головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ




Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот






Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 555 Василь Володимирович ЧУБАК (Тернопіль) № 555 Василь Володимирович ЧУБАК (Тернопіль)

У щиті, розтятому на синє та червоне поля, золоте усміхнене 16-променеве сонце, над ним обабіч – по срібній квітці вишні з золотим осердям. Щит увінчує срібний лицарський шолом, вкритий справа синім наметом, а зліва – червоним, підбитим золотом. Клейнод: на синьо-червоно-золотому бурелеті срібна вежа з золотими зубцями та обмурівком цоколя і брами. На золотій стрічці девіз чорним: СКАЗАНО – ЗРОБЛЕНО.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)



№ 554 Сергій Андрійович БИЧКОВ (Київ) № 554 Сергій Андрійович БИЧКОВ (Київ)

У щиті, розтятому й перетятому на перше – синє, друге і третє – червоні, четверте – зелене поля, срібний із золотим полум'ям факел у стовп, на який покладені в андріївський хрест золоті стріли вістрями вгору – дві вправо і дві вліво, на них – срібні розгорнуті крила, поверх яких – золота голова бика. Щит обрамовують зелені гілки, підбиті золотом. На синій стрічці під щитом девіз золотом: AMAT VICTORIA CURAM (перемога любить старання).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 553 Володимир Васильович ТУРІЦА (Одеса) № 553 Володимир Васильович ТУРІЦА (Одеса)

Щит перетятий золотою мурованою балкою із чорними швами і зубцями вниз; у верхньому синьому полі – три срібні лелеки з чорним оперенням, золотими дзьобами і лапами стоять в один ряд у золотих гніздах; у нижньому червоному полі з-під балки виходить рука тілесного кольору й розсікає золотим мечем срібне крило дракона із такими ж кігтями. Щит увінчує сталевий шишак із золотим орнаментом, вкритий справа синім, а зліва – червоним наметом, підбитий золотом. Вгорі – дві золоті риби в коло, перев’язані червоною стрічкою, та синій зодіакальний знак. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом червоний девіз: VIVERE EST MILITARE (жити – означає боротися).
Герб склав і виконав І. Д. Янушкевич
(Новий герб)



№ 552 Олег Михайлович КУШНІРЕНКО (Катюжанка, Київська обл.) № 552 Олег Михайлович КУШНІРЕНКО (Катюжанка, Київська обл.)

Щит перетятий вигнуто; у верхньому синьому полі праворуч – золота бджола, ліворуч – на такому ж трояндовому листку червоне сонечко (петрик); у нижньому золотому полі – дуб із чорним стовбуром, зеленою кроною та золотими жолудями. Щит увінчує сталевий турнірний шолом із золотими решітками та синім підкладом. Намет синій, підбитий золотом. Клейнод: із золото-синього бурелету виходить золотий дуб. Щитотримачі: срібні коні із золотими гривами, хвостами та копитами. На золотій стрічці девіз синім: В ЄДНОСТІ НАША СИЛА.
Герб склала Г. Кушніренко, малюнок виконав М. Карий.
(Новий герб)



№ 551 Володимир Олександрович ПАХОМОВ (Брісбен, Австралія) № 551 Володимир Олександрович ПАХОМОВ (Брісбен, Австралія)

Щит перетятий золотою вузькою ламаною балкою; у верхньому синьому полі срібна бджола під золотою короною, обабіч спинаються по срібному леву; у нижньому зеленому полі срібний замок із трьома вежами, обабіч та внизу – сім срібних дубів з корінням (2:2:2:1). Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий синім наметом із срібним підбиттям і синьо-срібним бурелетом. На зеленій стрічці під щитом девіз сріблом: AB HINC (відтепер).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 550 Анна Олександрівна МИКОЛАЙЧУК (Київ) № 550 Анна Олександрівна МИКОЛАЙЧУК (Київ)

У щиті, розтятому на синє та червоне поля, золоті ваги, над ними летить такий же пугач. Щит обрамовано золотим декором. На червоній стрічці девіз золотом: МУДРІСТЬ І СПРАВЕДЛИВІСТЬ.
Герб склав і виконав О. М. Миколайчук.
(Новий герб)



№ 549 Едуард Петрович МАРЧЕНКО (Запоріжжя) № 549 Едуард Петрович МАРЧЕНКО (Запоріжжя)

У червоному полі облямований сріблом синій перев’яз справа, на ньому дві золоті лілії; у центрі - срібний меч із золотим руків’ям вістрям додолу, поверх нього – облямований сріблом круглий червоний щиток, в якому золота мурована корона з лавровим вінком по обідку; у верхньому полі зліва – золота підкова вухами вгору, у нижньому справа – золота бджола. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, вкритий синім наметом, підбитим сріблом і прикріпленим синьо-срібним бурелетом. Клейнод: срібна із червоним язиком голова лева, вкрита золотою короною. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: LABOR OMNIA VINCIT (праця все перемагає). Прапор: на червоному полотнищі золоті елементи – коронований сигль М у лавровому вінку.
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський.
(Новий герб)



