головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 737 Іван Павлович ГРАБОВЕЦЬ, Любов Павлівна КАСЬЯНЕНКО (з дому – ГРАБОВЕЦЬ) та Марія Павлівна СТАРЧЕНКО (з дому – ГРАБОВЕЦЬ) (всі – Луганськ) № 737 Іван Павлович ГРАБОВЕЦЬ, Любов Павлівна КАСЬЯНЕНКО (з дому – ГРАБОВЕЦЬ) та Марія Павлівна СТАРЧЕНКО (з дому – ГРАБОВЕЦЬ) (всі – Луганськ)

У зеленому полі з червоної основи виростає золотий дуб зі срібними жолудями і корінням, перед ним скошені навхрест срібний ключ борідкою вгору, на якій вирізано два лапчаcті хрести, та така ж шабля із золотим руків’ям додолу, у червоній основі під корінням – три срібні камені в золотих оправах (2:1). Щит увінчано повернутим праворуч лицарським шоломом, вкритим зеленим наметом зі золотим підбиттям. Клейнод: із золото-зеленого бурелета виходить дівчина з косою в червоній сукні, яка тримає зелену лілію в правиці та щиток у лівиці, на якому в зеленому полі – золотий граб, а над ним дві 6-променеві зірки: золота та срібна. Щитотримачі: золотий лев з крилами, червоним язиком та срібними пазурами, який тримає золотий посох, і такий же бик з червоним язиком, срібними рогами і копитами, який тримає золотий спис. Внизу на зеленій стрічці зі золотим підкладом девіз золотом: ПЕРЕД МАЛЬОВАНОЮ КРАСОЮ ЗАВЖДИ І ГРАБ – ГРАБОВЕЦЬ.
Герб склав Р. Касьяненко, виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 736 Євген Васильович СЮЧ та Євген Андрійович СЮЧ-СОЛДАТЕНКО (Львів) № 736 Євген Васильович СЮЧ та Євген Андрійович СЮЧ-СОЛДАТЕНКО (Львів)

У червоному полі зелений тригорб, поверх усього – срібний меч із золотим руків’ям додолу, праворуч – спинється вліво срібний баран із золотими рогами та копитами, ліворуч – виходить срібний хрест із завішеним зеленим вінком; у синій главі, відділеній срібною тричі ламаною нитяною балкою, 6-променева зірка над півмісяцем, обабіч – по 4-променевій зірці, всі золоті. Щит накладено на скошені навхрест срібні бойовий молот і подвійний ланцюговий моргенштерн та увінчано повернутим праворуч чорним шоломом із золотим декоруванням. Шолом вкрито справа синім наметом із золотим підбиттям, зліва – червоним зі срібним, прикріпленим золото-синьо-червоним бурелетом. У клейноді виходить золота правиця зі срібними крилами і розмахує золотою пращею з червоним каменем. Під щитом на синій стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: CITIUS, ALTIUS, FORTIUS! (швидше, вище, сильніше!).
Герб склали Р. Касьяненко та М. Карий, виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 735 Вадим Андрійович КОЩІЙ (Харків) № 735 Вадим Андрійович КОЩІЙ (Харків)

Щит перетятий лускоподібно; у верхньому червоному мурованому полі зі срібними швами голова лева анфас, покладена на скошені навхрест стрілу, вістрям вгору праворуч, та ключ, вушком вгору ліворуч, усі – золоті; у нижньому синьому полі з золотого пагорба виростає такий же дуб зі срібними жолудями. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору праворуч, та ключ, вушком вгору ліворуч, а також обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям. Унизу на червоній стрічці девіз золотом: QUISQUE EST FABER SUA FORTNAE (кожен є ковалем свого щастя).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 734 Сергій Миколайович ЗАЛАТА (Джанкой) № 734 Сергій Миколайович ЗАЛАТА (Джанкой)

Щит розтятий на зелене і синє поля, з червоним мурованим тригорбом зі срібними швами, на якому золота підкова вухами вгору, з тригорба виростає золотий дуб зі срібними жолудями, праворуч нього спинається золотий лев, а ліворуч – срібний єдиноріг, над дубом – ключ борідкою додолу, покладений на скошені обабіч вістрями вгору стріли, всі золоті. Щит охоплено червоними гілками з золотим підбиттям. Внизу на червоній стрічці девіз золотом: IN UNITATE FLORENTES (процвітання в єдності).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 733 Марія Миколаївна (з дому – СПОДАРИК) та Анна Євгенівна СЮЧ (обидві – Львів) № 733 Марія Миколаївна (з дому – СПОДАРИК) та Анна Євгенівна СЮЧ (обидві – Львів)

