головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ




Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот






 

Відповідно до рішення Конференції УГТ 2008 р. проводиться перереєстрація членів Товариства. У списку подано прізвища всіх членів, які вступили до УГТ від часу його заснування в 1990 р. Тих, які ще не перереєструвалися, позначено зірочкою (*).
Прохання до всіх перереєстрованих членів УГТ оперативно повідомляти про зміни адрес, телефонів чи іншої інформації.
Інформація про членів УГТ надана ними самими й розміщена за їхньою згодою, що відповідає вимогам Закону України "Про захист персональних даних". У разі, якщо хтось з членів УГТ бажає вилучити чи змінити подану про себе інформацію, прошу нас повідомити і ці зміни буде внесено.

Волинська область
Бірюліна Олена Андріївна (Луцьк)
Огнєва Олена (Луцьк)*
Приступа Богдан Євгенійович (Нововолинськ)
Рудецький Павло Аркадійович (Луцьк)
Теліпський Руслан Юрійович (Луцьк)
Хамежук Іван Іванович (Локачі)

Вінницька область
Ковальчук Микита Володимирович - помер 13.III.2016 р.
Легун Юрій Вікторович (Вінниця)
Лобко Оксана Анатоліївна (Вінниця)
Ляхов Валерій Борисович (Вінниця)
Роговий Олександр Іванович (Липовець)
Царенко Максим Володимирович (Вінниця)

Дніпропетровська область
Дніпровський Андрій Вікторович (Дніпро)
Єськов Андрій Георгійович - помер 21.I.2003 р.
Житомирський В'ячеслав Борисович (Дніпро)*
Іващенко Григорій Лукич (Дніпро)*
Кобець Юрій Миколайович (Павлоград)
Кокшаров Геннадій Віталійович (Дніпро)
Лазарєв Дмитро Борисович (Дніпро)*
Петренко Віктор Васильович (Кривий Ріг)
Портнов Андрій Володимирович (Дніпро)*
Потап Олег Юхимович (Дніпро)
Товстоляк Віктор Анатолійович (Кривий Ріг)
Товстоляк Надія Миколаївна (Кривий Ріг)
Хохлович Леонід Михайлович (Дніпро)
Цуканов Олександр Володимирович (Дніпро)
Чередник Роман Павлович (Дніпро)
Щур Борис Петрович (Марганець)*

Донецька область
Бривко Микола Вікторович (Сніжне)
Будаква Сергій Анатолійович (Донецьк)
Винокуров Юрій Геннадійович (Слов'янськ)*
Голіков Сергій Олександрович (Донецьк)
Жук Юрій Петрович (Донецьк)
Іванов Володимир Савелійович - помер 16.IV.2015 р.
Киричок Олег Ігоревич - помер 22.IV.2011 р.
Лисаков Володимир Геогрійович (Донецьк)
Малаха Євген Олександрович (Донецьк)
Мартиненко Володимир Олексійович (Донецьк)
Омельченко Микола Миколайович (Слов’янськ)
Перепеченко Сергій Костянтинович (Донецьк)*
Саєнко Рена Іллівна - померла 13.XII.2006 р.
Серебряников Сергій Валерійович (Донецьк)
Стародубцев Микола Микитович - помер 27.III.2009 р.
Тітов Ігор Миколайович (Харцизьк)*
Шапарев Олександр Юрійович (Авдіївка)

Житомирська область
Карачевцев Ігор Михайлович (Бердичів)
Кондратюк Руслан Юрійович (Житомир)*
Лось Валентина Едуардівна (Новоград-Волинський)*
Сватула Віктор Степанович (Бердичів)

Закарпатська область
Бакалов Вадим Русланович (Мукачево)*
Баранов Іван Васильович (Мукачево)*
Бернар Василь Федорович (Вишково)
Малець Олександр Омелянович (Мукачево)*
Пилипов Роберт Іванович (Ужгород)*
Поп Іван Іванович (Ужгород)*
Попович Олександр Юрійович - помер 3.ХІ.2015 р.
Тиводар Михайло Петрович (Ужгород)*
Федак Михайло Володимирович (Мукачево)*
Федака Павло Михайлович (Ужгород)
Фелдеші Петро Андрійович (Мукачево)*
Ференц Петро Петрович (Богдан)*
Філіппов Олексій Ігорович (Мукачево) - вибув

