головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 757 Юрій Олександрович МОЧАЛОВ (Дніпро) № 757 Юрій Олександрович МОЧАЛОВ (Дніпро)

Щит розтятий; у правому зеленому полі срібна вежа, перевита золотою виноградною лозою з гронами, поверх них – золота голова лева анфас; у лівому синьому полі спинається срібний єдиноріг, під ним – золотий ключ, вушком догори. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч, і охоплено синіми гілками зі срібним підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 756 Юрій Олександрович БУТЕНКО (Юрій Олександрович КОЛОВРАТ-БУТЕНКО) (Зміїв) № 756 Юрій Олександрович БУТЕНКО (Юрій Олександрович КОЛОВРАТ-БУТЕНКО) (Зміїв)

У чорному полі спинається золотий лев із червоними очима та пазурам і таким же щитком із золотим коронованим змієм, що звивається вгору; на червоному бордюрі вісім золотих перехрещених хрестів. Щит увінчує сталевий шолом-шишак із золотим декоруванням, вкритий чорним наметом із золотим підбиттям. На золотому постаменті спинаються два леви-щитотримачі: праворуч – червоний зі золотими очима та пазурами, ліворуч – золотий із червоними. Корогва: щитовий малюнок на червоно-чорному полотнищі з трьома косицями; золоте древко увінчане православним хрестом.
Герб склав і виконав Ю. О. Бутенко.
(Новий герб)№ 755 Олексій Анатолійович та Катерина Олегівна КОВАЛЕНКО (Дніпро) № 755 Олексій Анатолійович та Катерина Олегівна КОВАЛЕНКО (Дніпро)

У синьому полі облямовані сріблом червоний стовп і такі ж напівперев’язи – праворуч зверху та ліворуч вниз, посередині – золотий натягнутий лук зі спрямованою вгору стрілою, поверх них – срібна фортеця з трьома вежами, у правому полі вгорі спинається ліворуч золотий лев, під ним внизу – срібний єдиноріг. Щит обрамовано золотим картушем, накладено на скошені навхрест золоту дубову гілку з жолудями та такий же ключ, вушком догори, й охоплено зеленими гілками зі золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 754 Дiамар Наумович ПЯСИК, Олена Георгіївна ФАРБЕР (обоє – Бейт-Шемеш, Ізраїль), Галина Дiамарівна ПЯСИК (Ашдод, Ізраїль), Олександр Дiамарович ПЯСИК (Маале-Адумім, Ізраїль) та Алла Наумівна ФІНКЕЛЬ (Мельбурн, Австралія) № 754 Дiамар Наумович ПЯСИК, Олена Георгіївна ФАРБЕР (обоє – Бейт-Шемеш, Ізраїль), Галина Дiамарівна ПЯСИК (Ашдод, Ізраїль), Олександр Дiамарович ПЯСИК (Маале-Адумім, Ізраїль) та Алла Наумівна ФІНКЕЛЬ (Мельбурн, Австралія)

У синьому полі укорочене червоне муроване зі срібними швами вістря, облямоване сріблом, на якому срібний ключ, вушком вгору, поверх якого золота голова лева анфас, над вістрям – розгорнута срібна книга, на якій синя зірка Давида, обабіч неї – по срібній колоні, перевитій золотою виноградною лозою з гронами. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч. Все обрамоване синіми гілками, підбитими золотом. Внизу на синій стрічці девіз золотом: AMORE ET HUMANITATE, LABORE ET SCIENTIA (коханням і людинолюбством, працею і знанням).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 753 Зінаїда Єгорівна ПОДСТЬОГІНА (Луганськ) № 753 Зінаїда Єгорівна ПОДСТЬОГІНА (Луганськ)

У синьому полі золота змія з червоними очима обернулася кільцем навколо облямованого золотом прямого червоного хреста, під нею – золотий ведмежий слід, пазурами догори. Щит накладено на чорний якір із золотим канатом, вільний кінець якого прив’язаний до хвоста щитотримача – вкритого зеленою лускою василіска з червоними півнячими гребінцем і сережками, золотими очима, дзьобом і пазурами, чорними зі срібним підбиттям крилами, який сидить на якорі і тримає лапою щит з правого боку. Щит увінчаний сталевим єрихонським шоломом із бармицею та вкритий синім наметом із дубового листя з золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод: срібно-чорна із золотими крилами, хвостом та лапами пташка-зуйок, яка тримає у червоному дзьобі гілку ліщини з зеленим листям і двома золотими горіхами. Праворуч від щита на накинутій на шток і лапу якоря синій стрічці девіз золотом: DAT GLORIA VIRES (слава зміцнює дух).
Герб склали Є. Подстьогін і Р. Касьяненко, виконав В. Напиткін.
(Новий герб)№ 752 Олексій Миколайович СТОРОЖУК (Київ) № 752 Олексій Миколайович СТОРОЖУК (Київ)

