головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 507 Олександр Олександрович КУЛИК-ФОРОСТЯНИЙ (Донецьк) № 507 Олександр Олександрович КУЛИК-ФОРОСТЯНИЙ (Донецьк)

У щиті – тонка срібна кроква; у верхньому зеленому полі праворуч – срібна шестерня, ліворуч – такі ж знаки карткових мастей у квадрат – піка, бубна, трефа і чирва; у нижньому чорному полі срібний кулик летить над такою ж сухою гілкою дерева. Щит обабіч охоплюють декоративні срібні гілки.
Герб склав і виконав О. О. Кулик-Форостяний.
(Новий герб)№ 506 Микола Павлович ВИГІВСЬКИЙ (Білогородка, Київська обл.) № 506 Микола Павлович ВИГІВСЬКИЙ (Білогородка, Київська обл.)

У зеленому полі два облямовані золотом сині боковики; у центрі – золотий замок із трьома вежами, який охоплюють золоті гілки – лаврові праворуч, та дубові з жолудями лiворуч, над замком – золотий проквітлий хрест із виноградною лозою; вгорі обабіч і внизу – по золотій 8-променевiй зірці (2:1). Щит обрамовує золотий картуш, покладений на скошені золоті стріли вістями вгору і такий же факел у стовп, полум'ям вгору. На синій стрічці під картушем девіз золотом: NULLUS EST LOCUS DOMESTICA SEDE JUCUNDIOR (немає місця, милішого за рідний дім)
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 505 Герман Іванович МАСЯЙКІН (Дніпро) № 505 Герман Іванович МАСЯЙКІН (Дніпро)

У червоному полі срібний розширений укорочений хрест, декорований золотими променями, на ньому – охоплений золотим дубовим вінком червоний круг, у якому срібна голова лева; за хрестом скошені срібні: справа – стріла вістям вгору, зліва – меч вістрям вниз; знизу – срібний замок із трьома вежами . Щит увінчує сталевий лицарський шолом із синім підкладом, вкритий підбитим сріблом синім наметом і пов’язаний срібно-червоним бурелетом. На червоній стрічці під щитом девіз сріблом: NEMO PRAETER NOS (ніхто крім нас).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 504 Олег Миколайович КРЕМПОВСЬКИЙ і Ольга Юріївна КРЕМПОВСЬКА (Миколаїв) № 504 Олег Миколайович КРЕМПОВСЬКИЙ і Ольга Юріївна КРЕМПОВСЬКА (Миколаїв)

У синьому щиті понижена срібна шипоподібна вліво тонка балка, із якої виходить золотий корабель із такими ж мачтами та прапором на кормі, на якому в синій літері О вписана така ж К на срібному крузі; на одному із срібних вітрил синя роза вітрів; над кораблем золота 4-променева зірка, на яку накладена у перев'язи така ж срібна, обабіч – по дві 5-променеві золоті зірки. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, вкритий золото-синім бурелетом і синім наметом, підбитим справа сріблом, а зліва – золотом. Клейнод: срібна голова орла із золотими очима, увінчана такою ж короною із червоною емаллю. Щитотримачі: золотий бик зі срібними копитами та рогами і золотий тигр із червоним язиком і срібними кігтями; в обидвох на шиях на золотих ланцюгах медальйони зі срібною 4-променевою зіркою, у бика – червоний, у тигра – синій. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом чорний девіз: DO GOOD – DECENT LAW (творити добро – закон гідних). Прапор: на синьому полотнищі золоті елементи – коронований вензель ООК у лавровому вінку та по кутах у витих кільцях знаки зодіака: скорпіон, овен, тілець, скорпіон.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 503 Віктор Олексійович, Надія Василівна, Руслан Вікторович, Андрій Вікторович та Єлизавета Русланівна МАЗУР (Київ) № 503 Віктор Олексійович, Надія Василівна, Руслан Вікторович, Андрій Вікторович та Єлизавета Русланівна МАЗУР (Київ)

