головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 749 Владислав Володимирович ВИНЯРСЬКИЙ і Наталія Олександрівна ВИНЯРСЬКА (Київ) № 749 Владислав Володимирович ВИНЯРСЬКИЙ і Наталія Олександрівна ВИНЯРСЬКА (Київ)

У золотому полі дві перевиті зелені змії, у зеленій главі – золотий трилистий хрест. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з золотими декоруваннями, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-зеленим бурелетом. Вгорі на зеленій стрічці золотом: VYNIARSKYIS V&N, а внизу на зеленій стрічці з золотим підбиттям золотий девіз: VENTURE, LEARN, AIM, DREAM (дій, учись, прагни, мрій).
Герб склали В. В. та Н. О. Винярські і А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 732 Дмитро Юрійович ВОРОБЙОВ та Анна Євгенівна БОЛГАРЄВА (Дніпро) № 732 Дмитро Юрійович ВОРОБЙОВ та Анна Євгенівна БОЛГАРЄВА (Дніпро)

У синьому полі червоний хрест зі срібною облямівкою, поверх якого скошені навхрест вістрями вгору дві золоті стріли і голова лева анфас зі срібними крилами обабіч, над нею – золотий сигль V. Щит накладено на скошені навхрест золоті ключі, вушками вгору, та увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом зі золотим декоруванням, вкритим синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом.
Герб склали А. В. Дніпровський і Д. Ю. Воробйов, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 730 Павло Олексійович (Київ), Роман Олексійович (Львів), Сергій Олексійович, Олексій Борисович ВЕСЕЛКОВ, Людмила Йосипівна та Олександра Сергіївна ВЕСЕЛКОВА (всі – Володимир-Волинський) № 730 Павло Олексійович (Київ), Роман Олексійович (Львів), Сергій Олексійович, Олексій Борисович ВЕСЕЛКОВ, Людмила Йосипівна та Олександра Сергіївна ВЕСЕЛКОВА (всі – Володимир-Волинський)

У синьому полі дуб зі срібним стовбуром і корінням та золотою кроною, на якій 18 жолудів. Над щитом – золотий диск сонця з шістьма такими ж променями і дванадцятьма срібними. Обабіч сонця та під щитом – зелені виноградні лози з синіми гронами, вгорі – по одному, внизу – по два. Щитотримачі: праворуч – срібний кінь з золотими копитами, гривою, хвостом та очима, ліворуч – срібний олень з золотими рогами, копитами та очима. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: НАШОМУ РОДУ – НЕМА ПЕРЕВОДУ.
Герб склав і виконав С. О. Веселков.
(Новий герб)№ 724 Олексій Станіславович БОБРОВ (Дніпро) № 724 Олексій Станіславович БОБРОВ (Дніпро)

У синьому полі срібна фортеця з трьома вежами, обабіч якої по золотій дубовій гілочці з трьома жолудями та листочком, а вгорі – срібна голова бобра анфас, покладена на два скошені навхрест вушками вгору золоті ключі. Щит накладено на дві скошені навхрест вістрями вгору золоті стріли та увінчано повернутим праворуч срібним шоломом із золотим декоруванням, вкритим синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Під щитом синя стрічка зі срібним девізом: METAM VIDEO, NON VIDEO IMPEDIMENTA (бачу ціль – не бачу перешкод).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 720 Богдан Михайлович МАКСИМЧУК (Київ) № 720 Богдан Михайлович МАКСИМЧУК (Київ)

У зеленому полі скошені навхрест срібні опришківський кріс, прикладом додолу, та бартка, руків’ям вниз, під якими – золото-червона п’ятипелюсткова вогняна квітка з десятьма маленькими золотими пломінчиками по колу; вгорі – срібна глава, відділена ламано в три виступи, середній з яких вищий від двох інших. Щит обрамовано золотим картушем і увінчано срібним шоломом із золотим плюмажем, вкритим зеленим наметом із золотим підбиттям.
Герб склав В. Молдавчук, виконав П. Юращук.
(Новий герб)№ 719 Ігор Іванович ГРИНЧУК (Одеса) № 719 Ігор Іванович ГРИНЧУК (Одеса)

