головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 858 Ігор Степанович ХАРЧЕНКО (Запоріжжя) № 858 Ігор Степанович ХАРЧЕНКО (Запоріжжя)

Щит напіврозтятий і перетятий; у 1-у синьому полі золота фортеця з трьома вежами; у 2-у червоному – золота голова лева анфас; у 3-у зеленому – золотий колос пшениці зі стеблом і двома листками, поверх якого скошені навхрест такі ж стріла, вістрям вгору, та ключ, борідкою догори ліворуч. Щит вписано у золотий картуш і покладено на скошені навхрест такі ж стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу ліворуч, і охоплено синіми гілками із золотим підбиттям. Під щитом на золотій стрічці синій девіз: ESSE QUAM VIDERI (бути, а не видаватися).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 857 Артем Сергійович і Христина Ігорівна КЛАССЕН (Київ) № 857 Артем Сергійович і Христина Ігорівна КЛАССЕН (Київ)

У червоному полі увігнуте золоте вістря, в якому із зеленого тригорба зі золотим жолудем виходить зелений дуб без крони, з шістьма листками та двома жолудями. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом і золотими дужками, вкритий підбитим золотом зеленим наметом, прикріпленим золото-червоно-зеленим бурелетом. Клейнод: розгорнута книга з червоною палітуркою, на золотих сторінках якої напис синім: ДАЛІ – БІЛЬШЕ. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: KLASSEN.
Герб склала і виконала Г. В. Бернар.
(Новий герб)№ 856 Іван Єфремович ХАЧХАРДЖИ (Волноваха) № 856 Іван Єфремович ХАЧХАРДЖИ (Волноваха)

У зеленому полі золота кроква, над якою дві срібні вівці, а внизу – срібний вівчар із патерицею в правиці. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підкладом і золотими медальйоном на червоній шийній стрічці, вкритий підбитим золотом зеленим наметом, прикріпленим золото-срібно-зеленим бурелетом. Клейнод: виходить поясна постать Деметри у синій туніці із золотим Рогом достатку у правиці та золотим пшеничним снопом у лівиці. Під щитом на зеленій стрічці девіз золотом: Τουκομας του τουχουμ γιαντου τσιτσακ πανδα τσιτσακον τι ουσεν (наш рід, як квітка, завжди цвіте та росте).
Герб склала і виконала Г. В. Бернар.
(Новий герб)№ 855 Володимир Олегович і Володар Володимирович ВІНОКУРОВ та Інна Віталіївна ВІНОКУРОВА (Буча) № 855 Володимир Олегович і Володар Володимирович ВІНОКУРОВ та Інна Віталіївна ВІНОКУРОВА (Буча)

Семисторонній щит із золотою облямівкою напівскошений обабіч від центру додолу на пурпурове та зелене поля, на яких золотий змій Уроборос, навколо нього у пурпуровому полі золоте сяйво, а в зеленому поверх нього лежить срібна стріла вістрям вгору, обабіч якого донизу йдуть по дві золоті блискавки. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із пурпуровим підкладом, вкритий наметом: справа – зеленим зі срібним підбиттям й таким самим гроном винограду, а зліва – пурпуровим із золотим підбиттям й таким самим гроном винограду, прикріплений пурпурово-золотим бурелетом. Клейнод: виходить золоте сонце, поверх якого срібна стріла, спрямована вістрям вгору і перевита зеленою стрічкою зі срібним гаслом: ОСЯЙ НЕБЕСА! Під щитом на пурпуровій стрічці із золотим підкладом девіз золотом: ІСТИНА – В УСЬОМУ.
Герб склали В. О. Вінокуров та М. С. Карий, виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 854 Юрій Михайлович, Надія Василівна та Матвій Юрійович ЯЩУК (Біла Церква) № 854 Юрій Михайлович, Надія Василівна та Матвій Юрійович ЯЩУК (Біла Церква)

У синьому полі розгорнута книга із золотою оправою та срібними сторінками, з неї вгору виходить золотий колосок, обабіч якого по срібній шаблі із золотим руків’ям, повернутими вістрями вгору, а лезами протилежно, у верхніх кутах щита та під книгою – по золотій підкові, вухами вгору, в кожній – золотий лицарський хрест. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом, підбитим золотом. Клейнод: із золото-синього бурелета виходить вгору закована у срібні лати рука зі срібною шаблею із золотим руків’ям.
Герб склав і виконав Ю. М. Ящук.
(Новий герб)№ 852 Андрій Леонідович і Даніель Андрійович ВАСЬКІВСЬКИЙ та Наталія Володимирівна ВАСЬКІВСЬКА (Дніпро) № 852 Андрій Леонідович і Даніель Андрійович ВАСЬКІВСЬКИЙ та Наталія Володимирівна ВАСЬКІВСЬКА (Дніпро)

