головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 717 Віталій Вадимович ЛИСОКОБИЛКА (Харків) № 717 Віталій Вадимович ЛИСОКОБИЛКА (Харків)

У щиті, скошеному двічі праворуч на синє, червоне і синє поля, перевита зеленими лавровими гілками золота підкова вухами вгору, з верхнього краю виходить золоте сонце з сімома променями. Щит вписано в золотий картуш, над ним – дві зелені гілки калини з червоним кетягом. Щитотримачі: праворуч – срібний кінь із золотими копитами, гривою та хвостом, ліворуч – козак у червоній шапці зі срібним шликом, срібному кунтуші із золотим оздобленням і червоними гудзиками та коміром, червоних шароварах, золотих чоботях, підперезаний червоним поясом, правицею тримає на плечі шаблю у чорних піхвах, оздоблених золотом. Знизу на синій стрічці девіз золотом: ЗЛАГОДА СІМ’Я ДОБРОБУТ. Під стрічкою – зелені гілки калини з двома червоними кетягами.
Герб склав В. В. Лисокобилка, виконала О. Ю. Сірко.
(Новий герб)№ 716 Ігор Сергійович БАРАННІК (Мелітополь) № 716 Ігор Сергійович БАРАННІК (Мелітополь)

У зеленому щиті спинається золотий грифон із червоними очима і золотим кільцем у правій передній лапі. Щит увінчує підбитий червоним сталевий дужковий шолом із червоним кільцем на зеленій стрічці, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із золото-червоно-зеленого бурелета виходить три страусові пір’їни, середня червона з трьома безантами у стовп, дві інші – зелені. Щитотримачі: два золоті леви з червоними очима, язиками, зубами і пазурями тримають у піднятих вільних передніх лапах по червоній шаблі. Внизу на червоній стрічці девіз золотом: FAMILIA OMNIBUS PRAESTAT (родина понад усе).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 714 Євген Станіславович БАБІЦЬКИЙ (Сміла) № 714 Євген Станіславович БАБІЦЬКИЙ (Сміла)

Щит напіврозтятий і перетятий; у 1-у синьому полі – золота голова лева анфас; у 2-у зеленому – золотий дуб з корінням і срібними жолудями; у 3-у червоному мурованому зі срібними швами – скошені навхрест золоті стріла вістрям вгору та ключ борідкою додолу праворуч, поверх них – срібний розширений заокруглений хрест, охоплений золотою підковою вухами вгору. Щит вписано у золотий картуш і увінчано повернутим праворуч срібним шоломом із золотим декоруванням, вкритим червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-червоним бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 713 Євген Віссаріонович АЛЄКСЄЄВ (Дніпро) № 713 Євген Віссаріонович АЛЄКСЄЄВ (Дніпро)

У синьому полі червоний міст із цегляної кладки зі срібними швами, із зубчастим верхом та арковим прольотом, обрамованими золотом, поверх усього летить золота сова з таким же ключем у лапах, борідкою додолу, а обабіч розходяться золоті дубові гілки з жолудями, внизу – золота розгорнута книга. Щит вписано в золотий декоративний картуш. Над ним на синій стрічці з золотим підбиттям напис золотом: АЛЄКСЄЄВ, а внизу на такій же стрічці – девіз золотом: СІМ’Я, КОХАННЯ, ДОВІРА, ЧЕСТЬ, ПРАЦЯ, ПЕРЕКОНАННЯ.
Герб склали А. В. Дніпровський та Є. В. Алєксєєв, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 712 Олексій Миколайович СМОЛЯР (Одеса) № 712 Олексій Миколайович СМОЛЯР (Одеса)

У розтятому на синє та чорне поля щиті пливе на трьох срібних тонких понижених зазубрених балках золотий корабель з галеонною фігурою голови дракона з крилами та срібними вітрилами, зверху – скошені навхрест золота булава, головою вгору, та срібна шабля із золотим руків’ям догори, над ними – золотий розширений хрест. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – розгорнута золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω. Щитотримачі: золоті лев і морський лев з червоними язиками та срібними пазурами. Внизу на срібній стрічці із синім підбиттям синій девіз: FORTUNA FAVET FORTIBUS (фортуна сприяє відважним).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 711 Віктор Адамович БОРАЧУК (Кременчуки, Хмельницька обл.) № 711 Віктор Адамович БОРАЧУК (Кременчуки, Хмельницька обл.)

