головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ




Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот






Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 728 Владика Петро ЛОЗА (Жовква) № 728 Владика Петро ЛОЗА (Жовква)

Щит скошений обабіч, а по січеннях покладено два срібні ключі, борідками вгору й у протилежні боки; у верхньому золотому полі – Богородиця у синьому мафорії та червоному хітоні тримає на руках Дитя у зеленій сорочці та золотому гіматії й сандалах, в обох – золоті німби; у правому зеленому полі – золота криниця з дашком; у лівому червоному полі – золота виноградна лоза з двома гронами та чотирма листочками; у нижньому синьому полі виходить золотий тригорб, на якому такі ж хрест, спис і губка, над ними – у срібному трикутнику Всевидяче Око. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На синій стрічці девіз золотом: "ГОСПОДЬ МОЯ СКЕЛЯ".
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)



№ 727 Анна Сергіївна МАРМУЛЯК (Львів) № 727 Анна Сергіївна МАРМУЛЯК (Львів)

У синьому полі срібний меч із золотим руків’ям вгору, поверх якого розгорнута книга зі золотим блоком, на срібних сторінках якої червоні сиглі А та М; вгорі праворуч – золоте 16-променеве сонце, ліворуч – летить срібний голуб. Над щитом три червоні кетяги калини з двома зеленими листочками кожен (середній – вище від двох інших), над ними розгорнута синьо-золота (жовта) стрічка. Щитотримачі: праворуч – Свята Анна у синьому мафорії та червоному хітоні зі золотою обшивкою на рукаві та золотим німбом навколо голови, ліворуч – золотий лев із червоним язиком і пазурами. Внизу на синій стрічці девіз золотом: БОГ І УКРАЇНА.
Герб склали А. Мармуляк та А. Гречило, виконав – А. Гречило.
(Новий герб)



№ 726 Юрій Вікторович ВОРОНОВ та Олена Володимирівна ГОЛОВКО (Дніпро) № 726 Юрій Вікторович ВОРОНОВ та Олена Володимирівна ГОЛОВКО (Дніпро)

У щиті, перетятому зубчасто на синє та червне муроване поля, голова лева анфас поверх покладених навхрест скошених вухами вгору двох ключів і спрямованої вістрям вгору стріли, над ними – 8-променева зірка, з-під якої обабіч розходиться виноградна лоза з гронами, всі – золоті. Щит обрамовано золотим картушем і охоплено червоними гілками зі золотим підбиттям. Внизу на червній стрічці девіз золотом: IPSI VITAM NOSTRAM REBUS IMPLEMUS (ми самі наповнюємо своє життя змістом).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 725 Євген Володимирович ЧУПРИНА (Кривий Ріг) № 725 Євген Володимирович ЧУПРИНА (Кривий Ріг)

У золотому полі зліва виходить рука тілесного забарвлення, яка тримає синю шаблю. Щит увінчує сталевий дужковий шолом із червоним підкладом і золотим медальйоном на синій стрічці, вкритий пурпуровим наметом, підбитим золотом. Клейнод: зі золото-синього бурелету виходить поясна фігура оголеного козака тілесної барви з золотою сережкою в лівому вусі, лівиця оперта на червоному поясі, а піднятою правицею він тримає чорного оселедця. Під щитом – синя стрічка зі золотим девізом: ВПРАВЛЯЮСЯ ШАБЛЕЮ ЯК ЧУПРИНОЮ.
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)



№ 724 Олексій Станіславович БОБРОВ (Дніпро) № 724 Олексій Станіславович БОБРОВ (Дніпро)

У синьому полі срібна фортеця з трьома вежами, обабіч якої по золотій дубовій гілочці з трьома жолудями та листочком, а вгорі – срібна голова бобра анфас, покладена на два скошені навхрест вушками вгору золоті ключі. Щит накладено на дві скошені навхрест вістрями вгору золоті стріли та увінчано повернутим праворуч срібним шоломом із золотим декоруванням, вкритим синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Під щитом синя стрічка зі срібним девізом: METAM VIDEO, NON VIDEO IMPEDIMENTA (бачу ціль – не бачу перешкод).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 723 Григорій Володимирович МАЛАХОВ, Світлана Олександрівна, Ілона Григорівна та Діана Григорівна МАЛАХОВА (Київ) № 723 Григорій Володимирович МАЛАХОВ, Світлана Олександрівна, Ілона Григорівна та Діана Григорівна МАЛАХОВА (Київ)