У червоному полі золотий сигль V, поверх якого спрямована вістрям вгору така ж стріла, праворуч його підтримує срібний єдиноріг, а ліворуч – золотий лев, внизу обабіч по дубовій гілці з жолудями, з правого боку – золота, а з лівого – срібна. Щит увінчано повернутим праворуч сталевим лицарським шоломом із золотим декоруванням, вкритим червоним наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-червоним бурелетом. Під щитом на червоній стрічці із золотим підкладом девіз золотом: FIDELITAS, PROGRESSUS, DEVOTIO (вірність, розвиток, відданість).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 847 Ігор Ігорович ЩЕДРОВ і Яна Юріївна ЩЕДРОВА (Київ) № 847 Ігор Ігорович ЩЕДРОВ і Яна Юріївна ЩЕДРОВА (Київ)

У щиті срібна понижена вигнута вузька балка, з якої виходить у синьому полі золота фортеця з червоним лапчастим хрестом на воротах, вище обабіч – дві геральдичні троянди: праворуч – золота зі срібним осердям, ліворуч – срібна із золотим осердям, над усім – золотий православний хрест, проквітлий золотими гілками винограду з двома такими ж гронами; на червоній основі золотий лапчастий хрест, під яким скошені навхрест золота булава та срібна із золотим руків’ям шабля. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріплений короною із золотих геральдичних троянд із червоними осердями та лілій. Щитотримачі: на зеленій галявині стоять золоті короновані орли зі срібними пазурами. Внизу на золотій стрічці з червоним підкладом синій девіз: VIRES IN FAMILIA (сила в сім'ї). На синьому прапорі двоє золотих янголів зі срібними крилами тримають червоний щит зі срібним сиглем “Щ”, над щитом – 4-променева срібна зірка, покладена на скошену золоту у такому ж сяйві.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 846 Геннадій Володимирович КУЗНЄЦОВ (Верхньодніпровськ) № 846 Геннадій Володимирович КУЗНЄЦОВ (Верхньодніпровськ)

Щит розтятий двічі на муровані поля – срібне, червоне та срібне, на червоному – покладені навхрест три срібні стріли, золотими наконечниками вгору, перев’язані такою ж стрічкою; у червоній главі золотий ключ, вушком догори, зі срібними крилами обабіч. Щит вписано у золотий картуш, покладено на скошені навхрест такі ж стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч, і охоплено золотим лавровим вінком.
Герб склали А. В. Дніпровський і В. О. Зигалова, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 845 Сергiй Михайлович ТИМЧЕНКО (Київ) № 845 Сергiй Михайлович ТИМЧЕНКО (Київ)

Щит напіврозтятий і зубчасто перетятий; у верхніх синьому та зеленому полях золотий ключ вушком догори, зі срібними крилами обабіч, покладений на скошені навхрест вістрями догори дві золоті стріли, у нижньому мурованому золотому полі червоний щиток, у червоному полі якого золота голова лева анфас. Щит охоплюють сині гілки зі срібним підбиттям. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: ТВОРИ ДОБРО.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 844 Світлана Петрівна та Дарія Вагіфівна КОЛОШЕНКО (Одеса) № 844 Світлана Петрівна та Дарія Вагіфівна КОЛОШЕНКО (Одеса)

У зеленому полі срібний дуб із листям і корінням, над ним праворуч золоте 24-променеве усміхнене сонце, а ліворуч – золотий чотирилисник конюшини. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом із золотою решіткою і медальйоном, вкритий зеленим наметом із золотим підкладом і прикріплений зелено-золотим бурелетом. Клейнод: синя бабка, над нею – срібна 5-променева зірка. Щитотримачі – два срібні гіпокампи із синіми гривами, копитами і риб’ячими хвостами, у того, що ліворуч, ще й золоті роги. На золотих стрічках чорний девіз: вгорі – DE PROFUNDIS AD ASTRA (з глибини до зірок), внизу – E MARE LIBERTAS (з моря свобода).
Герб склала і виконала С. П. Колошенко.
(Новий герб)№ 843 Андрій Васильович ВЕЙ (Львів) № 843 Андрій Васильович ВЕЙ (Львів)