Запорізька область
Бойко Дмитро Олександрович (Запоріжжя) - вибув
Борщевський Олександр Федорович (Запоріжжя)*
Буряков В'ячеслав Борисович (Запоріжжя)*
Іванченко Віталій Олександрович (Запоріжжя)*
Ізнов Володимир Леонідович (Запоріжжя)*
Ковальов Олег Іванович (Мелітополь)*
Новіков Андрій Володимирович (Запоріжжя)
Тимонін Сергій Станіславович (Запоріжжя)*

Івано-Франківська область
Довган Левко Васильович (Івано-Франківськ)
Молдавчук Володимир Іванович (Перерісль)
Селезінчук Оксана Дмитрівна (Верхній Вербіж)

Київ та Київська область
Абрашин Микола Сергійович (Київ)
Алфьоров Олександр Анатолійович (Київ)
Антошин Антон Валерійович (Київ)
Блажей Вадим Валерійович (Київ)
Бондаренко Олександр Павлович (Біла Церква)*
Босенко Микола Олександрович (Київ)
Бузало Віктор Йосипович (Київ)
Букет Євген Васильович (Київ)
Бульвінський Андрій Григорович (Київ)
Верба Ігор Володимирович (Київ)*
Вересенко Анатолій Григорович (Лісники)
Власов Станіслав Юрійович (Київ)*
Гавловський Дмитро Володимирович
Герасименко Всеволод Сергійович (Київ)*
Герасименко Сергій Сергійович (Київ)*
Гломозда Костянтин Юхимович (Київ)
Горін Сергій Миколайович (Київ)*
Горобець Василь Вікторович (Київ)
Дідківська Тетяна Володимирівна (Київ)*
Дмитренко Олександр Федорович (Біла Церква)
Дмитрієнко Марина Федорівна (Київ)*
Довбищенко Михайло Володимирович (Київ)*
Долинський Валентин Леонідович (Київ)
Євдокимов Дмитро Андрійович (Київ)
Єремєєв Ігор Семенович (Київ)
Захарченко Роман Сергійович (Київ)*
Кагамлик Світлана Романівна (Київ)
Карий Максим Сергійович (Київ)
Кириченко Ігор Валерійович (Фастів)
Кириченко Олександр Олександрович - помер 19.Х.1996 р.
Ковалинський Віталій Васильович (Київ)*
Ковальов Андрій Вікторович (Боярка)
Кончаковський Анатолій Петрович (Київ)
Кохан Олексій Кузьмич (Київ)
Креденцер Олександр Сергійович (Київ)
Кузьменко Юрій Сергійович (Боярка)
Кулінич В'ячеслав Якович (Київ)*
Кучеренко Микола Олександрович (Боярка)
Ликов Ігор Євгенович (Бровари)
Лисенко Сергій Миколайович (Боярка)
Лісниченко Олександр Іванович (Київ)
Луценко Анатолій Анатолійович (Київ)*
Любченко Володимир Борисович (Київ)*
Люта Тетяна Юріївна (Київ)
Матіяшек Петро Богданович (Київ)
Махлай Світлана Миколаївна (Біла Церква) - вибула
Миколайчук Олександр Миколайович (Київ)
Михайлишин Ігор Михайлович (Ірпінь)*
Муравйов Олександр Борисович (Київ)
Монькін Олексій Георгійович (Київ)
Незабитовський Ігор Миколайович (Боярка)*
Обухівський Валерій Вікторович (Бишів)
Омельчук Володимир Васильович (Київ)*
Остапець Віктор Іванович (Київ)
Паливода Володимир Олександрович (Київ)
Перерва Володимир Степанович (Київ) - вибув
Перкун Віталій Павлович (Київ)
П'єкний Віктор Васильович (Біла Церква)*
Приходько Микола Миколайович (Київ)
Пшонковський Олександр Володимирович (Біла Церква)
Радиш Ярослав Федорович (Київ)
Ратушнюк Олег Григорович (Біла Церква)
Рудакова Юлія Костянтинівна (Київ)
Руденко Олексій Валерійович (Київ)
Рудюк Андрій Валентинович (Ірпінь)
Савчук Юрій Костянтинович (Київ)*
Самбул Олена Степанівна (Калинівка)
Стародуб Олексій Володимирович (Біла Церква)
Стафійчук Владислав Володимирович (Київ)*
Степура Володимир Ількович - загинув 5.VIII.2016 р.
Стецюк Петро Богданович (Київ)
Сухацький Андрій Петрович (Київ)
Тесленко Ігор Анатолійович (Київ)
Томазов Валерій В'ячеславович (Київ)*
Федорук Ярослав Олександрович (Київ)
Фільц Богдана (Київ)*
Хандрига Гліб Геннадійович (Київ)
Цвєлих Євген (Київ)*
Чернецька Галина Йосипівна (Біла Церква) - вибула
Чернецький Євген Анатолійович (Біла Церква)
Черниш Микола Віталійович (Київ)
Черняк-Самійленко (М'ягченков) Олексій Ігоревич (Київ)*
Чмир Микола Васильович (Київ)
Чорногор Ярослав Олексійович (Київ)
Шамеко Микола Іванович (Київ)*
Шкуратовський Олег Вікторович (Фастів)
Шостя Віталій Костянтинович (Київ)
Юхта Микола Олексійович (Велика Димерка)
Яременко Сергій Олександрович (Боярка)*
Ярмола Олександр Володимирович (Біла Церква)

