головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ




Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот






 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 769 Сергiй Олексiйович і Валентина Леонiдiвна СТЕШЕНКО (Енергодар) № 769 Сергiй Олексiйович і Валентина Леонiдiвна СТЕШЕНКО (Енергодар)

У розтятому на синє і червоне поля щиті скошені навхрест золоті стріла, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч, поверх них – срібна мурована вежа, внизу – три золоті колоски, зелені стебла яких перевиті такою ж стрічкою на золотому тригорбі. Щит накладено на срібний смолоскип зі золотим полум’ям вгору та охоплено зеленими гілками зі золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 768 Леонід Григорович ГУЛАКОВ і Віта Миколаївна ГУЛАКОВА (Одеса) № 768 Леонід Григорович ГУЛАКОВ і Віта Миколаївна ГУЛАКОВА (Одеса)

У щиті, розтятому двічі на червоне, синє та червоне поля, золота вежа, з-поза якої обабіч вгору виходять такі ж дубові гілки з жолудями, над ними – золота голова лева анфас. Щит накладено на скошені навхрест вістрями вгору золоті стріли та увінчано повернутим праворуч сталевим лицарським шоломом із золотим декоруванням, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Внизу на синій стрічці девіз золотом: AMAT VICTORIA CURAM (перемога любить стараннiсть).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 766 Євген Вікторович РИМАРЬ (Миколаїв) № 766 Євген Вікторович РИМАРЬ (Миколаїв)

У щиті, перетятому зубчасто на синє поле та червоне муроване зі срібними швами, скошені навхрест золоті дубова гілка з жолудями та ключ, борідкою додолу праворуч, а поверх них – облямований золотом червоний щиток із трьома золотими укороченими стовпами, з’єднаними між собою посередині такою ж укороченою балкою. Щит вписано у золотий картуш і покладено на такий же меч, руків’ям догори.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 765 Тарас Богданович ЗАВАДОВСЬКИЙ (Львів) № 765 Тарас Богданович ЗАВАДОВСЬКИЙ (Львів)

У щиті ввігнута нитяна чорна кроква, у верхніх синіх полях - по золотій мушлі; у нижньому золотому – червоний півмісяць рогами догори, на ньому крокує чорний ведмідь із червоним озброєнням, на якому верхи сидить діва, вбрана у червоне, а лівицею тримає повід від упряжі, над ними – три червоні шестипроменеві зірки (1:2). Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий праворуч і вкритий червоним наметом із золотим підбиттям та прикріплений червоно-золотим бурлетом. Клейнод: червоний лев із золотими язиком і кігтями, у золотій короні з червоною трояндою та зеленими листочками на середньому зубці, сидить анфас і тримає правою передньою лапою золотий кадуцей, а лівою – синій щит зі золотим костильним хрестом та чотирма безантами між раменами. Під щитом на золотій стрічці девіз чорним: QUEMQUAE SUUM TERMINUM A QUEM (у кожного своя точка відліку).
Герб склав Т. Завадовський, виконала Т. Казанцева.
(Новий герб)



№ 761 Фабіо П’ЄРРІ ПЕПЕ (Таранто, Італія) і П’єтро П’ЄРРІ (Київ) № 761 Фабіо П’ЄРРІ ПЕПЕ (Таранто, Італія) і П’єтро П’ЄРРІ (Київ)

У синьому полі срібна балка, на які три червоні троянди, з балки виходить золотий грифон зі срібною шаблею в передній правій лапі, під балкою – золота 8-променева зірка. Щит увінчує коронований лицарський шолом зі золотими дужками та золотим нашийним ланцюжком із червоною підвіскою, вкритий праворуч синім наметом зі золотим підбиттям, а ліворуч – червоним зі срібним.
Герб склав і виконав Роберто д’Амато.
(Новий герб)



№ 760 Євген Володимирович КАЛЬЧЕНКО (Київ) № 760 Євген Володимирович КАЛЬЧЕНКО (Київ)

Щит перетятий; у верхньому синьому полі облямована сріблом червона мурована зубчаста стіна зі срібними швами, по якій крокує золотий ведмідь і передньою правою лапою підтримує розгорнуту книжку зі срібними сторінками та золотою оправою; у нижньому зеленому полі над облямованим сріблом синім пагорбом скошені навхрест золоті стріла, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч, поверх усього – срібний дуб з корінням і золотими жолудями. Щит вписано в золотий картуш і охоплено праворуч синьою, а ліворуч – зеленою гілками зі срібним підбиттям.
Герб склали Є. В. Кальченко, Г. В. Василець та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 757 Юрій Олександрович МОЧАЛОВ (Дніпро) № 757 Юрій Олександрович МОЧАЛОВ (Дніпро)