У синьому полі спинається срібний грифон і тримає у передній правиці золоту підкову. Щит увінчує підбитий червоним сталевий дужковий шолом із золотим медальйоном на червоній нашийній стрічці, вкритий синьо-срібним наметом, прикріпленим золото-срібно-синім бурелетом. Клейнод: розгорнута синя книга, на срібних сторінках якої червоні сиглі А та Я. Щитотримачі: два золоті леви з червоними очима, язиками та пазурями, які тримають у піднятих передніх лапах по зеленому колоску із двома листочками і стоять на червоній стрічці зі срібним девізом: DUM SUMUS UNUM CORPUS SUMS INVICTI (поки ми єдині, ми непереможні).
Герб склала й виконала Г. В. Бернар.
(Новий герб)№ 842 Андрій В’ячеславович ШАПАР (Херсон) № 842 Андрій В’ячеславович ШАПАР (Херсон)

У синьому полі фортеця з трьома вежами, із середньої вищої виходить лев і тримає у передніх лапах ключа, борідкою донизу та праворуч, під фортецею – дубова гілочка з двома жолудями, хвостиком додолу, всі фігури – золоті. Щит охоплюють сині гілки із золотим підбиттям. Вгорі на синій стрічці із золотим підкладом напис золотом SHAPAR, а внизу на такій же стрічці – девіз золотом BENEDICITE (у добрий час!).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 841 Володимир Іванович КОЗАК (Надвірна) № 841 Володимир Іванович КОЗАК (Надвірна)

Герб: У золотому полі червоний дуб із корінням, зеленими листочкими і жолудями, а на стовбурі – золота бджола. Щит увінчує підбитий червоним сталевий дужковий шолом із золотим медальйоном, на якому чорна монограма К, на червоній нашийній стрічці, вкритий червоно-зеленим наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим чорною шапкою із синім шликом і золотою китицею. Щитотримачі: два золоті леви з червоними очима, язиками та пазурями, праворуч – тримає у піднятій передній лівиці золотий православний хрест, ліворуч – тримає у піднятій передній правиці золоту шаблю. Обидва стоять на золотій гілці, перевитій червоною стрічкою із золотим девізом: IN ME FIDEM HABEO (вірю в себе).№ 840 Олександр Євграфович, Тамара Василівна, Анна Олександрівна, Олександр Сергійович, Михайло Олександрович ПЕТРЕНКО, Ася Олексіївна БЕЗНІЩЕНКО (усі – Київ), Сергій Євграфович ПЕТРЕНКО (Мелітополь), № 840 Олександр Євграфович, Тамара Василівна, Анна Олександрівна, Олександр Сергійович, Михайло Олександрович ПЕТРЕНКО, Ася Олексіївна БЕЗНІЩЕНКО (усі – Київ), Сергій Євграфович ПЕТРЕНКО (Мелітополь),

Микола Дмитрович, Дмитро Іванович, Іван Данилович і Данило Петрович ПЕТРЕНКО (усі – Слов’янськ), Микола Євграфович, Євграф Олександрович та Олександр Євграфович ПЕТРЕНКО (усі – Мелітополь), Євграф Михайлович і Михайло Миколайович ПЕТРЕНКО (обидва – Лебедин)

У скошеному ліворуч щиті золотий дуб, на який покладено срібну шаблю із золотим руків’ям догори, срібний сувій із червоною літерою Р та золоте гусяче перо, у верхньому синьому полі летить срібний сокіл до золотого сонця, яке виходить у правому куті, навколо нього п’ять 7-променевих срібних зірок, а за соколом – срібна 4-променева зірка, покладена на таку ж скошену золоту. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золотою дворянською короною. Щитотримачі стоять на ковиловому срібному полі: праворуч – срібний одноріг із золотими гривою, рогом, очима, хвостом та копитами, ліворуч – золотий лев, озброєний червоним язиком та срібними кігтями. Внизу на підбитій червоним золотій стрічці девіз чорним: PRAETERITA RECORDANTES TEMPORA FUTURA ADEAMUS (пам’ятати минуле, прямуючи в майбутнє). По краях стрічки хрести: червоний – тамплієрів і чорний – козацький.
Герб склав і виконав М. С. Карий
(Новий герб)№ 839 Олексій Анатолійович БІРЮКОВ (Дніпро) № 839 Олексій Анатолійович БІРЮКОВ (Дніпро)

