головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 882 Тамара Андріївна КИСЛЯКОВА (Київ) № 882 Тамара Андріївна КИСЛЯКОВА (Київ)

У щиті, скошеному правим перев’язом на червоне та золоте поля, срібний хрест розтроєний додолу, обабіч нього на перев’язі – по срібній 7-променевій зірці, у червоному полі стоїть срібний баран, у золотому на чорній 7-променевій зірці лежить срібний собака, повернутий ліворуч. Щит увінчує лицарський шолом, вкритий праворуч червоним наметом зі срібним підбиттям, а ліворуч – чорним із золотим. Клейнод: зі срібно-чорно-червоно-золотого бурелету виходить срібний коронований цап.
Герб склав і виконав В. В. Голубенко.
(Новий герб)№ 881 Антоніна Анатоліївна КІЗЛОВА (Прилуки) № 881 Антоніна Анатоліївна КІЗЛОВА (Прилуки)

Герб: У срібному полі на зеленій основі стоїть чорний зіщулений (з піднятими спиною та хвостом) кіт, над яким чорний шестигранний діамант. Над щитом зелений вінець, що має чотири листки, три пагони з бутонами та три червоні з золотими серцевинами квітки мальви. З-під вінця спадають зелені та срібні стрічки. З-за вінця піднімається прапор: на зеленому полотнищі срібна білка-летяга в польоті. Древко увінчує чорний шестигранний діамант. Під щитом на зеленій стрічці девіз сріблом: QUAERERE INVENIRE CREARE (шукати, віднайти, творить).

Прапор: Квадратне полотнище, що складається з двох горизонтальних смуг: верхньої, білої, завширшки у 3/4 і нижньої, зеленої, завширшки в 1/4 сторони полотнища. У центрі білої смуги зображення чорного зіщуленого кота, а над ним – чорного шестигранного діаманта, яке по висоті займає 1/2 сторони полотнища. Вгорі до полотнища дошитий зелений швенкель, завширшки в 1/4 сторони полотнища, що від верхнього вільного кута полотнища переходить у косицю, довжина якої рівна стороні полотнища. На зеленому швенкелі над серединою верхньої сторони полотнища – зображення білої білки-летяги в польоті. Древко увінчує чорний шестигранний діамант.
Символи склала А. Кізлова, виконав О. Кохан.
(Нові символи)№ 877 Олександр Миколайович КУЛИК (Миколаїв) № 877 Олександр Миколайович КУЛИК (Миколаїв)

Герб: У зеленому полі золота зубчаста мурована стіна, над якою золота правиця з жестом благословення та така ж книга. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підбиттям та золотим медальйоном на зеленій нашийній стрічці, вкритий зеленим наметом із золотим підкладом. Клейнод: із золото-зеленого бурелету виходять золоті крила, між якими книга із золотим блоком і написом КУЛИК на червоній палітурці та з зеленою закладкою. Щитотримачі: двоє срібних вовків з червоними очима, язиками, зубами та кігтями, які тримають в одній лапі по прапору з косицями, що складаються із трьох рівношироких горизонтальних смуг – зеленої, жовтої та зеленої. Під щитом на зеленій стрічці девіз золотом: LIBERTAS * PRAESIDIVM * FIDES * INTELLIGENTIA (свобода, захист, вірність, інтелект).№ 869 Григорій Михайлович ЛИТВИН (Київ) № 869 Григорій Михайлович ЛИТВИН (Київ)

У синьому полі золотий перев’яз ліворуч, на якому пурпурові підкова, колесо та казан, поверх усього скошені навхрест вістрями додолу дві срібні стріли, над ними – такий же козацький хрест. Щит увінчує лицарський шолом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод: три срібні страусові пір’їни.
Герб склав і виконав В. В. Голубенко.
(Новий герб)№ 868 Володимир Йосифович і Катерина Олегівна СЕМЕН (Хмельницький) № 868 Володимир Йосифович і Катерина Олегівна СЕМЕН (Хмельницький)

У щиті, розтятому на зелене та синє поля, срібна фортеця, у чорному отворі відкритих золотих воріт якої золота лілія, над нею скошені навхрест дві срібні шаблі золотими руків’ями догори, на них покладено червоний щиток зі срібним сиглем S, над щитком – золотий лапчастий хрест. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – срібна голова орла в лілейній золотій короні. Щитотримачі стоять на синій земній півкулі: праворуч – срібний єдиноріг із золотими рогом, очима, гривою, хвостом та копитами, за ним виходить зелений із золотою лиштвою прапор із золотою бджолою зі срібними крилами; ліворуч – золотий морський лев зі срібними кігтями та червоним язиком, за ним виходить синій із золотою лиштвою прапор із золотою стрілою вістрям вгору, покладену на дві скошені навхрест вістрями вниз срібні стріли. Внизу, під золотими пальмовими гілками на такій же стрічці із синім підкладом чорний девіз: FINIS AB ORIGINE PENDAT (результат залежить від початку).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 867 Віктор Олександрович (Самбір) та Василь Вікторович ГЕЙНИК (Львів) № 867 Віктор Олександрович (Самбір) та Василь Вікторович ГЕЙНИК (Львів)

