головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 673 Євген Іванович та Яна Анатоліївна ПРАВДА (Дніпро) № 673 Євген Іванович та Яна Анатоліївна ПРАВДА (Дніпро)

Щит скошений обабіч; у верхньому синьому полі золотий замок з двома вежами і відкритими воротами, над ним – дві золоті 7-променеві зірки, а перед ним – срібно-чорний собака бігль; у правому зеленому срібний вовк ліворуч, за ним – золотий кадуцей у стовп; у лівому зеленому – срібний лебідь з двома пташенятами у гнізді, над ними – дві золоті троянди; у нижньому синьому – два золоті ключі, покладені навхрест догори вушками. Щит увінчує сталевий турнірний шолом з червоним підкладом, повернутий праворуч і покритий справа синім, а зліва – зеленим наметом з золотим підбиттям. Клейнод: із синьо-золото-зеленого бурелета виходить срібна скеля, на якій лежить срібний вовк. Щитотримачі: праворуч срібний морський дракон, ліворуч – срібна пантера. На червоній стрічці два переплетені серця – золоте та срібне, і девіз сріблом: С ПРАВДОЙ ПО ЖИЗНИ.
Герб склав і виконав О. В. Вольхiн.
(Новий герб)№ 672 Ігор Валерійович, Арсеній Ігорович і Марина Ігорівна ПРОЦЮК та Ксенія Ігорівна НАУМОВА (Харків) № 672 Ігор Валерійович, Арсеній Ігорович і Марина Ігорівна ПРОЦЮК та Ксенія Ігорівна НАУМОВА (Харків)

У синьому полі два золоті переплетені контурні серця покладені на заплетений золотою виноградною лозою срібний жезл з крилами та синім сиглем П на голівці, оповитій золотим сяйвом, над ними – золотий проквітлий виноградною лозою православний хрест. Над щитом повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із синім підкладом, вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, пов’язаний срібно-синім бурелетом. Клейнод – срібний голуб з піднятими крилами та з золотою оливковою гілкою в дзьобі. Щитотримачі: два золотоволосі Янголи зі срібними крилами у срібних одежах із золотим оздобленням. Під щитом покладені навхрест дві зелені пальмові гілки. Внизу на срібній стрічці з синім підбиттям синій девіз: VIRES UNITAE AGUNT (сили діють спільно).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 671 Дмитро Валентинович ЛЕВЧЕНКО (Київ) № 671 Дмитро Валентинович ЛЕВЧЕНКО (Київ)

У щиті золотий нитяний хрест, поверх якого така ж голова лева анфас; у 1-у синьому полі 3 золоті 8-променеві зірки у перев’яз зліва, у 2-у зеленому – золоте гроно винограду з трьома листочками, у 3-у червоному – золотий лапчастий заокруглений хрест, у 4-у синьому – 3 золоті бджоли у перев’яз зліва. Щит вписано в золотий картуш, накладено на скошені навхрест золоті стрілу вістрям вгору та ключ вушком догори та охоплено золотим дубовим вінком з жолудями. На синій стрічці девіз золотом: NUNQUAM RETRORSUM SEMPER INGREDIENDUM (ні крону назад, завжди вперед).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 669 Володимир Володимирович (Київ), Володимир Володимирович та Андріан Володимирович ДРОГОМИРЕЦЬКИЙ (обоє – Львів) і Софія Володимирівна ДРОГОМИРЕЦЬКА (Київ) № 669 Володимир Володимирович (Київ), Володимир Володимирович та Андріан Володимирович ДРОГОМИРЕЦЬКИЙ (обоє – Львів) і Софія Володимирівна ДРОГОМИРЕЦЬКА (Київ)

У щиті, розтятому на червоне та синє поля, понижена ліворуч срібна східчаста балка, по якій спинається золотий коронований лев і тримає у передніх лапах облямований золотом синій щиток, в якому золота стріла з лілейним наконечником вістрям вгору, обабіч – дві срібні 6-променеві зірки та внизу такий же півмісяць ріжками вгору, на нього покладено червоний лапчастий хрест, внизу в червоному полі – золотий тюльпан. Над щитом сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, закріпленим синьо-золотим бурелетом. Клейнод – срібний голуб із золотими очима, дзьобом та лапами тримає у дзьобі золоту оливкову гілку. Щитотримачі: праворуч золотий лев із срібними кігтями та червоним язиком, ліворуч – срібний пегас із золотими крилами, копитами, хвостом, гривою та очима. Внизу на золотій стрічці чорний девіз: QUOD BONUM EST POPULUS (робити добро людям). Прапор: на синьому полотнищі з тонкою золотою лиштвою та трьома косицями золотий сигль D у такому ж лавровому вінку, під ним обабіч – по срібній 6-променевій зірці.
Герб склав і виконав М. С. Карий
(Новий герб)№ 668 Тетяна Павлівна БУТ (Харків) № 668 Тетяна Павлівна БУТ (Харків)

