головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 532 Вадим Олегович СТРУНЕВИЧ (Київ) № 532 Вадим Олегович СТРУНЕВИЧ (Київ)

У щиті срібний тонкий хрест, поверх якого – зелений лист плюща; у першому червоному полі – срібна зірка Давида, у другому синьому – срібний дуб із корінням, у третьому синьому – срібний шолом із оленячими рогами, у четвертому червоному – срібний ключ вушком вгору. Щитотримачі: чорний лев праворуч і такий же тигр ліворуч. На срібній стрічці під щитом девіз: GAUDEO QUOD ME VIVERE (щасливий тим, що живу).
Герб склала та виконала О. П. Струневич.
(Новий герб)№ 531 Владика Йосафат МОЩИЧ (Івано-Франківськ) № 531 Владика Йосафат МОЩИЧ (Івано-Франківськ)

У синьому полі срібний Андріївський хрест; над ним – у золотій одежі Богородиця тримає на лівій руці Дитя; праворуч – золотий проквітлий хрест; ліворуч – три золоті лапчасті хрести у крокву зліва; внизу з зеленого тригорба, на якому золота корона, виходить золотий патріарший хрест. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На синій стрічці девіз золотом: ІСУС Є ГОСПОДЬ.
Герб склали Й. Мощич і А. Гречило, виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 530 Михайло Володимирович ДОВБЕНКО (Лісники, Київська обл.) № 530 Михайло Володимирович ДОВБЕНКО (Лісники, Київська обл.)

У синьому полі – козак у срібних шатах, із золотою довбнею в правиці, їде верхи на золотому драконі із червоним озброєнням, внизу – чотири золоті монети. Щит увінчаний лицарським шоломом. Клейнод – із синьо-срібного бурелету виходить Архангел Михайло у срібних шатах, із золотим німбом навколо голови та червоним вогняним мечем у правиці і зеленою оливковою гілкою у лівиці. Намет синій, підбитий сріблом. На синій стрічці під щитом девіз золотом: НЕМОЖЛИВЕ МОЖЛИВЕ.
Герб склав і виконав О. Желіба.
(Новий герб)№ 529 Володимир Іванович МОЛДАВЧУК (Перерісль, Івано-Франківська обл.) № 529 Володимир Іванович МОЛДАВЧУК (Перерісль, Івано-Франківська обл.)

Щит перетятий і напіврозтятий; у верхньому золотому полі виходить чорний орел, у нижньому правому синьому полі – золота сова тримає в лапах таку ж гадюку, у нижньому лівому чорному полі – золота голова бика. Щит вписано в синьо-золотий картуш та увінчано сталевим шоломом із синьо-золотим бурелетом. Шолом вкритий синім наметом, підбитий золотом. Щитотримачі: два золоті пегаси. Внизу на синій стрічці девіз золотом: SEMPER DEO PROTEGENTE (завжди Богом захищені).
Герб склав В. Молдавчук, виконав П. Юращук.
(Новий герб)№ 528 Леонід Кирилович i Ніна Іванівна КУЗЬМЕНКО (Кривець, Черкаська обл.), Наталія Леонідівна i Кирило Володимирович БЕЛОКІНЬ (Алушта) № 528 Леонід Кирилович i Ніна Іванівна КУЗЬМЕНКО (Кривець, Черкаська обл.), Наталія Леонідівна i Кирило Володимирович БЕЛОКІНЬ (Алушта)

У синьому полі покладені в андріївський хрест золоті ключі вушками вгору, поверх них – срібний замок із трьома вежами, над ними – золота корона, внизу – спинається золотий лев, навколо якого золота підкова ріжками догори. Щит обрамовує срібний картуш, покладений на скошені в андріївський хрест золоті стріли вістрями вгору, та охоплюють сині гілки із золотим підбиттям. Щит увінчує золотий проквітлий хрест із виноградною лозою. На синій стрічці під щитом девіз золотом: HONESTAS ET FIDES (честь і вірність).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 527 Денис Вікторович КОКОЗЕЙ (Боярка) № 527 Денис Вікторович КОКОЗЕЙ (Боярка)

