|
|
 |
Реєстр особових гербів УГТ
|
№ 917 Володимир Степанович, Анна Сергіївна, Данило Володимирович, Лев Володимирович, Степан Петрович, Наталія Петрівна, Микола Петрович, Людмила Миколаївна, Валерій Миколайович, Максим Валерійович, Василь Петрович,
Сергій Васильович, Ніна Василівна, Віктор Петрович, Дмитро Вікторович, Іван Дмитрович, Людмила Яківна, Наталія Іванівна, Антоніна Петрівна, Тетяна Анатоліївна та Галина Олексіївна СОТНІЧЕНКО, Тетяна Миколаївна та Анастасія Олександрівна УЛЬЯНОВА (всі – Київ)
У синьому полі золоте дерево з корінням і зеленими листками та червоним серцем на вершині, обабіч нього вгорі – по золотій 7-променевій зірці, на корінні праворуч сидить золота бабка, над корінням ліворуч летить така ж бджола; поверх дерева – щиток, у червоному полі якого золоті Фенікс і Гамаюн летять на зустріч один одному. Щит увінчують три старослов’янські шоломи, вкриті праворуч синім, а ліворуч – зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синіми і золото-зеленим бурелетами. Клейноди: срібний православний хрест, охоплений двома зеленими оливковими гілками, та золоте сонце над ними – над середнім шоломом, по срібному голубу з піднятими крильми – над бічними. Обабіч шоломів виходять два трикутні прапори: праворуч – зелений із золотим підбоєм, на якому золоті терези та такі ж колоски; ліворуч – синій із золотим підбоєм, на якому золота підкова вухами догори і зелені гілки оливи. Щитотримачі: золотий лев із червоним язиком праворуч і золотий кінь – ліворуч. Вони стоять на основі із золотих та зелених стрічок, дубових гілок із жолудями, листя і червоних плодів калини, у які вплетені золоте колосся, срібні лілії і червоні троянди; у центрі – золотий картуш, на червоному полі якого золотий ріг достатку, перевитий синіми квітами льону. На зеленій стрічці із золотим підбиттям девіз золотом: AMOR VINCIT OMNIA (любов перемагає все).
Герб склав і виконав В. С. Сотніченко.
(Новий герб)
|
|
№ 916 Юрій Анатолійович ПОПЕЛЬНИЦЬКИЙ і Монік Лі Джун СВІТЕППЛ (Едмонтон, Канада)
Щит розтятий і перетятий; у 1-у червоному полі облямований золотом синій правий перев’яз, поверх чого золотий Фенікс виходить із такого ж полум’я; у 2-у синьому – стоїть срібний хаскі; у 3-у зеленому – золота фортеця з трьома вежами; у 4-у синьому – 4 срібні хвилясті балки, поверх чого золотий якір, перевитий канатом. Щит увінчано зеленим пагорбом, з якого виходить золоте дерево з листочками та червоними яблуками; і покладено на скошені навхрест золоту стрілу, вістрям догори, та такий же ключ, борідкою додолу праворуч. Під щитом на червоній стрічці із золотим підбиттям девіз золотом: AUDACES FORTUNA JUVAT (сміливим доля допомагає).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 913 Олександр Васильович, Тетяна Іванівна, Олександр Олександрович, Данило Олександрович та Захар Олександрович ХРИСТЮК (Луцьк)
У срібному щиті синій Андріївський хрест, на який покладено срібний меч із золотим руків’ям догори та срібний посох Асклепія із золотою змією; на облямованому золотом червоному серцевому щитку срібний дуб. Щит увінчує оздоблений золотом сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий наметом – синім зі срібним підбиттям праворуч та червоним із золотим – ліворуч, – прикріпленим золото-червоним бурелетом. Клейнод: дві сині страусові пір’їни та золота лілія. Під щитом на срібній стрічці із синім підбиттям синій девіз: OPERAE PRETIUM EST (справа вартує праці).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)
|
|
№ 912 Валерій Георгійович, Євгеній Валерійович ЗАСУЦЬКИЙ, Людмила Володимирівна, Валентина Вікторівна та Мелісса Євгенівна ЗАСУЦЬКА (Київ)
Щит розтятий і зубчато перетятий; у 1-у золотому полі червона міська брама з трьома вежами; у 2-у червоному – срібний лебідь, повернутий ліворуч; у 3-у червоному – 4 золоті лілії у хрест; у 4-у золотому – воїн у синіх обладунках, з піднятим мечем у правиці та щитом у лівиці; у серцевому щитку в синьому полі лежить золота рись. Щит увінчує лицарський шолом із золотими решітками і червоним підкладом, вкритий червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із золото-червоного бурелету виходять три страусові пір’їни.