Щит розтятий, у правому золотому полі розгорнута срібна книга в зеленій обкладинці, поверх якої зелене перо, у лівому зеленому полі – золоте сонце, у червоній главі – срібна виноградна лоза з двома гронами та шістьма листочками. Щит увінчано повернутим праворуч лицарським шоломом зі золотою решіткою, вкритим червоним наметом із золотим підбиттям, прикріпленим червоно-золотим бурелетом. Знизу обабіч щит охоплено зеленими оливковими гілками з червоними плодами. Під щитом на червоній стрічці літери сріблом: БТП.
Герб склав В. Хвостенко, виконав Є. Рибаков.
(Новий герб)№ 667 Володимир Іванович КРЕСС (Дніпро) № 667 Володимир Іванович КРЕСС (Дніпро)

Щит скошений обабіч; у срібному серцевому щитку синій сигль К; у верхньому синьому полі золотий замок з трьома вежами і відчиненими воротами, над ним – три 7-променеві зірки, одна срібна над двома золотими; у правому пурпуровому полі срібний лебідь з двома пташенятами в гнізді; у лівому пурпуровому – зв'язка з трьох золотих ключів на кільці; у нижньому синьому – молодий золотий дуб зі срібними жолудями, а під ним – золотий дракон. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий турнірний шолом і вкритий справа синім, а зліва – пурпуровим наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: зі синьо-срібно-пурпурового бурелету виходять два срібні крила, між якими голова орла з золотим дзьобом і очима. Щитотримачі: дві срібні лайки-самоїди. Внизу на пурпуровій стрічці з червоним підбиттям девіз золотом: НЕ РАВНЫЙ МНОЖЕСТВУ.
Герб склав і виконав О. В. Вольхiн.
(Новий герб)№ 665 Сергій Вікторович, Іван Сергійович, Василь Сергійович і Григорій Сергійович ПОЛГОРОДНІК (Новогродівка) № 665 Сергій Вікторович, Іван Сергійович, Василь Сергійович і Григорій Сергійович ПОЛГОРОДНІК (Новогродівка)

У синьому полі золотий пернач у стовп, оточений дев’ятьма золотими шестипроменевими зірками (1:2:2:2:2), поверх якого летять три срібні куріпки в правий перев’яз. Щит увінчує решітковий шолом, вкритий синім наметом, підбитим сріблом. Клейнод: на синьо-срібному бурелеті золотий поширений трьохзубчатий хрест. На синій стрічці девіз золотом: ORA ET LABORA (молитвою та працею).
Герб склав і виконав С. А. Шелудько.
(Новий герб)№ 664 Дмитро Борисович ЖДАН (Ковров, Росія) № 664 Дмитро Борисович ЖДАН (Ковров, Росія)

У червоному полі срібна фігура з поєднаної глави, лівого перев’язу та основи, поверх неї – золотий розгорнутий сувій у балку. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом з бармицею, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: червоне крило з оперенням поперемінно червоним і срібним. На срібній стрічці девіз чорним: GDZIE JEST OJCZYZNA TAM JEST NAJLEPIEJ (де батьківщина, там найкраще).
Герб склали Д. Б. Ждан і Д. В. Іванов, виконав О. К. Грефенштейн.
(Новий герб)№ 663 Сергій Іванович ЧЕРНОМОРЕЦЬ (Зміїв) № 663 Сергій Іванович ЧЕРНОМОРЕЦЬ (Зміїв)

У зеленому полі облямований сріблом синій косий хрест, на якому золоті дубові гілки з жолудями, поверх усього – срібна фортеця з трьома вежами, обабіч неї – по золотому ключу вушком вгору, а внизу – срібна 8-променева зірка; у синій главі золотий орел, обабіч якого по срібній 8-променевій зірці. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Щит накладено на дві золоті стріли, скошені вістрями вгору. Внизу на синій стрічці зі срібним підкладом девіз золотом: CITIUS, ALTIUS, FORTIUS (швидше, вище, сильніше).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 662 Олег Володимирович МАЗУР (Мелітополь) № 662 Олег Володимирович МАЗУР (Мелітополь)

