такій же стрічці із синім підкладом чорний девіз: FINIS AB ORIGINE PENDAT (результат залежить від початку).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)Cторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]