головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  • Корпоративний гербівник УГТ

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Корпоративний гербівник УГТ


№ 75 Товариство з обмеженою відповідальністю “Аллюр Менеджмент” (Київ) № 75 Товариство з обмеженою відповідальністю “Аллюр Менеджмент” (Київ)

У червоному полі спинається золотий коронований лев і тримає передніми лапами ключ вушком догори, над ними обабіч по золотому кружалу з червоними літерами АМ та ІК. Щит увінчують золоті лілія та два орлині крила обабіч. Щитотримачі на золотій основі: два срібні грифони з золотим озброєнням, крильми та ошийниками з ланцюгами. Внизу на червоній стрічці з золотим підкладом девіз золотом: VITA SICUT ARS (життя як мистецтво).
Затверджений 8 листопада 2016 р.
Герб склали І. С. Казимирська та А. В. Дніпровський, малюнок виконав А. В. Дніпровський.
(Підприємство)№ 74 Apple fan club (Київ) № 74 Apple fan club (Київ)

На розтятому на синє та чорне поля щиті срібний ворон із золотим сяйвом навколо голови, золотими лапами і язиком та срібними кігтями.
Розроблений і впроваджений у жовтні 2016 р.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Громадська організація)№ 72 Київська інженерна гімназія (Київ) № 72 Київська інженерна гімназія (Київ)

У синьому полі щита – срібна шестерня, крізь яку проходять покладені навхрест золоті факел справа і перо зліва; у золотій главі щита – розгорнута книга в червоній оправі зі срібними сторінками, на яких червоні цифри «2011». Щит покладено на срібний картуш, увінчаний сталевим лицарським шоломом і червоною просвітительською короною. Намет синій, підшитий золотом. Клейнод: на синій хоругві з золотою бахромою стоїть Святий Архістратиг Божий Михаїл із золотим німбом над головою та зі срібними крилами, в золотих обладунках і червоному плащі. Він тримає в піднятій десниці пломеніючий меч і прикривається круглим золотим щитом із червоним прямим хрестом. Під щитом на срібній стрічці девіз червоними літерами: OPERA ET STUDIO (працею і старанням).
Використовується з 11 листопада 2013 р.
Герб склав і виконав Ю. А. Комаровський.
(Навчальний заклад)№ 71 Міжнародна Академія Менеджменту (Київ) № 71 Міжнародна Академія Менеджменту (Київ)

У щиті, розтятому на пурпурове та синє поля, над срібною трояндою спинається золотий коронований лев і тримає передніми лапами розгорнуту золоту книгу із срібними сторінками, на якій червона літера «R», під книгою – золотий ключ борідкою вниз. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий пурпуровим наметом із золотим підбиттям, покритий золотим вінцем із ліліями та трояндами з червоними осердями. На підбитій золотом пурпуровій стрічці золотий девіз: PREMIUM INTER PARES (кращий серед рівних).
Вживається від вересня 2013 р.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Навчальний заклад)№ 70 Приватне підприємство № 70 Приватне підприємство "Аркас" (Запоріжжя)

Герб: У чорному полі потрійна золота борона, скована червоним кільцем над зеленою травою; у зеленій главі – золоте усміхнене сонце. Щит увінчує золота аграрна корона з написом «АРКАС» й охоплюють зелені дубові гілки, перев’язані золотою стрічкою.№ 62 Товариство з обмеженою відповідальністю “Деметра-плюс” (Донецьк) № 62 Товариство з обмеженою відповідальністю “Деметра-плюс” (Донецьк)

У золотому полі зелене дерево, яке вросло золотим корінням у зелену основу; обабіч дерева – по зеленому скошеному до краю щита бічнику, укороченому знизу. Щит обрамовує золотий картуш.
Затверджений 7 травня 2013 р.
Герб склали: О. О. Сатанін, М. С. Хорошаєва, О. Ю. Подолінська, В. М. Напиткін, А. В. Дніпровський. Малюнок виконали В. М. Напиткін та А. В. Дніпровський.
(Підприємство)№ 61 Київська Трьохсвятительська духовна семінарія Української Греко-Католицької Церкви (Київ) № 61 Київська Трьохсвятительська духовна семінарія Української Греко-Католицької Церкви (Київ)

Щит перетятий, у правому пурпуровому полі розгорнута срібна книга, на сторінках якої пурпурові літери А та Ω, у лівому синьому полі – Архистратиг Михаїл у срібній сорочці та штанях і золотих обладунках та чоботях, зі срібними крилами, тримає у правиці червоний вогненний меч, а у лівиці – золотий щит із синім хрестом, навколо голови – золотий німб; у золотій главі – три пурпурові грецькі хрести. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: 2010. Картуш накладено на поставлені у стовп золоті архиєпископський процесійний хрест (справа) і владичий жезл. Під щитом золота девізна стрічка з пурпуровим гаслом: МУДРІСТЬ, СВЯТІСТЬ, ЛЮБОВ.
Розроблений і впроваджений восени 2010 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 60 Благодійний греко-католицький дитячий садок “Ангелятко” (Дрогобич) № 60 Благодійний греко-католицький дитячий садок “Ангелятко” (Дрогобич)

Щит перетятий і напіврозтятий; у верхньому червоному полі Ангел у срібному хітоні та синьому плащі, зі срібними крильми та золотим німбом, тримає у руках червону книжку з золотим хрестом; у нижньому правому синьому полі 9 срібних соляних топок 4:3:2; у нижньому лівому золотому полі червоне серце, на якому срібна квітка з зеленим стеблом і листочками, над ними – “Всевидяче Око” в зеленому трикутнику. Щит вписано в декоративний картуш. Під щитом на золотій стрічці девіз чорними літерами: З БОГОМ ДЛЯ ДОБРА ЗРОСТАТИ.
Розроблений і впроваджений у листопаді 2010 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 59 Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 59 Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник із запаленими срібними свічками; у лівому червоному полі срібна змія з хвостом у роті огортає золоту книгу. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MDCVIII (1608 р.). Під щитом пурпурова девізна стрічка з гаслом: AB LIBRIS AD FONTES (від книжок до джерел).
Затверджено вченою радою університету 28 листопада 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 58 Факультет післядипломної освіти Луганського державного медичного університету (Луганськ) № 58 Факультет післядипломної освіти Луганського державного медичного університету (Луганськ)

У щиті золотий нитяний вилоподібний хрест; у верхньому зеленому полі золота шапочка магістра з китицею; у нижньому правому пурпуровому полі – золота чаша, перевита змією; у нижньому лівому пурпуровому полі – золота розгорнута книга. Над щитом – малий Державний герб України та напис: ФАКУЛЬТЕТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ. Під щитом – герб університету, дата 1979 та пурпурова стрічка з девізом: STUDIO SINE FINE (безконечне навчання).
Затвердив ректорат університету 11 серпня 2012 р.
Герб склав і виконав В. В. Баймут.
(Навчальний заклад)Cторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | [>>]