головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  • Корпоративний гербівник УГТ

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Корпоративний гербівник УГТ


№ 21 Благодійний фонд Родини Харатін (Мукачево) № 21 Благодійний фонд Родини Харатін (Мукачево)

У щиті, розтятому на зелене та золоте поля, липове дерево в обернених кольорах, справа від нього – срібна книга в золотій оправі, на якій червона літера «І», зліва – срібна книга в червоній оправі, на якій золота літера «V». Щит увінчує срібний вінець із квітками троянди з золотими осердями. Вниз обабіч щита йде золото-зелена стрічка, на якій напис у обернених кольорах: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОДИНИ ХАРАТІН.
Запроваджено в серпні 2010 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Благодійний фонд)№ 20 Всеукраїнський благодійний фонд “Майбутня країна” (Київ) № 20 Всеукраїнський благодійний фонд “Майбутня країна” (Київ)

Герб: у синьому полі Архистратиг Михаїл у червоному хітоні та золотому плащі, зі золотим німбом і крильми, тримає в правиці опущений додолу срібний меч, а в лівиці – облямований золотом червоний щит зі срібним хрестом. Щитотримачі – два золоті леви. Над та під щитом – сині декоративні гілки і сині стрічки з червоним підкладом, на яких золотом: вгорі – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, внизу – МАЙБУТНЯ КРАЇНА.№ 19 Департамент розробок і закупівлі озброєння та військової техніки Міністерства оборони України (Київ) № 19 Департамент розробок і закупівлі озброєння та військової техніки Міністерства оборони України (Київ)

Щит перетятий срібною кроквою, на якій чорний циркуль, у верхньому червоному полі срібний меч з крилами, праворуч – такі ж два срібні схрещені мечі, ліворуч – такі ж два схрещені якорі, у нижньому чорному полі – срібна київська гривня.
Схвалений керівництвом департаменту, але на затвердження не подавався. Впроваджений у березні 2007 р.
Герб склав М. В. Чмир, виконала Н. В. Корж.
(Військовий підрозділ)№ 18 Факультет прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 18 Факультет прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому червоному полі золотий абак з червоними камінцями. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCMLXXV (1975 р.). Під щитом золота девізна стрічка з гаслом: МОДЕЛЬ – АЛГОРИТМ – ПРОГРАМА.
Затверджено вченою радою факультету 5 вересня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 17 Факультет культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 17 Факультет культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; ліве розтяте на срібне та чорне, посередині ліра, розтята в обернених кольорах, під нею дві маски – чорна комедії та срібна трагедії. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MMIII (2003 р.). Під щитом срібна девізна стрічка з гаслом: ARS UNA, SPECIES MILLE (мистецтво єдине, різновидів – безліч).
Затверджено вченою радою факультету 29 серпня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 16 Фінансове управління Генерального штабу Збройних Сил України (Київ) № 16 Фінансове управління Генерального штабу Збройних Сил України (Київ)

У зеленому полі покладені в андріївський хрест золотий пернач і золоте перо, обабіч них, вгорі та внизу – по срібній київській гривні. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям. На шоломі – зелено-золотий бурелет. На зеленій стрічці під щитом девіз золотом: PECUNIAE OBOEDIUNT OMNIA (грошам все підкоряється).
Затверджений начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генералом армії України С. О. Кириченком 8 січня 2008 р.
Герб склав М. В. Чмир, виконала Н. В. Корж.
(Військовий підрозділ)№ 15 Західне регіональне медичне управління (Львів) № 15 Західне регіональне медичне управління (Львів)

Щит двічі розтятий і двічі перетятий; у серцевому щитку в синьому полі золотий посох Асклепія, покладений на два схрещені мечі; у 1-у полі – герб Буковини, у 2-у – Львова, у 3-у – Волині, у 4-у срібному – укорочений червоний хрест, у 5-у срібному – синій укорочений “Ж”-подібний хрест, у 6-у – герб Поділля, у 7-у – Галицької землі, у 8-у – Закарпаття. Щит увінчує сталевий давньоруський шолом, оздоблений золотом і вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Щитотримачі: праворуч – Асклепій, ліворуч – золотий коронований лев. Під щитом на синьо-жовтій стрічці напис у два рядки: ЗАХІДНЕ РЕГІОНАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ УПРАВЛІННЯ.
Затверджений начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генералом армії України С. О. Кириченком 23 березня 2006 р.
Герб склав М. Слободянюк, виконали М. Слободянюк і Р. Крупа.
(Військова установа)№ 14 Факультет електроніки Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 14 Факультет електроніки Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому срібному – чорне ядро навколо якого обертаються по чотирьох еліпсах червоні електрони, вгорі – чорне кільце з символом транзистора. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MMIII (2003 р.). Під щитом срібна девізна стрічка з гаслом: EXPERIMENTA EST OPTIMA RERUM MAGISTRA (досвід – кращий учитель).
Затверджено вченою радою факультету 31 серпня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 13 Факультет іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 13 Факультет іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у ліве поле перетяте чотири рази на чорне, зелене, синє, червоне та золоте поля, на яких срібна вежа. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCML (1950 р.). Під щитом синя девізна стрічка з гаслом золотом: POPULOS LINGUAE IUNGUNT (мова єднає людей).
Затверджено вченою радою факультету 31 серпня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 12 Управління 13-го армійського ордена Червоного прапора корпусу Сухопутних військ ЗС України (Рівне) № 12 Управління 13-го армійського ордена Червоного прапора корпусу Сухопутних військ ЗС України (Рівне)

Щит перетятий та двічі розтятий; на серцевому щитку в пурпуровому полі срібний лапчастий хрест, на якому два золоті перехрещені мечі та чорна гренада з червоним полум’ям, на гренаді – малий Державний герб України; у 1-у полі – герб Чернівецької області, у 2-у – рівненської, у 3-у – Закарпатської, у 4-у – Львівської, у 5-у – Волинської, у 6-у – Тернопільської. Щит увінчує сталевий давньоруський шолом, оздоблений золотом і вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Щитотримачі – давньоруські дружинники галицько-волинських князів у повному озброєнні, той що праворуч – тримає золоту булаву в правиці. Під щитом – зелені гілки, перевиті стрічкою ордена Червоного прапора, посередині – пурпурний медальйон, облямований золотом, на якому золоте число 13.
Запроваджений у травні 2006 р.
Герб склав М. Слободянюк, виконали М. Слободянюк і Р. Крупа.
(Військове об’єднання)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | [>>]