головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 519 Денис Олександрович  СЕРЕДА (Львів) № 519 Денис Олександрович СЕРЕДА (Львів)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у і 4-у золотих полях стоїть червона фортеця з трьома вежами, у воротах піднята догори чорна решітка; у 2-у і 3-у синіх полях – спинається срібний вовк із червоним язиком і озброєнням, пробитий у перев’яз зліва золотою стрілою. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом, вкритий червоним наметом, підбитим золотом. Клейнод: із червоно-золотого бурелета виходить перекинута червона кроква із золотим православним хрестом. На червоній стрічці девіз золотом: DOMINUS DEUS EST ARX MEA (Господь Бог – це моя фортеця).
Герб склав і виконав О. С. Лічманов.
(Новий герб)№ 518 Олександр Іванович ПАЦКОВ (Одеса) № 518 Олександр Іванович ПАЦКОВ (Одеса)

У розтятому і перетятому щиті декорована плетінкою золота балка і така ж стріла, вістрям вгору, на них накладено срібний розширений хрест із заокругленими краями, на якому – чорна голова бика з золотими рогами; у 1-у червоному та 2-у синьому полях – по золотому розгорнутому крилу, у 3-у синьому – золотий дуб із корінням, у 4-у червоному – золота вежа. Щит покладено на скошені вістями вниз золоті шаблі та обрамовано зелено-золотими гілками. На червоній стрічці під щитом девіз золотом: ТОЛЬКО ВПЕРЕД, НИ ШАГУ НАЗАД.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 517 Федот Геннадійович ТКАЧЕНКО (Київ) № 517 Федот Геннадійович ТКАЧЕНКО (Київ)

У золотому полі скошена і переплетена синя геральдична решітка. Щит увінчано лицарським шоломом з синьо-золотим бурелетом. Намет синій, підбитий золотим. Клейнод – золота лілія. Щитотримачі – справа Гіпократ, у синій туніці і срібному плащі, який тримає в правиці золоту чашу, а в опущеній лівиці – сувій; зліва – Ескулап, у срібній туніці і синьому плащі, який тримає в лівиці жезл, оповитий золотою змією. Внизу на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: PATIENTIA ET LABORE (терпіння та праця).
Герб склав і виконав О. Лісниченко.
(Новий герб)№ 516 Олег Феліксович БОЙЦОВ (Київ) № 516 Олег Феліксович БОЙЦОВ (Київ)

У щиті золота вузька балка, над нею в синьому полі срібна стріла вістрям вправо, поверх якої срібний орел, обабiч нього – два срібні розширенi хрести, внизу в зеленому полі – стріла вістрям вліво, поверх неї срібна дубова гілочка з жолудями, навколо якої така ж підкова ріжками догори, а вгорі – срібний розширений хрест. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий зеленим наметом, підбитим сріблом. На шоломі – зелено-срібний бурелет. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: DUCUNT VOLENTEM FATA, NOLENTEM TRAHUNT (доля веде того, хто хоче йти, того, хто не хоче – волочить).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 515 Василь Васильович, Василь Васильович (мол.) ТОКАРСЬКИЙ, Юлія Валеріївна, Тетяна Василівна та Анастасія Василівна ТОКАРСЬКА (Луцьк) № 515 Василь Васильович, Василь Васильович (мол.) ТОКАРСЬКИЙ, Юлія Валеріївна, Тетяна Василівна та Анастасія Василівна ТОКАРСЬКА (Луцьк)

Щит напівперетятий і розтятий; у верхньому золотому полі над пониженою синьою тонкою хвилястою балкою стоїть святий Миколай у срібному підряснику, синій рясі, з червоним омофором тримає у правиці срібний жезл, а в лівиці – таке ж розгорнуте Євангеліє; у нижньому синьому полі – розгорнута золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω, над книгою – срібний меч із золотим ефесом, вістрям праворуч; у лівому червоному полі – золота липа з корінням, над якою таке ж сонце. Щит накладено на золотий сигль Т, декорований плетінкою зі знаком безконечності. На синій стрічці під щитом девіз золотом: БОГ, СІМ’Я, ЧЕСТЬ.
Герб склала і виконала І. Карпунова.
(Новий герб)№ 514 В'ячеслав Миколайович РЕУЦЬКИЙ (Київ) № 514 В'ячеслав Миколайович РЕУЦЬКИЙ (Київ)