У щиті, розтятому на червоне та синє поля, золотий ключ вгору вушком, в якому срібний лапчастий хрест, та з борідкою, на якій вирізано лапчаcтий хрест і 6-променеву зірку, у червоному полі золотий граб, над ним дві 6-променеві зірки – праворуч золота вище за срібну, у синьому полі золота фортеця з зачиненою брамою, над нею – срібний півмісяць рогами вгору. Щит увінчує золота жар-птиця з розгорнутими крильми, з червоним язиком та смарагдом на червоній стрічці. Щитотримачі: золотий лев із червоним язиком і срібними пазурами та чорний ведмідь із головою анфас, із червоним язиком і срібними пазурами, який тримає мигдалеподібний червоний щит зі золотим хрестом у кільці. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом синій девіз: SI DEUS PRO NOBIS, QUIS CONTRA NOS (якщо Бог за нас, то хто проти нас).
Герб склав Р. Касьяненко та М. Карий, виконав М. Карий
(Новий герб)№ 732 Дмитро Юрійович ВОРОБЙОВ та Анна Євгенівна БОЛГАРЄВА (Дніпро) № 732 Дмитро Юрійович ВОРОБЙОВ та Анна Євгенівна БОЛГАРЄВА (Дніпро)

У синьому полі червоний хрест зі срібною облямівкою, поверх якого скошені навхрест вістрями вгору дві золоті стріли і голова лева анфас зі срібними крилами обабіч, над нею – золотий сигль V. Щит накладено на скошені навхрест золоті ключі, вушками вгору, та увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом зі золотим декоруванням, вкритим синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом.
Герб склали А. В. Дніпровський і Д. Ю. Воробйов, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 731 Митрополит Епіфаній ДУМЕНКО (Київ) № 731 Митрополит Епіфаній ДУМЕНКО (Київ)

У щиті синій хрест зі срібною облямівкою, поверх нього – червоний щиток зі срібним сувоєм, на якому червоний хрест, над щитком 4-променева срібна зірка, накладена на таку ж золоту скошену; у 1-у пурпуровому полі срібний голуб летить додолу зі золотими німбом та променями; у 2-у зеленому – золотий ключ вушком догори у такому ж сяйві; у 3-у зеленому – золоте сонце із синіми літерами М та Е; у 4-у пурпуровому – розгорнута золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій золотом, увінчаній пурпуровою архієрейською митрою із золотим візерунком. Обабіч виходять золотий хрест та срібний жезл. Під щитом на синій стрічці девіз сріблом: ЛЮБОВ. ЄДНІСТЬ. ВІРА.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 730 Павло Олексійович (Київ), Роман Олексійович (Львів), Сергій Олексійович, Олексій Борисович ВЕСЕЛКОВ, Людмила Йосипівна та Олександра Сергіївна ВЕСЕЛКОВА (всі – Володимир-Волинський) № 730 Павло Олексійович (Київ), Роман Олексійович (Львів), Сергій Олексійович, Олексій Борисович ВЕСЕЛКОВ, Людмила Йосипівна та Олександра Сергіївна ВЕСЕЛКОВА (всі – Володимир-Волинський)

У синьому полі дуб зі срібним стовбуром і корінням та золотою кроною, на якій 18 жолудів. Над щитом – золотий диск сонця з шістьма такими ж променями і дванадцятьма срібними. Обабіч сонця та під щитом – зелені виноградні лози з синіми гронами, вгорі – по одному, внизу – по два. Щитотримачі: праворуч – срібний кінь з золотими копитами, гривою, хвостом та очима, ліворуч – срібний олень з золотими рогами, копитами та очима. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: НАШОМУ РОДУ – НЕМА ПЕРЕВОДУ.
Герб склав і виконав С. О. Веселков.
(Новий герб)№ 729 Андрій Миколайович САМОЙЛОВИЧ (Київ) № 729 Андрій Миколайович САМОЙЛОВИЧ (Київ)

У чорному полі два тонкі золоті перев’язи ліворуч, у центрі – У чорному полі два тонкі золоті перев’язи ліворуч, у центрі – такий же кельтський хрест, вгорі – спинається золотий лев зі срібними пазурами і язиком, внизу – золотий дуб. Щит обрамовано золотим картушем, накладено на скошені навхрест дві срібні шаблі зі золотими руків’ями вгору й охоплено чорними гілками зі золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 728 Владика Петро ЛОЗА (Жовква) № 728 Владика Петро ЛОЗА (Жовква)

Щит скошений обабіч, а по січеннях покладено два срібні ключі, борідками вгору й у протилежні боки; у верхньому золотому полі – Богородиця у синьому мафорії та червоному хітоні тримає на руках Дитя у зеленій сорочці та золотому гіматії й сандалах, в обох – золоті німби; у правому зеленому полі – золота криниця з дашком; у лівому червоному полі – золота виноградна лоза з двома гронами та чотирма листочками; у нижньому синьому полі виходить золотий тригорб, на якому такі ж хрест, спис і губка, над ними – у срібному трикутнику Всевидяче Око. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На синій стрічці девіз золотом: "ГОСПОДЬ МОЯ СКЕЛЯ".
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 727 Анна Сергіївна МАРМУЛЯК (Львів) № 727 Анна Сергіївна МАРМУЛЯК (Львів)

