головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 477 Володимир Олексійович КОЛОМІЄЦЬ (Донецьк) № 477 Володимир Олексійович КОЛОМІЄЦЬ (Донецьк)

У зеленому полі золотий палаючий меч у стовп вістрям догори, з ефесом у формі літери «К», від середини леза розходиться довкола золоте сяйво з десяти променів. Щит увінчаний золотою комерційною короною з ювелами, над якою золотий лицарський шолом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із зелено-золотого бурелету виходить святий рівноапостольній князь Володимир і тримає в правиці золотий хрест. Щитотримачі: праворуч – золотий озброєний лев, ліворуч – золотий озброєний тигр. На золотій стрічці девіз чорним: PER ANGUSTA AD AUGUSTA (через складне до високого).
Герб склав і виконав В. М. Напиткін.
(Новий герб)№ 476 Михайло Юрійович ПОПОВ та Ірина Юріївна ПОПОВА (Київ) № 476 Михайло Юрійович ПОПОВ та Ірина Юріївна ПОПОВА (Київ)

У щиті срібна перекинута кроква, оздоблена синім прямокутним меандром, під нею золота розгорнута книга зі срібними сторінками, на яких літери – синя М та зелена И; у верхньому червоному полі летить срібний голуб із золотою оливковою гілкою в золотому дзьобі; у нижньому правому синьому полі золота виноградна лоза із гроном та листям – одним виноградним і трьома дубовими; у нижньому лівому зеленому полі срібна виноградна лоза із гроном та листям – одним виноградним і трьома березовими. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із синім підбиттям, вкритий справа синім наметом, підбитим золотом, та зліва червоним, підбитим сріблом, і прикріпленим золото-синьо-червоно-срібним бурелетом. Клейнод: золоті ворота із зубчастою баштою. Щитотримачі: срібний Пегас із золотими крилами, гривою, копитами, хвостом та оком і золотий лев із срібними кігтями та червоним язиком. Внизу на срібній стрічці із синім підкладом синій девіз:БОГАТСТВА В МИРЕ НЕТ БЕСЦЕННЕЙ, ЧЕМ РАЗУМ СИЛЬНЫЙ С ПРАВОЙ ЦЕЛЬЮ. Прапор: на синьому полотнищі коронований золотий вензель МВМ у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 475 Вадим Миколайович ПАРХОМЕНКО та Катерина Володимирiвна КОРОЛЕВСЬКА (Одеса) № 475 Вадим Миколайович ПАРХОМЕНКО та Катерина Володимирiвна КОРОЛЕВСЬКА (Одеса)

У щиті, розтятому на зелене та синє поля, золотий ключ у стовп вушком вгору, на нього покладена золота стріла в балку, вістрям вправо, поверх неї – срібне гроно винограду з таким же листям, вгорі, обабіч ключа – два золоті леви, внизу – три срібні 8-променеві зірки, дві обабіч та одна знизу (2:1). Щит обрамовують праворуч – сині, ліворуч – зелені гілки, підбиті золотом. На синій стрічці під щитом девіз золотом: DICTUM – FACTUM (сказано – зроблено).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 474 Сергій Миколайович ХАРЬКОВСЬКИЙ (Донецьк) № 474 Сергій Миколайович ХАРЬКОВСЬКИЙ (Донецьк)

Щит розтятий і перетятий на два червоні та два сині поля; у центрі – покладені в андріївський хрест золоті стріли вістрям вгору, на них розгорнуті срібні крила, поверх яких золота голова лева; вгорі – золотий ключ у стовп вушком вгору, обабiч якого золоті дубові гілки з жолудями, знизу – золотий замок з трьома вежами, обабiч і знизу якого по золотій 8-променевiй зірці (2:1). Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий червоним наметом із золотим підбиттям і синьо-золотим бурелетом увінчаний золотою короною Гермеса. На синій стрічці під щитом девіз золотом: PRIMUS INTER PARES (перший серед рівних).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 473 Олександр Вікторович та Юлія Євгенівна ЗАЧЕПІЛО (Луганськ) № 473 Олександр Вікторович та Юлія Євгенівна ЗАЧЕПІЛО (Луганськ)

