головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  • Корпоративний гербівник УГТ

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Корпоративний гербівник УГТ


№ 62 Товариство з обмеженою відповідальністю № 62 Товариство з обмеженою відповідальністю "Деметра-плюс" (Донецьк)

У золотому полі зелене дерево, яке вросло золотим корінням у зелену основу; обабіч дерева – по зеленому скошеному до краю щита бічнику, укороченому знизу. Щит обрамовує золотий картуш.
Затверджений 7 травня 2013 р.
Герб склали: О. О. Сатанін, М. С. Хорошаєва, О. Ю. Подолінська, В. М. Напиткін, А. В. Дніпровський. Малюнок виконали В. М. Напиткін та А. В. Дніпровський.
(Підприємство)№ 61 Київська Трьохсвятительська духовна семінарія Української Греко-Католицької Церкви (Київ) № 61 Київська Трьохсвятительська духовна семінарія Української Греко-Католицької Церкви (Київ)

Щит перетятий, у правому пурпуровому полі розгорнута срібна книга, на сторінках якої пурпурові літери А та Ω, у лівому синьому полі – Архистратиг Михаїл у срібній сорочці та штанях і золотих обладунках та чоботях, зі срібними крилами, тримає у правиці червоний вогненний меч, а у лівиці – золотий щит із синім хрестом, навколо голови – золотий німб; у золотій главі – три пурпурові грецькі хрести. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: 2010. Картуш накладено на поставлені у стовп золоті архиєпископський процесійний хрест (справа) і владичий жезл. Під щитом золота девізна стрічка з пурпуровим гаслом: МУДРІСТЬ, СВЯТІСТЬ, ЛЮБОВ.
Розроблений і впроваджений восени 2010 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 60 Благодійний греко-католицький дитячий садок № 60 Благодійний греко-католицький дитячий садок "Ангелятко" (Дрогобич)

Щит перетятий і напіврозтятий; у верхньому червоному полі Ангел у срібному хітоні та синьому плащі, зі срібними крильми та золотим німбом, тримає у руках червону книжку з золотим хрестом; у нижньому правому синьому полі 9 срібних соляних топок 4:3:2; у нижньому лівому золотому полі червоне серце, на якому срібна квітка з зеленим стеблом і листочками, над ними – “Всевидяче Око” в зеленому трикутнику. Щит вписано в декоративний картуш. Під щитом на золотій стрічці девіз чорними літерами: З БОГОМ ДЛЯ ДОБРА ЗРОСТАТИ.
Розроблений і впроваджений у листопаді 2010 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 59 Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 59 Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник із запаленими срібними свічками; у лівому червоному полі срібна змія з хвостом у роті огортає золоту книгу. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MDCVIII (1608 р.). Під щитом пурпурова девізна стрічка з гаслом: AB LIBRIS AD FONTES (від книжок до джерел).
Затверджено вченою радою університету 28 листопада 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 58 Факультет післядипломної освіти Луганського державного медичного університету (Луганськ) № 58 Факультет післядипломної освіти Луганського державного медичного університету (Луганськ)

У щиті золотий нитяний вилоподібний хрест; у верхньому зеленому полі золота шапочка магістра з китицею; у нижньому правому пурпуровому полі – золота чаша, перевита змією; у нижньому лівому пурпуровому полі – золота розгорнута книга. Над щитом – малий Державний герб України та напис: ФАКУЛЬТЕТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ. Під щитом – герб університету, дата 1979 та пурпурова стрічка з девізом: STUDIO SINE FINE (безконечне навчання).
Затвердив ректорат університету 11 серпня 2012 р.
Герб склав і виконав В. В. Баймут.
(Навчальний заклад)№ 57 Факультет іноземних студентів Луганського державного медичного університету (Луганськ) № 57 Факультет іноземних студентів Луганського державного медичного університету (Луганськ)

У щиті золотий нитяний вилоподібний хрест; у верхньому синьому полі срібна земна куля з синіми континентами; у нижньому правому зеленому полі – золота чаша, перевита змією; у нижньому лівому червоному полі – золота розгорнута книга. Над щитом – малий Державний герб України та напис: ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ. Під щитом – герб університету, дата 1983 та синя стрічка з девізом: SCIENTIA UNESCAMUS! (об’єднаємося знанням!).
Затвердив ректорат університету 11 серпня 2012 р.
Герб склав і виконав В. В. Баймут.
(Навчальний заклад)№ 56 Перемишлянський професійний ліцей (Перемишляни) № 56 Перемишлянський професійний ліцей (Перемишляни)

У золотому полі три зелені липові листки розходяться у вилоподібний хрест; у зеленій главі три облямовані золотом червоні стільники, в кожному з яких по золотій бджолі. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого – малий Державний герб України.
Запроваджено 2008 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 55 Стоматологічний факультет Луганського державного медичного університету (Луганськ) № 55 Стоматологічний факультет Луганського державного медичного університету (Луганськ)

У щиті золотий нитяний вилоподібний хрест; у верхньому синьому полі срібний людський зуб; у нижньому правому червоному полі – золота чаша, перевита змією; у нижньому лівому червоному полі – золота гілка папороті. Над щитом – малий Державний герб України та напис: СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ. Під щитом – герб університету, дата 1998 та синя стрічка з девізом: SALUS AEGROTI SUPREMA LEX MEDICORUM (здоров’я хворого – найвищий закон для лікарів).
Затвердив ректорат університету 11 серпня 2012 р.
Герб склав і виконав В. В. Баймут.
(Навчальний заклад)№ 54 Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 54 Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник із запаленими срібними свічками; у лівому пурпуровому полі три срібні гривні в балку, під ними – золотий ріг достатку, з якого висипаються плоди.
Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCMLXVI (1966 р.). Під щитом пурпурова девізна стрічка з гаслом: PRUDENTER AGAS ET RESPICE FINEM (роби розумно й думай про результат).
Затверджено вченою радою факультету в 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 53 Природничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 53 Природничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у зеленому полі срібна конічна колба, у 2-у золотому – зелений чотирилисник конюшини, у 3-у золотому – чорний павук на чорній павутині; у 4-у зеленому – золота земна куля. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MM (2000). Під щитом пурпурова девізна стрічка з гаслом: NATURA NON NISI PARENDO VINCITUR (природу перемагають лише їй підкорившись).
Затверджено педагогічною радою коледжу 3 вересня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | [>>]