головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 749 Владислав Володимирович ВИНЯРСЬКИЙ і Наталія Олександрівна ВИНЯРСЬКА (Київ) № 749 Владислав Володимирович ВИНЯРСЬКИЙ і Наталія Олександрівна ВИНЯРСЬКА (Київ)

У золотому полі дві перевиті зелені змії, у зеленій главі – золотий трилистий хрест. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з золотими декоруваннями, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-зеленим бурелетом. Вгорі на зеленій стрічці золотом: VYNIARSKYIS V&N, а внизу на зеленій стрічці з золотим підбиттям золотий девіз: VENTURE, LEARN, AIM, DREAM (дій, учись, прагни, мрій).
Герб склали В. В. та Н. О. Винярські і А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 719 Ігор Іванович ГРИНЧУК (Одеса) № 719 Ігор Іванович ГРИНЧУК (Одеса)

Щит напіврозтятий і напівскошений обабіч; у правому синьому полі – золотий вітрильник, у лівому зеленому – три золоті колоски, перевиті стрічкою, у нижньому чорному – срібна голова Вовка анфас. Щит накладено на срібний меч із руків’ям, декорованим вовчою головою, спрямованим вгору, а також охоплено зеленими гілками зі золотим підбиттям. Внизу на зеленій стрічці девіз золотом: МОЯ РОДИНА – МОЯ ФОРТЕЦЯ.
Герб склав А. В. Дніпровський та І. І. Гринчук, виконав А. В. Дніпровський.№ 718 Олександр Миколайович та Анна Вікторівна ВАХНО (Харків) № 718 Олександр Миколайович та Анна Вікторівна ВАХНО (Харків)

У щиті, розтятому на зелене і синє поля, з червоного тригорба, в якому золота дубова гілочка з двома жолудями та п’ятьма листочками, виходить золота вежа, праворуч від неї спинається золотий лев, а ліворуч – срібний єдиноріг, над вежею – скошені навхрест золоті стріла та ключ, вістрям і вушком вгору, на які накладено срібну 8-променеву зірку. Щит накладено на дві скошені навхрест вістрями вгору золоті стріли та увінчано срібним шоломом із золотим декоруванням, повернутим праворуч, вкритим червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-червоним бурелетом. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: MELIUS OPERAM CREARE, QUAM QUAERERE (краще створювати роботу, а не шукати її).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 715 Ярослав Миколайович КОСТЯН (Глухів) № 715 Ярослав Миколайович КОСТЯН (Глухів)

Щит розтятий; у 1-у зеленому полі 3 перехрещені срібні стріли, вістрями вгору, одна – у стовп, а дві – скошені, поверх них – золотий ключ вушком догори; у 2-у червоному мурованому полі – золотий дуб з корінням і срібними жолудями, над ним – золота голова лева анфас. Щит вписано в золотий картуш, увінчано срібним хрестом із заокругленими сторонами, накладено на золотий дубовий вінок та два скошені навхрест вістрями додолу срібні мечі. Під щитом на зеленій стрічці девіз золотом: FIDES LIBERTAS UNITAS (вірність, свобода, єдність).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 714 Євген Станіславович БАБІЦЬКИЙ (Сміла) № 714 Євген Станіславович БАБІЦЬКИЙ (Сміла)

Щит напіврозтятий і перетятий; у 1-у синьому полі – золота голова лева анфас; у 2-у зеленому – золотий дуб з корінням і срібними жолудями; у 3-у червоному мурованому зі срібними швами – скошені навхрест золоті стріла вістрям вгору та ключ борідкою додолу праворуч, поверх них – срібний розширений заокруглений хрест, охоплений золотою підковою вухами вгору. Щит вписано у золотий картуш і увінчано повернутим праворуч срібним шоломом із золотим декоруванням, вкритим червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-червоним бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 712 Олексій Миколайович СМОЛЯР (Одеса) № 712 Олексій Миколайович СМОЛЯР (Одеса)