Кіровоградська область
Аболмасова Ольга Павлівна (Світловодськ)
Авдєєв Анатолій Миколайович (Кропивницький) - виключений 2003 р.
Анастасьєв Володимир Іванович (Кропивницький)*
Білошапка Василь Вікторович (Олександрівка)
Босий Павло Васильович (Кропивницький)
Животовська Валентина Григорівна (Кропивницький)
Каніковська Марія Михайлівна (Кропивницький) - виключена 2003 р.
Каніковський Володимир Олександрович (Кропивницький) - виключений 2003 р.
Коренков Ігор Володимирович (Кропивницький)*
Кривенко Віталій Єфремович (Кропивницький)
Кротов Олександр Іванович (Кропивницький)
Крутоус Володимир Васильович (Кропивницький)
Литвин Григорій Миколайович (Кропивницький)
Лукіянчук Дмитро Григорович (Кропивницький)*
Марущак Сергій Степанович (Бережинка)
Марченко Володимир Дмитрович (Кропивницький)*
Мигуль Катерина Василівна (Новгородка)
Михайлов Євген Георгійович (Кропивницький)
Мухін Василь Георгійович (Кропивницький)
Никитинський Валерій Павлович (Кропивницький)
Полячок Олександр Іванович (Кропивницький)
Слама Анатолій Анатолійович (Кропивницький)
Тітов Євген Петрович - помер
Ткач Микола Леонтійович (Кропивницький)*
Тупчієнко Микола Петрович (Кропивницький)
Тютюшкін Юрій Володимирович (Кропивницький)
Химчак Володимир Петрович - помер
Філімонов Володимир Сергійович (Кропивницький)
Чигрин Микола Станіславович (Кропивницький)*
Чорний Олександр Васильович (Кропивницький)
Шляховий Костянтин Васильович (Кропивницький)

Автономна Республіка Крим і Севастополь
Глінка Микола Михайлович (Севастополь)*
Коновалов Віктор Іванович (Севастополь)
Кузуб Роман Сергійович (Севастополь)*
Маскевич Олег Іванович (Севастополь)
Масленников Ігор Вадимович (Сімферополь)
Надикта Віктор Михайлович (Сімферополь)
Нерубенко Віталій Віталійович (Керч)
Хлобистов Олексій Павлович (Севастополь)*

Луганська область
Баймут Віктор Васильович (Луганськ)
Житниченко Олег Андрійович - помер 20.I.2005 р.
Закорецький Андрій Віталійович (Луганськ)

