головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ




Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот






Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 880 Владика Микола СЕМЕНИШИН (Івано-Франківськ) № 880 Владика Микола СЕМЕНИШИН (Івано-Франківськ)

Щит перетятий шипоподібно; у верхньому синьому полі виходить золотий човен зі срібним вітрилом, на якому пурпурова лілія, з човна на нижнє срібне поле вістрям розходиться червона сітка, на якій золота риба. Щит розміщено на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл праворуч і процесійний хрест ліворуч. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: ВІДЧАЛИ НА ГЛИБІНЬ.
Герб склали А. Гречило та М. Семенишин, виконав А. Гречило.
(Новий герб)



№ 879 Ірина Анатоліївна (Гамбург, Німеччина), Людмила Аркадіївна, Анатолій Ісаакович КОГАН (Унна, Німеччина), Ольга Анатоліївна КОГАН-ГОЛОБОРОДЬКО, Еліора Євгенівна та Авіель Євгенівна ГОЛОБОРОДЬКО (Аахен, Німеччина) № 879 Ірина Анатоліївна (Гамбург, Німеччина), Людмила Аркадіївна, Анатолій Ісаакович КОГАН (Унна, Німеччина), Ольга Анатоліївна КОГАН-ГОЛОБОРОДЬКО, Еліора Євгенівна та Авіель Євгенівна ГОЛОБОРОДЬКО (Аахен, Німеччина)

У синьому полі косий хрест, перетятий на срібло та золото, поверх усього 32-променеве сяйво, перетяте на золото та срібло, в якому зелена яблуня з корінням і золотими плодами, ще 4 такі ж яблука лежать під деревом, а посередині стовбура розгорнута срібна книга, на сторінках якої червоний знак безконечності. Щит накладено на скошені навхрест золоті пензель і гусяче перо, з верхнього краю щита виходить золотий сокіл із розгорнутими крильми над срібною квіткою яблуні, а внизу щита – золота кобра. Щит оточують підбиті сріблом сині стрічки, на нижній – девіз золотом: INTELLEGENTE, INVERNIENTE, SERVA, CONJUNGERE (взнай, зрозумій, збережи, поєднай).
Герб склала І. А. Коган, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 878 Євген Анатолійович КОНОНЕНКО (Межова) № 878 Євген Анатолійович КОНОНЕНКО (Межова)

У щиті, перетятому на синє та зелене поля, срібний стовп і два такі ж напівперев’язи праворуч і ліворуч, наповнені червоною цегляною кладкою; поверх усього золотий колосок зі стеблом і двома листками, на нього накладено срібний розширений хрест із заокругленими краями. Щит покладено на дві скошені срібними вістрями додолу шаблі із золотими руків’ями та увінчано повернутим праворуч сталевим лицарським щоломом із золотим декоруванням, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, що прикріплений золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: LIBERTAS PRETIOSIOR AURO (свобода дорожча золота).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 877 Олександр Миколайович КУЛИК (Миколаїв) № 877 Олександр Миколайович КУЛИК (Миколаїв)

Герб: У зеленому полі золота зубчаста мурована стіна, над якою золота правиця з жестом благословення та така ж книга. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підбиттям та золотим медальйоном на зеленій нашийній стрічці, вкритий зеленим наметом із золотим підкладом. Клейнод: із золото-зеленого бурелету виходять золоті крила, між якими книга із золотим блоком і написом КУЛИК на червоній палітурці та з зеленою закладкою. Щитотримачі: двоє срібних вовків з червоними очима, язиками, зубами та кігтями, які тримають в одній лапі по прапору з косицями, що складаються із трьох рівношироких горизонтальних смуг – зеленої, жовтої та зеленої. Під щитом на зеленій стрічці девіз золотом: LIBERTAS * PRAESIDIVM * FIDES * INTELLIGENTIA (свобода, захист, вірність, інтелект).