№ 548 Валерій Іванович ПАЩИНА (Запоріжжя) № 548 Валерій Іванович ПАЩИНА (Запоріжжя)

Щит розділений вилоподібно; у верхньому срібному полі крокує чорний бик із червоними очима та золотими рогами і копитами; у нижніх червоному та синьому полях – золоте колесо з вісьмома спицями, яке тримають праворуч – срібний леопард із синіми очима, червоним язиком і золотими кігтями, а ліворуч – золотий лев із синіми очима, червоним язиком і срібними кігтями. Щит увінчує повернутий вправо сталевий шолом, вкритий справа синім наметом із золотим підбиттям, зліва – червоним, зі срібним підбиттям. Клейнод: на червоно-золотому бурелеті золоте колесо з вісьмома спицями. На синій стрічці девіз золотом: AGE QUOD AGIS (роби те, що робиш).
Герб склав і виконав В. І. Пащина.
(Новий герб)



№ 547 Ієрей Роман СТЕЦЕНКО (Львів) № 547 Ієрей Роман СТЕЦЕНКО (Львів)

Щит двічі хмароподібно перетятий; у верхньому та нижньому синіх полях відповідно – 3 і 2 срібні безанти; середнє поле срібне. Навколо щита золота з червоними хрестами стрічка, а під щитом, поверх неї, синя стрічка із срібним девізом: ВОДОЮ И ДУХОМЪ.
Герб склав С. Резніков, малюнок виконали С. Резніков і Т. Цирульникова.
(Новий герб)



№ 546 Геннадій Анатолійович АНТОНЕНКО (Донецьк) № 546 Геннадій Анатолійович АНТОНЕНКО (Донецьк)

У щиті тонка золота кроква, на яку в балку покладена така ж стріла вістрям вправо; у верхньому зеленому полі справа – срібна колона, перевита золотою виноградною лозою з гронами та листками, зліва – 3 срібні 8-променеві зірки різної величини; у нижньому червоному полі – золота голова лева анфас. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий зеленим наметом із срібним підбиттям і зелено-срібним бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 545 Павло Павлович ПАВЛОВСЬКИЙ (Миколаїв) № 545 Павло Павлович ПАВЛОВСЬКИЙ (Миколаїв)

Щит скошений зліва та справа; у верхньому червоному полі золоте 12-променеве сонце, у правому зеленому – золотий дуб із корінням, у лівому зеленому – золотий ріг достатку з монетами, у нижньому синьому – дві срібні риби в коло. Щит на грудях срібного коронованого орла із розгорнутими крилами. Прапор: на червоному полотнищі золоті літери ППП у такому ж лавровому вінку. Внизу на червоній стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: NOBILITAS, VIRTUS, FIDUCIA (шляхетність, мужність, надійність).
Герб склала А. Павловська, виконала О. Тарасюк.
(Новий герб)



№ 544 Вiталiй Костянтинович ПАТЕЛІ (Київ) № 544 Вiталiй Костянтинович ПАТЕЛІ (Київ)

У синьому полі облямований золотом червоний укорочений зверху розширений стовп, у якому на вигнутій золотій основі стоїть такий же сокіл і тримає в правій лапі золоту стрілу вістрям догори, над ним – золота 8-променева зірка; над стовпом – корона, обабіч якої по 8-променевій зірці, під ними – по гілці дуба з жолудями у стовп, усі золоті. Щит покладено на скошені в андріївський хрест золоті ключі, вушками вгору, та увінчано сталевим лицарським шоломом, повернутим вправо та вкритим червоним наметом із золотим підбиттям і червоно-золотим бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 543 Денис Вікторович ГРАБЧАК (Дублін, Ірландія) № 543 Денис Вікторович ГРАБЧАК (Дублін, Ірландія)

У синьому полі срібна відірвана голова вовка із золотими очима та червоним язиком, над нею – три золоті плоди граба.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 542 Євген Аркадійович ЛОЗІНСЬКИЙ (Дніпро) № 542 Євген Аркадійович ЛОЗІНСЬКИЙ (Дніпро)

У червоному полі облямована сріблом синя укорочена знизу кроква, над якою золота голова лева анфас, внизу, під кроквою – срібний корабель із вітрилом; у правому та лівому вільному синьому полі – по срібній колонi в стовп, перевитій золотою виноградною лозою з гронами i листям. Щит обрамовує золотий картуш та охоплюють сині гілки із золотим підбиттям. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: NON CORDE, SED MENTE (не серцем, а розумом).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 541 Вадим Валерійович ОБОЛЕВИЧ (Даугавпілс, Латвія) № 541 Вадим Валерійович ОБОЛЕВИЧ (Даугавпілс, Латвія)