Львівська область
Бачинська Клавдія (Львів)*
Будніков Борис Володимирович (Львів)
Веділін Юрій Володимирович (Львів)*
Височанський Михайло Михайлович (Сколе)
Владичин Володимир Ярославович (Львів)*
Гавриленко Віталій Олексійович (Львів)
Галишинець Зеновій Миколайович (Чишки)
Гнатів Орест Дмитрович (Львів)*
Головин Ірина Іванівна (Львів)*
Гречило Андрій Богданович (Львів)
Гречило Уляна Василівна (Львів)
Гринів Лонгин Андрійович (Львів)
Гринчишин Зиновій (Львів) - вибув
Гудова Галина Трофимівна (Львів)
Дашкевич Ярослав Романович - помер 25.II.2010 р.
Дзюбан Орест Володимирович (Львів)
Дзюбан Роман Володимирович (Львів)
Довбак Олександр Ярославович (Львів)
Дуб’як Роман Михайлович - помер 14.IV.2010 р.
Ерн Ольга Володимирівна (Львів)*
Жеребецький Роман Ількович (Львів)*
Кордюк Ірина (Львів)
Крупа Роман Романович (Львів)
Огорчак Адріана (Львів)
Павловський Володимир Леонідович (Львів)
Резніков Сергій Леонідович (Львів)
Савчинська Теодора (Стрий)*
Сварник Іван Іванович (Львів)
Серцелевич Руслан (Львів)
Сеньківська Наталія (Львів)
Сікора Любомир (Дрогобич)
Скочиляс Ігор Ярославович (Львів)
Скочиляс Ірина Богданівна (Львів)
Слободянюк Михайло Васильович (Львів)
Служинська Зиновія (Львів)
Смольський Ігор Романович (Львів)
Смуток Ігор Іванович (Дрогобич)
Сова Андрій Олегович (Львів)
Соловцов Петро Олексійович (Львів)*
Судиславич-Стрільців Юрій Євгенович (Львів)*
Тимошенко Леонід Володимирович (Дрогобич)
Турецький Володимир Васильович (Львів)
Турецький Іван Васильович (Львів)*
Фелонюк Андрій Васильович (Львів)
Хаварівський Устим Богданович (Львів)
Халецький Олексій Віталійович (Львів)*
Шуст Роман Мар’янович (Львів)
Ягніщак Володимир Миронович (Львів) - вибув
Якимович Богдан Зіновійович (Львів)

Миколаївська область
Гузенко Юрій Іванович (Миколаїв)
Кочкуров Роман Юрійович (Миколаїв)
Маринченко Ганна Миколаївна (Миколаїв)
Теліпко Владислав Едуардович (Миколаїв)
Янушкевич Ігор Дмитрович (Миколаїв)

Одеська область
Бондаренко Петро Вікторович - помер 24.IV.2012 р.
Борисенко Андрій Юрійович (Одеса)
Бузько Юрій Іванович (Одеса)
В’язовський Юрій Ігоревич (Одеса)
Вербицький Віктор (Одеса)*
Волохов Григорій В'ячеславович (Одеса)*
Воронін Олександр Євгенович (Одеса)*
Гончарук Тарас Григорович (Одеса)
Дружкова Ірина Сергіївна (Одеса)*
Ємельянов Михайло Володимирович (Одеса)
Зозуляк Олег Григорович (Одеса)*
Левицький Михайло Іванович (Велика Василівка)
Мисечко Анатолій Іванович - помер 20.VII.2017 р.
Степанов Дмитро Станіславович (Одеса)
Стрельцов Євген (Одеса)
Фесик Олександр Володимирович (Одеса)
Шевельов Олександр Олександрович (Одеса)*
Шелудько Сергій Андрійович (Одеса)
Якубовська Марія Георгіївна (Одеса)
Янченко Костянтин Анатолійович (Одеса)

Полтавська область
Вирський Дмитро Станіславович (Кременчук)*
Гринь Олександр Дмитрович (Миргород)*
Дерев’янко Станіслав Андрійович (Заріг)
Дрелінський Сергій Сергійович (Кременчук)
Івашко Анатолій Семенович (Диканька)*
Литвин Сергій Миколайович (Полтава)
Ляшенко Сергій Іванович (Червонозаводське)*
Наріжний Костянтин Григорович - помер 2014 р.