Щит напіврозтятий і напівскошений обабіч; у правому синьому полі – золотий вітрильник, у лівому зеленому – три золоті колоски, перевиті стрічкою, у нижньому чорному – срібна голова Вовка анфас. Щит накладено на срібний меч із руків’ям, декорованим вовчою головою, спрямованим вгору, а також охоплено зеленими гілками зі золотим підбиттям. Внизу на зеленій стрічці девіз золотом: МОЯ РОДИНА – МОЯ ФОРТЕЦЯ.
Герб склав А. В. Дніпровський та І. І. Гринчук, виконав А. В. Дніпровський.№ 718 Олександр Миколайович та Анна Вікторівна ВАХНО (Харків) № 718 Олександр Миколайович та Анна Вікторівна ВАХНО (Харків)

У щиті, розтятому на зелене і синє поля, з червоного тригорба, в якому золота дубова гілочка з двома жолудями та п’ятьма листочками, виходить золота вежа, праворуч від неї спинається золотий лев, а ліворуч – срібний єдиноріг, над вежею – скошені навхрест золоті стріла та ключ, вістрям і вушком вгору, на які накладено срібну 8-променеву зірку. Щит накладено на дві скошені навхрест вістрями вгору золоті стріли та увінчано срібним шоломом із золотим декоруванням, повернутим праворуч, вкритим червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-червоним бурелетом. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: MELIUS OPERAM CREARE, QUAM QUAERERE (краще створювати роботу, а не шукати її).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 715 Ярослав Миколайович КОСТЯН (Глухів) № 715 Ярослав Миколайович КОСТЯН (Глухів)

Щит розтятий; у 1-у зеленому полі 3 перехрещені срібні стріли, вістрями вгору, одна – у стовп, а дві – скошені, поверх них – золотий ключ вушком догори; у 2-у червоному мурованому полі – золотий дуб з корінням і срібними жолудями, над ним – золота голова лева анфас. Щит вписано в золотий картуш, увінчано срібним хрестом із заокругленими сторонами, накладено на золотий дубовий вінок та два скошені навхрест вістрями додолу срібні мечі. Під щитом на зеленій стрічці девіз золотом: FIDES LIBERTAS UNITAS (вірність, свобода, єдність).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 714 Євген Станіславович БАБІЦЬКИЙ (Сміла) № 714 Євген Станіславович БАБІЦЬКИЙ (Сміла)

Щит напіврозтятий і перетятий; у 1-у синьому полі – золота голова лева анфас; у 2-у зеленому – золотий дуб з корінням і срібними жолудями; у 3-у червоному мурованому зі срібними швами – скошені навхрест золоті стріла вістрям вгору та ключ борідкою додолу праворуч, поверх них – срібний розширений заокруглений хрест, охоплений золотою підковою вухами вгору. Щит вписано у золотий картуш і увінчано повернутим праворуч срібним шоломом із золотим декоруванням, вкритим червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-червоним бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 713 Євген Віссаріонович АЛЄКСЄЄВ (Дніпро) № 713 Євген Віссаріонович АЛЄКСЄЄВ (Дніпро)

У синьому полі червоний міст із цегляної кладки зі срібними швами, із зубчастим верхом та арковим прольотом, обрамованими золотом, поверх усього летить золота сова з таким же ключем у лапах, борідкою додолу, а обабіч розходяться золоті дубові гілки з жолудями, внизу – золота розгорнута книга. Щит вписано в золотий декоративний картуш. Над ним на синій стрічці з золотим підбиттям напис золотом: АЛЄКСЄЄВ, а внизу на такій же стрічці – девіз золотом: СІМ’Я, КОХАННЯ, ДОВІРА, ЧЕСТЬ, ПРАЦЯ, ПЕРЕКОНАННЯ.
Герб склали А. В. Дніпровський та Є. В. Алєксєєв, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 712 Олексій Миколайович СМОЛЯР (Одеса) № 712 Олексій Миколайович СМОЛЯР (Одеса)

