головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 695 Іван Станіславович ІСКЕРСЬКИЙ (Тернопіль) № 695 Іван Станіславович ІСКЕРСЬКИЙ (Тернопіль)

У розтятому й перетятому щиті золотий укорочений хрест, поверх якого така ж фортеця з трьома вежами; у 1-у червоному полі золота голова лева анфас; у 2-у синьому – три золоті 8-променеві зірки, 2:1; у 3-у зеленому – золотий колос у стовп; у 4-у червоному – золотий ключ вушком вгору. Щит вписано в золотий декоративний картуш і накладено на дві золоті перехрещені стріли, вістрями вгору. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий червоним наметом з золотим підбиттям, прикріпленим золото-червоним бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 694 Роман Русланович МАТІЇШЕН і Юлія Юріївна ЛИТВИН (Петропавлівська Борщагівка) № 694 Роман Русланович МАТІЇШЕН і Юлія Юріївна ЛИТВИН (Петропавлівська Борщагівка)

Щит розтято й понижено перетято; у 1-у золотому полі три червоні гаманці (2 і 1) із золотою шнурівкою; у 2-у синьому – золотий чотирираменний хрест; у 3-у синьому – золота держава; у 4-у золотому – червоне серце. Щит увінчано сталевим дужковим шоломом, підбитим червоним, на синій стрічці золотий медальйон із червоним серцем. Синьо-червоний намет підбито золотом. Клейнод: із золото-червоно-синього бурелета виходить червоний лет, між яким з’являється синій чотирираменний хрест із сімома безантами (1:2:1:2:1). Внизу червона стрічка із золотим девізом: СІМ’Я ПОНАД УСЕ!
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 693 Дмитро Олександрович та Інеса Олегівна СКАЧКО (Київ) № 693 Дмитро Олександрович та Інеса Олегівна СКАЧКО (Київ)

У синьому полі золота фортеця, з-поза якої обабіч виходять такі ж дубові гілки з жолудями, над ними – скошені навхрест стріла вістрям вгору та ключ вушком додолу, поверх яких крокує грифон, усі – золоті. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом з золотим декором, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: FORTES FORTUNA ADJUVAT (сміливим допомагає доля).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 692 Леонід Петрович, Роман Леонідович (обидва – Біла Церква), Василь Петрович, Андрій Васильович, Олександр Васильович і Святослав Олександрович БАЧИНСЬКИЙ (Київ) № 692 Леонід Петрович, Роман Леонідович (обидва – Біла Церква), Василь Петрович, Андрій Васильович, Олександр Васильович і Святослав Олександрович БАЧИНСЬКИЙ (Київ)

У синьому полі золота стилізована тривежова церква з куполами, увінчаними хрестами, вгорі обабіч – дві золоті восьмипроменеві зірки, ліворуч – срібна пір’їна, праворуч – така ж шабля, внизу – золотий півмісяць ріжками вгору. Щит вінчає сталевий лицарський шолом із золотою короною, вкритий синім наметом з золотим підбиттям. Клейнод: три срібні пір’їни зі стрілою в балку, вістрям ліворуч. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: ВІР, ПРАЦЮЙ, ДОСЯГАЙ, ЗАХИЩАЙ.
Герб склав і виконав Л. П. Бачинський.
(Новий герб)№ 691 Олексій Вікторович ЯКОВЛЕВ та Марія Олександрівна ЯКОВЛЕВА (Львів) № 691 Олексій Вікторович ЯКОВЛЕВ та Марія Олександрівна ЯКОВЛЕВА (Львів)

Щит у розтятому й перетятому щиті тонкий золотий укорочений хрест, перевитий срібною виноградною лозою з гронами; у 1-у червоному полі спинається ліворуч золотий лев; у 2-у зеленому – золотий дуб з корінням і срібними жолудями, над ним – золоте 16-променеве сонце; у 3-у синьому – золота вежа, над нею така ж 8-променева зірка; у 4-у червоному – спинається золотий єдиноріг. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом із золотим оздобленням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: HONESTE VIVERE, ALTERUM NON LAEDERE, SUUM CUIQUE TRIBUERE (чесно жити, не звинувачувати інших, кожному віддячити за заслугами).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 690 Валентин Володимирович ГОРШКОВ (Дніпро) № 690 Валентин Володимирович ГОРШКОВ (Дніпро)

