головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 498 Богдан Володимирович МИХАЙЛОВ (Запоріжжя) № 498 Богдан Володимирович МИХАЙЛОВ (Запоріжжя)

У щиті, перетятому на синє та зелене поля, покладені в андріївський хрест золота козацька шабля вістрям вниз (зліва) і такий же факел полум'ям вгору, поверх них – золотий замок із трьома вежами, обабіч спинаються срібний кінь праворуч і такий же єдиноріг ліворуч, над замком – золотий жезл із крилами, увінчаний маковою головкою та обвитий двома зміями, під замком – золота бджола. Щит обрамовує золотий картуш і увінчує золота корона Гермеса. На синій стрічці під картушем девіз сріблом: ADIUVARE SOCIETATEM, NON NOCERE HOMINIBUS (допомагати громаді, не шкодити людям).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 497 Сергій Петрович КАЦ (Гіватаїм, Ізраїль) № 497 Сергій Петрович КАЦ (Гіватаїм, Ізраїль)

У щиті, скошеному зліва на синє та червоне поля, срібний меч у стовп вістрям вниз, перевитий золотою виноградною лозою зі срібними гронами, праворуч – у синьому полі срібна сова, ліворуч – у червоному полі срібний дракон; вгорі обабіч і внизу – по срібній 8-променевій зірці (2:1). Над щитом з полум'я виходить червоний Фенікс. Щит обрамовує срібний картуш, покладений на скошені срібні: справа – стрілу із золотим вістям вгору, зліва – меч із золотим ефесом вістрям вниз. Знизу картуш охоплюють золоті лаврові гілки.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 496 Денис Володимирович, Юлія Володимирівна, Арсеній Денисович та Артемій Денисович ПОМІНЧУК (Донецьк) № 496 Денис Володимирович, Юлія Володимирівна, Арсеній Денисович та Артемій Денисович ПОМІНЧУК (Донецьк)

У синьому полі срібний ключ, декорований золотим хрестом, у стовп, вушком вгору, поверх нього – золоте усмiхнене сонце, обабіч спинаються два золоті леви, внизу на золотому пагорбі – така ж вежа. Щит обрамовано червоними гілками із золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 495 Олександр Анатолійович ДЕМИДОВ і Тетяна Адамівна ДЕМИДОВА (з дому – КОШЕЛЬ) (Магдалинівка) № 495 Олександр Анатолійович ДЕМИДОВ і Тетяна Адамівна ДЕМИДОВА (з дому – КОШЕЛЬ) (Магдалинівка)

Щит розтятий і перетятий; у центрі – золоте сонце, у 1-у червоному полі – спинається золотий лев зі срібним сувоєм у лапах, у 2-у синьому – золотий сніп, 3-у червоному – летить золотий яструб і така ж бджола, у 4-у синьому – золотий замок. Над щитом на зелених дубових гілках сидить срібна сова; справа від неї прапор: на білому полотнищі з червоною облямівкою та синім підкладом золотий вінок і така ж монограма «ДА». Обабіч на зеленій землі стоять щитотримачі: двоє срібних єдинорогів із чорними копитами та золотими гривами. Під щитом – Орден «За заслуги» II ст. На срібній стрічці із червоним підкладом девіз: MEMENTO PRAETERITA, VIVE IN DIEM, COGITA FUTURA (пам’ятай про минуле, живи теперішнім, думай про майбутнє).
Герб склала і виконала О. Гершуні.
(Новий герб)№ 494 Сергій Григорович ТКАЧЕНКО (Іллічівськ) № 494 Сергій Григорович ТКАЧЕНКО (Іллічівськ)

