головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 667 Володимир Іванович КРЕСС (Дніпро) № 667 Володимир Іванович КРЕСС (Дніпро)

Щит скошений обабіч; у срібному серцевому щитку синій сигль К; у верхньому синьому полі золотий замок з трьома вежами і відчиненими воротами, над ним – три 7-променеві зірки, одна срібна над двома золотими; у правому пурпуровому полі срібний лебідь з двома пташенятами в гнізді; у лівому пурпуровому – зв'язка з трьох золотих ключів на кільці; у нижньому синьому – молодий золотий дуб зі срібними жолудями, а під ним – золотий дракон. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий турнірний шолом і вкритий справа синім, а зліва – пурпуровим наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: зі синьо-срібно-пурпурового бурелету виходять два срібні крила, між якими голова орла з золотим дзьобом і очима. Щитотримачі: дві срібні лайки-самоїди. Внизу на пурпуровій стрічці з червоним підбиттям девіз золотом: НЕ РАВНЫЙ МНОЖЕСТВУ.
Герб склав і виконав О. В. Вольхiн.
(Новий герб)№ 664 Дмитро Борисович ЖДАН (Ковров, Росія) № 664 Дмитро Борисович ЖДАН (Ковров, Росія)

У червоному полі срібна фігура з поєднаної глави, лівого перев’язу та основи, поверх неї – золотий розгорнутий сувій у балку. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом з бармицею, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: червоне крило з оперенням поперемінно червоним і срібним. На срібній стрічці девіз чорним: GDZIE JEST OJCZYZNA TAM JEST NAJLEPIEJ (де батьківщина, там найкраще).
Герб склали Д. Б. Ждан і Д. В. Іванов, виконав О. К. Грефенштейн.
(Новий герб)№ 663 Сергій Іванович ЧЕРНОМОРЕЦЬ (Зміїв) № 663 Сергій Іванович ЧЕРНОМОРЕЦЬ (Зміїв)

У зеленому полі облямований сріблом синій косий хрест, на якому золоті дубові гілки з жолудями, поверх усього – срібна фортеця з трьома вежами, обабіч неї – по золотому ключу вушком вгору, а внизу – срібна 8-променева зірка; у синій главі золотий орел, обабіч якого по срібній 8-променевій зірці. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Щит накладено на дві золоті стріли, скошені вістрями вгору. Внизу на синій стрічці зі срібним підкладом девіз золотом: CITIUS, ALTIUS, FORTIUS (швидше, вище, сильніше).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 662 Олег Володимирович МАЗУР (Мелітополь) № 662 Олег Володимирович МАЗУР (Мелітополь)

Щит напіврозтятий і перетятий вигнутою золотою балкою; у 1-у червоному полі срібний розширений хрест, над ним праворуч – така ж 8-променева зірка; у 2-у синьому – золоте колесо-шестерня, над нею ліворуч – така ж шишка хмелю; у нижньому зеленому – срібна рука в латах тримає таку ж шаблю з золотим руків'ям і ефесом. Щит увінчує сталевий шолом з решітками, вкритий праворуч червоним наметом зі срібним підбиттям, а ліворуч – синім зі золотим. Клейнод – зі золото-синього бурелету виходять два золоті крила. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: МОЛИСЬ, ПРАЦЮЙ, БОРИСЬ.
Герб склали О. В. Мазур і А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 661 Артур ЛЕРОЙ (Вишково) № 661 Артур ЛЕРОЙ (Вишково)

У червоному полі золота давня корона. Щит увінчує сталевий дужковий шолом, підбитий червоним, на якому на червоній шийній стрічці – золоте колесо. Намет з червоного ведмежого хутра з головою без нижньої щелепи і з двома передніми лапами, підбитий золотом. Клейнод: із золото-червоного бурелету виходить повернутий праворуч золотий орел з розгорнутими крильми, озброєний червоним. Щитотримачі: золоті короновані голі діви з червоними волоссям, губами, нігтями і сосками, які виходять із зелених башт із зачиненими золотими брамами; кожна тримає прапор на золотому древку: праворуч – на червоному квадратному полотнищі золотий кельтський хрест із розширеними і закругленими кінцями, ліворуч – на зеленому квадратному полотнищі золота кельтська трійця. На золотому постаменті два червоні яблука із двома зеленими листками на кожному і два пучки зеленого дерну. На червоній стрічці девіз золотом: VIVE LE ROY! (хай живе король).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 658 Руслана Олександрівна КОМАР (дівоче – БОГДАНОВА) (Харків) № 658 Руслана Олександрівна КОМАР (дівоче – БОГДАНОВА) (Харків)

У червоному полі вкрита золотою короною срібна голова орла з золотим дзьобом. Щит увінчано сталевим лицарським шоломом, накладено на два скошені навхрест срібні мечі з червоними руків’ями та золотими ефесами догори та обрамованою чорними рослинними стеблами з листками та червоними квітками. Під щитом на червоній стрічці облямовані сріблом чорні літери «БРК».
Герб склав В. С. Хвостенко, виконав Є. Рибаков.
(Новий герб)№ 657 Іван Михайлович ГРОД (Київ) № 657 Іван Михайлович ГРОД (Київ)