Золоте поле перетинає синя зубчаста стіна з двома вежами по краях, з якої виходить дуб із чорним стовбуром, зеленою кроною та золотими жолудями, обабіч нього – дві 4-променеві срібні зірки, покладені навхрест на сині; на стіні – облямований золотом червоний щиток, на якому золотий посох зі срібними крилами, обвитий золотою та срібною зміями, обабіч – по 5 безантів, під щитком – золота лілія, з якої обабіч виходять по 3 такі ж пшеничні колоски; на правій вежі – скошені навхрест срібні із золотим руків’ям шаблі, вістрям вниз, на лівій – скошені навхрест золоті молоти, ручками додолу. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий підбитим золотом синім наметом і прикріплений короною з шаблями. На синьому прапорі срібний лелека, над яким червоне сонце зі срібним сиглем «S» і золотим промінням. Внизу, на золотій стрічці з синім підкладом, синій девіз: UNIVERSUM EST ABSOLUTE VERA (всесвіт абсолютно справедливий).
Герб склали О. М. Сторожук та М. С. Карий, виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 751 Максим Валерійович, Олена Вікторівна, Владислав Максимович і Михайло Максимович КОРОЛЕНКО (Дніпро) № 751 Максим Валерійович, Олена Вікторівна, Владислав Максимович і Михайло Максимович КОРОЛЕНКО (Дніпро)

Щит скошений праворуч золотим нитяним ламаним перев’язом; у верхньому синьому полі золота вежа, з-поза якої вгорі обабіч ідуть такі ж дубові гілки з жолудями; у нижньому полі, двічі розтятому на зелене, червоне та зелене, золотий натягнутий лук зі стрілою, вістрям вгору, поверх них – срібний ключ, вушком догори. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом із золотим декоруванням, вкритий синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Внизу на синій стрічці девіз золотом: SURGE ET AGE (вставай і дій).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 750 Жан БОРДІЯН (Чернівці) № 750 Жан БОРДІЯН (Чернівці)

У червоному полі срібний хрест із розтроєними краями та золотими жолудями, які виходять з перехрестя, під ними – дві скошені навхрест додолу срібні шаблі з перекладинами на кінцях та золотими руків’ями, у синій главі виходить золотий тигр з червоним язиком та срібними пазурами. Щит увінчує лицарський шолом із золотим декоруванням, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: зі золотої корони виходить правиця у срібних латах і тримає золотий циркуль. Щитотримачі: праворуч – архангел Михаїл у срібному обладунку та червоному плащі, з полум’яним мечем у правиці та круглим золотим щитом у лівиці, ліворуч – архангел Гавриїл у срібному хітоні та синьому плащі, з квіткою лілії в лівиці; обидва – зі срібними крильми. Внизу на червоній стрічці девіз золотом: СИЛА И ЧЕСТЬ, МУДРОСТЬ И СЛАВА.
Герб склав і виконав С. С. Дрелінський.
(Новий герб)№ 749 Владислав Володимирович ВИНЯРСЬКИЙ і Наталія Олександрівна ВИНЯРСЬКА (Київ) № 749 Владислав Володимирович ВИНЯРСЬКИЙ і Наталія Олександрівна ВИНЯРСЬКА (Київ)

У золотому полі дві перевиті зелені змії, у зеленій главі – золотий трилистий хрест. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з золотими декоруваннями, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-зеленим бурелетом. Вгорі на зеленій стрічці золотом: VYNIARSKYIS V&N, а внизу на зеленій стрічці з золотим підбиттям золотий девіз: VENTURE, LEARN, AIM, DREAM (дій, учись, прагни, мрій).
Герб склали В. В. та Н. О. Винярські і А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 748 Денис Олександрович ПАСЬКО (Харків) № 748 Денис Олександрович ПАСЬКО (Харків)

У синьому полі золота мурована фотреця з двома вежами, з’єднаними вгорі кренеляжем, у кожній вежі по синьому арковому вікну, а між ними спинається золотий лев, у стіні внизу отвір у формі тригорба, в якому золотий ключ у стовп, вушком вгору; над фортецею дві золоті стріли скошені навхрест вістрями вгору, поверх них – золотий дуб з корінням і срібними жолудями. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, вушком догори, й увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом зі золотим декоруванням, вкритим синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Внизу на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: FAMILIA RES EST, PRO QUA VIVIMUS (сім’я є справою, задля якої живемо).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 747 Прокопій Тихонович КОЛІСНИК (Луганськ) № 747 Прокопій Тихонович КОЛІСНИК (Луганськ)