Рівненська область
Гладуненко Олександр Васильович (Острог)*
Дедей Олександр Іванович (Рівне)*
Захаров Василь Олексійович (Дубно)
Левицький Андрій Іванович (Вараш)
Омельчук Марія Володимирівна (Костопіль)
Пожарський Анатолій Степанович (Дубно)
Профорук Олександр Юрійович (Дюксин)
Сладковський Георгій Павлович (Рівне)
Терлецький Юрій Петрович (Рівне)
Цимбалюк Валерій Іванович (Рівне)

Сумська область
Діброва Григорій Володимирович (Ромни)*
Заворотько Володимир Петрович (Ромни)*
Козлов Олександр Миколайович (Кролевець)
Лобко Наталя Вікторівна (Суми)

Тернопільська область
Бармак Микола Валентинович (Тернопіль)
Гаврилюк Олег Миколайович(Тернопіль)
Прокопів Юрій Михайлович (Тернопіль)
Римар Андрій Петрович(Тернопіль)

Харківська область
Гедройц Олександр Іванович (Харків)
Корженевський Сергій В'ячеславович (Харків)
Матусовський Григорій Абрамович (Харків)*
Однороженко Олег Анатолійович (Харків)
Помазан Ігор (Харків)*
Самойленко Микола (Харків)
Семенов Юрій Анатолійович (Харків)*
Серєбряков Дмитро Олексійович (Харків)*
Телегін Юрій Миколайович (Харків)*
Токарєв Володимир Іванович (Харків)*
Шевченко Дмитро Валерійович (Харків)*

Херсонська область
Бушаков Валерій Анатолійович - помер 25.II.2013 р.
Карпенко Олександр Станіславович (Херсон)
Паталах Олекса Юрійович (Херсон)
Слободський Семен Валерійович (Херсон)*

Хмельницька область
Адамчук Юрій Анатолійович (Хмельницький)*
Бендюг Валентин (Хмельницький)*
Берковський Владислав Георгійович (Славута)
Геровська Гелена Миколаївна (Кам’янець-Подільський)*
Голубничий Олександр Борисович (Хмельницький)
Гончарук Олександр Євтіхійовича - помер
Горбатий Юхим Якович (Хмельницький)
Гречанов Юрій Григорович (Хмельницький)
Джунь Володимир Миколайович (Хмельницький)
Єсюнін Сергій Миколайович (Хмельницький)*
Задорожнюк Андрій Борисович (Кам’янець-Подільський)*
Захар'єв Володимир Анатолійович (Дунаївці)*
Іващенко Володимир Микитович (Хмельницький)
Ільїнський Валентин Михайлович (Хмельницький)
Канашев Юрій Анатолійович (Хмельницький)*
Карбовський Олександр (Кам’янець-Подільський)*
Качковський Олег Броніславович (Кам’янець-Подільський)*
Кравчук Костянтин Григорович (Хмельницький)
Мазур Віталій Миколайович (Яблунівка)*
Махотін Олег Анатолійович (Кам’янець-Подільський)*
Михайловський Віталій Миколайович (Кам’янець-Подільський)*
Мороз Віктор Степанович (Копистин)*
Назаренко Євген Данилович (Хмельницький)*
Ніколаєв Володимир Володимирович (Хмельницький)*
Осетрова Галина Олександрівна (Кам’янець-Подільський)*
Підгурський Олексій Степанович (Антоніни)*
Поліщук Олександр Сергійович (Хмельницький)*
Рабійчук Євген Олексійович (Хмельницький)*
Руденко Юрій Станіславович (Кам’янець-Подільський)*
Соловей Анатолій Анатолійович (Деражня)*
Сорокін Віталій Петрович (Хмельницький)*
Толстих Віктор Федорович (Хмельницький)
Федьков Олександр Миколайович (Кам’янець-Подільський)*
Цесляк Ігор Іванович (Хмельницький)*
Чуркін Ігор Миколайович (Хмельницький)
Шатоха Георгій Миколайович (Хмельницький)
Шевченко Дмитро Валерійович (Хмельницький)*
Штейнберг Шнеєр Маркусович (Славута)

Черкаська область
Кривошея Ігор Іванович (Умань)
Кривошея Ірина Іванівна (Умань)
Столярчук Ігор Володимирович (Черкаси)*