У червоному полі над відокремленою срібною ниткою синьою шиповидною основою чотири натягнуті луки зі стрілами виходять від середини щита у стовп і балку, верхній золотий, решта – срібні; поверх них – золотий меч у стовп, вістрям донизу. Щит увінчаний золотою бізнес-короною з ювелами, над якою сталевий лицарський шолом. Намет червоний, підбитий справа золотом, а зліва – сріблом. Щитотримачі: золоті озброєні єдиноріг і лев з риб’ячим хвостом. Девіз чорними літерами на золотій стрічці: CORRIGE PRAETERITUM, PRAESENS REGE, CERNE FUTURUM (виправляй минуле, керуй теперішнім, передбачай майбутнє).
Герб склав і виконав В. М. Напиткін.
(Новий герб)№ 493 Сергій Юрійович ПІТУРА (Одеса) № 493 Сергій Юрійович ПІТУРА (Одеса)

У червоному полі срібна стріла, покладена у перев’яз справа вістрями вгору, поверх неї золотий корабель із морським коником на вітрилі, зверху нього – срібна 8-променева зірка, знизу – срібний проквітлий хрест із виноградною лозою, обабіч – угорі ліворуч і внизу праворуч спинається по золотому леву. Щит обрамовано синіми гілками із срібним підбиттям. На червоній стрічці під щитом девіз сріблом: IBI VICTORIA, UBI CONCORDIA (там перемога, де згода).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 492 Анатолій Дмитрович АЛЄКСЄЄНКО (Київ) № 492 Анатолій Дмитрович АЛЄКСЄЄНКО (Київ)

У синьому щиті виходить золота коронована голова лева, над нею срібний сигль А, обабіч якого по дві золоті 5-променеві зірки. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із синім підкладом, вкритий синім наметом, підбитим золотом і прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – срібний голуб із золотими очима, дзьобом і лапами тримає золоту оливкову гілку. Щитотримачі: золоті леви зі срібними кігтями та червоними язиками, на правому – червоний медальйон із срібною 4-променевою зіркою, на лівому – синій медальйон із золотою 4-променевою зіркою. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом чорний девіз: ПУТЕМ ПРАВДЫ И УСЕРДИЯ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 491 Ігор Павлович і Павло Ігорович КНИШ (Новов’язівське, Дніпропетровська обл.) № 491 Ігор Павлович і Павло Ігорович КНИШ (Новов’язівське, Дніпропетровська обл.)

У синьому полі золотий хрест, декорований плетінкою, поверх якого золотий сніп пшеничного колосся; у 1-й чверті летить срібний ангел із лавровою гілкою в правиці, у 2-й – срібне сонце; у 3-й – срібний дуб із корінням і жолудями; у 4-й – срібна фортеця з трьома вежами. Щит обрамовують підбиті золотом зелені гілки.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 490 Валентин Анатолійович, Лариса Борисівна (з дому – ЗАКОРА) та Борис Валентинович КОРОЛЮК (Рівне) № 490 Валентин Анатолійович, Лариса Борисівна (з дому – ЗАКОРА) та Борис Валентинович КОРОЛЮК (Рівне)

У золотому щиті синій правий бічник, вгорі якого золота лілея, та синя правобічна кроква, на якій три срібні лапчасті хрести. Щит вписано в картуш і увінчано оберненим вправо шоломом, вкритим синім наметом, підбитим золотом. Клейнод: на синьо-золотому бурелеті срібний лелека з чорним оперенням і червоним дзьобом і лапами, який стоїть на одній лапі та тримає в дзьобі золоту корону. На синій стрічці девіз золотом: NOMINE ET RE (на словах і на ділі).
Герб склав і виконав С. А. Шелудько.
(Новий герб)№ 489 Сергій Степанович, Софія Сергіївна, Ганна Сергіївна та Олександра Сергіївна АВЕТІСЯН (Москва, Росія) № 489 Сергій Степанович, Софія Сергіївна, Ганна Сергіївна та Олександра Сергіївна АВЕТІСЯН (Москва, Росія)

Щит скошений справа золотим ламаним тонким перев’язом, у верхньому червоному полі спинається золотий лев, що тримає лівою лапою золотий факел, над ним і обабiч – по золотій 8-променевiй зірці (1:2), у нижньому зеленому полі на золотому пагорбі така ж фортеця з трьома вежами, вгорі праворуч від неї – золоте гроно винограду з листям. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям і зелено-золотим бурелетом. Прапор: на червоному полотнищі золота голова лева та 8-променева зірка.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 488 Марія Анатоліївна КЛІМЕНКО (Харків) № 488 Марія Анатоліївна КЛІМЕНКО (Харків)