У синьому полі срібний орел, над ним праворуч – така ж рибина, ліворуч – така ж вежа. Щит увінчує повернутий вправо срібний шолом, вкритий синім наметом, підбитим сріблом і прикріпленим синьо-срібним бурелетом. Клейнод: срібний Архангел Михаїл із мечем і щитом у руках. Щитотримачі: двоє срібних драконів. Під щитом золота стрічка з чорним девізом: GIMENES VERTIBAS (сімейні цінності).
Герб склав і виконав А. В. Мазур.
(Новий герб)№ 502 Дмитро Вікторович ШИТЛІН (Київ) № 502 Дмитро Вікторович ШИТЛІН (Київ)

У щиті, розтятому й перетятому на перше і четверте – зелені, та друге і третє – червоні поля, покладені в андріївський хрест срібні стріли вістрями вгору, поверх них – золоте усміхнене сонце, обабіч якого срібні гілки дуба з жолудями у стовп, внизу – срібна бджола. Щит обрамовано синіми гілками із золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 501 Микола Миколайович ЛИТВИНЕНКО (Кременчук) № 501 Микола Миколайович ЛИТВИНЕНКО (Кременчук)

У чорному полі срібна фортеця з трьома баштами, у червоній главі іде золотий лев із повернутою анфас головою та червоним язиком. Щит увінчує сталевий шолом, вкритий справа чорним наметом зі срібним підбиттям і зліва – червоним із золотим підбиттям. Клейнод: із чорно-срібно-червоно-золотого бурелету виходять дві зелені дубові гілки та рука в срібних латах, яка тримає чорну стрілу зі срібним вістрям і зеленим лавровим вінком на протилежному кінці. На червоній стрічці девіз золотом: ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ.
Герб склав і виконав С. Дрелінський.
(Новий герб)№ 500 Вадим Віталійович ДУБИНЕВИЧ (Миколаїв) № 500 Вадим Віталійович ДУБИНЕВИЧ (Миколаїв)

У синьому щиті з червоними бічниками дві покладені в андріївський хрест срібні рушниці, поверх них – золотий дубовий вінок з жолудями, на якому срібна стріла в стовп вістрям вгору, а поверх усього – золотий проквітлий хрест із виноградною лозою. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо, вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із синьо-золотого бурелету виходить золотий орел. На синій стрічці під щитом девіз золотом: FIDELI SIS FIDELIS (вірний тому, хто вірний тобі).
Герб склав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 499 Дмитро Михайлович МАКАРЕНКО (Київ) № 499 Дмитро Михайлович МАКАРЕНКО (Київ)

Щит розділений вилоподібно; у центрі – золоте сонце зі срібним оком; у верхньому зеленому полі розгорнута срібна Біблія, над якою така ж 6-променева зірка, праворуч від неї – срібний Ісус Христос із крилами тримає в обох руках лаврові гілки та увінчаний лавровим вінком, ліворуч – три повернуті до Біблії срібні янголи; у правому червоному полі – золотий ріг достатку; у лівому синьому полі – золота чаша, яку обвиває така ж змія. Щит увінчує золота корона Гермеса та сталевий шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із синьо-золотого бурелету виходить золота земна куля, на якій стоїть срібний сокіл із дзвониками на ногах і тримає в дзьобі золоту лаврову гілку. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом чорний девіз: FIAT LUX (хай буде світло).
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський.
(Новий герб)№ 498 Богдан Володимирович МИХАЙЛОВ (Запоріжжя) № 498 Богдан Володимирович МИХАЙЛОВ (Запоріжжя)

У щиті, перетятому на синє та зелене поля, покладені в андріївський хрест золота козацька шабля вістрям вниз (зліва) і такий же факел полум'ям вгору, поверх них – золотий замок із трьома вежами, обабіч спинаються срібний кінь праворуч і такий же єдиноріг ліворуч, над замком – золотий жезл із крилами, увінчаний маковою головкою та обвитий двома зміями, під замком – золота бджола. Щит обрамовує золотий картуш і увінчує золота корона Гермеса. На синій стрічці під картушем девіз сріблом: ADIUVARE SOCIETATEM, NON NOCERE HOMINIBUS (допомагати громаді, не шкодити людям).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 497 Сергій Петрович КАЦ (Гіватаїм, Ізраїль) № 497 Сергій Петрович КАЦ (Гіватаїм, Ізраїль)