У синьому щиті золотий орел зі срібними лапами і золотими кігтями та з червоним щитком на грудях, в якому срібний сигль Н, стоїть на срібній фортеці з двома баштами, у чорному отворі відкритих золотих воріт якої золота лілія, обабіч фортеці – дубові золоті гілки зі срібними жолудями. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золотою короною із шаблями. Внизу на підбитій синім золотій стрічці чорний девіз: КРІЗЬ ВІКИ В ЄДНОСТІ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 866 Денис Вікторович, Єлена Олександрівна та Зої Денисівна ГРАБЧАК (Силікон-Веллі, США) № 866 Денис Вікторович, Єлена Олександрівна та Зої Денисівна ГРАБЧАК (Силікон-Веллі, США)

Щит напіврозтятий і перетятий; у 1-у синьому полі спинається ліворуч золотий лев; у 2-у червоному – стоїть срібна чапля із золотими лапами, дзьобом та очима і тримає правою лапою золотий пірнач; у 3-у пурпуровому – три золоті горіхи граба (2:1). Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – срібний орел із золотими лапами, дзьобом та очима, з відведеними назад крильми, який тримає в дзьобі золоте перо. Щитотримачі стоять на зеленій галявині: праворуч – срібний єдиноріг із золотими рогом, очима, гривою, копитами та пасмами на хвості й ногах та червоним язиком; ліворуч – золотий лев зі срібними кігтями та червоним язиком. Під щитом на золотій стрічці з червоним підкладом чорний девіз: LIBERTAS ET DOCTRINA (свобода та знання).
Герб склав та виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 864 Валерій Флорійович і Валентина Іванівна КОЗЛОВСЬКІ (Харків), Євген Валерійович КОЗЛОВСЬКИЙ (Феодосія), Вероніка Валеріївна КОЗЛОВСЬКА (Гелмонд, Нідерланди) № 864 Валерій Флорійович і Валентина Іванівна КОЗЛОВСЬКІ (Харків), Євген Валерійович КОЗЛОВСЬКИЙ (Феодосія), Вероніка Валеріївна КОЗЛОВСЬКА (Гелмонд, Нідерланди)

Щит напіврозтятий і напівскошений обабіч трьома срібними стрілами, що сходяться золотими вістрями; у правому зеленому полі спинається вліво срібний козел із золотими рогами, очима та копитами; у лівому синьому – срібне яструбине крило із золотою лапою; нижнє поле перетяте нитяними срібною та синьою хвилястими балками, у верхньому чорному полі – три срібні камені, один над двома, у нижньому срібному – синя сніжинка. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом, підбитий червоним, вкритий справа синім наметом із золотим підбиттям та зліва зеленим зі срібним, що прикріплений золото-синьо-срібно-зеленим бурелетом. Клейнод: виходить срібний козел із золотими рогами, очима та копитами й у піднятій правиці тримає три червоні стріли із золотими вістрями вниз. Під щитом скошені навхрест дві срібні шаблі із золотими ефесами догори, перевиті синьою стрічкою із золотим підбиттям та девізом золотом: СКАЗКУ СДЕЛАТЬ БЫЛЬЮ.
Герб склав Р. Ю. Касьяненко, виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 863 Растіслав ГАЙДОСІК (Братислава, Словаччина) № 863 Растіслав ГАЙДОСІК (Братислава, Словаччина)

У синьому полі виходить золота фортеця, над нею скошені навхрест срібна сокира, золотим держаком додолу, та срібний меч, золотим руків’ям вгору, на них покладено зелений лавровий вінок, а поверх усього у стовп – золотий жезл із лілією. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим синьо-золотим бурелетом. Клейнод: виходить золотий лев із червоними кігтями та язиком і тримає у піднятій правиці срібний меч із золотим руків’ям.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 862 Артем Юрійович та Інна Віталіївна СОХАНЬ (Київ) № 862 Артем Юрійович та Інна Віталіївна СОХАНЬ (Київ)