У розтятому на синє та чорне поля щиті пливе на трьох срібних тонких понижених зазубрених балках золотий корабель з галеонною фігурою голови дракона з крилами та срібними вітрилами, зверху – скошені навхрест золота булава, головою вгору, та срібна шабля із золотим руків’ям догори, над ними – золотий розширений хрест. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – розгорнута золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω. Щитотримачі: золоті лев і морський лев з червоними язиками та срібними пазурами. Внизу на срібній стрічці із синім підбиттям синій девіз: FORTUNA FAVET FORTIBUS (фортуна сприяє відважним).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 711 Віктор Адамович БОРАЧУК (Кременчуки, Хмельницька обл.) № 711 Віктор Адамович БОРАЧУК (Кременчуки, Хмельницька обл.)

У золотому полі правиця в синіх латах тримає червоний меч, на який нанизано зелену голову дракона. Щит увінчує сталевий дужковий шолом із золотим медальйоном на синій стрічці, підбитий червоним і вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із золото-зелено-синього бурелета виходить зелений пагорб із золотою баштою з двома синіми вікнами і такими ж воротами, поміж двома червоними соснами із зеленими кронами. На червоній стрічці золотий девіз: PRAVDA VĺTĚZĺ.
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 710 Олексій Сергійович ПОСТНІКОВ (Київ) № 710 Олексій Сергійович ПОСТНІКОВ (Київ)

Щит перетинає золотий арковий мурований міст з зубчастим горішнім краєм; у верхньому синьому полі скошені навхрест ключ борідкою додолу праворуч та стріла вістрям вгору, поверх них – шестерня, всі золоті; у нижньому зеленому полі – золота гілка дуба з двома жолудями та п’ятьма листочками. Щит увінчує повернутий праворуч лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: ДЕЛАЙ ЧТО ДОЛЖЕН И СВЕРШИТСЯ ЧЕМУ СУЖДЕНО.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 709 Олег Олександрович БУНДЮК (Вознесенськ) № 709 Олег Олександрович БУНДЮК (Вознесенськ)

У щиті, розтятому на синє і червоне поля, золотий щиток із червоним сиглем Б, праворуч від нього – золотий ключ, ліворуч – спинається такий же лев, в основі у підвищеному зеленому тригорбі стоїть золотий пшеничний сніп, покладений поверх скошених навхрест вістрями вгору таких же стріл. Щит увінчує повернутий праворуч лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на червоній стрічці червоний девіз: AUDACES FORTUNA JUVAT (сміливим доля допомагає).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 708 Ігор Валентинович БОЯРІНЦЕВ і Ірина Василівна БОЯРІНЦЕВА (обоє – Чистякове) та та Ярослав Ігорович БОЯРІНЦЕВ (Київ) № 708 Ігор Валентинович БОЯРІНЦЕВ і Ірина Василівна БОЯРІНЦЕВА (обоє – Чистякове) та та Ярослав Ігорович БОЯРІНЦЕВ (Київ)

У щиті, двічі розтятому на синє, червоне та синє поля, золота голова лева анфас зі срібними крилами обабіч, над нею – золота 8-променева зірка, під нею розходяться дві золоті дубові гілки з жолудями та листочками. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, вушком догори, та увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом зі золотим декоруванням, вкритим синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Внизу на синій стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: ИДТИ ВПЕРЁД ВОПРЕКИ.
Герб склали А.В. Дніпровський і Я. І. Боярінцев, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 707 Віталій Валерійович ПЛЕКАН (Львів) № 707 Віталій Валерійович ПЛЕКАН (Львів)