У розтятому на синє та чорне поля щиті пливе на трьох срібних тонких понижених зазубрених балках золотий корабель з галеонною фігурою голови дракона з крилами та срібними вітрилами, зверху – скошені навхрест золота булава, головою вгору, та срібна шабля із золотим руків’ям догори, над ними – золотий розширений хрест. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – розгорнута золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω. Щитотримачі: золоті лев і морський лев з червоними язиками та срібними пазурами. Внизу на срібній стрічці із синім підбиттям синій девіз: FORTUNA FAVET FORTIBUS (фортуна сприяє відважним).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 711 Віктор Адамович БОРАЧУК (Кременчуки, Хмельницька обл.) № 711 Віктор Адамович БОРАЧУК (Кременчуки, Хмельницька обл.)

У золотому полі правиця в синіх латах тримає червоний меч, на який нанизано зелену голову дракона. Щит увінчує сталевий дужковий шолом із золотим медальйоном на синій стрічці, підбитий червоним і вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із золото-зелено-синього бурелета виходить зелений пагорб із золотою баштою з двома синіми вікнами і такими ж воротами, поміж двома червоними соснами із зеленими кронами. На червоній стрічці золотий девіз: PRAVDA VĺTĚZĺ.
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 710 Олексій Сергійович ПОСТНІКОВ (Київ) № 710 Олексій Сергійович ПОСТНІКОВ (Київ)

Щит перетинає золотий арковий мурований міст з зубчастим горішнім краєм; у верхньому синьому полі скошені навхрест ключ борідкою додолу праворуч та стріла вістрям вгору, поверх них – шестерня, всі золоті; у нижньому зеленому полі – золота гілка дуба з двома жолудями та п’ятьма листочками. Щит увінчує повернутий праворуч лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: ДЕЛАЙ ЧТО ДОЛЖЕН И СВЕРШИТСЯ ЧЕМУ СУЖДЕНО.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 709 Олег Олександрович БУНДЮК (Вознесенськ) № 709 Олег Олександрович БУНДЮК (Вознесенськ)

У щиті, розтятому на синє і червоне поля, золотий щиток із червоним сиглем Б, праворуч від нього – золотий ключ, ліворуч – спинається такий же лев, в основі у підвищеному зеленому тригорбі стоїть золотий пшеничний сніп, покладений поверх скошених навхрест вістрями вгору таких же стріл. Щит увінчує повернутий праворуч лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на червоній стрічці червоний девіз: AUDACES FORTUNA JUVAT (сміливим доля допомагає).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 708 Ігор Валентинович БОЯРІНЦЕВ і Ірина Василівна БОЯРІНЦЕВА (обоє – Чистякове) та та Ярослав Ігорович БОЯРІНЦЕВ (Київ) № 708 Ігор Валентинович БОЯРІНЦЕВ і Ірина Василівна БОЯРІНЦЕВА (обоє – Чистякове) та та Ярослав Ігорович БОЯРІНЦЕВ (Київ)

У щиті, двічі розтятому на синє, червоне та синє поля, золота голова лева анфас зі срібними крилами обабіч, над нею – золота 8-променева зірка, під нею розходяться дві золоті дубові гілки з жолудями та листочками. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, вушком догори, та увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом зі золотим декоруванням, вкритим синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Внизу на синій стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: ИДТИ ВПЕРЁД ВОПРЕКИ.
Герб склали А.В. Дніпровський і Я. І. Боярінцев, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 707 Віталій Валерійович ПЛЕКАН (Львів) № 707 Віталій Валерійович ПЛЕКАН (Львів)