У синьому полі скошені навхрест золотий пірнач та срібна із золотим руків’ям шабля вістрям додолу, на них накладено чорний щиток із золотим соколом, що летить вниз, над щитком золота книга зі срібними сторінками, обабіч щитка – дві срібні 8-променеві зірки із сапфірами, внизу – золотий козацький хрест. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям і прикріплений синьо-золотим бурелетом. Клейнод: на золотому сонці, що сходить, червоний сигль С. Під щитом на золотій стрічці, підбитій синім, чорний девіз: РАБІВ ДО РАЮ НЕ ПУСКАЮТЬ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 861 Олександр Іванович ЧЕРЕВКО (Харків) № 861 Олександр Іванович ЧЕРЕВКО (Харків)

Щит перетятий вигнуто, у верхньому пурпуровому полі 7 золотих 5-променевих зірок (4:3), у нижньому золотому три хвилясті сині вістря. Щит увінчаний підбитим червоним сталевим дужковим шоломом із золотим медальйоном на синій нашийній стрічці та вкритий пурпуровим наметом, підбитим золотом і прикріпленим золото-синьо-пурпуровим бурелетом. Клейнод: золотий із червоним полум’ям смолоскип у стовп, поверх якого накладено відкриту червону книгу, на золотих сторінках якої напис синім: «Без труда нема плода. Добре роби – добре і буде». Щитотримачі: два золоті леви з червоним озброєнням, правий тримає у піднятій лапі золотий колос пшениці, а лівий –золоту кирку. Під щитом внизу пурпурова стрічка з девізом золотом: З ЧРЕВА ПОТЕЧУТЬ РІКИ ВОДИ ЖИВОЇ.
Герб склала і виконала Г. В. Бернар.
(Новий герб)№ 860 Мар’ян Васильович ГЕРУЛА (Київ) № 860 Мар’ян Васильович ГЕРУЛА (Київ)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у срібному полі чорна коронована галка з розгорнутими крильми; у 2-у синьому – скошена вістрям додолу ліворуч срібна шабля із золотим руків’ям, над нею – золотий каламар зі срібним гусячим пером; у 3-у синьому – золотий дуб із жолудями; у 4-у срібному – розгорнута червона книга із золотими сторінками; у золотому серцевому щитку чорний сигль Н. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод: золотий лавровий вінок. Щит обабіч підтримують, виходячи із червоного полум’я, два золоті Фенікси з червоними язиками. Внизу на золотій стрічці девіз чорним: MEMORIA BENE REDDITAE VITAE SEMPITERNA (пам’ять про добре прожите життя вічна).
Герб склали М. Герула та А. Гречило; виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 859 Олег Володимирович, Володимир Олегович, Богдана Олегівна УСТИМЕНКО та Ярослава Олегівна ХАРЧЕНКО (Черкаси) № 859 Олег Володимирович, Володимир Олегович, Богдана Олегівна УСТИМЕНКО та Ярослава Олегівна ХАРЧЕНКО (Черкаси)

У синьому полі срібна фортеця з двома вежами і чорним сиглем «U» на стіні над воротами, вгорі праворуч – срібна бойова сокира, ліворуч – срібна книга із золотими застібками, а внизу крокує золотий лев із повернутою назад головою. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на срібній стрічці чорний девіз: VOLUNTAS, SCIENTIA, VIRTUS, FAMILIA (воля, знання, сила, родина).
Герб склав і виконав О. Устименко.
(Новий герб)№ 858 Ігор Степанович ХАРЧЕНКО (Запоріжжя) № 858 Ігор Степанович ХАРЧЕНКО (Запоріжжя)

Щит напіврозтятий і перетятий; у 1-у синьому полі золота фортеця з трьома вежами; у 2-у червоному – золота голова лева анфас; у 3-у зеленому – золотий колос пшениці зі стеблом і двома листками, поверх якого скошені навхрест такі ж стріла, вістрям вгору, та ключ, борідкою догори ліворуч. Щит вписано у золотий картуш і покладено на скошені навхрест такі ж стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу ліворуч, і охоплено синіми гілками із золотим підбиттям. Під щитом на золотій стрічці синій девіз: ESSE QUAM VIDERI (бути, а не видаватися).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 857 Артем Сергійович і Христина Ігорівна КЛАССЕН (Київ) № 857 Артем Сергійович і Христина Ігорівна КЛАССЕН (Київ)

У червоному полі увігнуте золоте вістря, в якому із зеленого тригорба зі золотим жолудем виходить зелений дуб без крони, з шістьма листками та двома жолудями. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом і золотими дужками, вкритий підбитим золотом зеленим наметом, прикріпленим золото-червоно-зеленим бурелетом. Клейнод: розгорнута книга з червоною палітуркою, на золотих сторінках якої напис синім: ДАЛІ – БІЛЬШЕ. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: KLASSEN.
Герб склала і виконала Г. В. Бернар.
(Новий герб)№ 856 Іван Єфремович ХАЧХАРДЖИ (Волноваха) № 856 Іван Єфремович ХАЧХАРДЖИ (Волноваха)