Чернівецька область
Грицкан-Дідковський Костянтин Васильович (Чернівці)
Денисов Володимир Данилович - помер 22.VI.2016 р.
Карнатовський Андрій Леонідович (Чернівці)
Ковальчук Тарас Петрович (Путила)
Криворучко Орест Іванович (Чернівці)
Манзюк Микола Георгійович (Чернівці)
Ніколаєвич Дмитро Георгійович (Турятка)
Пивоваров Сергій Володимирович (Чернівці)

Чернігівська область
Богукалець Сергій Сергійович (Чернігів)
Горобець Сергій Михайлович (Чернігів)
Желіба Олександр Володимирович (Ніжин)
Ігнатенко Ігор Михайлович (Чернігів)*
Коваленко Олександр Борисович (Чернігів)*
Костенко Іван Петрович (Ніжин)*
Череп Микола Миколайович (Власівка)
Леп'явко Сергій Анатолійович (Чернігів)
Морозов Олександр Сергійович (Ніжин)*
Осипов Валерій Вікторович - помер 17.ХІ.1998 р.
Половникова Світлана Олександрівна (Чернігів)
Посьмашна Людмила Митрофанівна (Чернігів)
Потапенко Олена Михайлівна (Чернігів)
Сергеєв Віталій Миколайович (Чернігів) - вибув
Ситий Ігор Михайлович (Чернігів)

Іноземні члени-кореспонденти
Алієв Олег Гусейн-ага огли (Вологда, Росія)
Алюнін Володимир Іванович (Кишинів, Молдова)
Андрієш-Табак Сільвіу (Кишинів, Молдова)
Ацович Драгомир (Белград, Сербія)
Бабич Володимир (Кишинів, Молдова)
Барр Джеймс Алан (Окленд, США)
Берно-Беллекур Ігор Валентинович (Санкт-Петербург, Росія)
Богатов Костянтин Михайлович (Кишинів, Молдова)
фон Браундле-Фалькензеє Гельмут (Австрія) - помер 14.X.2007 р.
Войтович Норберт (Вроцлав, Польща)
Голотюк Сергій Васильович (Реутов, Росія)
Єгоров Валерій Павлович (Москва, Росія)
Катін-Ярцев Михаїл Юрійович (Москва, Росія)
Ковальов Костянтин Анатолійович (Москва, Росія)
Комаровський Єфим Анатолійович (Москва, Росія)
Корнєв Роман Миколайович (Нетанія, Ізраїль)
Лебединський Ярослав (Версаль, Франція)
Ломанцов Віктор Анатолійович (Оренбург, Росія)
Люпан Мішель (Оттіньє, Бельгія)
Малицький Олександр (Калгарі, Канада)
Міскевка Володимир (Афіни, Греція)
Наумов Костянтин Васильович (Москва, Росія)
Паук Богдан-Орест (Чикаго, США)
Пудловський Лешек (Варшава, Польща)
Ревнівцев Михайло Володимирович (Росія) - помер 23.XII.2012 р.
Сметанніков Ігор Станіславович (Росія) - помер 11.I.2017 р.
Тірон Тудор-Раду (Бухарест, Румунія)
Трембіцький Володимир (США) - помер 3.I.2008 р.
Трінкл Вільям Джеймс (Окленд, США)
Фідура Роберт (Червін, Польща)
Філатов Сергій (Перм, Росія)
Фол Майкл Ентоні (Йорк, Великобританія)
Халімончук Володимир Євгенович (Сургут, Росія)
Харитонов Григорій (Єрусалим, Ізраїль)
Холевицький Олександр Євгенович (Єрусалим, Ізраїль)
Цитов Анатоль Кирилович (Мінськ, Білорусь)
Шулякевич Любомир (Вінніпег, Канада)
Янчинський Лаврентій (Вінніпег, Канада)

 

Почесні члени УГТ
Олег Антонович Купчинський (18 травня 2004 р.),
вчений секретар (з грудня 2005 р. - голова) Наукового товариства ім. Шевченка в Україні

проф. Йозеф Новак (29 жовтня 2005 р.),
голова Словацького генеалогічно-геральдичного товариства

Павло Васильович Слободянюк (12 жовтня 2006 р.),
начальник Українського державного центру радіочастот

Едмундас Антанас Римша (11 жовтня 2013 р.),
голова Литовської геральдичної комісії