У синьому полі срібна піраміда з 4-х рядів цеглин (1:2:3:4), перетята по першому шву золотою стрілою, з піраміди виходить золотий лев із таким же ключем у передніх лапах; у зеленій главі два срібні дубові листочки, скошені додолу навхрест черешками, та золотий жолудь зі срібною шапочкою у стовп вгору. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, вушком вгору, та охоплено синіми гілками зі золотим підбиттям. Вгорі на золотій стрічці синій напис MALAKHOVS,а під щитом на золотій стрічці синій девіз: PER ASPERA AD ASTRA (через терни до зірок).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 722 Василь Васильович, Микола Васильович, Максим Васильович, Лідія Іванівна та Алана Миколаївна ПОЛІЩУК (Жашків) № 722 Василь Васильович, Микола Васильович, Максим Васильович, Лідія Іванівна та Алана Миколаївна ПОЛІЩУК (Жашків)

Щит розділений перекинуто-вилоподібно; у правому зеленому полі золота голова бика анфас; у лівому синьому – срібна риба вправо, зі спини якої б’ють вгору сім таких же струменів води; у нижньому золотому – три червоні жолуді, два над одним. Щит увінчаний золотим снопом пшениці, над яким срібний омофор Пресвятої Богородиці з трьома червоними хрестами у центрі та з трьома червоними ромбами та двома смужками по краях. Щитотримачі: праворуч козак у срібній сорочці, синіх шароварах, червоній шапці та чоботах, зі золотим поясом і порохівницею, тримає у правиці піку з синім прапорцем із золотим Тризубом; ліворуч – сіяч у срібній одежі та червоних чоботах, розсипає із золотого сівака таке ж зерно. Під щитом на синьо-золотій стрічці девіз чорним: МЕТА – НАПОЛЕГЛИВІСТЬ – УСПІХ.
Герб склали В. В. Поліщук і Л. Д. Русаков, виконали Л. Д. Русаков і А. Л. Русакова.
(Новий герб)



№ 721 Анатолій Андрійович ЛІСОВИЙ, Наталія Іванівна та Мирослава В’ячеславівна ЛІСОВА (всі – Черкаси), В’ячеслав Анатолійович, Андрій В’ячеславович ЛІСОВИЙ і Світлана Іванівна ЛІСОВА (всі – Костянтинівка, Черкаська обл.) № 721 Анатолій Андрійович ЛІСОВИЙ, Наталія Іванівна та Мирослава В’ячеславівна ЛІСОВА (всі – Черкаси), В’ячеслав Анатолійович, Андрій В’ячеславович ЛІСОВИЙ і Світлана Іванівна ЛІСОВА (всі – Костянтинівка, Черкаська обл.)

Щит перетятий; у верхньому синьому полі – срібна розгорнута книга, на сторінках якої синя літера «А» та червона «Ω», над книгою – золоте 16-променеве усміхнене сонце, а обабіч – по 6-променевій гранчастій зірці; у нижньому червоному полі стоїть золотий пшеничний сніп, перев’язаний синьою ниткою, обабіч якого – по срібному виноградному грону з трьома листочками. Щит увінчує сталевий шолом, укритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріплений срібно-синім бурелетом. Клейнод: золота сова. Щит обабіч підтримують двоє золотих левів з червоними язиками та срібними пазурами. Під щитом на срібній стрічці девіз синім: З ВІРОЮ У СЕБЕ.
Герб склав і виконав А. В. Лісовий.
(Новий герб)



№ 720 Богдан Михайлович МАКСИМЧУК (Київ) № 720 Богдан Михайлович МАКСИМЧУК (Київ)

У зеленому полі скошені навхрест срібні опришківський кріс, прикладом додолу, та бартка, руків’ям вниз, під якими – золото-червона п’ятипелюсткова вогняна квітка з десятьма маленькими золотими пломінчиками по колу; вгорі – срібна глава, відділена ламано в три виступи, середній з яких вищий від двох інших. Щит обрамовано золотим картушем і увінчано срібним шоломом із золотим плюмажем, вкритим зеленим наметом із золотим підбиттям.
Герб склав В. Молдавчук, виконав П. Юращук.
(Новий герб)