У щиті, розтятому на червоне та зелене поля, срібна фортеця з трьома вежами, над нею така ж 8-променева зірка, накладена на дві покладені навхрест вістрями вгору золоті стріли, внизу обабіч розходяться дві золоті дубові гілки з жолудями. Щит обрамовано золотими гілками. Внизу на зеленій стрічці девіз золотом: AUDACES FORTUNA JUVAT (сміливим доля допомагає).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 689 Володимир Володимирович і Олександр Володимирович ЩЕРБАНЬ (Кам'янець-Подільський) № 689 Володимир Володимирович і Олександр Володимирович ЩЕРБАНЬ (Кам'янець-Подільський)

У чорному полі золота бджола, над нею – три такі ж лілії в один ряд. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом, вкритий чорним наметом із золотим підбиттям, прикріпленим чорно-золотим бурелетом, і увінчаний золотою бджолою та п’ятьма страусовими пір'їнами – трьома чорними та двома золотими. Щитотримачі – два янголи у срібних сорочках і обладунках, з такими ж крилами, праворуч – з опущеним додолу срібним мечем, ліворуч – з піднятим догори. Під щитом золота стрічка з чорним девізом: CONCORDIA INTEGRITAS INDUSTRIA (згода, чесність, працьовитість).
Герб склав В. В. Щербань, виконав О. В. Білик.
(Новий герб)№ 688 Олег Михайлович САЛО (Львів) № 688 Олег Михайлович САЛО (Львів)

У щиті, перетятому підвищено перекинуто-кроквоподібно, покладено по січенню перехрещені срібні мечі із золотими ефесами та руків’ями додолу; у верхньому червоному полі срібна 5-променева зірка, праворуч якої – золота дубова гілка зі срібними жолудями, ліворуч – золота виноградна гілка з гроном; у нижньому синьому полі праворуч – лапчастий хрест, ліворуч – підкова вухами вгору, внизу – голова кабана зі срібними іклами, зубами та оком, всі фігури – золоті; у червоному щитку – розгорнута золота книга зі срібними сторінками, червоним сиглем «S» та золотим ключем вушком вгору. Над щитом повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, пов’язаний золото-синім бурелетом. Клейнод – срібна голова орла із золотим дзьобом. Щитотримачі: золотий лев із червоним язиком та срібними пазурами і срібний кінь із золотими очима, гривою, копитами та хвостом. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом чорний девіз: VERBIS AUT FACTIS (словом та ділом).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 687 Денис Валерійович і Наталія Володимирівна ЄМЕЦЬ (Харків) № 687 Денис Валерійович і Наталія Володимирівна ЄМЕЦЬ (Харків)

У щиті, розтятому на червоне і синє поля, золота фортеця з трьома вежами, обабіч якої по золотій стрілі вістрям вгору, перевитій срібною виноградною лозою з гронами, над фортецею – золота голова лева анфас, від якої розходяться такі ж промені, праворуч – руна «мир», ліворуч – руна «опора», обидві золоті. Щит обрамовано золотими гілками з синім підбиттям. Внизу на синій стрічці девіз золотом: HOMO QUISQUE FORTUNAE FABER (кожна людина – творець своєї долі).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 686 Ігор Вікторович ПАВЛІЙ (Київ) № 686 Ігор Вікторович ПАВЛІЙ (Київ)

У синьому полі з червоної вигнутої основи виходить золотий розширений хрест із видовженою нижньою стійкою; поверх хреста і основи – меч, вістрям вгору, в обернених кольорах; на правому рамені хреста – червона морська мушля, а на лівій – такий же півмісяць ріжками вліво; обабіч хреста під раменами – по безанту. Щит увінчує сталевий давньоруський шолом, підбитий червоним і вкритий синім наметом, підбитим золотом. Під щитом – скошені навхрест синій православний хрест і таке ж кайло із зеленим руків’ям, пророслим гілочками липи з листочками. На червоній стрічці девіз золотом: ЗАВЖДИ ВГОРУ.
Герб склали В. Бернар та І. Павлій, виконав – В. Бернар.
(Новий герб)№ 685 Ерік Степанович ТОВТ (Ужгород) № 685 Ерік Степанович ТОВТ (Ужгород)