Герб: Щит скошений обабіч; у центрі – срібна голова сови із червоними очима, у верхньому червоному полі Всевидюче Око в срібному трикутнику, у правому чорному – срібний 4-лисник конюшини в золотому колі, у лівому червоному – срібна квітка ромашки в золотому колі, у нижньому чорному – облямований золотом червоний ромб, у якому золотий сигль «З». Щит увінчує золотий шишак, справа від якого золотий пшеничний колос, а зліва – дубова гілка. За щитом покладені навхрест вістрями додолу срібний меч із чорним руків'ям і чорний спис, які підтримують щитотримачі: справа червоний коронований лев із срібним озброєнням, а зліва – чорний собака із червоним язиком і срібним озброєнням. На чорно-червоно-срібній стрічці девіз золотом: УСПІХ БОГОМ ДАНИЙ.№ 472 В’ячеслав Анатолійович ГРЕБЕНІКОВ та Ірина Леонідівна ГРЕБЕНІКОВА (Донецьк) № 472 В’ячеслав Анатолійович ГРЕБЕНІКОВ та Ірина Леонідівна ГРЕБЕНІКОВА (Донецьк)

У щиті, напіврозтятому, перетятому та напівскошеному вигнуто обабіч, три золоті куполи з православними хрестами, середній – більший; у 1-у синьому полі – золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А і Ω; у 2-у червоному – летить срібний голуб із золотою оливковою гілкою в золотому дзьобі; у 3-у червоному – переплетені контурні серця, срібне і золоте, увінчані золотою короною з хрестом; у 4-у синьому – золотий дуб із п'ятьма срібними жолудями; у 5-у нижньому срібному полі – зелена виноградна лоза з двома червоними гронами винограду. Щит вінчає сталевий лицарський шолом із золотими решітками з синім підкладом, вкритий синім наметом, підбитим золотом і пов'язаним золото-синім бурелетом. Клейнод: срібний голуб. Щитотримачі: два янголи в срібних шатах із золотими крилами. Під щитом покладені навхрест дві золоті пальмові гілки, а на золотій стрічці з синім підкладом синій девіз: ВЕРОЮ И ТЕРПЕНИЕМ, ТРУДОМ И УСЕРДИЕМ. Прапор: на білому полотнищі з червоною лиштвою у золотому лавровому вінку такий же вензель ВІГ.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 471 Антон Костянтинович КОБРИНЕЦЬ (Чернігів) № 471 Антон Костянтинович КОБРИНЕЦЬ (Чернігів)

У срібному круглому щиті з чорною облямівкою такий же кіт у таких же воротах синтоїстського храму.
Герб склав і виконав А. К. Кобринець.
(Новий герб)№ 470 Олександр Готлібович КЕПЛІН (Дніпропетровськ) № 470 Олександр Готлібович КЕПЛІН (Дніпропетровськ)

У синьому полі червона мурована золотом балка, поверх якої срібне дерево з корінням, зверху справа і знизу ліворуч від нього – по золотій бджолі, зверху зліва і знизу праворуч – по золотому ключу вушком вгору. Щит обрамовує золотий картуш.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 469 Володимир Іванович та Олена Володимирівна ПОЛІЩУК (Київ) № 469 Володимир Іванович та Олена Володимирівна ПОЛІЩУК (Київ)

Щит розділений вилоподібно; у верхньому срібному полі чорна голова тхора, увінчана золотою короною з шаблями; у правому червоному полі – золотий жезл із лілією у перев’яз справа, обвитий такою ж та срібною зміями, у лівому синьому полі – золотий контурний двозуб у перев’яз зліва, на якому лежить вістрям вгору срібний меч із такою ж гардою та золотим руків’ям. Над щитом повернутий вправо сталевий, підкладений синім, лицарський шолом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, пов’язаним золото-синім бурелетом, увінчаний золотою короною з шаблями. Внизу дві гілки калини із зеленим листям і червоними кетягами, перевиті золотою стрічкою з синім підкладом, на якій синій девіз: HONESTUS RUMOR ALTERUM EST PATRIMONIUM (добра слава – друга спадщина).
Герб склав і М. Карий.
(Новий герб)№ 468 Олег Миколайович СВЄТЛІЧНИЙ (Ірпінь) № 468 Олег Миколайович СВЄТЛІЧНИЙ (Ірпінь)

Щит розділений золотим тонким перекинутим вилоподібним хрестом, у правому синьому полі золота ялинка з корінням, у лівому зеленому – спинається золотий жеребець, у нижньому чорному – золоте 16-променеве сонце з коловоротом, обабіч та зверху нього – три золоті пшеничні колоски в стовп (1:2). Щит увінчує декорований золотом сталевий давньоруський шолом, повернутий вправо, вкритий синім наметом, підбитим золотом. Під щитом на синій стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: CONCORDET SERMO CUM VITA (хай мова узгоджується з життям).
Герб склали О. М. Свєтлічний і А. В. Дніпровський; малюнок виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 467 Олександр Володимирович БАРАНОВСЬКИЙ і Юлія Олегівна (з дому – МІХЕЄВА) БАРАНОВСЬКА (Харків) № 467 Олександр Володимирович БАРАНОВСЬКИЙ і Юлія Олегівна (з дому – МІХЕЄВА) БАРАНОВСЬКА (Харків)