№ 719 Ігор Іванович ГРИНЧУК (Одеса) № 719 Ігор Іванович ГРИНЧУК (Одеса)

Щит напіврозтятий і напівскошений обабіч; у правому синьому полі – золотий вітрильник, у лівому зеленому – три золоті колоски, перевиті стрічкою, у нижньому чорному – срібна голова Вовка анфас. Щит накладено на срібний меч із руків’ям, декорованим вовчою головою, спрямованим вгору, а також охоплено зеленими гілками зі золотим підбиттям. Внизу на зеленій стрічці девіз золотом: МОЯ РОДИНА – МОЯ ФОРТЕЦЯ.
Герб склав А. В. Дніпровський та І. І. Гринчук, виконав А. В. Дніпровський.



№ 718 Олександр Миколайович та Анна Вікторівна ВАХНО (Харків) № 718 Олександр Миколайович та Анна Вікторівна ВАХНО (Харків)

У щиті, розтятому на зелене і синє поля, з червоного тригорба, в якому золота дубова гілочка з двома жолудями та п’ятьма листочками, виходить золота вежа, праворуч від неї спинається золотий лев, а ліворуч – срібний єдиноріг, над вежею – скошені навхрест золоті стріла та ключ, вістрям і вушком вгору, на які накладено срібну 8-променеву зірку. Щит накладено на дві скошені навхрест вістрями вгору золоті стріли та увінчано срібним шоломом із золотим декоруванням, повернутим праворуч, вкритим червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-червоним бурелетом. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: MELIUS OPERAM CREARE, QUAM QUAERERE (краще створювати роботу, а не шукати її).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 717 Віталій Вадимович ЛИСОКОБИЛКА (Харків) № 717 Віталій Вадимович ЛИСОКОБИЛКА (Харків)

У щиті, скошеному двічі праворуч на синє, червоне і синє поля, перевита зеленими лавровими гілками золота підкова вухами вгору, з верхнього краю виходить золоте сонце з сімома променями. Щит вписано в золотий картуш, над ним – дві зелені гілки калини з червоним кетягом. Щитотримачі: праворуч – срібний кінь із золотими копитами, гривою та хвостом, ліворуч – козак у червоній шапці зі срібним шликом, срібному кунтуші із золотим оздобленням і червоними гудзиками та коміром, червоних шароварах, золотих чоботях, підперезаний червоним поясом, правицею тримає на плечі шаблю у чорних піхвах, оздоблених золотом. Знизу на синій стрічці девіз золотом: ЗЛАГОДА СІМ’Я ДОБРОБУТ. Під стрічкою – зелені гілки калини з двома червоними кетягами.
Герб склав В. В. Лисокобилка, виконала О. Ю. Сірко.
(Новий герб)



№ 716 Ігор Сергійович БАРАННІК (Мелітополь) № 716 Ігор Сергійович БАРАННІК (Мелітополь)

У зеленому щиті спинається золотий грифон із червоними очима і золотим кільцем у правій передній лапі. Щит увінчує підбитий червоним сталевий дужковий шолом із червоним кільцем на зеленій стрічці, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із золото-червоно-зеленого бурелета виходить три страусові пір’їни, середня червона з трьома безантами у стовп, дві інші – зелені. Щитотримачі: два золоті леви з червоними очима, язиками, зубами і пазурями тримають у піднятих вільних передніх лапах по червоній шаблі. Внизу на червоній стрічці девіз золотом: FAMILIA OMNIBUS PRAESTAT (родина понад усе).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)



№ 714 Євген Станіславович БАБІЦЬКИЙ (Сміла) № 714 Євген Станіславович БАБІЦЬКИЙ (Сміла)

Щит напіврозтятий і перетятий; у 1-у синьому полі – золота голова лева анфас; у 2-у зеленому – золотий дуб з корінням і срібними жолудями; у 3-у червоному мурованому зі срібними швами – скошені навхрест золоті стріла вістрям вгору та ключ борідкою додолу праворуч, поверх них – срібний розширений заокруглений хрест, охоплений золотою підковою вухами вгору. Щит вписано у золотий картуш і увінчано повернутим праворуч срібним шоломом із золотим декоруванням, вкритим червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-червоним бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 713 Євген Віссаріонович АЛЄКСЄЄВ (Дніпро) № 713 Євген Віссаріонович АЛЄКСЄЄВ (Дніпро)

