головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  • Корпоративний гербівник УГТ

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Корпоративний гербівник УГТ


№ 42 Львівський поліграфічний коледж Української академії друкарства (Львів) № 42 Львівський поліграфічний коледж Української академії друкарства (Львів)

У синьому полі золотий лев із червоним язиком повертає ручку преса золотого друкарського верстата, в якому срібна книжка в червоній оправі. Щит вписано в декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з червоною датою: 1930. Під щитом золота девізна стрічка з чорним гаслом: LIBER EST MUTUS MAGISTER (книга є німим учителем).
Розроблено й запроваджено в травні 2010 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 41 302-й зенітний ракетний ордена Червоної Зірки полк (Харків) № 41 302-й зенітний ракетний ордена Червоної Зірки полк (Харків)

У срібному полі синє тонке вістря у перев’яз справа, на якому золота ракета; у верхньому полі 14 чорних силуетів літаків у чотири ряди (5:4:3:2), а в нижньому – 13 таких же у п’ять рядів (1:2:3:3:4). Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий синім наметом зі срібним підбиттям. На шоломі – синьо-срібний бурелет. Під щитом підвішена стрічка ордена Червоної Зірки до Бойового Прапора, а на синій стрічці девіз сріблом: ПРИСЯГА ЧЕСТЬ ОБОВ’ЯЗОК.
Затверджений начальником Генерального штабу – Головнокоманду-вачем Збройних Сил України генерал-полковником Г. М. Педченком 18 жовтня 2011 р.
Герб склав М. В. Чмир, виконала Н. В. Корж.
(Військова частина)№ 40 Турятський навчально–виховний комплекс (Турятка, Чернівецька обл.) № 40 Турятський навчально–виховний комплекс (Турятка, Чернівецька обл.)

У синьому полі розкрита книга зі срібними аркушами з червоною датою 1865; над книгою – покладені навхрест шкільні приладдя: золотий олівець і така ж чорнильна ручка зі срібним пером, поверх яких – спортивний кубок з футбольною символікою; обабіч приладдя – літери А та знак @ золотом; у червоній главі срібна будівля першої школи із золотим дахом i вікнами. Над щитом – герб села Турятка, оточений зеленими ялиновими гілками зі золотими шишками та увінчаний золотим гніздом, у якому срібний лелека розгортає крила над двома лелеченятами. Під щитом зелені гілки ялини із золотими шишками, а обабіч розходяться букети червоно-золотих чорнобривців із зеленими стеблами i листям, обвитих золотою стрічкою, на якій девіз червоним: LITTERAE AD VITAM! (освіта для життя).
Герб склали Д. Ніколаєвич і І. Янушкевич, виконав І. Янушкевич.
(Навчальний заклад)№ 39 Шаховий альманах (Вінниця) № 39 Шаховий альманах (Вінниця)

На чорно-срібній (8х8) шахівниці золоте перо вістрям догори розтинає понижену основу на синє і червоне, на пері – шаховий ферзь, перетятий срібно-чорно, підбитий червоним.
Герб склав і виконав М. Царенко.
(Періодичне видання)№ 38 Факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 38 Факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; ліве розтяте на золоте та синє, посередині земна куля розтята в обернених кольорах, її підтримують червона лисиця та золотий лев, над ними 3, а під ними 2 5-променеві зірки в обернених кольорах. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCMXCII (1992 р.). Під щитом червона девізна стрічка з гаслом: PACTA SERVANDA SUNT (договорів слід дотримуватися; – положення міжнародного права).
Затверджено вченою радою факультету 5 вересня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 37 Факультет доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 37 Факультет доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому зеленому полі срібна стіна з розкритими воротами, у яких – золотий ключ, вушком додолу. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCMLXXV (1975 р.). Під щитом червона девізна стрічка з гаслом: PRINCIPIUM DIMIDIUM TOTIUS (початок – половина цілого).
Затверджено засіданням завідувачів відділень 12 вересня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 36 Історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 36 Історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому пурпуровому муза Кліо в срібній одежі з розкритою золотою книгою в руках, на сторінках якої червоні літери А та Ω. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCMXL (1940 р.). Під щитом пурпурова девізна стрічка з гаслом: DISCERNERE VERA AC FALSA (відрізнити правду від фальші).
Затверджено вченою радою факультету 26 грудня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 35 Кафедра управління персоналом і економіки праці Хмельницького національного університету № 35 Кафедра управління персоналом і економіки праці Хмельницького національного університету

У зеленому полі срібна сова в шапочці магістра, яка сидить на відкритій книзі. Щит увінчує срібна просвітницька корона, з якої виходить срібний факел з трьома червоними язиками полум’я. За щитом золотий антаблемент з фронтоном і двома античними колонами і дві золоті гірлянди з лаврового листя. Вгорі – синя хоругва з двома косицями з емблемою університету. Під щитом покладені навхрест срібний сувій паперу та чорна авторучка з золотим пером. Внизу зелена стрічка з девізом золотом: DISCERE UT SCIRE, SCIRE UT REGERE (вчитись, щоб знати, знати, щоб управляти).
Герб затверджено 30.08.2011 р. засіданням кафедри.
Герб склав і виконав А. М. Клочак.
(Навчальний заклад)№ 34 Геологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 34 Геологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому червоному полі покладені навхрест золоті геологічні молотки, над ними – срібні кристали. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MDCCCLI (1851 р.). Під щитом червона девізна стрічка з гаслом: MENTE ET MALLEO (думкою та молотом).
Затверджено вченою радою факультету 12 вересня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 33 Факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 33 Факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому пурпуровому золоте гусяче перо. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCMLIII (1953 р.). Під щитом пурпурова девізна стрічка з гаслом: SINE IRA ET STUDIO (без гніву й упередженості).
Затверджено вченою радою факультету 31 серпня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | [>>]