головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  • Корпоративний гербівник УГТ

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Корпоративний гербівник УГТ


№ 39 Шаховий альманах (Вінниця) № 39 Шаховий альманах (Вінниця)

На чорно-срібній (8х8) шахівниці золоте перо вістрям догори розтинає понижену основу на синє і червоне, на пері – шаховий ферзь, перетятий срібно-чорно, підбитий червоним.
Герб склав і виконав М. Царенко.
(Періодичне видання)№ 38 Факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 38 Факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; ліве розтяте на золоте та синє, посередині земна куля розтята в обернених кольорах, її підтримують червона лисиця та золотий лев, над ними 3, а під ними 2 5-променеві зірки в обернених кольорах. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCMXCII (1992 р.). Під щитом червона девізна стрічка з гаслом: PACTA SERVANDA SUNT (договорів слід дотримуватися; – положення міжнародного права).
Затверджено вченою радою факультету 5 вересня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 37 Факультет доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 37 Факультет доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому зеленому полі срібна стіна з розкритими воротами, у яких – золотий ключ, вушком додолу. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCMLXXV (1975 р.). Під щитом червона девізна стрічка з гаслом: PRINCIPIUM DIMIDIUM TOTIUS (початок – половина цілого).
Затверджено засіданням завідувачів відділень 12 вересня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 36 Історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 36 Історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому пурпуровому муза Кліо в срібній одежі з розкритою золотою книгою в руках, на сторінках якої червоні літери А та Ω. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCMXL (1940 р.). Під щитом пурпурова девізна стрічка з гаслом: DISCERNERE VERA AC FALSA (відрізнити правду від фальші).
Затверджено вченою радою факультету 26 грудня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 35 Кафедра управління персоналом і економіки праці Хмельницького національного університету № 35 Кафедра управління персоналом і економіки праці Хмельницького національного університету

У зеленому полі срібна сова в шапочці магістра, яка сидить на відкритій книзі. Щит увінчує срібна просвітницька корона, з якої виходить срібний факел з трьома червоними язиками полум’я. За щитом золотий антаблемент з фронтоном і двома античними колонами і дві золоті гірлянди з лаврового листя. Вгорі – синя хоругва з двома косицями з емблемою університету. Під щитом покладені навхрест срібний сувій паперу та чорна авторучка з золотим пером. Внизу зелена стрічка з девізом золотом: DISCERE UT SCIRE, SCIRE UT REGERE (вчитись, щоб знати, знати, щоб управляти).
Герб затверджено 30.08.2011 р. засіданням кафедри.
Герб склав і виконав А. М. Клочак.
(Навчальний заклад)№ 34 Геологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 34 Геологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому червоному полі покладені навхрест золоті геологічні молотки, над ними – срібні кристали. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MDCCCLI (1851 р.). Під щитом червона девізна стрічка з гаслом: MENTE ET MALLEO (думкою та молотом).
Затверджено вченою радою факультету 12 вересня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 33 Факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 33 Факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому пурпуровому золоте гусяче перо. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCMLIII (1953 р.). Під щитом пурпурова девізна стрічка з гаслом: SINE IRA ET STUDIO (без гніву й упередженості).
Затверджено вченою радою факультету 31 серпня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 32 Військовий коледж сержантського складу Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” (Харків) № 32 Військовий коледж сержантського складу Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” (Харків)

У зеленому полі три золоті вузькі шеврони; над шевронами – срібні два схрещені мечі, праворуч від яких такі ж два схрещені якорі, ліворуч – такий же меч вістрям угору з крилами; під шевронами – срібна розгорнута книга, над якою сходить золоте сонце. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям. На шоломі – зелено-золотий бурелет. На зеленій стрічці під щитом девіз золотом: НАВЧАЄМО ЛІДЕРСТВУ.
Герб затвердив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Г. М. Педченко 27 грудня 2010 р.
Герб склав М. В. Чмир, малюнок виконала Н. В. Корж.
(Військовий навчальний заклад)№ 31 1004-й окремий батальйон охорони та обслуговування Командування Сухопутних військ Збройних Сил України (Київ) № 31 1004-й окремий батальйон охорони та обслуговування Командування Сухопутних військ Збройних Сил України (Київ)

Щит зі срібною зубчатою каймою понижено перетятий; у верхньому пурпуровому полі золотий крокуючий лев з червоним язиком та кігтями тримає у правій лапі золоту алебарду, а в лівій – синій щит зі золотою булавою у стовп та двома срібними мечами в андріївський хрест; у нижньому чорному полі срібне автомобільне кермо, обабіч якого срібні крила. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий пурпуровим наметом зі срібним підбиттям. На шоломі – пурпурово-срібний бурелет. На пурпуровій підбитій сріблом стрічці під щитом девіз сріблом: МИ ЗАВЖДИ НАПОГОТОВІ.
Герб затвердив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Г. М. Педченко 27 грудня 2010 р.
Герб склав М. В. Чмир, малюнок виконали Т. А. Лук’яненко та С. С. Стельмах.
(Військова частина)№ 30 Механіко-математичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 30 Механіко-математичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому золотому полі синій лист Мебіуса, в якому синій сигль ∑. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MDCCXLIV (1744 р.). Під щитом синя девізна стрічка з гаслом: INSTANTIA EST MATER DOCTRINAE (наполегливість – матір науки).
Затверджено вченою радою факультету 19 вересня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | [>>]