У щиті, розтятому й перетятому на перше і четверте сині та друге і третє – зелені поля, золота вежа, яку охоплюють золоті лаврові гілки, над вежею – п’ять золотих стріл вістрями вгору, перевитих такою ж стрічкою, обабіч яких спинаються два золоті леви, знизу, під вежею – золоті терези. Щит обрамовує золотий картуш, покладений на скошені в андріївський хрест золоті ключі вушками вгору, та охоплюють сині гілки із золотим підбиттям. На золотій стрічці під щитом девіз синім: UNUS DIES GRADUS EST VITAE (один день – сходинка життя).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 526 Владика Богдан МАНИШИН (Стрий) № 526 Владика Богдан МАНИШИН (Стрий)

У синьому вістрі по двох срібних хвилях в основі пливе золотий човен із 12-ма апостолами у срібних одежах, над ними летить срібний голуб із золотим німбом навколо голови; у правому золотому полі Архангел Михаїл із срібними крильми та золотим німбом, у синіх обладунках, штанах і чоботях, тримає у правиці червоний полум'яний меч, а в лівиці – золотий щит із червоною облямівкою та хрестом; у лівому золотому полі – синя літера «М». Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: "ВЕЛИКИЙ БОГ ХРИСТИЯНСЬКИЙ".
Герб склали А. Гречило та Б. Манишин, виконав – А. Гречило.
(Новий герб)№ 525 Дмитро Петрович ЛИСЕНКО (Київ) № 525 Дмитро Петрович ЛИСЕНКО (Київ)

У червоному полі срібний замок із трьома вежами, над воротами декорований золотим лілієподібним хрестом, вписаним у 8-променеву зірку; обабiч замку розгорнуті срібні крила; праворуч спинається золотий лев і такий же єдиноріг – ліворуч; над замком – срібна 8-променева Вифлеємська зірка; під замком – золотий розширений хрест із заокругленими краями. Щит обрамовано синіми гілками із золотим підбиттям, на яких вгорі та обабіч щита срібні лілієподібні хрести із медальйонами, на синіх полях яких по золотій лілії, внизу - такий же хрест із медальйоном, на синьому полі якого золота «Квiтка Життя» й така ж монограма LDP. На синій стрічці під щитом девіз золотом: DEO LAUS SEMPER (вічна хвала Богу).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 524 Володимир Андрійович ЛУК’ЯНОВ та Євгенія Вікторівна ПАНКРАТЬЄВА (Київ) № 524 Володимир Андрійович ЛУК’ЯНОВ та Євгенія Вікторівна ПАНКРАТЬЄВА (Київ)

У розтятому на синє та червоне поля щиті – два переплетені серця (срібне та золоте), над якими золота корона, внизу в синьому полі – срібний м’яч із чорними п’ятикутниками, в червоному – золоте сонце. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із синім підкладом, вкритий підбитим золотом синім наметом, прикріплений золото-синім бурелетом. Клейнод – золотий собака (золотистий ретривер). Щитотримачі: золоті леви зі срібними кігтями та червоним язиком, Внизу на золотій стрічці із червоним підкладом чорний девіз: IN LOVE WE TRUST (ми віримо в кохання).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 523 Микита Валерійович АВЕРІН (Дніпро) № 523 Микита Валерійович АВЕРІН (Дніпро)

У щиті, розтятому й перетятому на перше і четверте червоні поля та на друге і третє – синi, золотий лавровий вінок, на який покладені в андріївський хрест срібні стріли вістрями вгору, поверх них – золота голова лева, над якою така ж корона, внизу – срібний дуб із корінням. Щит обрамовано срібним картушем, який охоплюють зелені гілки із срібним підбиттям. На картуші сидить срібний орел.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 522 Кирило Володимирович СУББОТІН і Ксенія Сергіївна КОТЕНОК (Москва, Росія) № 522 Кирило Володимирович СУББОТІН і Ксенія Сергіївна КОТЕНОК (Москва, Росія)