У синьому полі червоний міст із цегляної кладки зі срібними швами, із зубчастим верхом та арковим прольотом, обрамованими золотом, поверх усього летить золота сова з таким же ключем у лапах, борідкою додолу, а обабіч розходяться золоті дубові гілки з жолудями, внизу – золота розгорнута книга. Щит вписано в золотий декоративний картуш. Над ним на синій стрічці з золотим підбиттям напис золотом: АЛЄКСЄЄВ, а внизу на такій же стрічці – девіз золотом: СІМ’Я, КОХАННЯ, ДОВІРА, ЧЕСТЬ, ПРАЦЯ, ПЕРЕКОНАННЯ.
Герб склали А. В. Дніпровський та Є. В. Алєксєєв, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 712 Олексій Миколайович СМОЛЯР (Одеса) № 712 Олексій Миколайович СМОЛЯР (Одеса)

У розтятому на синє та чорне поля щиті пливе на трьох срібних тонких понижених зазубрених балках золотий корабель з галеонною фігурою голови дракона з крилами та срібними вітрилами, зверху – скошені навхрест золота булава, головою вгору, та срібна шабля із золотим руків’ям догори, над ними – золотий розширений хрест. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – розгорнута золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω. Щитотримачі: золоті лев і морський лев з червоними язиками та срібними пазурами. Внизу на срібній стрічці із синім підбиттям синій девіз: FORTUNA FAVET FORTIBUS (фортуна сприяє відважним).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 711 Віктор Адамович БОРАЧУК (Кременчуки, Хмельницька обл.) № 711 Віктор Адамович БОРАЧУК (Кременчуки, Хмельницька обл.)

У золотому полі правиця в синіх латах тримає червоний меч, на який нанизано зелену голову дракона. Щит увінчує сталевий дужковий шолом із золотим медальйоном на синій стрічці, підбитий червоним і вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із золото-зелено-синього бурелета виходить зелений пагорб із золотою баштою з двома синіми вікнами і такими ж воротами, поміж двома червоними соснами із зеленими кронами. На червоній стрічці золотий девіз: PRAVDA VĺTĚZĺ.
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)



№ 710 Олексій Сергійович ПОСТНІКОВ (Київ) № 710 Олексій Сергійович ПОСТНІКОВ (Київ)

Щит перетинає золотий арковий мурований міст з зубчастим горішнім краєм; у верхньому синьому полі скошені навхрест ключ борідкою додолу праворуч та стріла вістрям вгору, поверх них – шестерня, всі золоті; у нижньому зеленому полі – золота гілка дуба з двома жолудями та п’ятьма листочками. Щит увінчує повернутий праворуч лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: ДЕЛАЙ ЧТО ДОЛЖЕН И СВЕРШИТСЯ ЧЕМУ СУЖДЕНО.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 709 Олег Олександрович БУНДЮК (Вознесенськ) № 709 Олег Олександрович БУНДЮК (Вознесенськ)

У щиті, розтятому на синє і червоне поля, золотий щиток із червоним сиглем Б, праворуч від нього – золотий ключ, ліворуч – спинається такий же лев, в основі у підвищеному зеленому тригорбі стоїть золотий пшеничний сніп, покладений поверх скошених навхрест вістрями вгору таких же стріл. Щит увінчує повернутий праворуч лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на червоній стрічці червоний девіз: AUDACES FORTUNA JUVAT (сміливим доля допомагає).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 708 Ігор Валентинович БОЯРІНЦЕВ і Ірина Василівна БОЯРІНЦЕВА (обоє – Чистякове) та та Ярослав Ігорович БОЯРІНЦЕВ (Київ) № 708 Ігор Валентинович БОЯРІНЦЕВ і Ірина Василівна БОЯРІНЦЕВА (обоє – Чистякове) та та Ярослав Ігорович БОЯРІНЦЕВ (Київ)

У щиті, двічі розтятому на синє, червоне та синє поля, золота голова лева анфас зі срібними крилами обабіч, над нею – золота 8-променева зірка, під нею розходяться дві золоті дубові гілки з жолудями та листочками. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, вушком догори, та увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом зі золотим декоруванням, вкритим синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Внизу на синій стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: ИДТИ ВПЕРЁД ВОПРЕКИ.
Герб склали А.В. Дніпровський і Я. І. Боярінцев, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]