Щит розтятий; у правому зеленому полі срібна вежа, перевита золотою виноградною лозою з гронами, поверх них – золота голова лева анфас; у лівому синьому полі спинається срібний єдиноріг, під ним – золотий ключ, вушком догори. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч, і охоплено синіми гілками зі срібним підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 756 Юрій Олександрович БУТЕНКО (Юрій Олександрович КОЛОВРАТ-БУТЕНКО) (Зміїв) № 756 Юрій Олександрович БУТЕНКО (Юрій Олександрович КОЛОВРАТ-БУТЕНКО) (Зміїв)

У чорному полі спинається золотий лев із червоними очима та пазурам і таким же щитком із золотим коронованим змієм, що звивається вгору; на червоному бордюрі вісім золотих перехрещених хрестів. Щит увінчує сталевий шолом-шишак із золотим декоруванням, вкритий чорним наметом із золотим підбиттям. На золотому постаменті спинаються два леви-щитотримачі: праворуч – червоний зі золотими очима та пазурами, ліворуч – золотий із червоними. Корогва: щитовий малюнок на червоно-чорному полотнищі з трьома косицями; золоте древко увінчане православним хрестом.
Герб склав і виконав Ю. О. Бутенко.
(Новий герб)



№ 755 Олексій Анатолійович та Катерина Олегівна КОВАЛЕНКО (Дніпро) № 755 Олексій Анатолійович та Катерина Олегівна КОВАЛЕНКО (Дніпро)

У синьому полі облямовані сріблом червоний стовп і такі ж напівперев’язи – праворуч зверху та ліворуч вниз, посередині – золотий натягнутий лук зі спрямованою вгору стрілою, поверх них – срібна фортеця з трьома вежами, у правому полі вгорі спинається ліворуч золотий лев, під ним внизу – срібний єдиноріг. Щит обрамовано золотим картушем, накладено на скошені навхрест золоту дубову гілку з жолудями та такий же ключ, вушком догори, й охоплено зеленими гілками зі золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 754 Дiамар Наумович ПЯСИК, Олена Георгіївна ФАРБЕР (обоє – Бейт-Шемеш, Ізраїль), Галина Дiамарівна ПЯСИК (Ашдод, Ізраїль), Олександр Дiамарович ПЯСИК (Маале-Адумім, Ізраїль) та Алла Наумівна ФІНКЕЛЬ (Мельбурн, Австралія) № 754 Дiамар Наумович ПЯСИК, Олена Георгіївна ФАРБЕР (обоє – Бейт-Шемеш, Ізраїль), Галина Дiамарівна ПЯСИК (Ашдод, Ізраїль), Олександр Дiамарович ПЯСИК (Маале-Адумім, Ізраїль) та Алла Наумівна ФІНКЕЛЬ (Мельбурн, Австралія)

У синьому полі укорочене червоне муроване зі срібними швами вістря, облямоване сріблом, на якому срібний ключ, вушком вгору, поверх якого золота голова лева анфас, над вістрям – розгорнута срібна книга, на якій синя зірка Давида, обабіч неї – по срібній колоні, перевитій золотою виноградною лозою з гронами. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч. Все обрамоване синіми гілками, підбитими золотом. Внизу на синій стрічці девіз золотом: AMORE ET HUMANITATE, LABORE ET SCIENTIA (коханням і людинолюбством, працею і знанням).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 753 Зінаїда Єгорівна ПОДСТЬОГІНА (Луганськ) № 753 Зінаїда Єгорівна ПОДСТЬОГІНА (Луганськ)