У синьому полі срібний меч із золотим руків’ям вгору, поверх якого розгорнута книга зі золотим блоком, на срібних сторінках якої червоні сиглі А та М; вгорі праворуч – золоте 16-променеве сонце, ліворуч – летить срібний голуб. Над щитом три червоні кетяги калини з двома зеленими листочками кожен (середній – вище від двох інших), над ними розгорнута синьо-золота (жовта) стрічка. Щитотримачі: праворуч – Свята Анна у синьому мафорії та червоному хітоні зі золотою обшивкою на рукаві та золотим німбом навколо голови, ліворуч – золотий лев із червоним язиком і пазурами. Внизу на синій стрічці девіз золотом: БОГ І УКРАЇНА.
Герб склали А. Мармуляк та А. Гречило, виконав – А. Гречило.
(Новий герб)№ 726 Юрій Вікторович ВОРОНОВ та Олена Володимирівна ГОЛОВКО (Дніпро) № 726 Юрій Вікторович ВОРОНОВ та Олена Володимирівна ГОЛОВКО (Дніпро)

У щиті, перетятому зубчасто на синє та червне муроване поля, голова лева анфас поверх покладених навхрест скошених вухами вгору двох ключів і спрямованої вістрям вгору стріли, над ними – 8-променева зірка, з-під якої обабіч розходиться виноградна лоза з гронами, всі – золоті. Щит обрамовано золотим картушем і охоплено червоними гілками зі золотим підбиттям. Внизу на червній стрічці девіз золотом: IPSI VITAM NOSTRAM REBUS IMPLEMUS (ми самі наповнюємо своє життя змістом).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 725 Євген Володимирович ЧУПРИНА (Кривий Ріг) № 725 Євген Володимирович ЧУПРИНА (Кривий Ріг)

У золотому полі зліва виходить рука тілесного забарвлення, яка тримає синю шаблю. Щит увінчує сталевий дужковий шолом із червоним підкладом і золотим медальйоном на синій стрічці, вкритий пурпуровим наметом, підбитим золотом. Клейнод: зі золото-синього бурелету виходить поясна фігура оголеного козака тілесної барви з золотою сережкою в лівому вусі, лівиця оперта на червоному поясі, а піднятою правицею він тримає чорного оселедця. Під щитом – синя стрічка зі золотим девізом: ВПРАВЛЯЮСЯ ШАБЛЕЮ ЯК ЧУПРИНОЮ.
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 724 Олексій Станіславович БОБРОВ (Дніпро) № 724 Олексій Станіславович БОБРОВ (Дніпро)

У синьому полі срібна фортеця з трьома вежами, обабіч якої по золотій дубовій гілочці з трьома жолудями та листочком, а вгорі – срібна голова бобра анфас, покладена на два скошені навхрест вушками вгору золоті ключі. Щит накладено на дві скошені навхрест вістрями вгору золоті стріли та увінчано повернутим праворуч срібним шоломом із золотим декоруванням, вкритим синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Під щитом синя стрічка зі срібним девізом: METAM VIDEO, NON VIDEO IMPEDIMENTA (бачу ціль – не бачу перешкод).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 723 Григорій Володимирович МАЛАХОВ, Світлана Олександрівна та Ілона Григорівна МАЛАХОВА (Запоріжжя) № 723 Григорій Володимирович МАЛАХОВ, Світлана Олександрівна та Ілона Григорівна МАЛАХОВА (Запоріжжя)

У синьому полі срібна піраміда з 4-х рядів цеглин (1:2:3:4), перетята по першому шву золотою стрілою, з піраміди виходить золотий лев із таким же ключем у передніх лапах; у зеленій главі два срібні дубові листочки, скошені додолу навхрест черешками, та золотий жолудь зі срібною шапочкою у стовп вгору. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, вушком вгору, та охоплено синіми гілками зі золотим підбиттям. Вгорі на золотій стрічці синій напис MALAKHOVS,а під щитом на золотій стрічці синій девіз: PER ASPERA AD ASTRA (через терни до зірок).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 722 Василь Васильович, Микола Васильович, Максим Васильович, Лідія Іванівна та Алана Миколаївна ПОЛІЩУК (Жашків) № 722 Василь Васильович, Микола Васильович, Максим Васильович, Лідія Іванівна та Алана Миколаївна ПОЛІЩУК (Жашків)