№ 876 Дмитро Дмитрович ШЕВЧЕНКО, Оксана Олександрівна ПІЧУЄВА та Олександр Дмитрович ПІЧУЄВ (Запоріжжя) № 876 Дмитро Дмитрович ШЕВЧЕНКО, Оксана Олександрівна ПІЧУЄВА та Олександр Дмитрович ПІЧУЄВ (Запоріжжя)

У зеленому щиті золотий дуб, обабіч нього – по три срібні жолуді в ряд, під ним виходять дві золоті руки, які тримають розгорнуту золоту книгу, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω. Над щитом сталевий лицарський шолом із золотим оздобленням, вкритий зеленим наметом зі срібним підбиттям, увінчаний короною із золотих геральдичних троянд із червоними осердями та лілій. Внизу на срібній стрічці зелений девіз: SUPER OMNIA VERITAS (понад усе істина).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 875 Олексій Павлович САМОЛЮК (Київ) № 875 Олексій Павлович САМОЛЮК (Київ)

У синьому щиті золоте вкорочене вістря із синім Андріївським хрестом, на якому скошені навхрест два срібні мечі із золотим руків’ям догори, обабіч та внизу хреста – три червоні лілії, зверху вістря виходить срібна мурована фортеця, праворуч неї – золотий лапчастий хрест, а ліворуч – золота 4-променева зірка, покладена на таку ж срібну скошену зірку. Щит увінчує золотий лицарський шолом із червоним підкладом, на синій стрічці такий же медальйон зі срібним сиглем S. Шолом вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золотою лілійною короною. Клейнод – срібний орел, на грудях якого покладено червону лілію. Під щитом на золотій стрічці із синім підкладом синій девіз: ВІРНІСТЬ. БОГ. ЧЕСТЬ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 874 Віталій Павлович БАЙДУЖ (Дніпро) № 874 Віталій Павлович БАЙДУЖ (Дніпро)

Герб: У синьому полі срібна стріла у стовп, спрямована вістрям до золотого лапчастого хреста, під ними – срібний півмісяць, ріжками додолу. Щит увінчує повернутий праворуч лицарський шолом з червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із золото-синього бурелета виходить золотий лапчастий хрест, за яким скошені навхрест вістрями догори дві сині шаблі. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: БАЙДУЖІ НИЦОГО – ПРАГНЕМО ВЕЛИЧНОГО.

Прапор-значок: Трикутне полотнище зі співвідношенням древкової сторони до довжини 2:3, на якому біля древка жовтий хрест, до якого спрямована біла стріла від такого ж півмісяця, ріжками до гострого кута.

Бейдж: Золотий лапчастий хрест поверх скошених навхрест вістями вгору двох синіх шабель.
Символи склав і виконав В. Р. Байдуж.
(Нові символи)



№ 873 Олег Олександрович ДУШИН (Новгород-Сіверський) № 873 Олег Олександрович ДУШИН (Новгород-Сіверський)

Герб: У срібному полі чорний орел зі срібними очима та лапами, на його грудях срібний щиток із чорними рунами Совіло і Тейваз; орел спирається на складені руків’ями в косий хрест чорні булаву зі срібним навершям, дволезову сокиру зі срібним лезом, батіг і меч. Щитотримачі: дві діви тілесного кольору із заплющеними очима стоять на срібному постаменті, праворуч – чорноволоса у чорній сукні тримає у правиці чорні терновий вінок і кинжал, ліворуч – срібноволоса у срібній сукні тримає у лівиці срібні дубовий вінок та гроно винограду. Під щитом срібна стрічка з чорним девізом: PER ASPERA AD ASTRA, PER DOLOREM AD LAUREA, VIVAT TRIUMPHUS! (через терни до зірок, через біль до лаврів, хай живе перемога!).
Прапор: Прямокутне полотнище зі співвідношенням ширини до довжини 3:5, яке складається з трьох горизонтальних смуг: чорної, червоної та чорної (співвідношення їхніх ширин рівне 1:3:1), посередині полотнища – гербовий щит.
Символи склали О. О. Душин і С. Л. Резніков; виконав О. О. Душин.
(Нові символи)