У розтятому й перетятому щиті круглий серцевий щиток, у золотому полі якого чорний сигль Р; у 1-у синьому полі – золотий яківський хрест; у 2-у червоному – золотий замок з трьома вежами; у 3-у червоному – спинається золотий лев із таким же ключем у передніх лапах; у 4-у зеленому – срібний меч вістрям додолу, на який накладено золотий дуб з корінням і срібними жолудями. Вгорі з-поза щита виходить поясна фігура янгола з золотим німбом навколо голови. Щит накладено на скошені навхрест золоті – стрілу, вістрям вгору праворуч, і ключ, вушком вгору ліворуч, та охоплено червоними гілками з золотим підбиттям. Під щитом на золотій стрічці девіз золотом: DEO ADJUVANTE NON TIMENDUM (з Божою допомогою нiчого не боятись).
Герб склали В. В. Плекан та А.В.Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 706 Олексій Семенович ШАУЛОВ та Ірина Леонідівна ШАУЛОВА (Дніпро) № 706 Олексій Семенович ШАУЛОВ та Ірина Леонідівна ШАУЛОВА (Дніпро)

У пурпуровому полі золотий дуб з корінням і срібними жолудями, над ним – розгорнута срібна тора з синьою зіркою Давида (Маген Давід), обабіч – по срібній колоні, перевитій золотою виноградною лозою з гронами. Щит накладено на два скошені навхрест срібні ключі, вушками вгору, та увінчано срібною комерційною короною, оздобленою синіми і червоними каменями. Поверх корони – повернутий праворуч лицарський шолом, вкритий пурпуровим наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-пурпуровим бурелетом. Клейнод: спинається срібний лев і тримає у передній лівій лапі таку ж стрілу, вістрям вгору.
Герб склали А. В. Дніпровський та М. О. Шаулова, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 705 Юрій Олександрович МЕНЬЩИКОВ (Київ) № 705 Юрій Олександрович МЕНЬЩИКОВ (Київ)

Щит розтятий, 1-е поле скошене зліва на синє і зелене, 2-е – червоне муроване зі срібними швами; у центрі – золота голова лева анфас, над нею – срібна 8-променева зірка, під нею – такий же ключ вушком вгору, обабіч розходяться 4 золоті дубові гілки з жолудями. Щит вписано в золотий картуш і накладено на скошені навхрест стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою вниз ліворуч, обидва – золоті. Все обрамовують сині гілки зі золотим підбиттям. Внизу на синій стрічці зі золотим підкладом девіз золотом: CONCORDIA. UNITATIS. DE BENE ESSE (гармонія, єдність, добробут).
Герб склав і виконав А. В.Дніпровський.
(Новий герб)№ 704 Віталій Володимирович БЕРЛИМ (Херсон) № 704 Віталій Володимирович БЕРЛИМ (Херсон)

У синьому полі золотий скіпетр (берло) поверх скошених навхрест вістрями вгору двох срібних шабель з золотими ефесами, у червоній главі – срібний коронований хрест. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий справа синім наметом із золотим підбиттям, а зліва – червоним зі срібним, прикріплений червоно-синім бурелетом. Клейнод: золотий скіпетр у стовп. На золотій стрічці девіз синім: AQUILA NON CAPTAT MUSCAS (орел не ловить мух).
Герб склав О. Паталах, малюнок виконав О. Карпенко.
(Новий герб)№ 703 Андрій Вікторович МЯГКИЙ (Київ) № 703 Андрій Вікторович МЯГКИЙ (Київ)

У щиті, напіврозтятому двічі на синє, червоне і синє поля, та перетятому зубчасто на червоне муроване поле, покладені в зірку золоті стріла (у стовп, віcтрям вгору), факел (скошений полум’ям вгору праворуч) і ключ (скошений вушком вгору ліворуч), поверх них – золота голова лева анфас. Щит обрамовують сині гілки зі золотим підбиттям. Внизу на золотій стрічці девіз синім: DUM SPIRO SPERO (поки дихаю – сподіваюсь).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 702 Василь Володимирович ЯЛОВИЙ і Оксана Теодорівна МУХА (Львів) № 702 Василь Володимирович ЯЛОВИЙ і Оксана Теодорівна МУХА (Львів)