Герб склав і виконав В. В. Голубенко.
(Новий герб)
|
|
№ 911 Олег Васильович та Олександра Олегівна ДРУЗЬ (Київ)
У синьому полі срібний меч, золотим руків’ям вгору, обвитий срібною та золотою зміями, обабіч зверху два срібні крила, на червоному серцевому щитку із золотою облямівкою срібний сигль «Д», у якому срібна 4-променева зірка, покладена на таку ж скошену золоту; внизу праворуч – срібно-золота роза вітрів, внизу ліворуч – червоне серце в золотому сяйві. Над щитом сходить червоне сонце із золотим промінням, на його диску виходить золотий дуб. Щитотримачі: двоє срібних вовків із червоними язиками. Під щитом на синій стрічці із золотим підкладом девіз золотом: DEUS, HONOR, GLORIA (Бог, честь, слава).
Герб склали О. О. Друзь і М. С. Карий, виконав - М. С. Карий.
(Новий герб)
|
|
№ 910 Остап Євгенійович, Марта Остапівна, Андрій Остапович і Данило Остапович ЩОТКЕВИЧ та Ірина Анатоліївна БЕРЛІНЕЦЬ (Самбір)
Щит перетятий; посередині – срібний меч у стовп, золотим руків’ям додолу, поверх нього – золоте сонце, у верхньому синьому полі праворуч – три золоті бджоли зі срібними крилами (2:1), ліворуч – золота розгорнута книга зі срібними сторінками, на яких червона літера Щ, у нижньому зеленому праворуч – золотий дуб зі срібними жолудями. Щит увінчує повернутий направо сталевий лицарський шолом із червоним підкладом. Шолом вкритий синім наметом, підбитим золотом, і прикріплений золото-синім бурелетом. На синьому прапорі золотий сигль Щ у такому ж сяйві. Під щитом на синій стрічці із золотим підкладом девіз золотом: ВЧИСЬ, НАВЧАЙ, ЗАХИЩАЙ.
Герб склали М. В. Гальона та М. С. Карий і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)
|
|
№ 908 Олег Анатолійович НАУМОВ (Суми)
Щит розтятий і перетятий; у 1-у синьому полі золотий шолом, під яким такий же вигнутий С-подібно колос та укорочений тонкий хрест; у 2-у червоному – з правого краю виходять три скошені вгору срібні стріли; у 3-у червоному – золотий олень спинається ліворуч; у 4-у срібному - три чорні сумки з золотими ґудзиками, дві над однією. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підкладом і золотими решітками та срібним медальйоном із червоним обрамуванням і чорним вензелем «Н», вкритий золотою короною, від якої обабіч відходять зелені листки дуба. Щит з боків обгортають синьо-жовті стрічки. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: ЧЕСТЬ І ВОЛЯ.
Герб склав О. Наумов, виконав В. Конотопський.
(Новий герб)
|
|
№ 906 Олег Леонідович і Гліб Олегович ВОЙШИЦЬКИЙ, Олена Володимирівна, Марія Анатоліївна та Вероніка Олегівна ВОЙШИЦЬКА (Льюїс, Велика Британія)
Щит напівперетятий і розтятий; у верхньому правому зеленому полі – золотий дуб із жолудями; у нижньому правому синьому – золота фортеця з трьома вежами; у лівому червоному – золотий укорочений лілійний хрест, поверх якого срібний сокіл із розгорнутими крильми. Щит покладено на скошені навхрест золоту стрілу, вістрям догори, та такий же ключ, борідкою додолу вправо, й увінчано повернутим праворуч сталевим лицарським щоломом, декорованим золотом і вкритим зеленим наметом із золотим підбиттям. Клейнод: на золото-зеленому бурелеті сидить срібний сокіл із розгорнутими крильми. Під щитом на зеленій стрічці із золотим підкладом девіз золотом: VITA SINE LIBERTATE NIHIL (життя без свободи – ніщо).