У щиті, розтятому на синє та червоне поля, перевита золотою виноградною лозою з гронами та листочками срібна вежа, на яку обабіч спинаються два золоті леви. Над щитом золотий сигль «Т». Щит накладено на скошені навхрест золоті – стрілу вістрям вгору праворуч і меч руків’ям догори ліворуч, а також обрамовано зеленими гілками з золотим підбиттям.
Герб склали М. В. Шонія та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 684 Олег Анатолійович УВАРОВ (Київ) № 684 Олег Анатолійович УВАРОВ (Київ)

У щиті, розтятому на зелене та синє поля, дві срібні дубові гілки з листям, з яких виходить золотий кінь зі срібними копитами та вуздечкою і тримає золоту підкову вухами вгору, над ними праворуч – золота бджола, ліворуч – така ж 8-променева зірка; у срібній главі скошені навхрест два чорні ключі вушками догори, обабіч них – дві такі ж лілії. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом із золотими решітками та червоним підкладом, прикрашений зеленим медальйоном і вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на срібній стрічці чорний девіз: FORTES FORTUNA ADJUVAT (сміливим допомагає доля). На зеленому прапорі золоті літери УО у золотому вінку з пшениці.
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський.
(Новий герб)№ 683 Дмитро Едуардович ПОЛКОВСЬКИЙ (Київ) № 683 Дмитро Едуардович ПОЛКОВСЬКИЙ (Київ)

У щиті, розтятому двічі на зелене, червоне муроване зі срібними швами та синє поля, золота підкова вухами вгору, в ній – срібний дуб з корінням і золотими жолудями, над ними – покладені навхрест вушками додолу два золоті ключі, поверх яких – така ж голова лева анфас. Щит накладено на дві золоті стріли, скошені вістрями вгору, й увінчано сталевим шоломом, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на червоній стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: СOGNOSCE TE IPSUM (пізнай самого себе)
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 682 Сергій Олександрович СКРОЦЬКИЙ (Київ) № 682 Сергій Олександрович СКРОЦЬКИЙ (Київ)

У синьому полі золотi скошені навхрест стріла вістрям вгору та ключ вушком вгору, поверх них – облямований золотом зелений розширений укорочений хрест, по якому розходиться золота виноградна лоза з гронами та листочками, поверх усього – круглий щиток, у золотому полі якого чорна ведмежа лапа. Щит обрамовано зеленими гілками з золотим підбиттям. На синій стрічці девіз золотом: SAPIENTIA GENERAT BEATITUDO (мудрість породжує щастя).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 681 Петро Богданович ПРИЙМА (Рудно) № 681 Петро Богданович ПРИЙМА (Рудно)

У щиті срібний перекинутий тонкий вилоподібний хрест; у правому золотому полі синя шабля вістрям додолу, поверх якої червоне полум’яне серце, пробите навхрест чорними стрілами скошеними вістрями додолу; у лівому синьому полі золотий кадуцей; у нижньому зеленому полі золота підкова вухами вгору із таким же жолудем у середині. Щит увінчує сталевий дужковий шолом із золотим козацьким хрестом на синій стрічці, підбитий червоним і вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: зі золото-синьо-зеленого бурелету виходить золотий сокіл з червоним озброєнням. Щитотримачі: золотий лев та чорний ведмідь, озброєні червоним, біля яких на золотих древках зелені штандарти з тонкою золотою лиштвою, на правому – золоті кутник і циркуль, на лівому – золотий молоток. Внизу на зеленій стрічці девіз золотом: IMPERARE SIBI MAXIMUM IMPERIUM EST (володіння над собою – найбільше з володінь).
Герб склав П. Прийма, виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 680 Олексій Леонідович ЧЕРВІНСЬКИЙ-ІВАШУРА (Київ) № 680 Олексій Леонідович ЧЕРВІНСЬКИЙ-ІВАШУРА (Київ)