У золотому полі правиця в синіх латах тримає червоний меч, на який нанизано зелену голову дракона. Щит увінчує сталевий дужковий шолом із золотим медальйоном на синій стрічці, підбитий червоним і вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із золото-зелено-синього бурелета виходить зелений пагорб із золотою баштою з двома синіми вікнами і такими ж воротами, поміж двома червоними соснами із зеленими кронами. На червоній стрічці золотий девіз: PRAVDA VĺTĚZĺ.
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 710 Олексій Сергійович ПОСТНІКОВ (Київ) № 710 Олексій Сергійович ПОСТНІКОВ (Київ)

Щит перетинає золотий арковий мурований міст з зубчастим горішнім краєм; у верхньому синьому полі скошені навхрест ключ борідкою додолу праворуч та стріла вістрям вгору, поверх них – шестерня, всі золоті; у нижньому зеленому полі – золота гілка дуба з двома жолудями та п’ятьма листочками. Щит увінчує повернутий праворуч лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: ДЕЛАЙ ЧТО ДОЛЖЕН И СВЕРШИТСЯ ЧЕМУ СУЖДЕНО.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 709 Олег Олександрович БУНДЮК (Вознесенськ) № 709 Олег Олександрович БУНДЮК (Вознесенськ)

У щиті, розтятому на синє і червоне поля, золотий щиток із червоним сиглем Б, праворуч від нього – золотий ключ, ліворуч – спинається такий же лев, в основі у підвищеному зеленому тригорбі стоїть золотий пшеничний сніп, покладений поверх скошених навхрест вістрями вгору таких же стріл. Щит увінчує повернутий праворуч лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на червоній стрічці червоний девіз: AUDACES FORTUNA JUVAT (сміливим доля допомагає).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 708 Ігор Валентинович БОЯРІНЦЕВ і Ірина Василівна БОЯРІНЦЕВА (обоє – Чистякове) та та Ярослав Ігорович БОЯРІНЦЕВ (Київ) № 708 Ігор Валентинович БОЯРІНЦЕВ і Ірина Василівна БОЯРІНЦЕВА (обоє – Чистякове) та та Ярослав Ігорович БОЯРІНЦЕВ (Київ)

У щиті, двічі розтятому на синє, червоне та синє поля, золота голова лева анфас зі срібними крилами обабіч, над нею – золота 8-променева зірка, під нею розходяться дві золоті дубові гілки з жолудями та листочками. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, вушком догори, та увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом зі золотим декоруванням, вкритим синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Внизу на синій стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: ИДТИ ВПЕРЁД ВОПРЕКИ.
Герб склали А.В. Дніпровський і Я. І. Боярінцев, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 707 Віталій Валерійович ПЛЕКАН (Львів) № 707 Віталій Валерійович ПЛЕКАН (Львів)

У розтятому й перетятому щиті круглий серцевий щиток, у золотому полі якого чорний сигль Р; у 1-у синьому полі – золотий яківський хрест; у 2-у червоному – золотий замок з трьома вежами; у 3-у червоному – спинається золотий лев із таким же ключем у передніх лапах; у 4-у зеленому – срібний меч вістрям додолу, на який накладено золотий дуб з корінням і срібними жолудями. Вгорі з-поза щита виходить поясна фігура янгола з золотим німбом навколо голови. Щит накладено на скошені навхрест золоті – стрілу, вістрям вгору праворуч, і ключ, вушком вгору ліворуч, та охоплено червоними гілками з золотим підбиттям. Під щитом на золотій стрічці девіз золотом: DEO ADJUVANTE NON TIMENDUM (з Божою допомогою нiчого не боятись).
Герб склали В. В. Плекан та А.В.Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 706 Олексій Семенович ШАУЛОВ та Ірина Леонідівна ШАУЛОВА (Дніпро) № 706 Олексій Семенович ШАУЛОВ та Ірина Леонідівна ШАУЛОВА (Дніпро)