У червоному полі синій розширений стовп, облямований сріблом, на якому срібна стріла вістрям вгору, поверх усього – золотий ключ вушком вгору у золотому вінку з лаврової справа та дубової зліва гілок, перев’язаних внизу такою ж стрічкою. Щит покладено на скошені вістрями вгору стріли – срібну вправо і золоту вліво, та увінчано сталевим лицарським шолом, повернутим вправо та вкритим червоним наметом із срібним підбиттям. Клейнод: із срібно-червоного бурелету виходить срібний лебідь із розгорнутими крилами і золотим дзьобом. На червоній стрічці девіз сріблом: VIA RECTA (вірним шляхом).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 540 Віталій Анатолійович КАЛІЦЕВ (Запоріжжя) № 540 Віталій Анатолійович КАЛІЦЕВ (Запоріжжя)

У щиті, розтятому й перетятому на 1-е і 4-е зелені та 2-е і 3-є – червоні поля, срібний голгофський хрест, з трьох кінців якого виходить золоте полум’я, з основи обабіч хреста розгортаються золоті крила; у першому зеленому полі золота, а у другому червоному – срібна лілії. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, прикрашений золотим ланцюгом зі срібним медальйоном, на якому чорна літера К. Шолом вкритий справа червоним та зліва синім наметом, підбитим сріблом і прикріпленим зелено-срібно-червоним бурелетом. Клейнод: срібна з червоним язиком голова орла, яка тримає у дзьобі золотий ключ вушком додолу. На срібній стрічці під щитом чорний девіз: NUNQUAM PETRORSUM, SEMPER INGREDIENDUM (ні кроку назад, завжди вперед).
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський.
(Новий герб)



№ 539 Вадим (Владислав) Едуардович та Євген Едуардович ГЖЕГОЖЕВСЬКИЙ (Шарівка, Хмельницька обл.) № 539 Вадим (Владислав) Едуардович та Євген Едуардович ГЖЕГОЖЕВСЬКИЙ (Шарівка, Хмельницька обл.)

У червоному полі два золоті серця (з’єднані накладанням правого на ліве), за ними – покладені навхрест три срібні труби, середня з яких більша, над ними обабіч – летять два золоті птахи. Щит увінчано лицарським шоломом з золотою просвітницькою короною, вкритим червоним наметом, підбитим справа сріблом, зліва – золотом. Щитотримачі: двоє ангелів у срібному одязі й зі срібними крилами. Під щитом девіз сріблом на червоній стрічці: ТАЛАНТ ПОДІЛЕНИЙ НА ДВОХ.
Герб склав В. Ільїнський, малюнок виконав С. Ільїнський.
(Новий герб)



№ 538 Вадим Васильович ЄРМАКОВ (Одеса) № 538 Вадим Васильович ЄРМАКОВ (Одеса)

У синьому полі золотий дуб із корінням і жолудями, обабіч нього спинаються – справа срібний лев і зліва такий же одноріг; у пониженому зеленому вістрі, відділеному ламано й окантованому золотом, на срібному пагорбі стоїть така ж фортеця з трьома вежами. Щит увінчує золотий проквітлий хрест із виноградною лозою та обрамовують сині гілки із золотим підбиттям. На синій стрічці під щитом девіз золотом: CREDE ET DABITUR TIBI SECUNDUM FIDEM TUAM (вір, і по вірі воздасться)
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 537 Василь Петрович ЗВІЗЛО (Львів) № 537 Василь Петрович ЗВІЗЛО (Львів)

Щит скошений зліва та справа; у верхньому червоному полі – золота літера З; у лівому та правому золотих полях і нижньому червоному – по бджолі в обернених кольорах. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, вкритий червоним наметом, підбитим золотом. Клейнод: на червоно-золотому бурелеті червона бочка з золотими обручами. На червоній стрічці девіз золотом: SIS APIS (будь бджолою).
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)



№ 536 Володимир Володимирович МОТРІЙ (Красноармійськ, Донецька обл.) № 536 Володимир Володимирович МОТРІЙ (Красноармійськ, Донецька обл.)

У щиті, розтятому на зелене та синє поля, покладені в андріївський хрест золоті стріли вістрями вгору, на яких – золотий меч у стовп вістрям додолу, поверх них –дванадцять золотих пшеничний колосків у коло, у центрі – червоний круглий щиток, у якому золота бджола; справа – срібний дуб із корінням, зліва – спинається такий же кінь, зверху – 3 срібні 8-променеві зірки (1:2), знизу – золота підкова вухами вгору, в ній – срібний сигль «М». Щит обрамовують червоні гілки, підбиті золотом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]