Щит перетятий перекинуто-кроквоподібно; у верхньому золотому полі синій орел зі срібними ногами, дзьобом і оком та червоними пазурами й язиком; у нижньому синьому полі справа – срібний півмісяць ріжками вгору, над ним така ж 6-променева зірка та півколом 4 золоті 6-променеві зірки, а зліва – сидить срібний кіт із зеленим оком і тримає піднятою правою лапою золоту шпильку з червоною голівкою. Щитотримачі: двоє янголів у срібних одежах і з такими ж крильми. Над щитом – червоне сонце з золотими променями і вензелем «Б», а під щитом на золотій стрічці з синім підкладом девіз синім: VENI, VIDI, VICI (прийшов, побачив, переміг).
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 466 Олександр Вікторович ЗАМКОВИЙ і Любов Миколаївна ЗАМКОВА (Олександрія) № 466 Олександр Вікторович ЗАМКОВИЙ і Любов Миколаївна ЗАМКОВА (Олександрія)

На червоному підвищеному вістрі срібна фортеця з п’ятьма вежами, три центральні із прапорами, на якій лежить золота книга відкрита на синій (із золотими літерою А та числом 1963) і червоній (із срібними літерою L та числом 1965) сторінках; вгорі на синіх полях справа – золота гілка лавру із срібними плодами, а зліва – золотий колос. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, вкритий справа синім наметом, підбитим золотом та зліва червоним підбитим сріблом і прикріпленим золото-синьо-червоно-срібним бурелетом. Клейнод: срібна голова орла з золотими очима та дзьобом, увінчана короною із шаблями. Щитотримачі: золоті крилаті леви із срібними кігтями; правий увінчаний золотою короною із синьою емаллю, лівий – такою ж короною із червоною емаллю. Внизу на золотій стрічці з червоним підкладом чорний девіз: PRIMUS INTER PARES (перший серед рівних). Прапор: на червоному полотнищі коронований золотий вензель ZAL у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 465 Микола Миколайович ЄРЕМЕНКО (Київ) № 465 Микола Миколайович ЄРЕМЕНКО (Київ)

У щиті, розтятому на срібне та зелене поля, золотий меч вістрям додолу, із зелено-золотим руків’ям, до ефесу якого підвішені золоті терези; вгорі справа – синя 12-променева зірка, зліва – летить у перев’яз зліва золота ластівка; внизу справа – зелена дубова гілка з двома золотими і одним срібним жолудями, зліва – розгорнуті срібні крила у перекинуту крокву, над якими така ж 8-променева зірка в золотому лавровому вінку. Щит увінчує підкладений зеленим, повернутий сталевий шолом, вкритий зеленим наметом зі срібним підбиттям, пов’язаний срібно-зеленим бурелетом. Клейнод: золотий собака акіта-іну. Щитотримачі: два янголи у золотій одежі та зі срібними крилами. Під щитом на золотій стрічці з зеленим підкладом чорний девіз: VIVERE EST COGITARE (жити – значить мислити).
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 464 Олександр Іванович і Євген Олександрович БАТУРІН, Олена Анатоліївна (з дому – ЗУБАРЕВА) та Єлизавета Олександрівна БАТУРІНА (всі – Сєверодонецьк) № 464 Олександр Іванович і Євген Олександрович БАТУРІН, Олена Анатоліївна (з дому – ЗУБАРЕВА) та Єлизавета Олександрівна БАТУРІНА (всі – Сєверодонецьк)

У срібному щиті на зеленій основі червоний дуб із зеленим листям, на якому сидить золота сова із червоним озброєнням; обабіч дуба вгорі дві 8-променеві гранчасті зірки – справа червона, зліва – синя, а здолу – два лапчасті хрести – справа синій, зліва – червоний; на синій хмароподібній главі згори виходить золоте сонце. Щит увінчує шолом, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям. У клейноді на червоно-срібному бурелеті золотий орел, озброєний червоним, який тримає в правій лапі золоту булаву, а в лівій – зелений лавровий вінок. На срібному з червоно-чорним орнаментом рушнику девіз червоним: ПРАГНИ ДОСЯГАЙ ПРОЦВІТАЙ.
Герб склав і виконав С. А. Шелудько.
(Новий герб)№ 463 В’ячеслав Вікторович КУЗНЄЦОВ і Любов Володимирівна КУЗНЄЦОВА (Алмати, Казахстан) № 463 В’ячеслав Вікторович КУЗНЄЦОВ і Любов Володимирівна КУЗНЄЦОВА (Алмати, Казахстан)