У зеленому полі дві золоті гілочки дуба з жолудями у стовп, над ними срібна 8-променева зірка, знизу – золоте серце, на якому менші червоне та золоте серця; обабіч – сині бічники, відтяті золотими стрілами вістрями вгору. Щит увінчує золота сова, яка в піднятій правій лапі тримає золотий ключ вушком вгору, та обрамовують червоні гілки із золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 487 Дмитро Олександрович ІВАНОВ та Людмила Володимирівна ІВАНОВА (Сімферополь) № 487 Дмитро Олександрович ІВАНОВ та Людмила Володимирівна ІВАНОВА (Сімферополь)

У щиті понижена срібна нитяна східчаста кроква; у верхньому червоному полі золоті переплетені контурні серця, над ними золотий православний хрест, проквітлий двома виноградними лозами із гронами, під ними обабіч – золота бджола із срібними крильми та срібний дрізд із золотими лапами та відкритим дзьобом; у нижньому синьому полі виходять срібна та золота гори, над ними – золота 4-променева зірка, на яку накладена у перев'язи така ж срібна. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, вкритий синім наметом, підбитим справа сріблом, а зліва золотом, увінчаний синьою лілійною короною із золотим оздобленням, з якої виходить золоте сонце. Щитотримачі: золотий лев зі срібними кігтями та червоним язиком і срібний єдиноріг із золотими рогом, очима, копитами, гривою та хвостом. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом чорний девіз: ДЕЙСТВУЙ ЛЮБЯ И ПОБЕЖДАЯ. Прапор: на синьому полотнищі золотий коронований вензель ИДЛ у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 486 Дмитро Володимирович ГОЛЬЦОВ (Бориспіль) № 486 Дмитро Володимирович ГОЛЬЦОВ (Бориспіль)

Щит розтятий і перетятий; у центрі – срібний мальтійський хрест, у 1-у та 4-у червоних полях срібні лілія та під нею дві троянди із червоним осердям; у 2-у та 3-у синіх полях золота рука тримає такий же вогняний меч, обабіч якого два срібних крила. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, вкритий червоним наметом, підбитим сріблом і прикріпленим червоно-срібним бурелетом. Клейнод: чорна із золотими дзьобом та очима голова орла, вкрита золотою короною із лілій та червоною емаллю. Щитотримачі: срібні коні з чорними копитами та золотими очима. Внизу на червоній стрічці із срібним підкладом срібний девіз: SANCTITATE DEI QUAERENTE, PROSPERITATEM IMPETRARE (шукаючи святості Господньої, домогтися процвітання).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 485 Олександр Ємерикович МАДАР (Єнакієве) № 485 Олександр Ємерикович МАДАР (Єнакієве)

У щиті, розтятому й перетятому на два червоні (1-е та 4-е) та два зелені поля, срібний сокіл із розпоростертими золотими крилами, який тримає в лапах дві рушниці з золотими прикладами і срібними стволами. Над щитом – сталевий лицарський шолом із золотою облямівкою, вкритий справа червоним наметом із срібним підбиттям, а зліва – зеленим із золотим, увінчаний золотою бізнес-короною з ювелами. Щитотримачі: справа ангел у срібних обладунках, з мечем у опущеній правиці; зліва – жінка в срібному платті з золотим візерунком, у зеленому вінку з дубового листя. На золотій стрічці девіз чорним: FACTA SUNT POTENTIORA VERBIS (вчинки сильніші від слів).
Герб склав і виконав В. Напиткін.
(Новий герб)№ 484 Агнія Іванівна ТИМЧИШИН (Львiв) № 484 Агнія Іванівна ТИМЧИШИН (Львiв)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у і 4-у червоних полях йде срібний олень із золотими рогами, очима та копитами; у звуженій золотій главі – три червоні серця, у 2-у і 3-у синіх полях летить золотий пугач із срібними очима, дзьобом і кігтями, на грудях якого – червоний гонт у перев’яз справа з вертикально обрізаними кінцями. Над щитом – зелений вінець з червоними коралами і дев’ятьма зубцями, п’ять з яких мають листя із червоними ягодами; з-під вінця виходять дві червоні стрічки. На червоній стрічці під щитом срібний девіз: РАДІСТЬ І ВТІХА.
Герб склав С. Л. Резніков, виконали - С. Л. Резніков і Т. Я. Цирюльникова.
(Новий герб)№ 483 Андрій Віталійович ЛЄХОВ (Київ) № 483 Андрій Віталійович ЛЄХОВ (Київ)