У щиті тонкий перекинутий вилоподібний синій хрест із хвилястою стійкою, облямований у 1-у та 3-у полях сріблом; у 1-у синьому полі срібний півень із червоним гребенем, лапами та пір’їнами хвоста, тримає у правій лапі три срібні стріли, навхрест вістрями додолу; у 2-у золотому полі спинається чорний кінь; у 3-у зеленому полі – золоте колесо-коловорот. Щит накладено на дві скошені навхрест вістрями вниз запорізьку та донську козацькі шаблі й увінчано повернутим праворуч сталевим лицарським шоломом із золотим декоруванням та хрестом-колардом. Шолом вкритий праворуч синім, а ліворуч – зеленим наметом дубового листя із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синьо-зеленим бурелетом. Клейнод: червоне павине пір’я та три золоті стріли навхрест вістрями додолу, перев’язані синьою стрічкою. З-поза щита виходять вгору два прапори з двома косицями та тонкою золотою лиштвою, на золотих древках, праворуч – зелений із золотим лапчастим хрестом у червоному сяйві та трьома золотими 6-променевими зірками, ліворуч – синій із золотим коловоротом. Під щитом два ордени на стрічках та зелені дубова й горіхова гілки зі срібно-золотими плодами, перевиті золотою стрічкою з червоним девізом: ГОРИТ В СЕРДЦАХ У НАС ЛЮБОВЬ.
Герб склав Р. Касьяненко, виконав В. Напиткін.
(Новий герб)№ 746 Олександр Олександрович МОСКАЛЕНКО (Дніпро) № 746 Олександр Олександрович МОСКАЛЕНКО (Дніпро)

Щит напіврозтятий і напівскошений обабіч; у 1-у синьому та 2-у зеленому полях – по золотій дубовій гілці зі срібними жолудями, між ними – золота 8-променева зірка; у 3-у нижньому червоному мурованому зі срібними швами полі – золота стріла, вістрям вгору, зі срібними крилами обабіч, поверх них – золота голова лева анфас. Щит накладено на скошені навхрест золоті ключі, борідками додолу й назустріч, та увінчано лицарським шоломом із золотим декоруванням і медальйоном, вкритим синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: зі золото-синього бурелету виходить золотий лев і тримає у передніх лапах такий же ключ, барідкою додолу і від себе. Внизу на синій стрічці девіз золотом: VENI, VIDI, VICI (прийшов, побачив, переміг).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 745 Андрій Петрович ВОЙТКО (Васильків) № 745 Андрій Петрович ВОЙТКО (Васильків)

Щит двічі розтятий і підвищено перетятий на сині та муровані зелені зі срібними швами поля; у 1-у синьому полі золоте сонце, у 2-у зеленому – золота дубова гілка з двома жолудями і п’ятьма листками, у 3-у синьому – золота 8-променева зірка, у 3-х нижніх полях – скошені навхрест стріла, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу, поверх яких накладено проквітлий хрест, праворуч – «А», ліворуч – «Ω», всі золоті; знизу виходить золотий тригорб, на якому синій сигль «V». Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із золотим декоруванням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на золотій стрічці девіз синім: FACTA SUNT POTENTIORA VERBIS (вчинки сильніші від слів).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 744 Владика Юрій ДЖУДЖАР (Руський Керестур, Сербія) № 744 Владика Юрій ДЖУДЖАР (Руський Керестур, Сербія)

У золотому вістрі стоїть Святий Миколай у синьому підризнику та червоному фелоні, червоній митрі, з золотим омофором і синьо-золотим набедреником, з німбом навколо голови, тримає у правці червоний жезл зі срібною хусткою, у лівиці – срібну розгорнуту книгу; у правому синьому полі – срібна геральдична лілія; у лівому пурпуровому – золота чаша. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На золотій стрічці девіз чорним: ГОСПОДИ, НА ТЯ УПОВАХЪ.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 743 Олексій Вікторович НЕВЕСЕЛИЙ (Дніпро) № 743 Олексій Вікторович НЕВЕСЕЛИЙ (Дніпро)

Герб: У червоних мурованих зі срібними швами балці та боковиках срібна 8-променева зірка, обабіч якої по золотій виноградній лозі з гронами та листками; в облямованих золотом синіх полях: у верхньому – золотий ключ вушком догори, у нижньому – така ж голова лева анфас. Щит покладено на дві скошені навхрест вістрями вгору золоті стріли та увінчано повернутим правруч сталевим лицарським шоломом, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: OMNIA BENE ERIT (все буде добре).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 742 Володимир Павлович і Володимир Володимирович ГОРБАЧ (Шпола) № 742 Володимир Павлович і Володимир Володимирович ГОРБАЧ (Шпола)