№ 871 Владика Андрій ХІМ’ЯК (Київ) № 871 Владика Андрій ХІМ’ЯК (Київ)

Щит повищено перетятий; у верхньому синьому полі три золоті 8-променеві зірки в один ряд; у нижньому правому червоному полі Архистратиг Михаїл зі срібними крильми і золотим німбом навколо голови, у золотих обладунках, синій сорочці, срібних штанях і золотих чоботях, тримає у правиці срібний меч із золотим руків’ям, а в лівиці – золоті ваги; у нижньому лівому пурпуровому полі верхи на срібному коні із золотими гривою, хвостом, копитами та упряжжю Святий Юрій із золотим німбом і в золотих обладунках, б’є срібним списом срібного змія. Щит розміщено на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл праворуч і процесійний хрест ліворуч. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: МИР ВАМ.
Герб склали А. Хім’як та А. Гречило, виконав А. Гречило.
(Новий герб)



№ 870 Владика Максим РЯБУХА (Запоріжжя) № 870 Владика Максим РЯБУХА (Запоріжжя)

Щит перетяий і напіврозтятий; у верхньому синьому полі з чорної основи виходить золоте сонце з 12-ма променями; у нижньому правому зеленому полі стоїть пастир у срібній туніці та сандалях і золотому плащі й тримає в правиці золотий посох, а на плечах – срібну вівцю; у нижньому лівому золотому полі виходить Богородиця у червоному мафорії та синьому хітоні і тримає на руках Дитя у срібній сорочці. Щит вписано у декоративний картуш і розміщено на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На золотій стрічці девіз чорним: «ВІВЦІ ГОЛОСУ МОГО СЛУХАЮТЬ».
Герб склали А. Гречило та М. Рябуха, виконав А. Гречило.
(Новий герб)



№ 869 Григорій Михайлович ЛИТВИН (Дрижина Гребля) та Кирило Ігорович КОВАЛЬ (Київ) № 869 Григорій Михайлович ЛИТВИН (Дрижина Гребля) та Кирило Ігорович КОВАЛЬ (Київ)

У синьому полі золотий перев’яз ліворуч, на якому пурпурові підкова, колесо та казан, поверх усього скошені навхрест вістрями додолу дві срібні стріли, над ними – такий же козацький хрест. Щит увінчує лицарський шолом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод: три срібні страусові пір’їни.
Герб склав і виконав В. В. Голубенко.
(Новий герб)



№ 868 Володимир Йосифович і Катерина Олегівна СЕМЕН (Хмельницький) № 868 Володимир Йосифович і Катерина Олегівна СЕМЕН (Хмельницький)

У щиті, розтятому на зелене та синє поля, срібна фортеця, у чорному отворі відкритих золотих воріт якої золота лілія, над нею скошені навхрест дві срібні шаблі золотими руків’ями догори, на них покладено червоний щиток зі срібним сиглем S, над щитком – золотий лапчастий хрест. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – срібна голова орла в лілейній золотій короні. Щитотримачі стоять на синій земній півкулі: праворуч – срібний єдиноріг із золотими рогом, очима, гривою, хвостом та копитами, за ним виходить зелений із золотою лиштвою прапор із золотою бджолою зі срібними крилами; ліворуч – золотий морський лев зі срібними кігтями та червоним язиком, за ним виходить синій із золотою лиштвою прапор із золотою стрілою вістрям вгору, покладену на дві скошені навхрест вістрями вниз срібні стріли. Внизу, під золотими пальмовими гілками на такій же стрічці із синім підкладом чорний девіз: FINIS AB ORIGINE PENDAT (результат залежить від початку).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 867 Віктор Олександрович (Самбір) та Василь Вікторович ГЕЙНИК (Львів) № 867 Віктор Олександрович (Самбір) та Василь Вікторович ГЕЙНИК (Львів)