У червоному полі срібний голуб із розпростертими крильми та золотим німбом, під ним – золоте гроно винограду, огорнуте у формі серця двома срібними лозами із листям. Щитотримач: синій дракон із золотими шиєю та лапами, із срібними кігтями, коронований золотою короною із ліліями. Внизу на срібній стрічці із червоним підкладом чорний девіз: И БУДУТ ДВОЕ ОДНА ПЛОТЬ. Прапор: на червоному полотнищі лавровий вінок, у якому монограма КСК увінчана короною із ліліями.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 521 Владика Михайло БУБНІЙ (Одеса) № 521 Владика Михайло БУБНІЙ (Одеса)

У золотому вістрі Богородиця у синьому мафорії та червоному хітоні тримає на руках Дитя у зеленій сорочці та золотому гіматії та сандалах, в обох – золоті німби; у правому синьому полі Архангел Михаїл із срібними крильми та золотим німбом, у срібному хітоні та золотому плащі, тримає у правиці золотий полум’яний меч, а в лівиці – червоний щит із золотим хрестом; у лівому синьому полі золотий корабель із срібними вітрилами та золотими прапорцями, під ним – п’ять срібних тонких хвилястих балок. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На синій стрічці девіз золотом: ХТО ЯКО БОГ.
Герб склали М. Бубній і А. Гречило, виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 520 Володимир Васильович МАРІНЦЕВ (Суми) № 520 Володимир Васильович МАРІНЦЕВ (Суми)

У щиті, перетятому на синє та червоне поля, золотий сигль «М», обабіч якого золоті розгорнуті крила, а поверх покладена у стовп вістрям вгору срібна стріла, перевита золотою виноградною лозою з такими ж гронами; вгорі обабіч і внизу – по золотій 8-променевiй зірці (2:1). Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий синім наметом із золотим підбиттям і синьо-золотим бурелетом. На синій стрічці під щитом девіз золотом: VITAM – PATRIAE, COR – DOMINAE, ANIMAM – DEO, HONESTATEM – NEMINI (життя – Батьківщині, серце – дамі, душу – Богу, честь – нікому)
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 519 Денис Олександрович  СЕРЕДА (Львів) № 519 Денис Олександрович СЕРЕДА (Львів)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у і 4-у золотих полях стоїть червона фортеця з трьома вежами, у воротах піднята догори чорна решітка; у 2-у і 3-у синіх полях – спинається срібний вовк із червоним язиком і озброєнням, пробитий у перев’яз зліва золотою стрілою. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом, вкритий червоним наметом, підбитим золотом. Клейнод: із червоно-золотого бурелета виходить перекинута червона кроква із золотим православним хрестом. На червоній стрічці девіз золотом: DOMINUS DEUS EST ARX MEA (Господь Бог – це моя фортеця).
Герб склав і виконав О. С. Лічманов.
(Новий герб)№ 518 Олександр Іванович ПАЦКОВ (Одеса) № 518 Олександр Іванович ПАЦКОВ (Одеса)

У розтятому і перетятому щиті декорована плетінкою золота балка і така ж стріла, вістрям вгору, на них накладено срібний розширений хрест із заокругленими краями, на якому – чорна голова бика з золотими рогами; у 1-у червоному та 2-у синьому полях – по золотому розгорнутому крилу, у 3-у синьому – золотий дуб із корінням, у 4-у червоному – золота вежа. Щит покладено на скошені вістями вниз золоті шаблі та обрамовано зелено-золотими гілками. На червоній стрічці під щитом девіз золотом: ТОЛЬКО ВПЕРЕД, НИ ШАГУ НАЗАД.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 517 Федот Геннадійович ТКАЧЕНКО (Київ) № 517 Федот Геннадійович ТКАЧЕНКО (Київ)