У розділеному вилоподібно щиті срібна голка у стовп, вушком вгору, перевита нанизаною золотою ниткою, зі срібними крилами обабіч; у верхньому червоному полі – золотий мальтійський хрест із срібнимим ліліями між раменами; у 2-у зеленому – золоті ліра зі стеком, пензлем та олівцем замість трьох струн; у 3-у синьому – кутник вістрям донизу та ключ вушком догори, покладені на золотий циркуль. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – розгорнута золота книга зі срібними сторінками, на яких синій сигль V та червоний О, між ними - золоте гусяче перо. Щитотримачі: золоті леви з червоними язиками та срібними пазурами. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом чорний девіз: CONCORDIA VICTORIAM GIGNIT (згода породжує перемогу).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 701 Олександр Сергійович КУПЧИШИН і Надія Валеріївна КУПЧИШИНА (Київ) № 701 Олександр Сергійович КУПЧИШИН і Надія Валеріївна КУПЧИШИНА (Київ)

У синьому полі золота гранована кроква, оточена трьома безантами (2 і 1). Щит увінчує сталевий дужковий шолом із червоним підбиттям і золотим медальйоном на синій стрічці, вкритий синім наметом, підбитим золотом. Клейнод: із золото-синього бурелету виходять два золоті крила, поміж якими з’являється правиця тілесного кольору у синім рукаві із червоним відворотом, яка двома пальцями тримає безант. Під щитом – синя стрічка з девізом золотом: NUNQUAM RETROCEDE (ні кроку назад).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 700 Оксана Анатоліївна БЕЗСМЕРТНА (Одеса) № 700 Оксана Анатоліївна БЕЗСМЕРТНА (Одеса)

У щиті, розтятому й перетятому на два сині та два червоні поля скошені навхрест золоті стріла вістрям вгору та ключ борідкою додолу, на них накладено золоту підкову вухами вгору, в якій звивається срібна змія під золотою короною, внизу – золоті ваги. Щит вписано в золотий картуш і обрамовано синіми гілками зі срібним підбиттям. Внизу на синій стрічці зі срібним підкладом девіз золотом: PER ASPERA AD ASTRA (через терни до зірок).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 699 Олександр Миколайович КУЧЕРЯВИЙ (Київ) № 699 Олександр Миколайович КУЧЕРЯВИЙ (Київ)

У синьому полі з облямованим золотом зеленим східчастим укороченим вістрям золота стріла вістрям вгору зі срібними крилами обабіч, поверх неї – золота 8-променева зірка і нижче така ж дубова гілка з двома жолудями та п’ятьма листочками, обабіч стріли – по такій же дубовій гілці, а вгорі – по золотій 8-променевій зірці. Щит накладено на скошені навхрест золоті ключ, вушком вгору, та факел, полум’ям догори, а також обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям. Внизу на золотій стрічці девіз синім: NOSCE TE IPSUM (пізнай самого себе).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 698 Данило Михайлович КАЧУР і Вероніка Анатоліївна РЕМЕЗОВСЬКА (Київ) № 698 Данило Михайлович КАЧУР і Вероніка Анатоліївна РЕМЕЗОВСЬКА (Київ)

У щиті укорочена тонка срібна кроква, над нею у синьому полі золота фортеця з трьома вежами і чорними воротами та бійницями, праворуч якої спинається срібний єдиноріг, а ліворуч – золотий лев, над обома – по срібній 8-променевій зірці, під кроквою в зеленому полі золотий дуб з корінням, над ним – срібна 8-променева зірка. Щит вписано в золотий картуш, увінчано срібним хрестом із розширеними заокругленими сторонами та накладено на скошені навхрест золоті – стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч. Усе разом обрамовано синіми гілками зі срібним підбиттям. Внизу на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: VIS MEA – MENTES MEAE (моя сила – мої думки).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]