У синьому полі облямований золотом червоний перев’яз справа, у центрі – срібний ключ у стовп вушком вгору, декорований золотим хрестом і перевитий золотою виноградною лозою з такими ж гронами, зверху – золота корона, у верхньому полі спинається срібний лев із золотим озброєнням, у нижньому – п'ять срібних стріл вістрями вгору, перевитих золотою стрічкою. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий синім наметом із золотим підбиттям і синьо-золотим бурелетом. На синій стрічці під щитом девіз золотом: CONCORDIA VICTORIAM GIGNIT (згода приносить перемогу).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 513 Ігор Георгійович, Давид Ігорович і Марк Ігорович ГАВРИЛІН та Людмила Миколаївна ЗАДОРОЖНА (Київ) № 513 Ігор Георгійович, Давид Ігорович і Марк Ігорович ГАВРИЛІН та Людмила Миколаївна ЗАДОРОЖНА (Київ)

У синьому полі, скошеному справа облямованим золотом зеленим перев’язом, спинається золотий лев, над ним зліва – золота 8-променева зірка; у червоній главі – три золоті корони; в червоному правому бічнику – золота дубова гілка з жолудями, в стовп. Щит обрамовано золотим картушем, який охоплюють сині гілки із золотим підбиттям. На червоній стрічці під щитом девіз золотом: NOLI CREDERE, NOLI TIMERE, NOLI PETERE (не вір, не бійся, не проси).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 512 Олександр Костянтинович, Євген Олександрович і Костянтин Олександрович ЧЕБИКІН (Севастополь) № 512 Олександр Костянтинович, Євген Олександрович і Костянтин Олександрович ЧЕБИКІН (Севастополь)

Щит напіврозтятий і перетятий срібною нитяною шипоподібною балкою; у 1-у зеленому полі золотий сувій; у 2-у червоному полі – золотий плуг із покладеним на нього у перев’яз зліва таким же пшеничним снопом; у 3-у, нижньому, синьому полі – золота роза вітрів. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими решітками та медальйоном, на якому червона літера «Ч». Шолом вкритий справа синім, а зліва – червоним наметом, підбитим сріблом. Клейнод: на синьо-срібно-червоному бурелеті золотий адміралтейський якір, обабіч якого дві такі ж 5-променеві зірки та два прапори – білий із синім андріївським хрестом праворуч і біло-синій ВМФ СРСР – ліворуч. Щитотримачі: червоний ведмідь та золотий лев із зеленою лавровою гілкою в пащі. На синій стрічці девіз сріблом: ЧЕСТЬ, РОДИНА, ВЕРНОСТЬ.
Герб склав і виконав О. І. Маскевич.
(Новий герб)№ 510 Юрій КЛОВАНИЧ (Мукачево) № 510 Юрій КЛОВАНИЧ (Мукачево)

У золотому полі мурована червоним каменем чорна печера, в якій стоїть золота бочка; вгорі – червона зазублена глава. Щит увінчує сталевий дужковий шолом із круглим золотим нашийним медальйоном на червоній стрічці, підбитий червоним і вкритий наметом із зелених виноградних лоз із таким же листям та синіми гронами. Клейнод: на золото-червоно-чорному бурелеті золоте колесо зі встромленою крізь нього зеленою виноградною лозою із синіми гронами обабіч.
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 509 Володимир Антонович ГАВЛОВСЬКИЙ (Запоріжжя) № 509 Володимир Антонович ГАВЛОВСЬКИЙ (Запоріжжя)