У синьому полі золота змія з червоними очима обернулася кільцем навколо облямованого золотом прямого червоного хреста, під нею – золотий ведмежий слід, пазурами догори. Щит накладено на чорний якір із золотим канатом, вільний кінець якого прив’язаний до хвоста щитотримача – вкритого зеленою лускою василіска з червоними півнячими гребінцем і сережками, золотими очима, дзьобом і пазурами, чорними зі срібним підбиттям крилами, який сидить на якорі і тримає лапою щит з правого боку. Щит увінчаний сталевим єрихонським шоломом із бармицею та вкритий синім наметом із дубового листя з золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод: срібно-чорна із золотими крилами, хвостом та лапами пташка-зуйок, яка тримає у червоному дзьобі гілку ліщини з зеленим листям і двома золотими горіхами. Праворуч від щита на накинутій на шток і лапу якоря синій стрічці девіз золотом: DAT GLORIA VIRES (слава зміцнює дух).
Герб склали Є. Подстьогін і Р. Касьяненко, виконав В. Напиткін.
(Новий герб)



№ 751 Максим Валерійович, Олена Вікторівна, Владислав Максимович і Михайло Максимович КОРОЛЕНКО (Дніпро) № 751 Максим Валерійович, Олена Вікторівна, Владислав Максимович і Михайло Максимович КОРОЛЕНКО (Дніпро)

Щит скошений праворуч золотим нитяним ламаним перев’язом; у верхньому синьому полі золота вежа, з-поза якої вгорі обабіч ідуть такі ж дубові гілки з жолудями; у нижньому полі, двічі розтятому на зелене, червоне та зелене, золотий натягнутий лук зі стрілою, вістрям вгору, поверх них – срібний ключ, вушком догори. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом із золотим декоруванням, вкритий синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Внизу на синій стрічці девіз золотом: SURGE ET AGE (вставай і дій).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 750 Жан БОРДІЯН (Чернівці) № 750 Жан БОРДІЯН (Чернівці)

У червоному полі срібний хрест із розтроєними краями та золотими жолудями, які виходять з перехрестя, під ними – дві скошені навхрест додолу срібні шаблі з перекладинами на кінцях та золотими руків’ями, у синій главі виходить золотий тигр з червоним язиком та срібними пазурами. Щит увінчує лицарський шолом із золотим декоруванням, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: зі золотої корони виходить правиця у срібних латах і тримає золотий циркуль. Щитотримачі: праворуч – архангел Михаїл у срібному обладунку та червоному плащі, з полум’яним мечем у правиці та круглим золотим щитом у лівиці, ліворуч – архангел Гавриїл у срібному хітоні та синьому плащі, з квіткою лілії в лівиці; обидва – зі срібними крильми. Внизу на червоній стрічці девіз золотом: СИЛА И ЧЕСТЬ, МУДРОСТЬ И СЛАВА.
Герб склав і виконав С. С. Дрелінський.
(Новий герб)



№ 749 Владислав Володимирович ВИНЯРСЬКИЙ і Наталія Олександрівна ВИНЯРСЬКА (Київ) № 749 Владислав Володимирович ВИНЯРСЬКИЙ і Наталія Олександрівна ВИНЯРСЬКА (Київ)

У золотому полі дві перевиті зелені змії, у зеленій главі – золотий трилистий хрест. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з золотими декоруваннями, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-зеленим бурелетом. Вгорі на зеленій стрічці золотом: VYNIARSKYIS V&N, а внизу на зеленій стрічці з золотим підбиттям золотий девіз: VENTURE, LEARN, AIM, DREAM (дій, учись, прагни, мрій).
Герб склали В. В. та Н. О. Винярські і А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 748 Денис Олександрович ПАСЬКО (Харків) № 748 Денис Олександрович ПАСЬКО (Харків)

У синьому полі золота мурована фотреця з двома вежами, з’єднаними вгорі кренеляжем, у кожній вежі по синьому арковому вікну, а між ними спинається золотий лев, у стіні внизу отвір у формі тригорба, в якому золотий ключ у стовп, вушком вгору; над фортецею дві золоті стріли скошені навхрест вістрями вгору, поверх них – золотий дуб з корінням і срібними жолудями. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, вушком догори, й увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом зі золотим декоруванням, вкритим синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Внизу на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: FAMILIA RES EST, PRO QUA VIVIMUS (сім’я є справою, задля якої живемо).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 747 Прокопій Тихонович КОЛІСНИК (Луганськ) № 747 Прокопій Тихонович КОЛІСНИК (Луганськ)