У пурпуровому полі золотий дуб з корінням і срібними жолудями, над ним – розгорнута срібна тора з синьою зіркою Давида (Маген Давід), обабіч – по срібній колоні, перевитій золотою виноградною лозою з гронами. Щит накладено на два скошені навхрест срібні ключі, вушками вгору, та увінчано срібною комерційною короною, оздобленою синіми і червоними каменями. Поверх корони – повернутий праворуч лицарський шолом, вкритий пурпуровим наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-пурпуровим бурелетом. Клейнод: спинається срібний лев і тримає у передній лівій лапі таку ж стрілу, вістрям вгору.
Герб склали А. В. Дніпровський та М. О. Шаулова, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 705 Юрій Олександрович МЕНЬЩИКОВ (Київ) № 705 Юрій Олександрович МЕНЬЩИКОВ (Київ)

Щит розтятий, 1-е поле скошене зліва на синє і зелене, 2-е – червоне муроване зі срібними швами; у центрі – золота голова лева анфас, над нею – срібна 8-променева зірка, під нею – такий же ключ вушком вгору, обабіч розходяться 4 золоті дубові гілки з жолудями. Щит вписано в золотий картуш і накладено на скошені навхрест стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою вниз ліворуч, обидва – золоті. Все обрамовують сині гілки зі золотим підбиттям. Внизу на синій стрічці зі золотим підкладом девіз золотом: CONCORDIA. UNITATIS. DE BENE ESSE (гармонія, єдність, добробут).
Герб склав і виконав А. В.Дніпровський.
(Новий герб)№ 704 Віталій Володимирович БЕРЛИМ (Херсон) № 704 Віталій Володимирович БЕРЛИМ (Херсон)

У синьому полі золотий скіпетр (берло) поверх скошених навхрест вістрями вгору двох срібних шабель з золотими ефесами, у червоній главі – срібний коронований хрест. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий справа синім наметом із золотим підбиттям, а зліва – червоним зі срібним, прикріплений червоно-синім бурелетом. Клейнод: золотий скіпетр у стовп. На золотій стрічці девіз синім: AQUILA NON CAPTAT MUSCAS (орел не ловить мух).
Герб склав О. Паталах, малюнок виконав О. Карпенко.
(Новий герб)№ 703 Андрій Вікторович МЯГКИЙ (Київ) № 703 Андрій Вікторович МЯГКИЙ (Київ)

У щиті, напіврозтятому двічі на синє, червоне і синє поля, та перетятому зубчасто на червоне муроване поле, покладені в зірку золоті стріла (у стовп, віcтрям вгору), факел (скошений полум’ям вгору праворуч) і ключ (скошений вушком вгору ліворуч), поверх них – золота голова лева анфас. Щит обрамовують сині гілки зі золотим підбиттям. Внизу на золотій стрічці девіз синім: DUM SPIRO SPERO (поки дихаю – сподіваюсь).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 702 Василь Володимирович ЯЛОВИЙ і Оксана Теодорівна МУХА (Львів) № 702 Василь Володимирович ЯЛОВИЙ і Оксана Теодорівна МУХА (Львів)

У розділеному вилоподібно щиті срібна голка у стовп, вушком вгору, перевита нанизаною золотою ниткою, зі срібними крилами обабіч; у верхньому червоному полі – золотий мальтійський хрест із срібнимим ліліями між раменами; у 2-у зеленому – золоті ліра зі стеком, пензлем та олівцем замість трьох струн; у 3-у синьому – кутник вістрям донизу та ключ вушком догори, покладені на золотий циркуль. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – розгорнута золота книга зі срібними сторінками, на яких синій сигль V та червоний О, між ними - золоте гусяче перо. Щитотримачі: золоті леви з червоними язиками та срібними пазурами. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом чорний девіз: CONCORDIA VICTORIAM GIGNIT (згода породжує перемогу).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 701 Олександр Сергійович КУПЧИШИН і Надія Валеріївна КУПЧИШИНА (Київ) № 701 Олександр Сергійович КУПЧИШИН і Надія Валеріївна КУПЧИШИНА (Київ)