У синьому полі скошені навхрест стріла вістрям вгору та ключ вушком вгору, поверх них – кільце, в яке вписане 16-променеве сонце з чорними літерами “Ch”, над ними – голова лева анфас, під ними – фортеця з трьома вежами, всі фігури золоті. Знизу та обабіч щит обрамовують золоті дубові гілки з жолудями. Внизу на синій стрічці девіз золотом: VENI, VIDI, VICI (прийшов, побачив, переміг).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 679 Сергій Олексійович БІЛАН (Луганськ) № 679 Сергій Олексійович БІЛАН (Луганськ)

Щит напівперетятий золотою нитяною балкою та розтятий таким же нитяним стовпом; у верхньому правому зеленому полі – золота дубова гілка з двома жолудями і листками; у нижньому правому синьому – золота фортеця з трьома вежами; у лівому червоному – золотий лев з ключем у передніх лапах спинається по такому ж нитяному ламаному перев’язу, напівскошеному вліво. Щит накладено на скошені навхрест золоту стрілу вістрям вгору та срібний меч з золотим руків’ям вгору й увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом з золотим оздобленням, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: NUMQUAM CEDERE (ніколи не здаватися!).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 677 Андрій Миколайович ГРОМОВ (Одеса) № 677 Андрій Миколайович ГРОМОВ (Одеса)

Щит розтятий і підвищено перетятий, по січеннях – золотий ключ вушком вгору у стовп поверх такої ж стріли вістрям праворуч у балку; у 1-у синьому полі золота 8-променева зірка, у 2-у червоному – золота голова лева анфас, у 3-у синьому – золота фортеця, у 4-у, перетятому хвилясто 10 разів на сині та срібні поля – золотий вітрильник. Щит вписано у золотий картуш і увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом із золотим декором, вкритим синім наметом зі золотим підбиттям, який кріпиться синьо-золотим бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 676 Дмитро Геннадійович ПИСАНИЙ (Київ) № 676 Дмитро Геннадійович ПИСАНИЙ (Київ)

Щит розтятий і перетятий; у центрі – золота голова лева анфас; у 1-у зеленому полі покладені в косий хрест два ключі вухами вгору, поверх них – корона, всі золоті; у 2-у та 3-у синіх полях – срібна колона, перевита золотою виноградною лозою з гронами; у 4-у полі червоної кладки зі срібними швами – золота фортеця з трьома вежами. Щит увінчано золотою лілією, покладено на такі ж скошені стрілу вістрям вгору праворуч та ключ вушком догори ліворуч й обрамовано синіми гілками зі срібним підбиттям. Внизу на зеленій стрічці зі срібним підкладом девіз сріблом: NIHIL IN VITA NON POTEST NOS E SELLA DEICERE (ніщо у житті нас не може вибити зі сідла).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 675 Валентин Володимирович БЕЛАН (Херсон) № 675 Валентин Володимирович БЕЛАН (Херсон)

У щиті облямоване золотом синє перекинуте вістря, в якому срібний орел із золотими дзьобом і лапами та срібними кігтями, на грудях – червоний щиток із двома золотими оберненими сиглями В зі срібною стрілою вістрям вгору поміж ними, під орлом – золотий сигль V; у червоних полях обабіч – праворуч золотий зі сріблом Ріг достатку, а ліворуч – золота 6-променева зірка, покладена на таку ж срібну, а над нею золота 6-променева зірка. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими решітками та синім підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, закріплений золото-синім бурелетом. Клейнод – золоті розгорнуті крила. Щитотримачі: праворуч – срібний пегас із золотими крилами, копитами, хвостом, гривою та очима, ліворуч – золотий грифон із срібними кігтями й дзьобом та червоним язиком. Внизу, на золотій стрічці, синій девіз: CITIUS, ALTIUS, FORTIUS (швидше, вище, сильніше). Прапор: на синьому полотнищі червоне сонце із золото-срібним промінням, в середині якого два золоті обернені сиглі В зі срібною стрілою вістрям вгору поміж ними, обабіч у нижніх кутах – золота 6-променева зірка, покладена на таку ж срібну від древка, та золота 6-променева зірка з вільного краю.
Герб склав і виконав М. С. Карий
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]