У золотому полі скошена і переплетена синя геральдична решітка. Щит увінчано лицарським шоломом з синьо-золотим бурелетом. Намет синій, підбитий золотим. Клейнод – золота лілія. Щитотримачі – справа Гіпократ, у синій туніці і срібному плащі, який тримає в правиці золоту чашу, а в опущеній лівиці – сувій; зліва – Ескулап, у срібній туніці і синьому плащі, який тримає в лівиці жезл, оповитий золотою змією. Внизу на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: PATIENTIA ET LABORE (терпіння та праця).
Герб склав і виконав О. Лісниченко.
(Новий герб)№ 516 Олег Феліксович БОЙЦОВ (Київ) № 516 Олег Феліксович БОЙЦОВ (Київ)

У щиті золота вузька балка, над нею в синьому полі срібна стріла вістрям вправо, поверх якої срібний орел, обабiч нього – два срібні розширенi хрести, внизу в зеленому полі – стріла вістрям вліво, поверх неї срібна дубова гілочка з жолудями, навколо якої така ж підкова ріжками догори, а вгорі – срібний розширений хрест. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий зеленим наметом, підбитим сріблом. На шоломі – зелено-срібний бурелет. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: DUCUNT VOLENTEM FATA, NOLENTEM TRAHUNT (доля веде того, хто хоче йти, того, хто не хоче – волочить).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 515 Василь Васильович, Василь Васильович (мол.) ТОКАРСЬКИЙ, Юлія Валеріївна, Тетяна Василівна та Анастасія Василівна ТОКАРСЬКА (Луцьк) № 515 Василь Васильович, Василь Васильович (мол.) ТОКАРСЬКИЙ, Юлія Валеріївна, Тетяна Василівна та Анастасія Василівна ТОКАРСЬКА (Луцьк)

Щит напівперетятий і розтятий; у верхньому золотому полі над пониженою синьою тонкою хвилястою балкою стоїть святий Миколай у срібному підряснику, синій рясі, з червоним омофором тримає у правиці срібний жезл, а в лівиці – таке ж розгорнуте Євангеліє; у нижньому синьому полі – розгорнута золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω, над книгою – срібний меч із золотим ефесом, вістрям праворуч; у лівому червоному полі – золота липа з корінням, над якою таке ж сонце. Щит накладено на золотий сигль Т, декорований плетінкою зі знаком безконечності. На синій стрічці під щитом девіз золотом: БОГ, СІМ’Я, ЧЕСТЬ.
Герб склала і виконала І. Карпунова.
(Новий герб)№ 514 В'ячеслав Миколайович РЕУЦЬКИЙ (Київ) № 514 В'ячеслав Миколайович РЕУЦЬКИЙ (Київ)

У синьому полі облямований золотом червоний перев’яз справа, у центрі – срібний ключ у стовп вушком вгору, декорований золотим хрестом і перевитий золотою виноградною лозою з такими ж гронами, зверху – золота корона, у верхньому полі спинається срібний лев із золотим озброєнням, у нижньому – п'ять срібних стріл вістрями вгору, перевитих золотою стрічкою. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий синім наметом із золотим підбиттям і синьо-золотим бурелетом. На синій стрічці під щитом девіз золотом: CONCORDIA VICTORIAM GIGNIT (згода приносить перемогу).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 513 Ігор Георгійович, Давид Ігорович і Марк Ігорович ГАВРИЛІН та Людмила Миколаївна ЗАДОРОЖНА (Київ) № 513 Ігор Георгійович, Давид Ігорович і Марк Ігорович ГАВРИЛІН та Людмила Миколаївна ЗАДОРОЖНА (Київ)

У синьому полі, скошеному справа облямованим золотом зеленим перев’язом, спинається золотий лев, над ним зліва – золота 8-променева зірка; у червоній главі – три золоті корони; в червоному правому бічнику – золота дубова гілка з жолудями, в стовп. Щит обрамовано золотим картушем, який охоплюють сині гілки із золотим підбиттям. На червоній стрічці під щитом девіз золотом: NOLI CREDERE, NOLI TIMERE, NOLI PETERE (не вір, не бійся, не проси).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]