У синьому щиті золотий орел зі срібними лапами і золотими кігтями та з червоним щитком на грудях, в якому срібний сигль Н, стоїть на срібній фортеці з двома баштами, у чорному отворі відкритих золотих воріт якої золота лілія, обабіч фортеці – дубові золоті гілки зі срібними жолудями. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золотою короною із шаблями. Внизу на підбитій синім золотій стрічці чорний девіз: КРІЗЬ ВІКИ В ЄДНОСТІ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 866 Денис Вікторович, Єлена Олександрівна та Зої Денисівна ГРАБЧАК (Силікон-Веллі, США) № 866 Денис Вікторович, Єлена Олександрівна та Зої Денисівна ГРАБЧАК (Силікон-Веллі, США)

Щит напіврозтятий і перетятий; у 1-у синьому полі спинається ліворуч золотий лев; у 2-у червоному – стоїть срібна чапля із золотими лапами, дзьобом та очима і тримає правою лапою золотий пірнач; у 3-у пурпуровому – три золоті горіхи граба (2:1). Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – срібний орел із золотими лапами, дзьобом та очима, з відведеними назад крильми, який тримає в дзьобі золоте перо. Щитотримачі стоять на зеленій галявині: праворуч – срібний єдиноріг із золотими рогом, очима, гривою, копитами та пасмами на хвості й ногах та червоним язиком; ліворуч – золотий лев зі срібними кігтями та червоним язиком. Під щитом на золотій стрічці з червоним підкладом чорний девіз: LIBERTAS ET DOCTRINA (свобода та знання).
Герб склав та виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 864 Валерій Флорійович і Валентина Іванівна КОЗЛОВСЬКІ (Харків), Євген Валерійович КОЗЛОВСЬКИЙ (Феодосія), Вероніка Валеріївна КОЗЛОВСЬКА (Гелмонд, Нідерланди) № 864 Валерій Флорійович і Валентина Іванівна КОЗЛОВСЬКІ (Харків), Євген Валерійович КОЗЛОВСЬКИЙ (Феодосія), Вероніка Валеріївна КОЗЛОВСЬКА (Гелмонд, Нідерланди)

Щит напіврозтятий і напівскошений обабіч трьома срібними стрілами, що сходяться золотими вістрями; у правому зеленому полі спинається вліво срібний козел із золотими рогами, очима та копитами; у лівому синьому – срібне яструбине крило із золотою лапою; нижнє поле перетяте нитяними срібною та синьою хвилястими балками, у верхньому чорному полі – три срібні камені, один над двома, у нижньому срібному – синя сніжинка. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом, підбитий червоним, вкритий справа синім наметом із золотим підбиттям та зліва зеленим зі срібним, що прикріплений золото-синьо-срібно-зеленим бурелетом. Клейнод: виходить срібний козел із золотими рогами, очима та копитами й у піднятій правиці тримає три червоні стріли із золотими вістрями вниз. Під щитом скошені навхрест дві срібні шаблі із золотими ефесами догори, перевиті синьою стрічкою із золотим підбиттям та девізом золотом: СКАЗКУ СДЕЛАТЬ БЫЛЬЮ.
Герб склав Р. Ю. Касьяненко, виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 863 Растіслав ГАЙДОСІК (Братислава, Словаччина) № 863 Растіслав ГАЙДОСІК (Братислава, Словаччина)

У синьому полі виходить золота фортеця, над нею скошені навхрест срібна сокира, золотим держаком додолу, та срібний меч, золотим руків’ям вгору, на них покладено зелений лавровий вінок, а поверх усього у стовп – золотий жезл із лілією. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим синьо-золотим бурелетом. Клейнод: виходить золотий лев із червоними кігтями та язиком і тримає у піднятій правиці срібний меч із золотим руків’ям.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 862 Артем Юрійович та Інна Віталіївна СОХАНЬ (Київ) № 862 Артем Юрійович та Інна Віталіївна СОХАНЬ (Київ)