У щиті, розтятому на синє та червоне поля, срібна голова бика з золотими рогами, увінчана такою ж короною з червоною та зеленою емаллю, під нею – покладені в андріївський хрест срібна мисливська рушниця та золоте перо, внизу їх охоплюють дві золоті гілки пшениці. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, прикрашений золотим ланцюгом із таким же медальйоном, на якому синя літера G. Шолом вкритий справа червоним та зліва синім наметом, підбитим сріблом і прикріпленим синьо-срібно-червоним бурелетом. Клейнод: розгорнуті срібні крила, поверх них – золота підкова вухами вгору. Щитотримачі: два золоті леви, праворуч – із головою анфас і срібними кігтями, ліворуч – зі срібними кігтями та червоним язиком. Внизу на золотій обрешітці срібна стрічка з синім девізом: CONSCIENTIA MILLE TESTES (совість – тисяча свідків). Прапор: на білому полотнищі з синьо-срібною облямівкою чорний ворон із золотими лапами, що тримає у дзьобі золотий перстень.
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський.
(Новий герб)№ 508 Юрій Станіславович ТИХОНОВИЧ (Київ) № 508 Юрій Станіславович ТИХОНОВИЧ (Київ)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у срібному полі три червоні 8-променеві зірки в трикутник вліво; 2-е поле вкрите червоним білячим хутром; у 3-у червоному – три срібні лілеї в трикутник вправо; у 4-у срібному – червоний мисливський ріжок. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий червоним наметом, підбитим сріблом, та прикріплений срібно-червоним бурелетом. Щитотримачі – два золоті крилаті леви. На золотій стрічці чорний девіз: VIVERE MILITARE EST (жити – значить боротися), обабіч якого по червоному серцю з хрестом.
Герб склала Т. В. Гейчук, виконала – А. В. Тесляк.
(Новий герб)№ 507 Олександр Олександрович КУЛИК-ФОРОСТЯНИЙ (Донецьк) № 507 Олександр Олександрович КУЛИК-ФОРОСТЯНИЙ (Донецьк)

У щиті – тонка срібна кроква; у верхньому зеленому полі праворуч – срібна шестерня, ліворуч – такі ж знаки карткових мастей у квадрат – піка, бубна, трефа і чирва; у нижньому чорному полі срібний кулик летить над такою ж сухою гілкою дерева. Щит обабіч охоплюють декоративні срібні гілки.
Герб склав і виконав О. О. Кулик-Форостяний.
(Новий герб)№ 506 Микола Павлович ВИГІВСЬКИЙ (Білогородка, Київська обл.) № 506 Микола Павлович ВИГІВСЬКИЙ (Білогородка, Київська обл.)

У зеленому полі два облямовані золотом сині боковики; у центрі – золотий замок із трьома вежами, який охоплюють золоті гілки – лаврові праворуч, та дубові з жолудями лiворуч, над замком – золотий проквітлий хрест із виноградною лозою; вгорі обабіч і внизу – по золотій 8-променевiй зірці (2:1). Щит обрамовує золотий картуш, покладений на скошені золоті стріли вістями вгору і такий же факел у стовп, полум'ям вгору. На синій стрічці під картушем девіз золотом: NULLUS EST LOCUS DOMESTICA SEDE JUCUNDIOR (немає місця, милішого за рідний дім)
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 505 Герман Іванович МАСЯЙКІН (Дніпро) № 505 Герман Іванович МАСЯЙКІН (Дніпро)

У червоному полі срібний розширений укорочений хрест, декорований золотими променями, на ньому – охоплений золотим дубовим вінком червоний круг, у якому срібна голова лева; за хрестом скошені срібні: справа – стріла вістям вгору, зліва – меч вістрям вниз; знизу – срібний замок із трьома вежами . Щит увінчує сталевий лицарський шолом із синім підкладом, вкритий підбитим сріблом синім наметом і пов’язаний срібно-червоним бурелетом. На червоній стрічці під щитом девіз сріблом: NEMO PRAETER NOS (ніхто крім нас).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 504 Олег Миколайович КРЕМПОВСЬКИЙ і Ольга Юріївна КРЕМПОВСЬКА (Миколаїв) № 504 Олег Миколайович КРЕМПОВСЬКИЙ і Ольга Юріївна КРЕМПОВСЬКА (Миколаїв)