У зеленому полі золота кроква, над якою дві срібні вівці, а внизу – срібний вівчар із патерицею в правиці. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підкладом і золотими медальйоном на червоній шийній стрічці, вкритий підбитим золотом зеленим наметом, прикріпленим золото-срібно-зеленим бурелетом. Клейнод: виходить поясна постать Деметри у синій туніці із золотим Рогом достатку у правиці та золотим пшеничним снопом у лівиці. Під щитом на зеленій стрічці девіз золотом: Τουκομας του τουχουμ γιαντου τσιτσακ πανδα τσιτσακον τι ουσεν (наш рід, як квітка, завжди цвіте та росте).
Герб склала і виконала Г. В. Бернар.
(Новий герб)№ 855 Володимир Олегович і Володар Володимирович ВІНОКУРОВ та Інна Віталіївна ВІНОКУРОВА (Буча) № 855 Володимир Олегович і Володар Володимирович ВІНОКУРОВ та Інна Віталіївна ВІНОКУРОВА (Буча)

Семисторонній щит із золотою облямівкою напівскошений обабіч від центру додолу на пурпурове та зелене поля, на яких золотий змій Уроборос, навколо нього у пурпуровому полі золоте сяйво, а в зеленому поверх нього лежить срібна стріла вістрям вгору, обабіч якого донизу йдуть по дві золоті блискавки. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із пурпуровим підкладом, вкритий наметом: справа – зеленим зі срібним підбиттям й таким самим гроном винограду, а зліва – пурпуровим із золотим підбиттям й таким самим гроном винограду, прикріплений пурпурово-золотим бурелетом. Клейнод: виходить золоте сонце, поверх якого срібна стріла, спрямована вістрям вгору і перевита зеленою стрічкою зі срібним гаслом: ОСЯЙ НЕБЕСА! Під щитом на пурпуровій стрічці із золотим підкладом девіз золотом: ІСТИНА – В УСЬОМУ.
Герб склали В. О. Вінокуров та М. С. Карий, виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 854 Юрій Михайлович, Надія Василівна та Матвій Юрійович ЯЩУК (Біла Церква) № 854 Юрій Михайлович, Надія Василівна та Матвій Юрійович ЯЩУК (Біла Церква)

У синьому полі розгорнута книга із золотою оправою та срібними сторінками, з неї вгору виходить золотий колосок, обабіч якого по срібній шаблі із золотим руків’ям, повернутими вістрями вгору, а лезами протилежно, у верхніх кутах щита та під книгою – по золотій підкові, вухами вгору, в кожній – золотий лицарський хрест. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом, підбитим золотом. Клейнод: із золото-синього бурелета виходить вгору закована у срібні лати рука зі срібною шаблею із золотим руків’ям.
Герб склав і виконав Ю. М. Ящук.
(Новий герб)№ 852 Андрій Леонідович і Даніель Андрійович ВАСЬКІВСЬКИЙ та Наталія Володимирівна ВАСЬКІВСЬКА (Дніпро) № 852 Андрій Леонідович і Даніель Андрійович ВАСЬКІВСЬКИЙ та Наталія Володимирівна ВАСЬКІВСЬКА (Дніпро)

У червоному полі золотий сигль V, поверх якого спрямована вістрям вгору така ж стріла, праворуч його підтримує срібний єдиноріг, а ліворуч – золотий лев, внизу обабіч по дубовій гілці з жолудями, з правого боку – золота, а з лівого – срібна. Щит увінчано повернутим праворуч сталевим лицарським шоломом із золотим декоруванням, вкритим червоним наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-червоним бурелетом. Під щитом на червоній стрічці із золотим підкладом девіз золотом: FIDELITAS, PROGRESSUS, DEVOTIO (вірність, розвиток, відданість).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 851 Максим Сергійович СТЕЦЕНКО (Одеса) № 851 Максим Сергійович СТЕЦЕНКО (Одеса)

Щит перетятий і напіврозтятий; у верхньому синьому полі розгорнутий золотий сувій із чорною монограмою Христа; у нижньому правому зеленому – золотий ключ вушком догори, зі срібними крилами обабіч; нижнє ліве поле – золоте муроване зі срібними швами. Щит накладено поверх скошених навхрест вістрями догори двох золотих стріл і охоплено синіми гілками із золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]