У щиті, скошеному зліва на синє та червоне поля, срібний меч у стовп вістрям вниз, перевитий золотою виноградною лозою зі срібними гронами, праворуч – у синьому полі срібна сова, ліворуч – у червоному полі срібний дракон; вгорі обабіч і внизу – по срібній 8-променевій зірці (2:1). Над щитом з полум'я виходить червоний Фенікс. Щит обрамовує срібний картуш, покладений на скошені срібні: справа – стрілу із золотим вістям вгору, зліва – меч із золотим ефесом вістрям вниз. Знизу картуш охоплюють золоті лаврові гілки.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 496 Денис Володимирович, Юлія Володимирівна, Арсеній Денисович та Артемій Денисович ПОМІНЧУК (Донецьк) № 496 Денис Володимирович, Юлія Володимирівна, Арсеній Денисович та Артемій Денисович ПОМІНЧУК (Донецьк)

У синьому полі срібний ключ, декорований золотим хрестом, у стовп, вушком вгору, поверх нього – золоте усмiхнене сонце, обабіч спинаються два золоті леви, внизу на золотому пагорбі – така ж вежа. Щит обрамовано червоними гілками із золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 495 Олександр Анатолійович ДЕМИДОВ і Тетяна Адамівна ДЕМИДОВА (з дому – КОШЕЛЬ) (Магдалинівка) № 495 Олександр Анатолійович ДЕМИДОВ і Тетяна Адамівна ДЕМИДОВА (з дому – КОШЕЛЬ) (Магдалинівка)

Щит розтятий і перетятий; у центрі – золоте сонце, у 1-у червоному полі – спинається золотий лев зі срібним сувоєм у лапах, у 2-у синьому – золотий сніп, 3-у червоному – летить золотий яструб і така ж бджола, у 4-у синьому – золотий замок. Над щитом на зелених дубових гілках сидить срібна сова; справа від неї прапор: на білому полотнищі з червоною облямівкою та синім підкладом золотий вінок і така ж монограма «ДА». Обабіч на зеленій землі стоять щитотримачі: двоє срібних єдинорогів із чорними копитами та золотими гривами. Під щитом – Орден «За заслуги» II ст. На срібній стрічці із червоним підкладом девіз: MEMENTO PRAETERITA, VIVE IN DIEM, COGITA FUTURA (пам’ятай про минуле, живи теперішнім, думай про майбутнє).
Герб склала і виконала О. Гершуні.
(Новий герб)№ 494 Сергій Григорович ТКАЧЕНКО (Іллічівськ) № 494 Сергій Григорович ТКАЧЕНКО (Іллічівськ)

У червоному полі над відокремленою срібною ниткою синьою шиповидною основою чотири натягнуті луки зі стрілами виходять від середини щита у стовп і балку, верхній золотий, решта – срібні; поверх них – золотий меч у стовп, вістрям донизу. Щит увінчаний золотою бізнес-короною з ювелами, над якою сталевий лицарський шолом. Намет червоний, підбитий справа золотом, а зліва – сріблом. Щитотримачі: золоті озброєні єдиноріг і лев з риб’ячим хвостом. Девіз чорними літерами на золотій стрічці: CORRIGE PRAETERITUM, PRAESENS REGE, CERNE FUTURUM (виправляй минуле, керуй теперішнім, передбачай майбутнє).
Герб склав і виконав В. М. Напиткін.
(Новий герб)№ 493 Сергій Юрійович ПІТУРА (Одеса) № 493 Сергій Юрійович ПІТУРА (Одеса)