Щит розділений перекинуто-вилоподібно; у правому зеленому полі золота голова бика анфас; у лівому синьому – срібна риба вправо, зі спини якої б’ють вгору сім таких же струменів води; у нижньому золотому – три червоні жолуді, два над одним. Щит увінчаний золотим снопом пшениці, над яким срібний омофор Пресвятої Богородиці з трьома червоними хрестами у центрі та з трьома червоними ромбами та двома смужками по краях. Щитотримачі: праворуч козак у срібній сорочці, синіх шароварах, червоній шапці та чоботах, зі золотим поясом і порохівницею, тримає у правиці піку з синім прапорцем із золотим Тризубом; ліворуч – сіяч у срібній одежі та червоних чоботах, розсипає із золотого сівака таке ж зерно. Під щитом на синьо-золотій стрічці девіз чорним: МЕТА – НАПОЛЕГЛИВІСТЬ – УСПІХ.
Герб склали В. В. Поліщук і Л. Д. Русаков, виконали Л. Д. Русаков і А. Л. Русакова.
(Новий герб)№ 721 Анатолій Андрійович ЛІСОВИЙ, Наталія Іванівна та Мирослава В’ячеславівна ЛІСОВА (всі – Черкаси), В’ячеслав Анатолійович, Андрій В’ячеславович ЛІСОВИЙ і Світлана Іванівна ЛІСОВА (всі – Костянтинівка, Черкаська обл.) № 721 Анатолій Андрійович ЛІСОВИЙ, Наталія Іванівна та Мирослава В’ячеславівна ЛІСОВА (всі – Черкаси), В’ячеслав Анатолійович, Андрій В’ячеславович ЛІСОВИЙ і Світлана Іванівна ЛІСОВА (всі – Костянтинівка, Черкаська обл.)

Щит перетятий; у верхньому синьому полі – срібна розгорнута книга, на сторінках якої синя літера «А» та червона «Ω», над книгою – золоте 16-променеве усміхнене сонце, а обабіч – по 6-променевій гранчастій зірці; у нижньому червоному полі стоїть золотий пшеничний сніп, перев’язаний синьою ниткою, обабіч якого – по срібному виноградному грону з трьома листочками. Щит увінчує сталевий шолом, укритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріплений срібно-синім бурелетом. Клейнод: золота сова. Щит обабіч підтримують двоє золотих левів з червоними язиками та срібними пазурами. Під щитом на срібній стрічці девіз синім: З ВІРОЮ У СЕБЕ.
Герб склав і виконав А. В. Лісовий.
(Новий герб)№ 720 Богдан Михайлович МАКСИМЧУК (Київ) № 720 Богдан Михайлович МАКСИМЧУК (Київ)

У зеленому полі скошені навхрест срібні опришківський кріс, прикладом додолу, та бартка, руків’ям вниз, під якими – золото-червона п’ятипелюсткова вогняна квітка з десятьма маленькими золотими пломінчиками по колу; вгорі – срібна глава, відділена ламано в три виступи, середній з яких вищий від двох інших. Щит обрамовано золотим картушем і увінчано срібним шоломом із золотим плюмажем, вкритим зеленим наметом із золотим підбиттям.
Герб склав В. Молдавчук, виконав П. Юращук.
(Новий герб)№ 719 Ігор Іванович ГРИНЧУК (Одеса) № 719 Ігор Іванович ГРИНЧУК (Одеса)

Щит напіврозтятий і напівскошений обабіч; у правому синьому полі – золотий вітрильник, у лівому зеленому – три золоті колоски, перевиті стрічкою, у нижньому чорному – срібна голова Вовка анфас. Щит накладено на срібний меч із руків’ям, декорованим вовчою головою, спрямованим вгору, а також охоплено зеленими гілками зі золотим підбиттям. Внизу на зеленій стрічці девіз золотом: МОЯ РОДИНА – МОЯ ФОРТЕЦЯ.
Герб склав А. В. Дніпровський та І. І. Гринчук, виконав А. В. Дніпровський.№ 718 Олександр Миколайович та Анна Вікторівна ВАХНО (Харків) № 718 Олександр Миколайович та Анна Вікторівна ВАХНО (Харків)

У щиті, розтятому на зелене і синє поля, з червоного тригорба, в якому золота дубова гілочка з двома жолудями та п’ятьма листочками, виходить золота вежа, праворуч від неї спинається золотий лев, а ліворуч – срібний єдиноріг, над вежею – скошені навхрест золоті стріла та ключ, вістрям і вушком вгору, на які накладено срібну 8-променеву зірку. Щит накладено на дві скошені навхрест вістрями вгору золоті стріли та увінчано срібним шоломом із золотим декоруванням, повернутим праворуч, вкритим червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-червоним бурелетом. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: MELIUS OPERAM CREARE, QUAM QUAERERE (краще створювати роботу, а не шукати її).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]