Герб склав і виконав: А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 905 Микола Петрович, Максим Миколайович, Кирило Миколайович КОРЕЦЬКИЙ і Наталія Олександрівна КОРЕЦЬКА (Барселона, Іспанія)
Щит скошений праворуч золотою стрілою вістрям вгору, у верхньому синьому полі зі срібної хмари виходить така ж правиця у латах із піднятим угору мечем, у нижньому зеленому полі – золота фортеця з трьома вежами. Щит покладено на два скошені обабіч золоті ключі, борідками додолу і до себе, та увінчано лицарським шоломом із золотими дужками та медальйоном, вкритим праворуч синім, а ліворуч – зеленим наметом, підбитим золотом. Клейнод: на золото-синім бурелеті сидить срібний орел із золотим дзьобом і лапами, над ним – такий же ключ у стовп, вушком догори. Під щитом на синій стрічці із золотим підкладом девіз золотом: CARPE DIEM (використовуй момент).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 904 Юрій Миколайович, Тетяна Анатоліївна (ЗАПЛІТНА), Віктор Юрійович, Алла Сергіївна (ЛЯННА), Світлана Юріївна та Андрій Вікторович ФЕДОРЧУК, Аміна Дмитрівна БЕРЕГОВЕНКО (Любашівка), Ольга Миколаївна та Наталя Анатоліївна ФЕДОРЧУК (Острожани)
Щит розтятий і перетятий; у 1-у полі скошено ліворуч, у верхньому синьому – золотий сигль «F», у нижньому зеленому – срібна чорнильниця із золотим пером; у 2-у червоному – срібне дерево з 15-ма золотими грушами; у 3-у червоному – золота підкова вухами вгору, всередині якої стоїть срібний лелека з чорним оперенням і золотими ногами, над ним – золотий чотирилисник конюшини; у 4-у – срібний вигнутий тонкий перев’яз ліворуч, над ним у зеленому – дві скошені навхрест золоті шаблі зі срібними руків’ями, під ним у синьому – три золоті риби у лівий перев’яз додолу. Щит увінчано сталевим шоломом, вкритим праворуч червоним, а ліворуч – зеленим наметом, підбитим золотом, прикріпленим зелено-золото-синьо-червоним бурлетом. Клейнод: золота підкова вухами вгору, всередині неї стоїть срібний лелека з чорним оперенням і золотими ногами, над ним – золотий чотирилисник конюшини.
Герб склав і виконав М. І. Левицький.
(Новий герб)
|
|
№ 903 Тетяна Вікторівна ТИМЧУК, Анна Олексіївна, Платон Олексійович, Дарія Олексіївна ШКЛЯРУК (Бад-Вальдзее, Німеччина), Демид Олеговича ДУДНЯК (Хмельницкий)
Щит скошений зліва; у верхньому червоному полі спинається ліворуч золотий лев і тримає такий же чотирилисник конюшини в передніх лапах; у нижньому зеленому – стоїть бик, над ним – ваги, а внизу – скорпіон, усі фігури – золоті. Щит увінчано сталевим шоломом, вкритим праворуч червоним, а ліворуч – зеленим наметом, підбитим золотом і прикріпленим червоно-золото-зеленим бурелетом. Клейнод: спинається золотий лев із червоним озброєнням і тримає передніми лапами золотий чотирилисник конюшини.
Жіночі герби: Овальний щит скошений зліва; у верхньому червоному полі спинається ліворуч золотий лев і тримає такий же чотирилисник конюшини в передніх лапах; у нижньому зеленому – стоїть бик, над ним – ваги, а внизу – скорпіон, усі фігури – золоті. Щит увінчано синьою стрічкою.
Герб склав і виконав М. І. Левицький.
(Новий герб)
|
|
№ 902 Оксана Григорівна ЛИТВИН (Київ)
Щит розтятий; у правому золотому полі чорне орлине крило; у лівому полі – срібне вістря, на якому червоний вулик, а над ним – червоно-чорна бджола, на синіх полях вгорі обабіч – по срібній семипроменевій зірці. Щит увінчує лицарський шолом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод: три срібні страусові пір’їни.
Герб склав і виконав В. В. Голубенко.
(Новий герб)
|
|
№ 901 Людмила Романівна ЛИТВИНЕНКО-АНПІЛОВА та Олександр Олександрович АНПІЛОВ (Івано-Франківськ)
Щит скошений ліворуч; у верхньому зеленому полі золотий дуб із жолудями, праворуч якого така ж виноградна лоза із гроном і двома листками; у нижньому червоному полі скошений вгору золотий полум’яний меч; у чорному серцевому щитку – золота квітка папороті. Щитотримачі: щит обабіч підтримують два чорні коти з червоними язиками та золотими пазурами. Під щитом на червоній стрічці напис золотом: АНПІЛОВ ЛИТВИНЕНКО.
Герб склали О. Анпілов і Л. Литвиненко-Анпілова; виконав С. Тацюк.