У щиті, розділеному перекинуто-вилоподібно, срібне ковадло, на якому золота підкова вухами вгору; у правому синьому полі виходить вгорі справа золоте променисте сонце; у лівому червоному полі – виходить вгорі зліва оточена золотими блискавками така ж рука зі срібним молотом; у нижньому зеленому полі – переплетені контурні срібне та золоте серця, увінчані золотою короною з ліліями, справа – срібний лапчастий хрест, зліва – золота лілія. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий зеленим наметом, підбитим сріблом, пов’язаний срібно-зеленим бурелетом. Клейнод: золота відкрита книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω. Щитотримачі: двоє янголів у срібних одежах із золотими крилами. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом чорний девіз: FABER EST SUAE QUISQUE FORTUNAE (кожен є ковалем свого щастя). Прапор: на синьому полотнищі в золотому лавровому вінку такий же вензель ВЛК.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 462 Сергій Миколайович ФІЛЯНІН (Одеса) № 462 Сергій Миколайович ФІЛЯНІН (Одеса)

Щит скошений справа шипоподібним нитяним перев'язом, у верхньому червоному полі – золотий кадуцей у стовп, у нижньому синьому – срібний арбалет, спрямований додолу; у звуженій золотій главі – три червоні грановані геральдичні камені-ромби. Щит увінчує срібний лицарський шолом із червоним овальним медальйоном, вкритий справа червоним наметом із золотим підбиттям, а зліва – синім із срібним. Клейнод: на золото-червоно-срібно-синьому бурелеті срібний вітрильник (чайний кліпер). Щитотримачі: два золоті леви з червоним озброєнням. На синій стрічці девіз сріблом: EX PROFESSO (зі знанням справи).
Герб склав і виконав В. М. Напиткін.
(Новий герб)№ 461 Валерій Володимирович ДУБОВИЙ (Харцизьк) № 461 Валерій Володимирович ДУБОВИЙ (Харцизьк)

Щит скошений зліва пониженим східчастим золотим перев’язом; у верхньому чорному полі вліво спинається золотий лев, перед ним — розгорнута золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω; нижнє синє поле всіяне золотими жолудями з листочками. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий справа чорним, а зліва — синім наметом, підбитим золотом, вгорі — золота корона з шаблями. Внизу на золотій стрічці, декорованій на кінцях срібною 8-променевою зіркою справа та таким же лапчастим хрестом зліва, синій девіз: FORTES FORTUNA ADIUVAT (хоробрим доля допомагає). Прапор: на синьому полотнищі лавровий вінок, у якому вензель VD, а над ним — жолудь із листочками, все в золоті.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 459 Сергій Анатолійович ЛОБОДА (Куликівка, Чернігівська обл.) № 459 Сергій Анатолійович ЛОБОДА (Куликівка, Чернігівська обл.)

Щит скошений справа срібним перев’язом, на якому зелені пагони лободи; у верхньому червоному полі повернута додолу золота підкова, пронизана срібною із золотим ефесом шаблею, у нижньому синьому полі – срібний вітряк із чотирма золотими крилами. Щит увінчує обернений вправо шолом, вкритий наметом: справа червоним, зліва синім, підбитим сріблом. Клейнод: з червоно-срібно-синього бурелету виходить срібний бик, озброєний золотом, який тримає золотий пшеничний сніп. На червоній стрічці девіз сріблом: PATET OMNIBUS VERITAS (істина відкрита всім).
Герб склав і виконав С. А. Шелудько.
(Новий герб)№ 457 Олександр Михайлович ПОПОВ (Одеса) № 457 Олександр Михайлович ПОПОВ (Одеса)

У синьому полі облямований золотом зелений стовп; у центрі – дві стріли в андріївський хрест вістрями вгору, поверх них – проквітлий хрест із виноградною лозою, зверху – 8-променева зірка, знизу – ключ вушком угору, всі срібні; обабіч у синіх полях спинається по золотому леву. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо, вкритий синім наметом із срібним підбиттям і синьо-срібним бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 456 Максим Володимирович CОРОКІН, Наталія Олексіївна КОЛОДЯЖНА та Дарія Максимівна CОРОКІНА (Київ) № 456 Максим Володимирович CОРОКІН, Наталія Олексіївна КОЛОДЯЖНА та Дарія Максимівна CОРОКІНА (Київ)

Щит розтятий і перетятий на два зелені та два сині поля і скошений справа облямованим золотом червоним перев’язом; у центрі – золота стріла вістрям вгору, поверх якої срібний орел, у 1-у та 4-у полях спинається по золотому леву, повернутому до центру, у 2-у та 3-у – по золотому ключу в стовп, вушком вгору. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий червоним наметом із золотим підбиттям і червоно-золотим бурелетом. На червоній стрічці під щитом девіз сріблом: AB HINC (від сьогодні).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]