У синьому щиті понижена срібна шипоподібна вліво тонка балка, із якої виходить золотий корабель із такими ж мачтами та прапором на кормі, на якому в синій літері О вписана така ж К на срібному крузі; на одному із срібних вітрил синя роза вітрів; над кораблем золота 4-променева зірка, на яку накладена у перев'язи така ж срібна, обабіч – по дві 5-променеві золоті зірки. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, вкритий золото-синім бурелетом і синім наметом, підбитим справа сріблом, а зліва – золотом. Клейнод: срібна голова орла із золотими очима, увінчана такою ж короною із червоною емаллю. Щитотримачі: золотий бик зі срібними копитами та рогами і золотий тигр із червоним язиком і срібними кігтями; в обидвох на шиях на золотих ланцюгах медальйони зі срібною 4-променевою зіркою, у бика – червоний, у тигра – синій. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом чорний девіз: DO GOOD – DECENT LAW (творити добро – закон гідних). Прапор: на синьому полотнищі золоті елементи – коронований вензель ООК у лавровому вінку та по кутах у витих кільцях знаки зодіака: скорпіон, овен, тілець, скорпіон.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 503 Віктор Олексійович, Надія Василівна, Руслан Вікторович, Андрій Вікторович та Єлизавета Русланівна МАЗУР (Київ) № 503 Віктор Олексійович, Надія Василівна, Руслан Вікторович, Андрій Вікторович та Єлизавета Русланівна МАЗУР (Київ)

У синьому полі срібний орел, над ним праворуч – така ж рибина, ліворуч – така ж вежа. Щит увінчує повернутий вправо срібний шолом, вкритий синім наметом, підбитим сріблом і прикріпленим синьо-срібним бурелетом. Клейнод: срібний Архангел Михаїл із мечем і щитом у руках. Щитотримачі: двоє срібних драконів. Під щитом золота стрічка з чорним девізом: GIMENES VERTIBAS (сімейні цінності).
Герб склав і виконав А. В. Мазур.
(Новий герб)№ 502 Дмитро Вікторович ШИТЛІН (Київ) № 502 Дмитро Вікторович ШИТЛІН (Київ)

У щиті, розтятому й перетятому на перше і четверте – зелені, та друге і третє – червоні поля, покладені в андріївський хрест срібні стріли вістрями вгору, поверх них – золоте усміхнене сонце, обабіч якого срібні гілки дуба з жолудями у стовп, внизу – срібна бджола. Щит обрамовано синіми гілками із золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 501 Микола Миколайович ЛИТВИНЕНКО (Кременчук) № 501 Микола Миколайович ЛИТВИНЕНКО (Кременчук)

У чорному полі срібна фортеця з трьома баштами, у червоній главі іде золотий лев із повернутою анфас головою та червоним язиком. Щит увінчує сталевий шолом, вкритий справа чорним наметом зі срібним підбиттям і зліва – червоним із золотим підбиттям. Клейнод: із чорно-срібно-червоно-золотого бурелету виходять дві зелені дубові гілки та рука в срібних латах, яка тримає чорну стрілу зі срібним вістрям і зеленим лавровим вінком на протилежному кінці. На червоній стрічці девіз золотом: ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ.
Герб склав і виконав С. Дрелінський.
(Новий герб)№ 500 Вадим Віталійович ДУБИНЕВИЧ (Миколаїв) № 500 Вадим Віталійович ДУБИНЕВИЧ (Миколаїв)

У синьому щиті з червоними бічниками дві покладені в андріївський хрест срібні рушниці, поверх них – золотий дубовий вінок з жолудями, на якому срібна стріла в стовп вістрям вгору, а поверх усього – золотий проквітлий хрест із виноградною лозою. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо, вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із синьо-золотого бурелету виходить золотий орел. На синій стрічці під щитом девіз золотом: FIDELI SIS FIDELIS (вірний тому, хто вірний тобі).
Герб склав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 499 Дмитро Михайлович МАКАРЕНКО (Київ) № 499 Дмитро Михайлович МАКАРЕНКО (Київ)

Щит розділений вилоподібно; у центрі – золоте сонце зі срібним оком; у верхньому зеленому полі розгорнута срібна Біблія, над якою така ж 6-променева зірка, праворуч від неї – срібний Ісус Христос із крилами тримає в обох руках лаврові гілки та увінчаний лавровим вінком, ліворуч – три повернуті до Біблії срібні янголи; у правому червоному полі – золотий ріг достатку; у лівому синьому полі – золота чаша, яку обвиває така ж змія. Щит увінчує золота корона Гермеса та сталевий шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із синьо-золотого бурелету виходить золота земна куля, на якій стоїть срібний сокіл із дзвониками на ногах і тримає в дзьобі золоту лаврову гілку. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом чорний девіз: FIAT LUX (хай буде світло).
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]