У розтятому й перетятому щиті круглий серцевий щиток, у золотому полі якого чорний сигль Р; у 1-у синьому полі – золотий яківський хрест; у 2-у червоному – золотий замок з трьома вежами; у 3-у червоному – спинається золотий лев із таким же ключем у передніх лапах; у 4-у зеленому – срібний меч вістрям додолу, на який накладено золотий дуб з корінням і срібними жолудями. Вгорі з-поза щита виходить поясна фігура янгола з золотим німбом навколо голови. Щит накладено на скошені навхрест золоті – стрілу, вістрям вгору праворуч, і ключ, вушком вгору ліворуч, та охоплено червоними гілками з золотим підбиттям. Під щитом на золотій стрічці девіз золотом: DEO ADJUVANTE NON TIMENDUM (з Божою допомогою нiчого не боятись).
Герб склали В. В. Плекан та А.В.Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 706 Олексій Семенович ШАУЛОВ та Ірина Леонідівна ШАУЛОВА (Дніпро) № 706 Олексій Семенович ШАУЛОВ та Ірина Леонідівна ШАУЛОВА (Дніпро)

У пурпуровому полі золотий дуб з корінням і срібними жолудями, над ним – розгорнута срібна тора з синьою зіркою Давида (Маген Давід), обабіч – по срібній колоні, перевитій золотою виноградною лозою з гронами. Щит накладено на два скошені навхрест срібні ключі, вушками вгору, та увінчано срібною комерційною короною, оздобленою синіми і червоними каменями. Поверх корони – повернутий праворуч лицарський шолом, вкритий пурпуровим наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-пурпуровим бурелетом. Клейнод: спинається срібний лев і тримає у передній лівій лапі таку ж стрілу, вістрям вгору.
Герб склали А. В. Дніпровський та М. О. Шаулова, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 705 Юрій Олександрович МЕНЬЩИКОВ (Київ) № 705 Юрій Олександрович МЕНЬЩИКОВ (Київ)

Щит розтятий, 1-е поле скошене зліва на синє і зелене, 2-е – червоне муроване зі срібними швами; у центрі – золота голова лева анфас, над нею – срібна 8-променева зірка, під нею – такий же ключ вушком вгору, обабіч розходяться 4 золоті дубові гілки з жолудями. Щит вписано в золотий картуш і накладено на скошені навхрест стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою вниз ліворуч, обидва – золоті. Все обрамовують сині гілки зі золотим підбиттям. Внизу на синій стрічці зі золотим підкладом девіз золотом: CONCORDIA. UNITATIS. DE BENE ESSE (гармонія, єдність, добробут).
Герб склав і виконав А. В.Дніпровський.
(Новий герб)№ 704 Віталій Володимирович БЕРЛИМ (Херсон) № 704 Віталій Володимирович БЕРЛИМ (Херсон)

У синьому полі золотий скіпетр (берло) поверх скошених навхрест вістрями вгору двох срібних шабель з золотими ефесами, у червоній главі – срібний коронований хрест. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий справа синім наметом із золотим підбиттям, а зліва – червоним зі срібним, прикріплений червоно-синім бурелетом. Клейнод: золотий скіпетр у стовп. На золотій стрічці девіз синім: AQUILA NON CAPTAT MUSCAS (орел не ловить мух).
Герб склав О. Паталах, малюнок виконав О. Карпенко.
(Новий герб)№ 703 Андрій Вікторович МЯГКИЙ (Київ) № 703 Андрій Вікторович МЯГКИЙ (Київ)

У щиті, напіврозтятому двічі на синє, червоне і синє поля, та перетятому зубчасто на червоне муроване поле, покладені в зірку золоті стріла (у стовп, віcтрям вгору), факел (скошений полум’ям вгору праворуч) і ключ (скошений вушком вгору ліворуч), поверх них – золота голова лева анфас. Щит обрамовують сині гілки зі золотим підбиттям. Внизу на золотій стрічці девіз синім: DUM SPIRO SPERO (поки дихаю – сподіваюсь).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]