У щиті тонкий перекинутий вилоподібний синій хрест із хвилястою стійкою, облямований у 1-у та 3-у полях сріблом; у 1-у синьому полі срібний півень із червоним гребенем, лапами та пір’їнами хвоста, тримає у правій лапі три срібні стріли, навхрест вістрями додолу; у 2-у золотому полі спинається чорний кінь; у 3-у зеленому полі – золоте колесо-коловорот. Щит накладено на дві скошені навхрест вістрями вниз запорізьку та донську козацькі шаблі й увінчано повернутим праворуч сталевим лицарським шоломом із золотим декоруванням та хрестом-колардом. Шолом вкритий праворуч синім, а ліворуч – зеленим наметом дубового листя із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синьо-зеленим бурелетом. Клейнод: червоне павине пір’я та три золоті стріли навхрест вістрями додолу, перев’язані синьою стрічкою. З-поза щита виходять вгору два прапори з двома косицями та тонкою золотою лиштвою, на золотих древках, праворуч – зелений із золотим лапчастим хрестом у червоному сяйві та трьома золотими 6-променевими зірками, ліворуч – синій із золотим коловоротом. Під щитом два ордени на стрічках та зелені дубова й горіхова гілки зі срібно-золотими плодами, перевиті золотою стрічкою з червоним девізом: ГОРИТ В СЕРДЦАХ У НАС ЛЮБОВЬ.
Герб склав Р. Касьяненко, виконав В. Напиткін.
(Новий герб)



№ 746 Олександр Олександрович МОСКАЛЕНКО (Дніпро) № 746 Олександр Олександрович МОСКАЛЕНКО (Дніпро)

Щит напіврозтятий і напівскошений обабіч; у 1-у синьому та 2-у зеленому полях – по золотій дубовій гілці зі срібними жолудями, між ними – золота 8-променева зірка; у 3-у нижньому червоному мурованому зі срібними швами полі – золота стріла, вістрям вгору, зі срібними крилами обабіч, поверх них – золота голова лева анфас. Щит накладено на скошені навхрест золоті ключі, борідками додолу й назустріч, та увінчано лицарським шоломом із золотим декоруванням і медальйоном, вкритим синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: зі золото-синього бурелету виходить золотий лев і тримає у передніх лапах такий же ключ, барідкою додолу і від себе. Внизу на синій стрічці девіз золотом: VENI, VIDI, VICI (прийшов, побачив, переміг).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 745 Андрій Петрович ВОЙТКО (Васильків) № 745 Андрій Петрович ВОЙТКО (Васильків)

Щит двічі розтятий і підвищено перетятий на сині та муровані зелені зі срібними швами поля; у 1-у синьому полі золоте сонце, у 2-у зеленому – золота дубова гілка з двома жолудями і п’ятьма листками, у 3-у синьому – золота 8-променева зірка, у 3-х нижніх полях – скошені навхрест стріла, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу, поверх яких накладено проквітлий хрест, праворуч – «А», ліворуч – «Ω», всі золоті; знизу виходить золотий тригорб, на якому синій сигль «V». Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із золотим декоруванням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на золотій стрічці девіз синім: FACTA SUNT POTENTIORA VERBIS (вчинки сильніші від слів).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 744 Владика Юрій ДЖУДЖАР (Руський Керестур, Сербія) № 744 Владика Юрій ДЖУДЖАР (Руський Керестур, Сербія)

У золотому вістрі стоїть Святий Миколай у синьому підризнику та червоному фелоні, червоній митрі, з золотим омофором і синьо-золотим набедреником, з німбом навколо голови, тримає у правці червоний жезл зі срібною хусткою, у лівиці – срібну розгорнуту книгу; у правому синьому полі – срібна геральдична лілія; у лівому пурпуровому – золота чаша. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На золотій стрічці девіз чорним: ГОСПОДИ, НА ТЯ УПОВАХЪ.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)



№ 743 Олексій Вікторович НЕВЕСЕЛИЙ (Дніпро) № 743 Олексій Вікторович НЕВЕСЕЛИЙ (Дніпро)

Герб: У червоних мурованих зі срібними швами балці та боковиках срібна 8-променева зірка, обабіч якої по золотій виноградній лозі з гронами та листками; в облямованих золотом синіх полях: у верхньому – золотий ключ вушком догори, у нижньому – така ж голова лева анфас. Щит покладено на дві скошені навхрест вістрями вгору золоті стріли та увінчано повернутим правруч сталевим лицарським шоломом, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: OMNIA BENE ERIT (все буде добре).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



Cторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]