Щит напіврозтятий та перетятий зубчасто; у верхніх синьому та зеленому полях – золотий жолудь вгору зі скошеними обабіч двома такими ж листками дуба; у нижньому червоному полі скошені навхрест золоті стріла, вістрям угору, та ключ, борідкою донизу праворуч, поверх них – срібна голова вовка зі золотими очима. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом зі золотим декоруванням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 838 Ігор Ростиславович та Ірина Валеріївна БІЛОБРИВКА (Львів) № 838 Ігор Ростиславович та Ірина Валеріївна БІЛОБРИВКА (Львів)

У червоному полі срібне око із синьою райдужкою, над ним – срібний півмісяць, ріжками додолу. Щит увінчує повернутий праворуч лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий праворуч червоним, а ліворуч – синім наметом, підбитим сріблом. Клейнод: зі срібно-червоно-синього бурелету виходять два орлині крила – синє і червоне, а між ними – синьо-червона лілея із золотим поясом. Під щитом на синій стрічці девіз сріблом: FORTES FORTUNA ADIUVAT (хоробрим доля допомагає).
Герб склала і виконала Г. В. Бернар.
(Новий герб)№ 837 Максим Вікторович ГАЦАК (Тернопіль) № 837 Максим Вікторович ГАЦАК (Тернопіль)

У червоному полі летить срібний кажан-вухань.
Герб склав і виконав М. В. Гацак.
(Новий герб)№ 836 Іван Іванович (Гадяч), Дмитро Іванович (Київ), Анатолій Іванович, Андрій Анатолійович (обидва – Миколаїв) КОНОШЕВИЧ та Ірина Іванівна ТОЛСТАЯ (Київ) № 836 Іван Іванович (Гадяч), Дмитро Іванович (Київ), Анатолій Іванович, Андрій Анатолійович (обидва – Миколаїв) КОНОШЕВИЧ та Ірина Іванівна ТОЛСТАЯ (Київ)

У щиті, розтятому на синє та червоне поля, золота підкова вухами донизу із червоною зіркою у верхній частині, поверх срібного меча із золотим руків’ям вістрям додолу, вгорі обабіч них праворуч – золота книга зі срібними сторінками, ліворуч – три золоті бджоли зі срібними крилами (1:2). Щит увінчує сталевий шолом із золотими решітками, вкритий справа синім, а зліва – червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод: на золото-синьо-червоному бурелеті золоте сонце із червоним вензелем «К». На золотій стрічці девіз синім: FORTITUDO, SAPIENTIA, CONCORDIA (сила, мудрість, гармонія). Під щитом переплетені девізною стрічкою праворуч золота булава руків’ям донизу, а ліворуч – срібна шабля із золотим руків’ям вістрям донизу.
Герб склали І. І. Коношевич та М. С. Карий, виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 835 Анеліна Анатоліївна ВОДЛЕНЩУК (смт Іванівка, Березівський р-н, Одеська обл.) № 835 Анеліна Анатоліївна ВОДЛЕНЩУК (смт Іванівка, Березівський р-н, Одеська обл.)

Щит напівперетятий і розтятий; у правому верхньому синьому полі стоїть на одній лапі срібний лелека зі золотим дзьобом та лапами; у правому нижньому червоному полі срібна підкова вухами догори, а в ній – золотий чотирилисник конюшини; у лівому зеленому полі – золота яблуня з п’ятнадцятьма яблуками. Над щитом пурпуровий бант.
Герб склав і виконав М. І. Левицький.
(Новий герб)№ 834 Станіслав В’ячеславович, Геннадій Станіславович, Сергій Станіславович, Тимур Сергійович МАРЧЕВСЬКИЙ (Рівне) № 834 Станіслав В’ячеславович, Геннадій Станіславович, Сергій Станіславович, Тимур Сергійович МАРЧЕВСЬКИЙ (Рівне)

У червоному полі золотий корабель з лев’ячими головами на кормі і на носі, з якого виходить така ж мурована вежа з трьома мерлонами; у правому верхньому вільному золотому полі – червоний розширений хрест, у лівому верхньому вільному червоному – срібний розширений хрест. Щит увінчує коронований лицарський шолом, вкритий червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод – золотий корабель, з якого виходить така ж вежа. На червоній стрічці під щитом девіз золотом DEO GLORIA | ЕМО | Я ЗБЕРЕЖУ.
Герб склав С. Марчевський, виконав Т. Марчевський.
(Герб Кораб, доповнений; використовують як нащадки Ейсмонтів герба Кораб)Cторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]