У щиті, розтятому на синє і зелене поля, ключ вушком вгору, поверх нього – розгорнута книга, обабіч них – по бджолі, а нижче – по дубовій гілочці з жолудями, все – золоте; на червоному мурованом тригорбі зі срібними швами – золота голова лева анфас. Щит накладено на скошені навхрест золоту стрілу, вістрям вгору, та такий же ключ, борідкою додолу праворуч, а також увінчано повернутим управо сталевим лицарським шоломом із золотим медальйоном, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: VIVERE EST COGITARE (жити – означає мислити).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 741 Віктор Іванович БЕРЬОЗІН (Мирне, Оріхівський р-н, Запорізька обл.) № 741 Віктор Іванович БЕРЬОЗІН (Мирне, Оріхівський р-н, Запорізька обл.)

У золотому полі три зелених пагорби, з яких виростає береза зі срібно-чорним стовбуром і зеленою кроною, обабіч берези по дві 5-променеві сині зірки (2:2, верхні – більшого розміру). Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий з правої сторони зеленим наметом із срібним підбиттям, а з лівої – зеленим із золотим, прикріпленим срібно-зелено-золотим бурелетом. Клейнод – золота розгорнута книга зі срібними сторінками, на які накладене золоте гроно винограду з двома листками. Щитотримачі: два золоті леви із синіми очима, червоними язиками та срібними кігтями. Внизу на золотій стрічці із зеленим підкладом чорний девіз: DEBES, ERGO POTES (повинен, значить зробиш). Прапор: на зеленому полотнищі золотом вензель В у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 740 Тарас Ярославович ПИЛИПЕЦЬ-КВАСЕЦЬКИЙ (Рівне) № 740 Тарас Ярославович ПИЛИПЕЦЬ-КВАСЕЦЬКИЙ (Рівне)

У щиті, розтятому на верхнє золоте поле, в якому виходить червоне сонце, і нижнє зелене, золотий дуб із корінням та срібними жолудями, під ним – така ж розгорнута книга, на сторінах якої чорна хризма, обабіч – по три срібні 8-променеві зірки (2 над 1), нижче – золота підкова вухами вгору, обабіч якої по золотому птаху зі складеними крильми. Щит накладено на смолоскип, полум’ям догори, та скошені вістрям вгору стрілу і вушком вгору ключ, усі золоті, а також охоплено синіми гілками зі золотим підбиттям. Внизу на синій стрічці девіз золотом: VIS IN GENTE UNITA (сила в об’єднаному роді).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 739 Олександр Вікторович і Ганна Олександрівна КРИВОРУЧКО, Cвiтлана Валентинівна, Артем Дмитрович та Андрiй Дмитрович ПАНЧЕНКО (усі – Дніпро) та Катерина Дмитрівна ПАНЧЕНКО (Мюнхен, ФРН) № 739 Олександр Вікторович і Ганна Олександрівна КРИВОРУЧКО, Cвiтлана Валентинівна, Артем Дмитрович та Андрiй Дмитрович ПАНЧЕНКО (усі – Дніпро) та Катерина Дмитрівна ПАНЧЕНКО (Мюнхен, ФРН)

У червоному полі голова лева анфас поверх скошених навхрест смолоскипа, полум’ям вгору, та ключа, вушком вгору, і чотирьох дубових гілок із жолудями, що розходяться обабіч, вгору та додолу, усi фігури – золоті. Щит накладено на три золотi стрiли, вiстрями вгору, двi скошені й одна у стовп, а також обрамовано червоними гілками зі золотим підбиттям. Внизу на червоній стрічці девіз золотом: QUOLIBET FINE VICTORIA (перемога за будь-якого завершення).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 738 Олександр Євгенович ПОПОВИЧ (Харків) № 738 Олександр Євгенович ПОПОВИЧ (Харків)

Щит скошений обабіч золотими стрілами вістрями вгору, поверх них накладено облямований золотом червоний щиток, у якому спинається золотий лев; у верхньому червоному полі – золота 8-променева зірка, у правому синьому – золотий дуб із корінням і срібними жолудями; у лівому синьому – золотий ключ вушком вгору, поверх якого така ж розгорнута книга, у нижньому червоному – золота мурована фортеця з трьома вежами. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із золотими накладками, вкритий синiм наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим синьо-золотим бурелетом. На синій стрічці під щитом девіз золотом: VIS, ERGO POTES (якщо хочеш, то можеш). Прапор: на синьому полотнищі золотий вензель «П» у такому ж лавровому вінку.
Герб склали О. Ю. Попович, Т. О. Попович та А. В. Дніпровський, виконав – А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]