Щит напіврозтятий і перетятий вигнутою золотою балкою; у 1-у червоному полі срібний розширений хрест, над ним праворуч – така ж 8-променева зірка; у 2-у синьому – золоте колесо-шестерня, над нею ліворуч – така ж шишка хмелю; у нижньому зеленому – срібна рука в латах тримає таку ж шаблю з золотим руків'ям і ефесом. Щит увінчує сталевий шолом з решітками, вкритий праворуч червоним наметом зі срібним підбиттям, а ліворуч – синім зі золотим. Клейнод – зі золото-синього бурелету виходять два золоті крила. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: МОЛИСЬ, ПРАЦЮЙ, БОРИСЬ.
Герб склали О. В. Мазур і А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 661 Артур ЛЕРОЙ (Вишково) № 661 Артур ЛЕРОЙ (Вишково)

У червоному полі золота давня корона. Щит увінчує сталевий дужковий шолом, підбитий червоним, на якому на червоній шийній стрічці – золоте колесо. Намет з червоного ведмежого хутра з головою без нижньої щелепи і з двома передніми лапами, підбитий золотом. Клейнод: із золото-червоного бурелету виходить повернутий праворуч золотий орел з розгорнутими крильми, озброєний червоним. Щитотримачі: золоті короновані голі діви з червоними волоссям, губами, нігтями і сосками, які виходять із зелених башт із зачиненими золотими брамами; кожна тримає прапор на золотому древку: праворуч – на червоному квадратному полотнищі золотий кельтський хрест із розширеними і закругленими кінцями, ліворуч – на зеленому квадратному полотнищі золота кельтська трійця. На золотому постаменті два червоні яблука із двома зеленими листками на кожному і два пучки зеленого дерну. На червоній стрічці девіз золотом: VIVE LE ROY! (хай живе король).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 660 Анатолій Васильович ПОЛЯЦЬКИЙ (Дніпро) № 660 Анатолій Васильович ПОЛЯЦЬКИЙ (Дніпро)

У зеленому полі золота фортеця з трьома вежами, над нею – срібний розширений заокруглений хрест, праворуч якого золотий ключ вушком угору, а ліворуч – пучок із трьох золотих стріл вістрями вгору, перевитий срібною стрічкою; внизу – облямований золотом щит, розтятий і перетятий на сині та червоні поля, в якому золота голова лева анфас, з-поза щита виходять вгору обабіч фортеці дві золоті дубові гілки з жолудями і листочками. Щит вписано у золотий картуш і обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 659 Віталій Григорович і Дмитро Віталійович МИРОНЮК (Кропивницький) № 659 Віталій Григорович і Дмитро Віталійович МИРОНЮК (Кропивницький)

У щиті перекинута срібна кроква з полум’яним верхнім краєм, над нею у синьому полі золотий фенікс зі срібними дзьобом та очима, а під нею в червоному полі золотий православний хрест, проквітлий виноградною лозою, зі срібними гронами, знизу якого накладається срібний сигль М. Над щитом повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним медальйоном зі срібним хрестом і червоним підкладом, вкритий праворуч червоним наметом зі срібним підбиттям та ліворуч синім наметом із золотим підбиттям, увінчаний золотою короною з шаблями. Внизу на срібній стрічці з синім підбиттям синій девіз: ЖИТТЯ ДАНЕ НА ДОБРІ СПРАВИ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 658 Руслана Олександрівна КОМАР (дівоче – БОГДАНОВА) (Харків) № 658 Руслана Олександрівна КОМАР (дівоче – БОГДАНОВА) (Харків)

У червоному полі вкрита золотою короною срібна голова орла з золотим дзьобом. Щит увінчано сталевим лицарським шоломом, накладено на два скошені навхрест срібні мечі з червоними руків’ями та золотими ефесами догори та обрамованою чорними рослинними стеблами з листками та червоними квітками. Під щитом на червоній стрічці облямовані сріблом чорні літери «БРК».
Герб склав В. С. Хвостенко, виконав Є. Рибаков.
(Новий герб)№ 657 Іван Михайлович ГРОД (Київ) № 657 Іван Михайлович ГРОД (Київ)