Щит розділений вилоподібно; у верхньому пурпуровому полі золота бджола із срібними крильми, над нею – золота корона із пурпуровою емаллю із двозубом та срібним мечем, а обабіч золоті літери А – справа та L – зліва; у правому синьому полі – золота бджола із срібними крильми, над нею – золота корона із синьою емаллю, у лівому червоному полі – золота бджола із срібнимим крильми, над нею – золота корона із червоною емаллю. Щитотримач: пурпуровий дракон із золотими шиєю та лапами, із срібними кігтями, коронований золотою короною із ліліями. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом синій девіз: ВИБІР ВІДОБРАЖАЄ СВІТОГЛЯД.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 482 Володимир Віталійович ХАНАПЕТОВ та Алла Петрівна ХАНАПЕТОВА (Умань) № 482 Володимир Віталійович ХАНАПЕТОВ та Алла Петрівна ХАНАПЕТОВА (Умань)

Щит перетятий; угорі – тонка понижена червона кроква, над нею обабіч у золотому полі червоні фазан і кавказька вівчарка, під нею у срібному полі – червоний олень; у нижньому зеленому полі – золота колиба на срібному підмурівку. Щитотримачі: чоловік і жінка в гуцульському вбранні. Обабіч щита йдуть зелені смерекові гілки, оповиті стрічкою з гуцульським орнаментом, на срібних закінченнях якої девіз чорним: НЕЗЛАМНІСТЬ, НАПОЛЕГЛИВІСТЬ.
Герб склав М. Ханапетов, виконав – О. Комайгородський.
(Новий герб)№ 481 Сергій Іванович КУЧЕРЕНКО (Запоріжжя) № 481 Сергій Іванович КУЧЕРЕНКО (Запоріжжя)

Щит перетятий равликоподібно на пурпурове та дамасковане пальмовою гілкою золоте поля, у пурпуровому полі золота лілійна корона увінчує перетин, обабіч неї два срібні лапчасті хрести, а нижче – 4 срібні зірки: чотирьох-, п'яти-, восьми- та дванадцяти- променева. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий пурпуровим наметом із золотим підбиттям, увінчаний золотою короною з шаблями. Внизу на пурпуровій стрічці золотий девіз: AUDENTES DEUS IPSE JUVAT (сміливим сам Бог допомагає). Прапор: на пурпуровому полотнищі коронований золотий вензель СК у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 479 Віталій Іванович ГУБЧЕНКО (Київ) № 479 Віталій Іванович ГУБЧЕНКО (Київ)

У синьому полі три золоті стріли, покладені в зірку вістрями вгору, поверх них спинається срібний одноріг, обабіч якого два золоті грона винограду з таким же листям. Щит обрамовують зелені гілки, підбиті золотом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 478 Олександр Сергійович ЛІЧМАНОВ (Львів) № 478 Олександр Сергійович ЛІЧМАНОВ (Львів)

У синьому полі спинається срібний вовк із червоним язиком і озброєнням, пробитий у перев’яз зліва золотою стрілою, у червоній главі срібна підкова шипами вгору, обабіч неї – по золотому 4-листнику конюшини. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом, вкритий синім наметом, підбитим сріблом. Клейнод: із срібно-синього бурелета виходить тілесної барви правиця, яка схопила золоту змію. На синій стрічці девіз золотом: CUSTOS GREGIS (сторож пастви).
Герб склали і виконали О. Лічманов і А. Гречило.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]