Щит розтятий, з главою; у правому синьому полі – золотий ключ вушком вгору у стовп; у лівому червоному – золотий лев спинається по такому ж пониженому тонкому східчастому перев’язу праворуч; у зеленій главі срібна 8-променева зірка, обабіч якої розходяться дві золоті дубові гілки з жолудями. Щит накладено на дві золоті стріли вістрями вгору та обрамовано такими ж гілками.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 654 Андрій В’ячеславович ГОРДІЄНКО (Одеса) № 654 Андрій В’ячеславович ГОРДІЄНКО (Одеса)

Щит напіврозтятий і перетятий золотою ламаною балкою з трьома 8-променевими синіми зірками, під нею – золота стріла у стовп вістрям вгору; у 1-у червоному полі золотий дракон, у 2-у синьому – золоте гроно винограду з трьома листочками, у 3-у зеленому – стоїть золотий дуб з корінням і срібними жолудями та спинається золотий лев з роздвоєним хвостом. Щит обрамовують сині гілки з золотим підбиттям. Внизу на синій стрічці зі золотим підкладом девіз золотом: SEMPER ET UBICUMQUE VOLO, POSSUM ET ERO (завжди, скрізь і всюди – хочу, можу й буду).
Герб склали А. В. Гордієнко та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 653 Олександр Михайлович КОВАЛКО (Київ) № 653 Олександр Михайлович КОВАЛКО (Київ)

Щит перетятий; у верхньому синьому полі покладені в косий хрест золоті стріла, вістрям вгору праворуч, і ключ, вушком вгору ліворуч, над ними – така ж 8-променева зірка; у нижньому зеленому полі підкова вухами вгору, в ній – фортеця з трьома вежами, а внизу під ними – 2 дубові гілки з жолудями, все – золоте. Щит обрамовують золоті гілки. Внизу на зеленій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: QUADRIVIUM (чотиридоріжжя).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 652 Сергій Валентинович МАРКОВ (Київ) № 652 Сергій Валентинович МАРКОВ (Київ)

У синьому полі спинається золотий крилатий лев з головою анфас з німбом, тримає у передній правій лапі пернач, а у лівій – золотий щит з пурпуровою головою бика; вгорі праворуч – срібний лапчастий хрест. Щит увінчує сталевий лицарський шолом з пурпуровим підкладом, на пурпуровій шийній стрічці срібний хрест. Шолом вкритий пурпуровим наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синьо-пурпуровим бурелетом. Клейнод: золота голова лева з німбом, обабіч – два крила. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ.
Герб склали В. Бернар і П. Марков, виконав В. Бернар.
(Новий герб )№ 651 Сергій Анатолійович БРУШНІЦЬКИЙ (Ладижин) № 651 Сергій Анатолійович БРУШНІЦЬКИЙ (Ладижин)

У срібному полі золота балка, облямована червоним, поверх усього сходяться у хрест чотири сині парашути. На срібній стрічці чорний девіз: HIC ET NUNC (тут і зараз).
Герб склав С. Брушніцький, виконав П. Тютюнов.
(Новий герб)№ 650 Олексій Ігорович МАТИЦИН (Шепетівка) № 650 Олексій Ігорович МАТИЦИН (Шепетівка)

У золотому полі чорна ліра. З-поза щита довкола розходяться золоті промені, а обабіч – золоті крила. Під щитом йде золота стрічка.
Герб склав і виконав О. Матицин.
(Новий герб)№ 649 Андрій Миколайович СЛЮСАРЕНКО (Одеса) № 649 Андрій Миколайович СЛЮСАРЕНКО (Одеса)

Щит розтятий золотою стрілою вістрям вгору; у правому полі, перетятому хвилясто 12 разів на синє та срібне, золотий корабель з чорним морським коником на вітрилі; у лівому синьому полі вежа над дубовою гілочкою з двома жолудями і п’ятьма листочками, а вгорі – три 8-променеві зірки (1:2), всі золоті. Щит обрамовують сині гілки зі срібним підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 648 Уґнюс МІКУЧІОНІС (Берген, Норвегія) № 648 Уґнюс МІКУЧІОНІС (Берген, Норвегія)

У зеленому полі золотий дерев’яний хрест, знизу стійки якого ліворуч проростає навколо гілка з листям. Щит увінчує сталевий шолом з червоним підкладом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим зелено-золотим бурелетом. Клейнод: зелений лет, перед яким золотий дерев’яний хрест, знизу стійки якого ліворуч проростає навколо гілка з листям.
Герб склав і виконав А. Каждайліс.
(Новий герб)№ 647 Олександр Петрович IВАНОВ і Олена Миколаївна IВАНОВА (Дніпро) № 647 Олександр Петрович IВАНОВ і Олена Миколаївна IВАНОВА (Дніпро)