(Новий герб)
|
|
№ 900 Владика Теодор МАЦАПУЛА (Ужгород)
Щит повищено перетятий і напіврозтятий, у верхньому зеленому полі золота церква; у нижньому правому срібному полі – червоний хрест, посередині якого золота корона, вгорі та обабіч – 3 золоті язики полум’я, а внизу – срібна лілія, у срібних чвертях – чорні літери V C F E; у нижньому лівому синьому полі золотий проквітлий хрест, обабіч якого та під ним – по срібній 8-променевій зірці. Щит розміщено на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою. Обабіч виходять золоті єпископський жезл праворуч і процесійний хрест ліворуч. Під щитом на золотій стрічці девіз чорним: БУДИ МНѣ ПО ГЛАГОЛУ ТВОEМУ.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)
|
|
№ 899 Владика Михайло КВЯТКОВСЬКИЙ (Нью-Вестмінстер, Канада)
Щит напівперетятий і напівскошений обабіч; у верхньому правому синьому полі три золоті 8-променеві ребристі зірки, одна над двома; у верхньому лівому зеленому полі срібний меч із золотим руків’ям додолу, поверх нього – золоті ваги; у нижньому золотому полі червона чаша (потир), над якою облямована червоним срібна проскура з тонким червоним хрестом і чорним написом ІС ХС NI KA. Щит розміщено на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл праворуч і процесійний хрест ліворуч. Під щитом на золотій стрічці девіз чорним: СЛУЖИТИМЕМО ГОСПОДЕВІ.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)
|
|
№ 898 Тарас Григорович, Ольга Володимирівна, Назар Тарасович і Христина Тарасівна КЛЬОФА (Львів)
У синьому полі канатний сигль «К» над трьома ромбоподібними зірками, над ними праворуч – перевита змією чаша, ліворуч – перевитий змією меч, вістрям вгору, всі фігури золоті. Щит обрамований золотим картушем і увінчаний лицарським шишаком із золотим декоруванням, вкритим синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: срібний голуб із піднятими назад крильми тримає в дзьобі зелену оливкову гілку. Щит охоплюють знизу обабіч дві зелені лаврові гілки із червоними плодами, а поверх них з-під щита виходить знак Ордена Данила Галицького. Внизу на червоній стрічці девіз сріблом: CAVE, NE LAEDAS (остерігайся, щоб не нашкодити).
Герб склав і виконав Л. Гринів.
(Новий герб)
|
|
№ 897 Валерій Ігорович КОЖУХОВСЬКИЙ (Одеса)
У зеленому полі срібний лівий перев’яз, над ним – золоте яблуко, під ним – скошені ліворуч золота стріла та така ж шабля, перша вістрям вгору, друга – вістрям додолу.
Герб склав і виконав В. І. Кожуховський.
(Новий герб)
|
|
№ 896 Намік Наріманович АЛІЄВ (Київ)
Щит розтятий і перетятий; у 1-у зеленому полі срібні півмісяць із 8-променевою зіркою зліва; у 2-у синьому – срібна 4-променева зірка покладена на таку ж золоту скошену зірку; у 3-у синьому – золотий дуб зі срібними жолудями; у 4-у зеленому – золота оборонна вежа; на червоному серцевому щитку зі срібною облямівкою срібний сигль «А», на який покладено золоту лілейну корону, обабіч зверху – скошені до нього дві золоті лілії. Щит увінчує повернутий праворуч оздоблений золотом сталевий лицарський шолом з червоним підкладом. Шолом вкритий наметом –зеленим із золотим підбиттям праворуч та синім із золотим підбиттям ліворуч, прикріплений золото-зелено-синім бурелетом. Клейнод: срібний голуб із піднятими назад крильми та золотою лавровою гілкою в золотому дзьобі. Щитотримачі з обидвох сторін – золоті тигри зі срібними пазурями та червоними язиками, правий має на шиї зелений медальйон зі срібним сиглем «N», лівий – синій із золотим сиглем «V». Під щитом на синій стрічці із золотим підкладом золотий девіз: BONUM FACTUM (добрі справи).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)
|
|
№ 895 Вадим ШУЛЬМАН (Торонто, Канада) і Міхаель ШУЛЬМАНОВИЧ (Беер-Шева, Ізраїль)
У пурпуровому щиті срібна кроква, на вершині якої зелений камінь-яшма; над нею праворуч – два срібні ангельські крила, опущені додолу, ліворуч – скошені навхрест срібні сагайдак зі стрілами та лук; під кроквою – срібний диптих із чорними силуетами, увінчаний срібною Зіркою Давида, у правій скрижалі – 4 чоловіки моляться біля Стіни Плачу, на лівій – сівач у штраймлі на голові. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий єврейський шолом із решітками, вкритий пурпуровим наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-пурпуровим бурелетом. Клейнод: срібна вовча голова з пурпуровим язиком. На золотій стрічці вгорі пурпуровий клич: חזק ו אָמַץ (сильний і мужній); на такій же стрічці внизу під щитом пурпуровий девіз: עם ברכת השם (з Божим благословенням).
Герб склали Велвел бен Берл з роду Шульманович-Шульман і Вадим Шульман, виконав – Анатолій Гайван.
(Новий герб)
|
Cторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]
|
|