У червоному полі срібна стріла, покладена у перев’яз справа вістрями вгору, поверх неї золотий корабель із морським коником на вітрилі, зверху нього – срібна 8-променева зірка, знизу – срібний проквітлий хрест із виноградною лозою, обабіч – угорі ліворуч і внизу праворуч спинається по золотому леву. Щит обрамовано синіми гілками із срібним підбиттям. На червоній стрічці під щитом девіз сріблом: IBI VICTORIA, UBI CONCORDIA (там перемога, де згода).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 492 Анатолій Дмитрович АЛЄКСЄЄНКО (Київ) № 492 Анатолій Дмитрович АЛЄКСЄЄНКО (Київ)

У синьому щиті виходить золота коронована голова лева, над нею срібний сигль А, обабіч якого по дві золоті 5-променеві зірки. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із синім підкладом, вкритий синім наметом, підбитим золотом і прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – срібний голуб із золотими очима, дзьобом і лапами тримає золоту оливкову гілку. Щитотримачі: золоті леви зі срібними кігтями та червоними язиками, на правому – червоний медальйон із срібною 4-променевою зіркою, на лівому – синій медальйон із золотою 4-променевою зіркою. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом чорний девіз: ПУТЕМ ПРАВДЫ И УСЕРДИЯ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 491 Ігор Павлович і Павло Ігорович КНИШ (Новов’язівське, Дніпропетровська обл.) № 491 Ігор Павлович і Павло Ігорович КНИШ (Новов’язівське, Дніпропетровська обл.)

У синьому полі золотий хрест, декорований плетінкою, поверх якого золотий сніп пшеничного колосся; у 1-й чверті летить срібний ангел із лавровою гілкою в правиці, у 2-й – срібне сонце; у 3-й – срібний дуб із корінням і жолудями; у 4-й – срібна фортеця з трьома вежами. Щит обрамовують підбиті золотом зелені гілки.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 490 Валентин Анатолійович, Лариса Борисівна (з дому – ЗАКОРА) та Борис Валентинович КОРОЛЮК (Рівне) № 490 Валентин Анатолійович, Лариса Борисівна (з дому – ЗАКОРА) та Борис Валентинович КОРОЛЮК (Рівне)

У золотому щиті синій правий бічник, вгорі якого золота лілея, та синя правобічна кроква, на якій три срібні лапчасті хрести. Щит вписано в картуш і увінчано оберненим вправо шоломом, вкритим синім наметом, підбитим золотом. Клейнод: на синьо-золотому бурелеті срібний лелека з чорним оперенням і червоним дзьобом і лапами, який стоїть на одній лапі та тримає в дзьобі золоту корону. На синій стрічці девіз золотом: NOMINE ET RE (на словах і на ділі).
Герб склав і виконав С. А. Шелудько.
(Новий герб)№ 489 Сергій Степанович, Софія Сергіївна, Ганна Сергіївна та Олександра Сергіївна АВЕТІСЯН (Москва, Росія) № 489 Сергій Степанович, Софія Сергіївна, Ганна Сергіївна та Олександра Сергіївна АВЕТІСЯН (Москва, Росія)

Щит скошений справа золотим ламаним тонким перев’язом, у верхньому червоному полі спинається золотий лев, що тримає лівою лапою золотий факел, над ним і обабiч – по золотій 8-променевiй зірці (1:2), у нижньому зеленому полі на золотому пагорбі така ж фортеця з трьома вежами, вгорі праворуч від неї – золоте гроно винограду з листям. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям і зелено-золотим бурелетом. Прапор: на червоному полотнищі золота голова лева та 8-променева зірка.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 488 Марія Анатоліївна КЛІМЕНКО (Харків) № 488 Марія Анатоліївна КЛІМЕНКО (Харків)

У зеленому полі дві золоті гілочки дуба з жолудями у стовп, над ними срібна 8-променева зірка, знизу – золоте серце, на якому менші червоне та золоте серця; обабіч – сині бічники, відтяті золотими стрілами вістрями вгору. Щит увінчує золота сова, яка в піднятій правій лапі тримає золотий ключ вушком вгору, та обрамовують червоні гілки із золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]