Щит розтятий, з главою; у правому синьому полі – золотий ключ вушком вгору у стовп; у лівому червоному – золотий лев спинається по такому ж пониженому тонкому східчастому перев’язу праворуч; у зеленій главі срібна 8-променева зірка, обабіч якої розходяться дві золоті дубові гілки з жолудями. Щит накладено на дві золоті стріли вістрями вгору та обрамовано такими ж гілками.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 656 Володимир Георгійович ВОЛКОВИНСЬКИЙ (Київ) № 656 Володимир Георгійович ВОЛКОВИНСЬКИЙ (Київ)

У розтятому та перетятому щиті золотий укорочений прямий хрест; у 1-у зеленому полі золота голова лева анфас; у 2-у синьому – 7 золотих стріл, покладених навхрест вістрями вгору та перев’язаних стрічкою; у 3-у синьому – золота вежа; у 4-у зеленому – золотий дуб з корінням і срібними жолудями. Щит накладено на два скошені навхрест вістрями додолу срібні мечі та обрамовано червоними гілками з золотим підбиттям.
Герб склали М. Р. Волковинська та А. В. Дніпровський, виконав А.В. Дніпровський
(Новий герб)№ 655 Олександр Миколайович МАКЄЄВ (Маріуполь) № 655 Олександр Миколайович МАКЄЄВ (Маріуполь)

У червоному полі спинається золотий коронований лев і тримає у передніх лапах такий же ключ, вушком догори; над ним праворуч три золоті 8-променеві зірки, дві над однією, яка більшого розміру, а ліворуч – така ж лілея. Щит увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом з золотим декоруванням, вкритим червоним наметом із золотим підбиттям, який кріпиться золото-червоним бурелетом. Щит вписано в золотий картуш і накладено на два скошені срібні мечі з золотими руків’ями. Внизу на червоній стрічці девіз золотом: КТО СТРЕМИТСЯ – ТОТ ДОСТИГНЕТ. Прапор: на червоному полотнищі золота монограма М, охоплена таким же лавровим вінком.
Герб склали І. О. Макєєв, Н. І. Макєєва та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 654 Андрій В’ячеславович, Інна Петрівна та Радіон Андрійович ГОРДІЄНКО (Одеса) № 654 Андрій В’ячеславович, Інна Петрівна та Радіон Андрійович ГОРДІЄНКО (Одеса)

Щит напіврозтятий і перетятий золотою ламаною балкою з трьома 8-променевими синіми зірками, під нею – золота стріла у стовп вістрям вгору; у 1-у червоному полі золотий дракон, у 2-у синьому – золоте гроно винограду з трьома листочками, у 3-у зеленому – стоїть золотий дуб з корінням і срібними жолудями та спинається золотий лев з роздвоєним хвостом. Щит обрамовують сині гілки з золотим підбиттям. Внизу на синій стрічці зі золотим підкладом девіз золотом: SEMPER ET UBICUMQUE VOLO, POSSUM ET ERO (завжди, скрізь і всюди – хочу, можу й буду).
Герб склали А. В. Гордієнко та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 653 Олександр Михайлович КОВАЛКО (Київ) № 653 Олександр Михайлович КОВАЛКО (Київ)

Щит перетятий; у верхньому синьому полі покладені в косий хрест золоті стріла, вістрям вгору праворуч, і ключ, вушком вгору ліворуч, над ними – така ж 8-променева зірка; у нижньому зеленому полі підкова вухами вгору, в ній – фортеця з трьома вежами, а внизу під ними – 2 дубові гілки з жолудями, все – золоте. Щит обрамовують золоті гілки. Внизу на зеленій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: QUADRIVIUM (чотиридоріжжя).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 652 Сергій Валентинович МАРКОВ (Київ) № 652 Сергій Валентинович МАРКОВ (Київ)

У синьому полі спинається золотий крилатий лев з головою анфас з німбом, тримає у передній правій лапі пернач, а у лівій – золотий щит з пурпуровою головою бика; вгорі праворуч – срібний лапчастий хрест. Щит увінчує сталевий лицарський шолом з пурпуровим підкладом, на пурпуровій шийній стрічці срібний хрест. Шолом вкритий пурпуровим наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синьо-пурпуровим бурелетом. Клейнод: золота голова лева з німбом, обабіч – два крила. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ.
Герб склали В. Бернар і П. Марков, виконав В. Бернар.
(Новий герб )Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]