У синьому полі скошені навхрест золотий пірнач та срібна із золотим руків’ям шабля вістрям додолу, на них накладено чорний щиток із золотим соколом, що летить вниз, над щитком золота книга зі срібними сторінками, обабіч щитка – дві срібні 8-променеві зірки із сапфірами, внизу – золотий козацький хрест. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям і прикріплений синьо-золотим бурелетом. Клейнод: на золотому сонці, що сходить, червоний сигль С. Під щитом на золотій стрічці, підбитій синім, чорний девіз: РАБІВ ДО РАЮ НЕ ПУСКАЮТЬ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 861 Олександр Іванович ЧЕРЕВКО (Харків) № 861 Олександр Іванович ЧЕРЕВКО (Харків)

Щит перетятий вигнуто, у верхньому пурпуровому полі 7 золотих 5-променевих зірок (4:3), у нижньому золотому три хвилясті сині вістря. Щит увінчаний підбитим червоним сталевим дужковим шоломом із золотим медальйоном на синій нашийній стрічці та вкритий пурпуровим наметом, підбитим золотом і прикріпленим золото-синьо-пурпуровим бурелетом. Клейнод: золотий із червоним полум’ям смолоскип у стовп, поверх якого накладено відкриту червону книгу, на золотих сторінках якої напис синім: «Без труда нема плода. Добре роби – добре і буде». Щитотримачі: два золоті леви з червоним озброєнням, правий тримає у піднятій лапі золотий колос пшениці, а лівий –золоту кирку. Під щитом внизу пурпурова стрічка з девізом золотом: З ЧРЕВА ПОТЕЧУТЬ РІКИ ВОДИ ЖИВОЇ.
Герб склала і виконала Г. В. Бернар.
(Новий герб)



№ 860 Мар’ян Васильович ГЕРУЛА та Ірина Миколаїівна (з дому - КОСОЛАПОВА) ГЕРУЛА (Київ) № 860 Мар’ян Васильович ГЕРУЛА та Ірина Миколаїівна (з дому - КОСОЛАПОВА) ГЕРУЛА (Київ)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у срібному полі чорна коронована галка з розгорнутими крильми; у 2-у синьому – скошена вістрям додолу ліворуч срібна шабля із золотим руків’ям, над нею – золотий каламар зі срібним гусячим пером; у 3-у синьому – золотий дуб із жолудями; у 4-у срібному – розгорнута червона книга із золотими сторінками; у золотому серцевому щитку чорний сигль Н. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод: золотий лавровий вінок. Щит обабіч підтримують, виходячи із червоного полум’я, два золоті Фенікси з червоними язиками. Внизу на золотій стрічці девіз чорним: MEMORIA BENE REDDITAE VITAE SEMPITERNA (пам’ять про добре прожите життя вічна).
Герб склали М. Герула та А. Гречило; виконав А. Гречило.
(Новий герб)



№ 859 Олег Володимирович, Володимир Олегович, Богдана Олегівна УСТИМЕНКО та Ярослава Олегівна ХАРЧЕНКО (Черкаси) № 859 Олег Володимирович, Володимир Олегович, Богдана Олегівна УСТИМЕНКО та Ярослава Олегівна ХАРЧЕНКО (Черкаси)

У синьому полі срібна фортеця з двома вежами і чорним сиглем «U» на стіні над воротами, вгорі праворуч – срібна бойова сокира, ліворуч – срібна книга із золотими застібками, а внизу крокує золотий лев із повернутою назад головою. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на срібній стрічці чорний девіз: VOLUNTAS, SCIENTIA, VIRTUS, FAMILIA (воля, знання, сила, родина).
Герб склав і виконав О. Устименко.
(Новий герб)



Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]