У скошеному обабіч щиті – червоне серце; у верхньому золотому полі зелений замок з двома вежами, над ним – дві такі ж 7-променеві зірки; у правому зеленому – кельма у стовп, над нею три бджоли (1:2), усі золоті; у лівому зеленому – срібний лебідь з двома пташенятами у гнізді; у нижньому золотому – зелений бонсай, над ним така ж кедрова гілка з двома шишками в балку. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий турнірний шолом з червоним підкладом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим зелено-золотим бурелетом. Клейнод: срібний голуб летить із зеленою оливковою гілкою в лапах. Щитотримачі: праворуч – золотий тур, ліворуч – срібний єдиноріг із золотим озброєнням. На червоній стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: COR ET MENS (серце і розум).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)№ 646 Олександр Олександрович КАЛЮЖНИЙ (Одеса) № 646 Олександр Олександрович КАЛЮЖНИЙ (Одеса)

Щит розтятий, праве поле червоне муроване зі срібними швами, ліве перетяте хвилясто 10 разів на сині і срібні поля; у центрі скошені факел руків’ям додолу та ключ вушком догори, поверх них – гілочка дуба з двома жолудями та п’ятьма листочками, над ними – голова лева анфас, обабіч якої по 8-променевій зірці, така ж зірка і внизу під гілкою, всі фігури – золоті. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Щит накладено на дві золоті стріли, скошені вістрями вгору. Внизу на синій стрічці зі срібним підкладом девіз золотом: HONORA MAIORES VIVE FAMILIA CREA FUTURUM (шануй предків, живи сім’єю, твори майбутнє).
Герб склав і виконав: А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 645 Федір Андрійович ФІРСОВ (Київ) № 645 Федір Андрійович ФІРСОВ (Київ)

У синьому полі дві покладені навхрест срібні стріли, вгору вістрями в червоному вогні. Щит увінчує сталевий дужковий шолом, підбитий червоним, на якому на червоній шийній стрічці – золотий знак вічності. Намет синій, підбитий сріблом з червоними язиками полум’я. Клейнод: зі срібно-червоно-синього бурелету виходить повернутий праворуч золотий орел з розгорнутими крильми, озброєний червоним. Щитотримачі: зелено-червоні віверни, хвости яких закручені у вузол. На синій стрічці срібний девіз: LA FORCE EST DANS L’UNITE (єдність робить сильним).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 643 Євгеній Георгійович ХУЦИДЗЕ (Львів) № 643 Євгеній Георгійович ХУЦИДЗЕ (Львів)

У чорному полі облямований сріблом червоний косий хрест, поверх якого спинається золотий лев, обабіч нього та внизу по золотій 8-променевій зірці; у червоній главі дві золоті дубові гілки з жолудями розходяться в балку, поверх них – пучок з трьох золотих стріл, вістрями вгору. Щит покладено на скошені золоті ключі вушками вгору та обрамовано червоними гілками з золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 642 Андрій Валерійович ВЕРЕМЧУК (Київ) № 642 Андрій Валерійович ВЕРЕМЧУК (Київ)

Щит напіврозтятий і напівскошений східчасто обабіч; у 1-у синьому полі золотий орел; у 2-у червоному спинається золотий лев; у 3-у зеленому, облямованому золотом по східчастому скошенню, фортеця з трьома вежами, над нею – 8-променева зірка, а внизу розходяться обабіч дві дубові гілки з жолудями, всі золоті. Щит покладено на скошені золоті ключ вушком вгору та гусяче перо кінчиком додолу, а також обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям. На синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: CONCORDIA VICTORIAM GIGNIT (згода породжує перемогу).
Герб склали А. В. Веремчук та А. В. Дніпровський, малюнок виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 641 Микола Миколайович МЕЖУЄВ (Дніпро) № 641 Микола Миколайович МЕЖУЄВ (Дніпро)

Щит скошений обабіч золотими стрілами вістрями вгору, поверх яких срібний щиток з переплетеними літерами – синьою Н та пурпуровою М; у верхньому пурпуровому полі золотий замок з трьома вежами, над ним – три золоті 7-променеві зірки (1:2); у правому синьому полі циркуль і кутник, над ними – 5-променева комета скошена праворуч, усі золоті; у лівому синьому полі золотий кадуцей у стовп; у нижньому пурпуровому полі золота колона з чашею вогню на вершині, обабіч відстрибують золоті дельфіни. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з червоним підкладом, вкритий правим пурпуровим і лівим синім наметом, підбитим сріблом, і прикріплений пурпурово-срібно-синім бурелетом, увінчаним золотою професійною короною з кадуцеями. На срібній базі стоять два золоті крилаті леви-щитотримачі й підтримують ще й пурпурову стрічку з дев’ятьма орденами і медалями. Нижче на пурпуровій стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: SEMPER GRADUS ANTE (завжди на крок попереду).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)Cторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]