У синьому полі золота гранована кроква, оточена трьома безантами (2 і 1). Щит увінчує сталевий дужковий шолом із червоним підбиттям і золотим медальйоном на синій стрічці, вкритий синім наметом, підбитим золотом. Клейнод: із золото-синього бурелету виходять два золоті крила, поміж якими з’являється правиця тілесного кольору у синім рукаві із червоним відворотом, яка двома пальцями тримає безант. Під щитом – синя стрічка з девізом золотом: NUNQUAM RETROCEDE (ні кроку назад).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 700 Оксана Анатоліївна БЕЗСМЕРТНА (Одеса) № 700 Оксана Анатоліївна БЕЗСМЕРТНА (Одеса)

У щиті, розтятому й перетятому на два сині та два червоні поля скошені навхрест золоті стріла вістрям вгору та ключ борідкою додолу, на них накладено золоту підкову вухами вгору, в якій звивається срібна змія під золотою короною, внизу – золоті ваги. Щит вписано в золотий картуш і обрамовано синіми гілками зі срібним підбиттям. Внизу на синій стрічці зі срібним підкладом девіз золотом: PER ASPERA AD ASTRA (через терни до зірок).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 699 Олександр Миколайович КУЧЕРЯВИЙ (Київ) № 699 Олександр Миколайович КУЧЕРЯВИЙ (Київ)

У синьому полі з облямованим золотом зеленим східчастим укороченим вістрям золота стріла вістрям вгору зі срібними крилами обабіч, поверх неї – золота 8-променева зірка і нижче така ж дубова гілка з двома жолудями та п’ятьма листочками, обабіч стріли – по такій же дубовій гілці, а вгорі – по золотій 8-променевій зірці. Щит накладено на скошені навхрест золоті ключ, вушком вгору, та факел, полум’ям догори, а також обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям. Внизу на золотій стрічці девіз синім: NOSCE TE IPSUM (пізнай самого себе).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 698 Данило Михайлович КАЧУР і Вероніка Анатоліївна РЕМЕЗОВСЬКА (Київ) № 698 Данило Михайлович КАЧУР і Вероніка Анатоліївна РЕМЕЗОВСЬКА (Київ)

У щиті укорочена тонка срібна кроква, над нею у синьому полі золота фортеця з трьома вежами і чорними воротами та бійницями, праворуч якої спинається срібний єдиноріг, а ліворуч – золотий лев, над обома – по срібній 8-променевій зірці, під кроквою в зеленому полі золотий дуб з корінням, над ним – срібна 8-променева зірка. Щит вписано в золотий картуш, увінчано срібним хрестом із розширеними заокругленими сторонами та накладено на скошені навхрест золоті – стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч. Усе разом обрамовано синіми гілками зі срібним підбиттям. Внизу на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: VIS MEA – MENTES MEAE (моя сила – мої думки).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 697 Андрій Юрійович КУЗНЕЦОВ (Дніпро) № 697 Андрій Юрійович КУЗНЕЦОВ (Дніпро)

Щит скошений зліва; у верхньому червоному полі золотий молот із срібним держаком б’є по срібному ковадлу, з верху якого виходить золоте полум’я та скочуються додолу сім золотих монет; у нижньому золотому полі – синє виноградне гроно з зеленим стеблом і листком, під яким три ряди червоних цеглин (4:3:2). Щит увінчує сталевий давньоруський шолом з кольчужною бармицею і золотим декоруванням та носовою стрілкою, вкритий червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод: золотий проквітлий православний хрест з виноградними лозами з гроном та двома листочками обабіч. На червоній стрічці девіз золотом: ДЕЛА ГОВОРЯТ.
Герб склав і виконав Р. Чередник.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]